Premijer liga BiH - aktuelno

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 18 avg 2025, 10:26

Riziko je napisao/la:
18 avg 2025, 10:22
Svaka pobjeda Borca probudi forumski puk. :opaopa: :opaopa:
mosarajvosa od pocetka utakmice do sad napisao 45 postova. Prebacilo ga, ne pomaze ni terapija. :mrgreen:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8590
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 18 avg 2025, 10:38

Samo da se ugasi Sloboda. Amin :bih:
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 18 avg 2025, 11:12

avenija je napisao/la:
18 avg 2025, 10:25
Niko nama nije kriv osim nas samih sto je klub bio doveden do 18 miliona KM duga i skoro na glasanje o stečaju gdje je isti već bio spreman a Bilino Polje već dodijeljeno drugom novoosnovanom klubu i prestanite tražiti krivca u drugima. Sve su to naše legende i naši sugrađani i lokalna politika uradile.

Pa nisu Dodik i Čović krivi sto je Čelik imao 150 blokada na računu i neisplacenih 55 igrača.

Ali eto kako su neki medju nama sjebali sve i napravili nestvarne dugove postoje i heroji sa druge strane koji su se izborili za spas, posluju legalno, nakon 20 godina Čelik ima račun. Ima jos posla ali velika je vjerovatnoća da će se iduce sezone u ovo vrijeme nakon 7 godina igrati Čelik- Željo, Sarajevo, Borac ,Zrinjski, Velež, Široki..

U-19 je nakon godina borbe i nakon 7 godina vraćen u PL i prosli vikend je ostvario pobjedu. Sada je red na prvi tim.

Tako da nemojte nikoga optuzivati za neuspjeh svog kluba nego isključivo lokalne legende, uprave, strukture, politiku grada i lihvare koje svaki klub ima kao i lešinare koje kruze da i oni čopaju mrtvu lešinu kakva je Čelik bio gdje je doveden i pokraden do nestvarnog minusa za BH uslove. Takav zlocin nam ni Dodik ni Čović ne bi napravili da su upravljali.
Sustina, bravo! :tokralju:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3623
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la robertkosar » 18 avg 2025, 11:25

Rigoletto je napisao/la:
18 avg 2025, 10:38
Samo da se ugasi Sloboda. Amin :bih:
Ooo dzesi majmune jesil to napokon sisao sa drveta :mrgreen: :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Hellas
Postovi: 604
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hellas » 18 avg 2025, 11:39

antisisoja1919 je napisao/la:
18 avg 2025, 09:48
rishovski je napisao/la:
17 avg 2025, 23:20
Sami smo sebi krivi,keslamo se sto su Tuzla,Zenica,Bihać;druga liga.Takmičimo se ko će koga više ocrniti,nazivamo jedni druge četnicima,ustašama.. Zato Borac lagano 36 bodova ove sezone,ni oro ni kopo...
I još navijaju nek ispadne Velež nek uđe Gošk... E moji Bošnjaci...
Bosnjo je glup i nikad pameti nece doci. Sto ti kazes, bitno je ismijavat Velez koji je sve losiji, Slobodu koja se gotov ugasila, Celik i Jedinstvo kojih godinama nigdje nema, a borac sebi trasira put do titule tako sto mu je pola utakmica rekreativno otprilike.
Al dobro, ista ta Sloboda i Celik zapinju puno vise protiv Sarajeva i Zelje, nego protiv zrinjskog i borca. I to je cinjenica.
Jer Bosnjo je glup.
Ne spominjes sta su uradili Olimpiku, Doboj Kaknju, Bosni Visoko, Zvijezdi, Tuzli City i prosle godine Stupcanici.

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 18 avg 2025, 11:45

avenija je napisao/la:
18 avg 2025, 10:25
Niko nama nije kriv osim nas samih sto je klub bio doveden do 18 miliona KM duga i skoro na glasanje o stečaju gdje je isti već bio spreman a Bilino Polje već dodijeljeno drugom novoosnovanom klubu i prestanite tražiti krivca u drugima. Sve su to naše legende i naši sugrađani i lokalna politika uradile.

Pa nisu Dodik i Čović krivi sto je Čelik imao 150 blokada na računu i neisplacenih 55 igrača.

Ali eto kako su neki medju nama sjebali sve i napravili nestvarne dugove postoje i heroji sa druge strane koji su se izborili za spas, posluju legalno, nakon 20 godina Čelik ima račun. Ima jos posla ali velika je vjerovatnoća da će se iduce sezone u ovo vrijeme nakon 7 godina igrati Čelik- Željo, Sarajevo, Borac ,Zrinjski, Velež, Široki..

U-19 je nakon godina borbe i nakon 7 godina vraćen u PL i prosli vikend je ostvario pobjedu. Sada je red na prvi tim.

Tako da nemojte nikoga optuzivati za neuspjeh svog kluba nego isključivo lokalne legende, uprave, strukture, politiku grada i lihvare koje svaki klub ima kao i lešinare koje kruze da i oni čopaju mrtvu lešinu kakva je Čelik bio gdje je doveden i pokraden do nestvarnog minusa za BH uslove. Takav zlocin nam ni Dodik ni Čović ne bi napravili da su upravljali.
Sve to stoji Avenija ali ja pričam o tome da se ovdje šprda sa našim klubovima i da mi vodimo neke ratove između sebe i uživamo u tome... Kad si vidio da ovi iz hrvatskog ili srpskog korpusa žele da se Borac ili Široki npr ugase.. A ovdje se otvoreno navija da Sloboda crkne,da se Čelik ugasi,da se Velež izbaci iz lige,meni je to bolesno... Spali smo na 3 kluba...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 18 avg 2025, 11:50

Vorovus je napisao/la:
18 avg 2025, 10:26
Riziko je napisao/la:
18 avg 2025, 10:22
Svaka pobjeda Borca probudi forumski puk. :opaopa: :opaopa:
mosarajvosa od pocetka utakmice do sad napisao 45 postova. Prebacilo ga, ne pomaze ni terapija. :mrgreen:
Nema terapije za njega, tu samo malj pomaže!
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1581
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la grbavicka1921 » 18 avg 2025, 11:51

Shategabri je napisao/la:
18 avg 2025, 08:46
Ne vidim svrhu raspravljanja o utakmicama tipa Sloga - Borac.
Isto je bilo i prošle godine, isto će biti i ove.
Okrenimo se stvarima o kojima ima smisla diskutovati.
Tako je! :thumbup:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6351
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 18 avg 2025, 11:54

Vorovus je napisao/la:
18 avg 2025, 00:08
Hajdeee je napisao/la:
17 avg 2025, 23:07
Znaci i Zrinjski moze kiksati, ali Borac nikada
Kiksao je Borac proslo kolo u Vrapcicima.
Gubitak bodova u Vrapcima nije kiks. To moze ocekivati bilo koja ekipa. Pod ovo "kiks" mislim na manje ekipe i slabije.
- FKS -

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 18 avg 2025, 11:57

antisisoja1919 je napisao/la:
18 avg 2025, 09:48
rishovski je napisao/la:
17 avg 2025, 23:20
Sami smo sebi krivi,keslamo se sto su Tuzla,Zenica,Bihać;druga liga.Takmičimo se ko će koga više ocrniti,nazivamo jedni druge četnicima,ustašama.. Zato Borac lagano 36 bodova ove sezone,ni oro ni kopo...
I još navijaju nek ispadne Velež nek uđe Gošk... E moji Bošnjaci...
Bosnjo je glup i nikad pameti nece doci. Sto ti kazes, bitno je ismijavat Velez koji je sve losiji, Slobodu koja se gotov ugasila, Celik i Jedinstvo kojih godinama nigdje nema, a borac sebi trasira put do titule tako sto mu je pola utakmica rekreativno otprilike.
Al dobro, ista ta Sloboda i Celik zapinju puno vise protiv Sarajeva i Zelje, nego protiv zrinjskog i borca. I to je cinjenica.
Jer Bosnjo je glup.
Veće je rivalstvo, veći motiv, pa je i logično da više zapinju.
I tako i treba biti.
I ovo rivalstvo Zrinjskog i ŠB, i to mi je zdravo rivalstvo.
Ko koga, pošteno. Nema sklanjanja, prioriteta.
Koševo Zapad

antisisoja1919
Postovi: 4629
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 18 avg 2025, 12:19

Shategabri je napisao/la:
18 avg 2025, 11:57
antisisoja1919 je napisao/la:
18 avg 2025, 09:48
rishovski je napisao/la:
17 avg 2025, 23:20
Sami smo sebi krivi,keslamo se sto su Tuzla,Zenica,Bihać;druga liga.Takmičimo se ko će koga više ocrniti,nazivamo jedni druge četnicima,ustašama.. Zato Borac lagano 36 bodova ove sezone,ni oro ni kopo...
I još navijaju nek ispadne Velež nek uđe Gošk... E moji Bošnjaci...
Bosnjo je glup i nikad pameti nece doci. Sto ti kazes, bitno je ismijavat Velez koji je sve losiji, Slobodu koja se gotov ugasila, Celik i Jedinstvo kojih godinama nigdje nema, a borac sebi trasira put do titule tako sto mu je pola utakmica rekreativno otprilike.
Al dobro, ista ta Sloboda i Celik zapinju puno vise protiv Sarajeva i Zelje, nego protiv zrinjskog i borca. I to je cinjenica.
Jer Bosnjo je glup.
Veće je rivalstvo, veći motiv, pa je i logično da više zapinju.
I tako i treba biti.
I ovo rivalstvo Zrinjskog i ŠB, i to mi je zdravo rivalstvo.
Ko koga, pošteno. Nema sklanjanja, prioriteta.
Ma ovo sto se desava trenutno nema veze sa zdravim rivalstvom.
Ovo kod nas gore iz rivalstva preslo u mrznju i ko ce koga vise zaj*bat, dok je borac sebi napravio od 3-4 kluba marionete
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 18 avg 2025, 12:21

antisisoja1919 je napisao/la:
18 avg 2025, 12:19
Shategabri je napisao/la:
18 avg 2025, 11:57
antisisoja1919 je napisao/la:
18 avg 2025, 09:48


Bosnjo je glup i nikad pameti nece doci. Sto ti kazes, bitno je ismijavat Velez koji je sve losiji, Slobodu koja se gotov ugasila, Celik i Jedinstvo kojih godinama nigdje nema, a borac sebi trasira put do titule tako sto mu je pola utakmica rekreativno otprilike.
Al dobro, ista ta Sloboda i Celik zapinju puno vise protiv Sarajeva i Zelje, nego protiv zrinjskog i borca. I to je cinjenica.
Jer Bosnjo je glup.
Veće je rivalstvo, veći motiv, pa je i logično da više zapinju.
I tako i treba biti.
I ovo rivalstvo Zrinjskog i ŠB, i to mi je zdravo rivalstvo.
Ko koga, pošteno. Nema sklanjanja, prioriteta.
Ma ovo sto se desava trenutno nema veze sa zdravim rivalstvom.
Ovo kod nas gore iz rivalstva preslo u mrznju i ko ce koga vise zaj*bat, dok je borac sebi napravio od 3-4 kluba marionete
Tu se slažem, pogotovo što navijači gledaju da tu bude neka zla krv i onda se to prenosi i na teren.
Koševo Zapad

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 18 avg 2025, 12:36

Znak za smirenje :shhh: :lolno:


slika

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 18 avg 2025, 12:44

Al ovo je obilježilo kolo.. Pranjić pogodi stativu odnosno vratnicu :urnebes:

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 18 avg 2025, 12:55

rishovski je napisao/la:
18 avg 2025, 12:44
Al ovo je obilježilo kolo.. Pranjić pogodi stativu odnosno vratnicu :urnebes:

Pa dobro, nekad je bila kpj knjižica, danas hdz :mrgreen:
Koševo Zapad

19vendetta87
Postovi: 10262
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 18 avg 2025, 12:59

rishovski je napisao/la:
18 avg 2025, 12:44
Al ovo je obilježilo kolo.. Pranjić pogodi stativu odnosno vratnicu :urnebes:

Historija se ponavlja...odnosno povijest :mrgreen:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
elSaik
Postovi: 1152
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la elSaik » 18 avg 2025, 13:03

MikiPirs je napisao/la:
18 avg 2025, 09:20

Toliko je Velez zaklan od sudija u toku utakmice sa Borcem da Velezu nije sviran ocit crveni….

Evo sada cu se usrati u gace od cinjenice “imali jedan sut ka golu” :tokralju: :tokralju:
Omaklo se u prvom kolu. I odmah je išla pismena opomena Saveza, posebno maksuz saopštenje kao upozorenje da se takvo što ne smije ponoviti. Statistika ne laže, a kada je Borac u pitanju, ona je neumoljiva.

Iako ja ovo ne vidim kao neku vrstu srpskog jedinstva već kao pritisak političkih struktura. Garancija Slogi da je neće **** sudije u drugim utakmica ako protiv Borca ne zapnu. Bilo bi interesantno pratiti koliko će puta biti npr Sloga oštećena protiv drugih klubova i slično.

ultrazonfa
Postovi: 143
Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ultrazonfa » 18 avg 2025, 13:22

Combattente87 je napisao/la:
18 avg 2025, 11:50
Vorovus je napisao/la:
18 avg 2025, 10:26
Riziko je napisao/la:
18 avg 2025, 10:22
Svaka pobjeda Borca probudi forumski puk. :opaopa: :opaopa:
mosarajvosa od pocetka utakmice do sad napisao 45 postova. Prebacilo ga, ne pomaze ni terapija. :mrgreen:
Nema terapije za njega, tu samo malj pomaže!
Lik prvo nepismen, drugo isfrustriran, nabio mu Borac komplekse za cijeli zivot. 😂😂 Najjace mi je sto ljudi koji nikad nisu bili u BL krenu nesto pricati, bukvalno kao da zivimo u nekom paralelnom svijetu. Isprani mozgovi. U subotu rutinski 1 u BL!

Avatar
Lik
Postovi: 5590
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lik » 18 avg 2025, 13:34

since1948 je napisao/la:
17 avg 2025, 23:03
Lik je napisao/la:
17 avg 2025, 22:53
york je napisao/la:
17 avg 2025, 21:52
Svi koji prate od njenih pocetaka ovu ligu znaju da kad je u pitanju zrinjski široki nema spuštanja gaca nikada. Druga stvar što je zrinjski zadnjih godina puno bolji, a bilo je obrnuto u prvih 10 godina lige. Tako da ta priča ne pije vodu, a ovo u RS s Borcem je drugačije
Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?
Visi ciljevi jel?
Ljudino 2006.ako se ne varam. Tada je bod u gostima bio ravan osvojenom prvenstvu
Godina ranije, Sarajevo dobilo Sirokog u finalu. Vi prosli polufinale nakon sto vas je Zrinjski pustio.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Lik
Postovi: 5590
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lik » 18 avg 2025, 13:37

york je napisao/la:
17 avg 2025, 22:59
Lik je napisao/la:
17 avg 2025, 22:53
york je napisao/la:
17 avg 2025, 21:52
Svi koji prate od njenih pocetaka ovu ligu znaju da kad je u pitanju zrinjski široki nema spuštanja gaca nikada. Druga stvar što je zrinjski zadnjih godina puno bolji, a bilo je obrnuto u prvih 10 godina lige. Tako da ta priča ne pije vodu, a ovo u RS s Borcem je drugačije
Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?
Visi ciljevi jel?
Dogode se svakom takve utakmice, vi to najbolje znate, imate ih u nogama dosta.
I široki je zrinjskom pustio jedne sezone na pecari da bi ostali u ligi. Ali generalno ti je stanje kako sam napisao
Generalno nema spustanja gaca, ali dogodi kao sto je 2004 cini mi se kad je Zrinjski trebalo ispast I kad je Sarajevo pokradeno smijesnim penalom u Mostara. Nema spustanja gaca, ali dogodi se jbg.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, rimljanin90 i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []