Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 16 avg 2025, 19:56

Edo Vehabović se baš kapitenski ponio. Ništa sporno na snimku osim uplašenih izraza lica igrača Željezničara i malo naguravanja. Dat im degenek i na Grbavici treba

NajvecaRadosti
Postovi: 10158
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 avg 2025, 19:57

Isto za sta Radovic dobi na derbiju crveni-nista
Ne znam sta se zalite
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

19vendetta87
Postovi: 10260
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 16 avg 2025, 19:57

Balorda je napisao/la:
16 avg 2025, 19:53
19vendetta87 je napisao/la:
16 avg 2025, 19:50
Balorda je napisao/la:
16 avg 2025, 19:36
Ljudi izbacili snimak na kojem se ništa ne vidi :rol:

Kakvi mozgovi, bosanske bukve.
Jesi ti slijep ili sta?
Igrac Veleza prvi gura Karamarka bez razloga i jos ga rukom hvata za vrat...
Jos na to sve Vehabovic ide i prica totalno obrnutu pricu sudiji... :tokralju:
Prvo, nije igrač Veleža. Drugo, vidi se početak incidenta, ne znamo šta se poslije događalo, ne vidimo ni Adžema, a Gigović je tu.

Titlovanje random lika iz publike je sve :rol: :tokralju:

Kmečavci, plachipichke, manipulatori i vječite žrtve :kafa:
Frajer nosi majicu Veleza i to je sasvim dovoljno da se vidi ko je prvi zapoceo sukob, i to bez razloga (ili je dobio instrukcije od nekoga).
A spinovanje ove pichkice Vehabovica necu ni spominjati, frajer u sekudni izmisli totalno drugi scenarij, ko da ga je Dobrica Cosic pravio.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Pact1921
Postovi: 1080
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 16 avg 2025, 19:57

Balorda je napisao/la:
16 avg 2025, 18:26
VR6 je napisao/la:
16 avg 2025, 18:18
Balorda je napisao/la:
16 avg 2025, 18:14
Pisao sam juče o tome koliko nisko je FK Željezničar sam sebe spustio, danas se evo nastavlja. Cirkus od kluba, realno.
Tako je, cirkus


slika
Ove 4 utakmice su i okrenule omjer ovih zadnjih 5-6 godina, zato i postavljaš zadnje četiri. Čestitke kao i što sam juče napisao :thumbup: a ostaje činjenica da ste po mnogočemu na nikad nižim granama (ok, bilo je gore kad ste skupljali novac telefonskim pozivima).
Zar nije ono sveukupni omjer fazon 68 pobjeda za Zeljeznicar
, 39 pobjeda za velez i 30 nerijesenih utakmica.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
Blackwargreymon
Postovi: 734
Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Blackwargreymon » 16 avg 2025, 19:58

Sramotno. Velež je imao reputaciju kluba za kojeg navijas poslije svog matičnog, klasa kako na terenu tako i van njega i onda se u ovo pretvore...

Mislio sam da je samo da skupine igrača, koji trenutno nastupaju, medjutim vidim da dosta navijača ovdje podrzava ovakvo ponasanje...

Želim vjerovati da i dalje postoje normalni navijači Veleža koji ovo osuđuju i koji će nastojati da osvijetle ukljan obraz svog kluba. Sportski pozdrav.

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 16 avg 2025, 19:58

Kmeče danima i ne prestaju :bow:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3471
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 16 avg 2025, 19:59

Upalili se ko kutnjaci sto smo se pogurali s njima u tunelu nakon sto su oni par minuta prije toga isprovocirali crveni Sarica.
Pa nije balet vec fudbalski derbi sa zestokim nabojem.
Dajte im cucu ljudi da ne kmece. :beba:
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Blues1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 02 nov 2015, 18:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Blues1921 » 16 avg 2025, 20:00

mostar_mo je napisao/la:
16 avg 2025, 19:59
Upalili se ko kutnjaci sto smo se pogurali s njima u tunelu nakon sto su oni par minuta prije toga isprovocirali crveni Sarica.
Pa nije balet vec fudbalski derbi sa zestokim nabojem.
Dajte im cucu ljudi da ne kmece. :beba:
Je li smatras da ovo prilici fudbalskom klubu Velez? Iskreno?
Sarajevski Željezničar.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 avg 2025, 20:00

1 clan > jedan muuuu

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
Nirton
Postovi: 7526
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Nirton » 16 avg 2025, 20:00

Hole82 je napisao/la:
16 avg 2025, 19:56
Nirton je napisao/la:
16 avg 2025, 19:51
Hole82 je napisao/la:
16 avg 2025, 19:48




Pa Adzem je i izjavio da nema pojma zbog cega je dobio crveni karton. Ne znam sta ti je tu sporno? A nakon ovoga, vidio si ko je napravio incident, valjda si to trebao osuditi.
Derbiji se igraju sa vise tenzija, u Sarajevu u oba kluba ima vise problematicnih ljudi pa se nikada ovo nije radilo.
Ovi sabani iz okoline Mostara i nisu za nista vise od pijace, ovakav seljakluk tesko da ce ko vidjeti.
Dobro neće Adžem sigurno reći na pressici ,,Jeste, fizički sam napao nekog iz Veleža". :mrgreen:
Pa vidi se da je ovaj Veležovac prvi počeo sa incidentom, ali kažem da to ne znači da je Karamarko nevin u ovom.


Ozdravi brzo, sretno.
Navijač sam Sarajeva i zaboli me kur.ac i za vas i za Velež, samo komentarišem kako jeste. Pozdrav. :bih:
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
Surreal
Postovi: 11803
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Surreal » 16 avg 2025, 20:01

NoDi80 je napisao/la:
24 maj 2024, 18:55
Bravooo rodjeni
Mehic asistencijaaa
Mlinaa hetrick
Sikalo pogodak bukvalno igraci do 23 god
Sljedece godine i Puce igra redovno
Sretno u Europi
NoDi80 je napisao/la:
19 okt 2024, 11:41
idemo veceras po 3 boda :bih:
NoDi80 je napisao/la:
25 jan 2025, 09:43
Dobar ce biti Velez pravo, vec izgledate jace
Drago mi je sto Mravac tu :bih:
Sretno u nastavku
NoDi80 je napisao/la:
27 maj 2024, 21:37
Velez u grupnoj fazi ako Bog da


Pukla ljubav :mrgreen:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la strahmeipomisliti » 16 avg 2025, 20:01

Usrivoje izostavio Jattu,kakav maloumnik retardirani

Avatar
Saurman
Postovi: 26852
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Saurman » 16 avg 2025, 20:02

Samo ograničen insan može ovo ponašanje odobravati i minimizirati.Nemoć sa terena prenijeli u tunel misle daleko od kamera pa mogu raditi šta hoće. :puke:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

19vendetta87
Postovi: 10260
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 16 avg 2025, 20:02

Surreal je napisao/la:
16 avg 2025, 19:49
Otkad se Željovci i Veležovci ne vole? Šta se dešava?
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3471
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 16 avg 2025, 20:03

Blues1921 je napisao/la:
16 avg 2025, 20:00
mostar_mo je napisao/la:
16 avg 2025, 19:59
Upalili se ko kutnjaci sto smo se pogurali s njima u tunelu nakon sto su oni par minuta prije toga isprovocirali crveni Sarica.
Pa nije balet vec fudbalski derbi sa zestokim nabojem.
Dajte im cucu ljudi da ne kmece. :beba:
Je li smatras da ovo prilici fudbalskom klubu Velez? Iskreno?
Ma daj bola nesto je bolje bivalo na Grbavici kad smo mi pobjedjivali? Zaspete nam igrace kod proslave na kraju utakmice svim mogucim sto vam je pri ruci.
Za mene je sve to fudbal i bas zato ga i volim.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
nokee
Postovi: 3509
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 16 avg 2025, 20:03

Hansestadt je napisao/la:
16 avg 2025, 12:16
nokee je napisao/la:
16 avg 2025, 12:13
I ja sam se malo zacrvenio na ove storyje Adzema.
Najiskrenije i ja isto. Tako sam se isto neki dan zacrvenio kad sam slucajno procitao da ce Musemic imati 10 pomocnika, ni manje ni vise. Podsjeca me kao kad kantonalni ministri uvale po 2-3 savjetnika.
Sva sreca pa Husrefa nema na drustvenim mrezama. :lol:
A za pomocnike se nemas sta stiditi, ne ide iz tvog djepa. ;)

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 16 avg 2025, 20:03

Ružno im govore sa tribina :plac:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

12345678922
Postovi: 610
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 16 avg 2025, 20:04

Livada je uvijek livada..

Avatar
dubioza144
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dubioza144 » 16 avg 2025, 20:04

Giiigaaa Gigaaaa jeesi vidioo Gigaaaa :ljepota:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 16 avg 2025, 20:05

19vendetta87 je napisao/la:
16 avg 2025, 20:02
Surreal je napisao/la:
16 avg 2025, 19:49
Otkad se Željovci i Veležovci ne vole? Šta se dešava?
Jeste li skontali vaši koji su vaši, a koji naši :rol:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []