-
Orvel
- Postovi: 1827
- Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Orvel » 16 avg 2025, 22:13
mostar_mo je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:04
Ja tačno neću smijet više u Sarajevo doći zbog ovih što pišu doći ćete vi na Grbavicu .
Šta uradi crni Edo.
Ipak razlika je izmedju gospodskih i shupackih klubova. Mi kad s vama igramo to je utakmica kao i svaka druga a ne praznik.
Samo sto ce vas raja gledati kao nevidjene shupke al to vama nije ni bitno dok ste mirvine kuyice
-
Neutral
- Postovi: 36468
- Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neutral » 16 avg 2025, 22:13
Cuj provjera crvenog kartona
Gledaju 3 min, produzit ce 2, max zuti karton.
Katastrofalne sudije..
-
feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 16 avg 2025, 22:13
Sta gledaaa ovaj ???
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la spolacentra » 16 avg 2025, 22:14
Sky9 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:07
"Velež je zaista pokret, i to nije puka fraza. Velež je vjera u određene vrijednosti, i to ne samo one vrijednosti kojima se ono malo slobodarske Evrope danas busa, već je to vjera u izvorne ideje revolucije: sloboda, bratstvo, jednakost, solidarnost i vjera u budućnost.”
Zdravko Grebo
Jao patetike.
Bukvalno ništa od ovoga nije tačno.
De mi reci je li postojite i dalje, ako jeste, u kojoj ste ligi sad ?
-
TefalTava
- Postovi: 1072
- Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la TefalTava » 16 avg 2025, 22:15
mostar_mo je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:53
Lokomotifa je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:17
Što se mene tiče Velež više ne postoji. Dabogda ispali u drugu ligu i tavorili na dnu. Ne možeš činiti zlo, a očekivati dobro, ta uloga žrtve zbog podijeljenog grada vam više ne prolazi. To je bilo prije, ali ne može 100 godina. Poštovanje trebaš zaslužiti. Jadni ste da ne možete jadniji biti. Čekamo vas na Grbavici u novembru, Husu i Edu posebno.
Mišljenje sergijasa pomozi ba nas ama bas nimalo ne dotiče
Pa i nas likova koji su izbaceni u predgrađe vlastitog grada

sve dok imaju jedan od najuspješnijih klubova u tom istom gradu

-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la opalaopala » 16 avg 2025, 22:17
TefalTava je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:15
mostar_mo je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:53
Lokomotifa je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:17
Što se mene tiče Velež više ne postoji. Dabogda ispali u drugu ligu i tavorili na dnu. Ne možeš činiti zlo, a očekivati dobro, ta uloga žrtve zbog podijeljenog grada vam više ne prolazi. To je bilo prije, ali ne može 100 godina. Poštovanje trebaš zaslužiti. Jadni ste da ne možete jadniji biti. Čekamo vas na Grbavici u novembru, Husu i Edu posebno.
Mišljenje sergijasa pomozi ba nas ama bas nimalo ne dotiče
Pa i nas likova koji su izbaceni u predgrađe vlastitog grada

sve dok imaju jedan od najuspješnijih klubova u tom istom gradu
Nije mogao svak politikom vratit stadion i domove kao vi. Vjerovatno bi sad bili prvi član prve lige rs.a, zato bolje šuti
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
-
Skver
- Postovi: 7243
- Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Skver » 16 avg 2025, 22:19
Nek se Zeljo ne zayebava, Niksic bi mogao prebaciti pare od juga za vrapcici arenu.....smrad dobio glasove od tuzlanskih penzionera da bi mogao derneciti po svojoj rodnoj grudi.....ide sad Velezu povecanje transe......boli ga racku, ima se, moze se......nek Jedinstvo Bihac, Celik i Sloboda glabaju qurac

Zadnja izmjena:
Skver, dana/u 16 avg 2025, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la spolacentra » 16 avg 2025, 22:19
Kaze nikom te ne damo. Steta sto Slavija ne igra na Grbavici.
-
mostar_mo
- Postovi: 3471
- Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la mostar_mo » 16 avg 2025, 22:19
TefalTava je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:15
mostar_mo je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:53
Lokomotifa je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:17
Što se mene tiče Velež više ne postoji. Dabogda ispali u drugu ligu i tavorili na dnu. Ne možeš činiti zlo, a očekivati dobro, ta uloga žrtve zbog podijeljenog grada vam više ne prolazi. To je bilo prije, ali ne može 100 godina. Poštovanje trebaš zaslužiti. Jadni ste da ne možete jadniji biti. Čekamo vas na Grbavici u novembru, Husu i Edu posebno.
Mišljenje sergijasa pomozi ba nas ama bas nimalo ne dotiče
Pa i nas likova koji su izbaceni u predgrađe vlastitog grada

sve dok imaju jedan od najuspješnijih klubova u tom istom gradu
Pa ništa.. možemo mi i prihvatiti ono što nam je Sarajevo namjenilo devedesetih pa da stvarno budemo pod vlasti šahovnice. Al onda će granica bit na Ivanu a ti ćeš sa Vrbanjusom igrat derbi atu bosanski.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la spolacentra » 16 avg 2025, 22:21
Skver je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:19
Nek se Zeljo ne zayebava, Niksic bi mogao prebaciti pare od juga za vrapcici arenu.....smrad dobio glasove od tuzlanskih penzionera da bi mogao derneciti po svojoj rodnoj grudi.....ide sad Velezu povecanje transe......boli ga racku, ima se, moze se......nek Jedinstvo Bihac, Celik i Sloboda glabaju qurac
Pomiri se s tim da si nebitan, lakse ce ti biti.
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Direktorcic » 16 avg 2025, 22:22
NoDi80 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 02:49
Bili mi gosti i nisam mogao pisati
Zeljo prvi na tabeli
Kad ce ti opet gosti doci
-
Merhaba
- Postovi: 1512
- Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Merhaba » 16 avg 2025, 22:23
Idete daleko u ovim prepucavanjima. Povraca mi se i sere kada vidim. Ja Veleza nmgu ocima ima i deset godina kad su zapeli protiv nas i uzeli nas, a Zrinjski tako prvak bio. Vidio sam tad sta je Velez, a Bogami i veliki dio njihovi navijaca. Ali opet to je sport i u tom momentu im je bilo draze da Zrinjski bude prvak nego Željo. Ali ne treba udarati ispod pojasa, to je nas narod, to je herojski narod. Sam njihov opstanak u Mostaru je pobjeda, nije bilo lako tih godina. Politika je ku*va.

IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!
THE MANIACS 1987 SARAJEVO
-
Balorda
- Postovi: 5118
- Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Balorda » 16 avg 2025, 22:24
Malo mi je neprijatno kad se i tuzlaci uključe, nedorasli u svakom smislu, nešto meljaju, petljaju, šlampavo, neuredno. Druga liga u svakom smislu, ne samo fudbalskom.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
Orvel
- Postovi: 1827
- Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Orvel » 16 avg 2025, 22:27
Jedva cekam tekmu kad pijacari daju bodove pitarima hahaha
-
mostar_mo
- Postovi: 3471
- Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la mostar_mo » 16 avg 2025, 22:29
Merhaba je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:23
Idete daleko u ovim prepucavanjima. Povraca mi se i sere kada vidim. Ja Veleza nmgu ocima ima i deset godina kad su zapeli protiv nas i uzeli nas, a Zrinjski tako prvak bio. Vidio sam tad sta je Velez, a Bogami i veliki dio njihovi navijaca. Ali opet to je sport i u tom momentu im je bilo draze da Zrinjski bude prvak nego Željo. Ali ne treba udarati ispod pojasa, to je nas narod, to je herojski narod. Sam njihov opstanak u Mostaru je pobjeda, nije bilo lako tih godina. Politika je ku*va.
Respect

Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
-
AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la AjkulaCekicarka » 16 avg 2025, 22:32
let3 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 19:29
AjkulaCekicarka je napisao/la: ↑16 avg 2025, 18:51
Velež, seljadija sa dna kace.
Poprlicna ciganija.
Mutirali su u Slobodu.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-
Threeplanetrees
- Postovi: 1772
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Post
Postao/la Threeplanetrees » 16 avg 2025, 22:32
Orvel je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:27
Jedva cekam tekmu kad pijacari daju bodove pitarima hahaha
Ti bi stvarno trebao uzeti pauzu ili naći nekakvu zanimaciju. Ova zadnja dva dana si se poravnao sa Nodijem
-
LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la LavoviGabela » 16 avg 2025, 22:34
KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 avg 2025, 20:00
1 clan > jedan muuuu
Podvelesko muuu, neprocjenjivo

Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
DEBUG SSO: [] | STATUS: []