Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
19vendetta87
- Postovi: 10307
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 18 avg 2025, 13:17
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:47
Al Torcida bakljama gadja svoje igrace. I to poslije pobjede.
Nasi bijednici pretprosle sezone jedva ostanu u ligi niko ih nije ni naruzio. Zasto? Jer su odredjeni na platnim listama uprave i Manijaci sute ko zaliveni. Al eto ja sam negativac haha al dobro, cekacemo titulu jos deceniju, opusteno
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:39
Igraci se boje Grbavice i strah ih je pritiska, ne smijes pogrijesit, ne smijes bacit neki dribling da te seljacine ne izvizde i zato cemo bit outsajderi na Grbavici
Pa jel na kraju treba da im se zvidzi i psuje zbog losih partija ili ipak treba prestati s tim jer im stvaramo pritisak?
Odluci se...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
Orvel
- Postovi: 1831
- Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Orvel » 18 avg 2025, 13:20
19vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:17
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:47
Al Torcida bakljama gadja svoje igrace. I to poslije pobjede.
Nasi bijednici pretprosle sezone jedva ostanu u ligi niko ih nije ni naruzio. Zasto? Jer su odredjeni na platnim listama uprave i Manijaci sute ko zaliveni. Al eto ja sam negativac haha al dobro, cekacemo titulu jos deceniju, opusteno
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:39
Igraci se boje Grbavice i strah ih je pritiska, ne smijes pogrijesit, ne smijes bacit neki dribling da te seljacine ne izvizde i zato cemo bit outsajderi na Grbavici
Pa jel na kraju treba da im se zvidzi i psuje zbog losih partija ili ipak treba prestati s tim jer im stvaramo pritisak?
Odluci se...
Mislim da je jedini tacan odgovor da zvizdimo na lose partije a na dobre da ih gadjamo bakljama hahahah
Znal iko u koliko je trening danas
-
Ejnur
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ejnur » 18 avg 2025, 13:24
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:08
Ejnur je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:41
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:10
Imas li ti ili neko drugi sliku? Nisam vidio to do sad
U sustini ovo je ona modernija verzija juga sa vecim kopom i koja bi trebala biti strmija u odnosu na istok i sjever. Lijepo izgleda ovako samo sam skeptican oko krova koji mi ovdjr izglrda skuplja varijanta od obicnog krova koji je na istoku i sjeveru.
I ponovit cu, i dalje ne znam kako oni misle izgraditi ovu tribinu ovim tempom radova za 6mj od trenutka pocetka radova koji su bili 11.7.2025 ako.mene pamcenje sluzi.
Ovaj jug ja mislim ima veci kapacitet a i bolji je zbog ovog modernijeg krova.
Ja utakmice gledan sa istoka i oni stubovi stvarno prave problem,ljudi u europi skidaju onakve krovove a mi ih postavljamo.
Malo mi je neozbiljno ovo oko juga,pocela izgradnja a javnost jos ne zna tacan izgled sto odma otvara mogucnost za neko muljanje kod nas.
-
Pablo11
- Postovi: 5150
- Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pablo11 » 18 avg 2025, 13:31
19vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:17
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:47
Al Torcida bakljama gadja svoje igrace. I to poslije pobjede.
Nasi bijednici pretprosle sezone jedva ostanu u ligi niko ih nije ni naruzio. Zasto? Jer su odredjeni na platnim listama uprave i Manijaci sute ko zaliveni. Al eto ja sam negativac haha al dobro, cekacemo titulu jos deceniju, opusteno
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:39
Igraci se boje Grbavice i strah ih je pritiska, ne smijes pogrijesit, ne smijes bacit neki dribling da te seljacine ne izvizde i zato cemo bit outsajderi na Grbavici
Pa jel na kraju treba da im se zvidzi i psuje zbog losih partija ili ipak treba prestati s tim jer im stvaramo pritisak?
Odluci se...
Hulahopka se zbunio..
Fk Željezničar.
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kajkutenjoyer » 18 avg 2025, 13:34
Pablo11 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:31
19vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:17
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:47
Al Torcida bakljama gadja svoje igrace. I to poslije pobjede.
Nasi bijednici pretprosle sezone jedva ostanu u ligi niko ih nije ni naruzio. Zasto? Jer su odredjeni na platnim listama uprave i Manijaci sute ko zaliveni. Al eto ja sam negativac haha al dobro, cekacemo titulu jos deceniju, opusteno
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:39
Igraci se boje Grbavice i strah ih je pritiska, ne smijes pogrijesit, ne smijes bacit neki dribling da te seljacine ne izvizde i zato cemo bit outsajderi na Grbavici
Pa jel na kraju treba da im se zvidzi i psuje zbog losih partija ili ipak treba prestati s tim jer im stvaramo pritisak?
Odluci se...
Hulahopka se zbunio..
nek je on mene nazvao seljakom iz Zavidovića
nek crknu dusmani, najjaci smo
-
antibot
- Postovi: 77
- Pridružen/a: 30 avg 2014, 17:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la antibot » 18 avg 2025, 13:35
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:37
antibot je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:21
19vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:00
Jedino ako budu poceli utakmicu sa 9 igraca na terenu, a mi sa 11...
Druže jel to mi igramo protiv Barce ili nekog Zrinjskog pa kao nemamo žanse nikakve jedino da oni izađu sa 9 igrača.E moj Željo šta dočeka da te tvoji "navijači"na tvom stadionu proglašavaju autsajderom protiv nekog Zrinjskog.Svašta
Pa macak poslije Rudara kako ocekivat da idemo na pobjeduc protiv Zrinjskog smrada, ne budi mahnit
Druže niko ne spori da su loše odigrali protiv Rudara al ta ekipa je nakon te utakmice otišla i uzela u gostima Velež a znamo da bi svi potpisali prije te utakmice i bod a kamoli 3 što znači da ova ekipa ima kvalitet i može tako da ljudino ko navija za Želju zna da Željo svaku utakmicu ide na pobjedu posebno na Grbavici a ko to ne konta eno mu Radnik, Posušje i Rudar pa nek bude autsajder protiv Zrinjskog.Živio
-
gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la gegenpressing » 18 avg 2025, 13:55
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 10:56
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 10:27
Zna li neko u koliko sati je danas trening?
?
17.30
Očekujem izvještaj i koju sliku ako već ideš
Brohra ribo se...
-
Pablo11
- Postovi: 5150
- Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pablo11 » 18 avg 2025, 14:06
Zrinjski igra ofanzivnije od prethodne dvije ekipe na Grbavici tu i nekako vidim nasu sansu. Vjerujem u pozitivan rezultat, dodatna prednost nam je sto Zrinjski izgleda prelose(nismo mi nista bolji) ali imam osjecaj za dobar rezultat. Imaju i utakmice Evrope izmedju.
Fk Željezničar.
-
mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la mamonelafo » 18 avg 2025, 14:09
Pablo11 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:06
Zrinjski igra ofanzivnije od prethodne dvije ekipe na Grbavici tu i nekako vidim nasu sansu. Vjerujem u pozitivan rezultat, dodatna prednost nam je sto Zrinjski izgleda prelose(nismo mi nista bolji) ali imam osjecaj za dobar rezultat. Imaju i utakmice Evrope izmedju.
Dosta će zavisiti od njihove prve tekme protiv Utrechta. Ako kiksaju, mislim da će doći s ozbiljnim namjerama, ako budu egal, vjerovatno će kombinovati sastav protiv nas.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
-
Azzuri
- Postovi: 799
- Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Azzuri » 18 avg 2025, 14:33
Marin Karamarko jedan od nas! Osoba liderskih karakteristika, za kapitena definitivno!!
-
Orvel
- Postovi: 1831
- Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Orvel » 18 avg 2025, 14:34
gegenpressing je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:55
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 10:56
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 10:27
Zna li neko u koliko sati je danas trening?
?
17.30
Očekujem izvještaj i koju sliku ako već ideš

-
avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la avalPacidoroP » 18 avg 2025, 14:56
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:34
gegenpressing je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:55
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 10:56
?
17.30
Očekujem izvještaj i koju sliku ako već ideš
Mogo bi i ja naletiti kad sam vec ranije zavrsio s poslom
Da vidimo kakva je situacija u ekipi
Cemu da se nadam protiv Zrinjskog
-
Riquelme1921
- Postovi: 1978
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Riquelme1921 » 18 avg 2025, 15:06
F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:47
Al Torcida bakljama gadja svoje igrace. I to poslije pobjede.
Nasi bijednici pretprosle sezone jedva ostanu u ligi niko ih nije ni naruzio. Zasto? Jer su odredjeni na platnim listama uprave i Manijaci sute ko zaliveni. Al eto ja sam negativac haha al dobro, cekacemo titulu jos deceniju, opusteno
A da sam Andriju Drlju otreso bakljom u glavu on bi naučio zabijati šanse?
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
1921boy
- Postovi: 7414
- Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la 1921boy » 18 avg 2025, 16:34
Sto niko ne napise zasto bageri stoje il je tajna da se o tome ne smije pricat?Sta kazu strucnjaci,nije probjen rok.

Brko iz druge galaksije!
-
NoDi80
- Postovi: 19034
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 18 avg 2025, 16:44
1921boy je napisao/la: ↑18 avg 2025, 16:34
Sto niko ne napise zasto bageri stoje il je tajna da se o tome ne smije pricat?Sta kazu strucnjaci,nije probjen rok.
Pa vec su pisali prije par dana zbog klizista i ono sa stubovima nece moci kako su planirali
Sad ako se bude moralo vise placati ocekujem da se naplati odgovornima za gresku koju su napravili
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Levin
- Postovi: 1773
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la Levin » 18 avg 2025, 16:47
NoDi80 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 16:44
1921boy je napisao/la: ↑18 avg 2025, 16:34
Sto niko ne napise zasto bageri stoje il je tajna da se o tome ne smije pricat?Sta kazu strucnjaci,nije probjen rok.
Pa vec su pisali prije par dana zbog klizista i ono sa stubovima nece moci kako su planirali
Sad ako se bude moralo vise placati ocekujem da se naplati odgovornima za gresku koju su napravili
Ne vidim šta je tu problem, to svakako finansira kanton a ne klub. Tako da, samo opušteno mi ga samostalno svakako i ne bismo mogli raditi. Očekujem da će biti gotov do izbora svakako.
Edit : Ako ne završe do izbora izgubit će veliki broj glasova. Tako da...
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
Levin
- Postovi: 1773
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la Levin » 18 avg 2025, 17:00
Sretno...
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
Mamba21
- Postovi: 3612
- Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mamba21 » 18 avg 2025, 17:02
Nevjerovatno da ovakav trener propada u Jordanu, ja sam mislio da mu je Dinamo Zagreb sljedeća stanica ili čak neki još bolji klub...
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!
Trenutno korisnika/ca: b00t i 32 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []