mosarajvosa od pocetka utakmice do sad napisao 45 postova. Prebacilo ga, ne pomaze ni terapija.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo da se ugasi Sloboda. Amin 
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sustina, bravo!avenija je napisao/la: ↑18 avg 2025, 10:25Niko nama nije kriv osim nas samih sto je klub bio doveden do 18 miliona KM duga i skoro na glasanje o stečaju gdje je isti već bio spreman a Bilino Polje već dodijeljeno drugom novoosnovanom klubu i prestanite tražiti krivca u drugima. Sve su to naše legende i naši sugrađani i lokalna politika uradile.
Pa nisu Dodik i Čović krivi sto je Čelik imao 150 blokada na računu i neisplacenih 55 igrača.
Ali eto kako su neki medju nama sjebali sve i napravili nestvarne dugove postoje i heroji sa druge strane koji su se izborili za spas, posluju legalno, nakon 20 godina Čelik ima račun. Ima jos posla ali velika je vjerovatnoća da će se iduce sezone u ovo vrijeme nakon 7 godina igrati Čelik- Željo, Sarajevo, Borac ,Zrinjski, Velež, Široki..
U-19 je nakon godina borbe i nakon 7 godina vraćen u PL i prosli vikend je ostvario pobjedu. Sada je red na prvi tim.
Tako da nemojte nikoga optuzivati za neuspjeh svog kluba nego isključivo lokalne legende, uprave, strukture, politiku grada i lihvare koje svaki klub ima kao i lešinare koje kruze da i oni čopaju mrtvu lešinu kakva je Čelik bio gdje je doveden i pokraden do nestvarnog minusa za BH uslove. Takav zlocin nam ni Dodik ni Čović ne bi napravili da su upravljali.
- robertkosar
- Postovi: 3623
- Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ooo dzesi majmune jesil to napokon sisao sa drveta
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne spominjes sta su uradili Olimpiku, Doboj Kaknju, Bosni Visoko, Zvijezdi, Tuzli City i prosle godine Stupcanici.antisisoja1919 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 09:48Bosnjo je glup i nikad pameti nece doci. Sto ti kazes, bitno je ismijavat Velez koji je sve losiji, Slobodu koja se gotov ugasila, Celik i Jedinstvo kojih godinama nigdje nema, a borac sebi trasira put do titule tako sto mu je pola utakmica rekreativno otprilike.rishovski je napisao/la: ↑17 avg 2025, 23:20Sami smo sebi krivi,keslamo se sto su Tuzla,Zenica,Bihać;druga liga.Takmičimo se ko će koga više ocrniti,nazivamo jedni druge četnicima,ustašama.. Zato Borac lagano 36 bodova ove sezone,ni oro ni kopo...
I još navijaju nek ispadne Velež nek uđe Gošk... E moji Bošnjaci...
Al dobro, ista ta Sloboda i Celik zapinju puno vise protiv Sarajeva i Zelje, nego protiv zrinjskog i borca. I to je cinjenica.
Jer Bosnjo je glup.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve to stoji Avenija ali ja pričam o tome da se ovdje šprda sa našim klubovima i da mi vodimo neke ratove između sebe i uživamo u tome... Kad si vidio da ovi iz hrvatskog ili srpskog korpusa žele da se Borac ili Široki npr ugase.. A ovdje se otvoreno navija da Sloboda crkne,da se Čelik ugasi,da se Velež izbaci iz lige,meni je to bolesno... Spali smo na 3 kluba...avenija je napisao/la: ↑18 avg 2025, 10:25Niko nama nije kriv osim nas samih sto je klub bio doveden do 18 miliona KM duga i skoro na glasanje o stečaju gdje je isti već bio spreman a Bilino Polje već dodijeljeno drugom novoosnovanom klubu i prestanite tražiti krivca u drugima. Sve su to naše legende i naši sugrađani i lokalna politika uradile.
Pa nisu Dodik i Čović krivi sto je Čelik imao 150 blokada na računu i neisplacenih 55 igrača.
Ali eto kako su neki medju nama sjebali sve i napravili nestvarne dugove postoje i heroji sa druge strane koji su se izborili za spas, posluju legalno, nakon 20 godina Čelik ima račun. Ima jos posla ali velika je vjerovatnoća da će se iduce sezone u ovo vrijeme nakon 7 godina igrati Čelik- Željo, Sarajevo, Borac ,Zrinjski, Velež, Široki..
U-19 je nakon godina borbe i nakon 7 godina vraćen u PL i prosli vikend je ostvario pobjedu. Sada je red na prvi tim.
Tako da nemojte nikoga optuzivati za neuspjeh svog kluba nego isključivo lokalne legende, uprave, strukture, politiku grada i lihvare koje svaki klub ima kao i lešinare koje kruze da i oni čopaju mrtvu lešinu kakva je Čelik bio gdje je doveden i pokraden do nestvarnog minusa za BH uslove. Takav zlocin nam ni Dodik ni Čović ne bi napravili da su upravljali.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- Combattente87
- Postovi: 1390
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema terapije za njega, tu samo malj pomaže!
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- grbavicka1921
- Postovi: 1581
- Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
- Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tako je!Shategabri je napisao/la: ↑18 avg 2025, 08:46Ne vidim svrhu raspravljanja o utakmicama tipa Sloga - Borac.
Isto je bilo i prošle godine, isto će biti i ove.
Okrenimo se stvarima o kojima ima smisla diskutovati.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gubitak bodova u Vrapcima nije kiks. To moze ocekivati bilo koja ekipa. Pod ovo "kiks" mislim na manje ekipe i slabije.
- FKS -
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Veće je rivalstvo, veći motiv, pa je i logično da više zapinju.antisisoja1919 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 09:48Bosnjo je glup i nikad pameti nece doci. Sto ti kazes, bitno je ismijavat Velez koji je sve losiji, Slobodu koja se gotov ugasila, Celik i Jedinstvo kojih godinama nigdje nema, a borac sebi trasira put do titule tako sto mu je pola utakmica rekreativno otprilike.rishovski je napisao/la: ↑17 avg 2025, 23:20Sami smo sebi krivi,keslamo se sto su Tuzla,Zenica,Bihać;druga liga.Takmičimo se ko će koga više ocrniti,nazivamo jedni druge četnicima,ustašama.. Zato Borac lagano 36 bodova ove sezone,ni oro ni kopo...
I još navijaju nek ispadne Velež nek uđe Gošk... E moji Bošnjaci...
Al dobro, ista ta Sloboda i Celik zapinju puno vise protiv Sarajeva i Zelje, nego protiv zrinjskog i borca. I to je cinjenica.
Jer Bosnjo je glup.
I tako i treba biti.
I ovo rivalstvo Zrinjskog i ŠB, i to mi je zdravo rivalstvo.
Ko koga, pošteno. Nema sklanjanja, prioriteta.
Koševo Zapad
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma ovo sto se desava trenutno nema veze sa zdravim rivalstvom.Shategabri je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:57Veće je rivalstvo, veći motiv, pa je i logično da više zapinju.antisisoja1919 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 09:48Bosnjo je glup i nikad pameti nece doci. Sto ti kazes, bitno je ismijavat Velez koji je sve losiji, Slobodu koja se gotov ugasila, Celik i Jedinstvo kojih godinama nigdje nema, a borac sebi trasira put do titule tako sto mu je pola utakmica rekreativno otprilike.rishovski je napisao/la: ↑17 avg 2025, 23:20Sami smo sebi krivi,keslamo se sto su Tuzla,Zenica,Bihać;druga liga.Takmičimo se ko će koga više ocrniti,nazivamo jedni druge četnicima,ustašama.. Zato Borac lagano 36 bodova ove sezone,ni oro ni kopo...
I još navijaju nek ispadne Velež nek uđe Gošk... E moji Bošnjaci...
Al dobro, ista ta Sloboda i Celik zapinju puno vise protiv Sarajeva i Zelje, nego protiv zrinjskog i borca. I to je cinjenica.
Jer Bosnjo je glup.
I tako i treba biti.
I ovo rivalstvo Zrinjskog i ŠB, i to mi je zdravo rivalstvo.
Ko koga, pošteno. Nema sklanjanja, prioriteta.
Ovo kod nas gore iz rivalstva preslo u mrznju i ko ce koga vise zaj*bat, dok je borac sebi napravio od 3-4 kluba marionete
Volim tebe, više od sebe
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tu se slažem, pogotovo što navijači gledaju da tu bude neka zla krv i onda se to prenosi i na teren.antisisoja1919 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:19Ma ovo sto se desava trenutno nema veze sa zdravim rivalstvom.Shategabri je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:57Veće je rivalstvo, veći motiv, pa je i logično da više zapinju.antisisoja1919 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 09:48
Bosnjo je glup i nikad pameti nece doci. Sto ti kazes, bitno je ismijavat Velez koji je sve losiji, Slobodu koja se gotov ugasila, Celik i Jedinstvo kojih godinama nigdje nema, a borac sebi trasira put do titule tako sto mu je pola utakmica rekreativno otprilike.
Al dobro, ista ta Sloboda i Celik zapinju puno vise protiv Sarajeva i Zelje, nego protiv zrinjskog i borca. I to je cinjenica.
Jer Bosnjo je glup.
I tako i treba biti.
I ovo rivalstvo Zrinjskog i ŠB, i to mi je zdravo rivalstvo.
Ko koga, pošteno. Nema sklanjanja, prioriteta.
Ovo kod nas gore iz rivalstva preslo u mrznju i ko ce koga vise zaj*bat, dok je borac sebi napravio od 3-4 kluba marionete
Koševo Zapad
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Al ovo je obilježilo kolo.. Pranjić pogodi stativu odnosno vratnicu
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
-
19vendetta87
- Postovi: 10261
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Historija se ponavlja...odnosno povijest
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Omaklo se u prvom kolu. I odmah je išla pismena opomena Saveza, posebno maksuz saopštenje kao upozorenje da se takvo što ne smije ponoviti. Statistika ne laže, a kada je Borac u pitanju, ona je neumoljiva.
Iako ja ovo ne vidim kao neku vrstu srpskog jedinstva već kao pritisak političkih struktura. Garancija Slogi da je neće **** sudije u drugim utakmica ako protiv Borca ne zapnu. Bilo bi interesantno pratiti koliko će puta biti npr Sloga oštećena protiv drugih klubova i slično.
-
ultrazonfa
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lik prvo nepismen, drugo isfrustriran, nabio mu Borac komplekse za cijeli zivot.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Godina ranije, Sarajevo dobilo Sirokog u finalu. Vi prosli polufinale nakon sto vas je Zrinjski pustio.since1948 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 23:03Ljudino 2006.ako se ne varam. Tada je bod u gostima bio ravan osvojenom prvenstvuLik je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:53Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?york je napisao/la: ↑17 avg 2025, 21:52Svi koji prate od njenih pocetaka ovu ligu znaju da kad je u pitanju zrinjski široki nema spuštanja gaca nikada. Druga stvar što je zrinjski zadnjih godina puno bolji, a bilo je obrnuto u prvih 10 godina lige. Tako da ta priča ne pije vodu, a ovo u RS s Borcem je drugačije
Visi ciljevi jel?
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Generalno nema spustanja gaca, ali dogodi kao sto je 2004 cini mi se kad je Zrinjski trebalo ispast I kad je Sarajevo pokradeno smijesnim penalom u Mostara. Nema spustanja gaca, ali dogodi se jbg.york je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:59Dogode se svakom takve utakmice, vi to najbolje znate, imate ih u nogama dosta.Lik je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:53Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?york je napisao/la: ↑17 avg 2025, 21:52Svi koji prate od njenih pocetaka ovu ligu znaju da kad je u pitanju zrinjski široki nema spuštanja gaca nikada. Druga stvar što je zrinjski zadnjih godina puno bolji, a bilo je obrnuto u prvih 10 godina lige. Tako da ta priča ne pije vodu, a ovo u RS s Borcem je drugačije
Visi ciljevi jel?
I široki je zrinjskom pustio jedne sezone na pecari da bi ostali u ligi. Ali generalno ti je stanje kako sam napisao
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Online
Trenutno korisnika/ca: Balorda, Combattente87, DoktorXabaras, NazorUso, svrakino1921, Venom, Zigazaga i 22 gosta.




