Premijer liga BiH - aktuelno
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Edo Vehabović se baš kapitenski ponio. Ništa sporno na snimku osim uplašenih izraza lica igrača Željezničara i malo naguravanja. Dat im degenek i na Grbavici treba
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Isto za sta Radovic dobi na derbiju crveni-nista
Ne znam sta se zalite
Ne znam sta se zalite
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
19vendetta87
- Postovi: 10266
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Frajer nosi majicu Veleza i to je sasvim dovoljno da se vidi ko je prvi zapoceo sukob, i to bez razloga (ili je dobio instrukcije od nekoga).Balorda je napisao/la: ↑16 avg 2025, 19:53Prvo, nije igrač Veleža. Drugo, vidi se početak incidenta, ne znamo šta se poslije događalo, ne vidimo ni Adžema, a Gigović je tu.19vendetta87 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 19:50Jesi ti slijep ili sta?
Igrac Veleza prvi gura Karamarka bez razloga i jos ga rukom hvata za vrat...
Jos na to sve Vehabovic ide i prica totalno obrnutu pricu sudiji...![]()
Titlovanje random lika iz publike je sve![]()
![]()
Kmečavci, plachipichke, manipulatori i vječite žrtve![]()
A spinovanje ove pichkice Vehabovica necu ni spominjati, frajer u sekudni izmisli totalno drugi scenarij, ko da ga je Dobrica Cosic pravio.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zar nije ono sveukupni omjer fazon 68 pobjeda za Zeljeznicar
, 39 pobjeda za velez i 30 nerijesenih utakmica.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
- Blackwargreymon
- Postovi: 734
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sramotno. Velež je imao reputaciju kluba za kojeg navijas poslije svog matičnog, klasa kako na terenu tako i van njega i onda se u ovo pretvore...
Mislio sam da je samo da skupine igrača, koji trenutno nastupaju, medjutim vidim da dosta navijača ovdje podrzava ovakvo ponasanje...
Želim vjerovati da i dalje postoje normalni navijači Veleža koji ovo osuđuju i koji će nastojati da osvijetle ukljan obraz svog kluba. Sportski pozdrav.
Mislio sam da je samo da skupine igrača, koji trenutno nastupaju, medjutim vidim da dosta navijača ovdje podrzava ovakvo ponasanje...
Želim vjerovati da i dalje postoje normalni navijači Veleža koji ovo osuđuju i koji će nastojati da osvijetle ukljan obraz svog kluba. Sportski pozdrav.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kmeče danima i ne prestaju 
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Upalili se ko kutnjaci sto smo se pogurali s njima u tunelu nakon sto su oni par minuta prije toga isprovocirali crveni Sarica.
Pa nije balet vec fudbalski derbi sa zestokim nabojem.
Dajte im cucu ljudi da ne kmece.
Pa nije balet vec fudbalski derbi sa zestokim nabojem.
Dajte im cucu ljudi da ne kmece.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Je li smatras da ovo prilici fudbalskom klubu Velez? Iskreno?
Sarajevski Željezničar.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5683
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Navijač sam Sarajeva i zaboli me kur.ac i za vas i za Velež, samo komentarišem kako jeste. Pozdrav.Hole82 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 19:56Nirton je napisao/la: ↑16 avg 2025, 19:51Dobro neće Adžem sigurno reći na pressici ,,Jeste, fizički sam napao nekog iz Veleža".Hole82 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 19:48
Pa Adzem je i izjavio da nema pojma zbog cega je dobio crveni karton. Ne znam sta ti je tu sporno? A nakon ovoga, vidio si ko je napravio incident, valjda si to trebao osuditi.
Derbiji se igraju sa vise tenzija, u Sarajevu u oba kluba ima vise problematicnih ljudi pa se nikada ovo nije radilo.
Ovi sabani iz okoline Mostara i nisu za nista vise od pijace, ovakav seljakluk tesko da ce ko vidjeti.![]()
Pa vidi se da je ovaj Veležovac prvi počeo sa incidentom, ali kažem da to ne znači da je Karamarko nevin u ovom.
Ozdravi brzo, sretno.
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pukla ljubav
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Usrivoje izostavio Jattu,kakav maloumnik retardirani
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo ograničen insan može ovo ponašanje odobravati i minimizirati.Nemoć sa terena prenijeli u tunel misle daleko od kamera pa mogu raditi šta hoće. 
1974---1975---1976---2001---2013---2020
-
19vendetta87
- Postovi: 10266
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma daj bola nesto je bolje bivalo na Grbavici kad smo mi pobjedjivali? Zaspete nam igrace kod proslave na kraju utakmice svim mogucim sto vam je pri ruci.
Za mene je sve to fudbal i bas zato ga i volim.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sva sreca pa Husrefa nema na drustvenim mrezama.Hansestadt je napisao/la: ↑16 avg 2025, 12:16Najiskrenije i ja isto. Tako sam se isto neki dan zacrvenio kad sam slucajno procitao da ce Musemic imati 10 pomocnika, ni manje ni vise. Podsjeca me kao kad kantonalni ministri uvale po 2-3 savjetnika.
A za pomocnike se nemas sta stiditi, ne ide iz tvog djepa.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ružno im govore sa tribina 
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
12345678922
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Livada je uvijek livada..
- dubioza144
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Giiigaaa Gigaaaa jeesi vidioo Gigaaaa 
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeste li skontali vaši koji su vaši, a koji naši
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.




