Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad ce sjednica?
Da vidimo da li ce biti posteno ili ce južni pitari biti pogurani.
Gigaaaaaa Gigaaaaa ugrija se lubenica, pozuriiiii.
Da vidimo da li ce biti posteno ili ce južni pitari biti pogurani.
Gigaaaaaa Gigaaaaa ugrija se lubenica, pozuriiiii.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NK Kmeljo naručio najveći buket u cvjećarnici Grbavica za svoje guzne havere, gaće će skinut već u petak da ebacima bude prozračno.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
-
bhfanatic14
- Postovi: 5994
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Taj smrad giga i njegovi kriminalni puleni moraju dobit kazne najmanje 2 -3 mjeseca jer su dopustili koske tuce u tunelu,jer pomocnici moraju da budu prvi u tunelu za sigurnost i da sprijece upravo ono sve sto se desilo. Onda daje fantomski crveni onom vasem igracu jer je htjeo da se ispravi za velezova dva crvena koja su bila cista oboje ko suza. Amaterski nivo sudjenja i vodjenja utakmice, nevidjeno u evropi.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Plus kondicioni Veleza suspenziju, onaj klošarčić od kapitena neku kaznu i eventualno suspenziju tribine/stadiona.bhfanatic14 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:20Taj smrad giga i njegovi kriminalni puleni moraju dobit kazne najmanje 2 -3 mjeseca jer su dopustili koske tuce u tunelu,jer pomocnici moraju da budu prvi u tunelu za sigurnost i da sprijece upravo ono sve sto se desilo. Onda daje fantomski crveni onom vasem igracu jer je htjeo da se ispravi za velezova dva crvena koja su bila cista oboje ko suza. Amaterski nivo sudjenja i vodjenja utakmice, nevidjeno u evropi.
Kola ce se slomiti na ovom kondicionom iz Splita, sudiji asistentu a Giga je realno najmanje kriv jer je slusao asistenta.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Muče tebe košmari, imaš rupe u memoriji. Pacove iz sobe101Orvel je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:08Bitno je da se hidriras da ti ne ispari i to malo tekucine u mozdanoj ovojnici na onoj sparini. I ohladi lubenice sad kad krenem na more da se mogu odmah jesti, ostavit cu ti i baksisa. Pa sta si drugo nego pitar pored Mostara, ti si filijala htio priznati ili ne, to je vec svima jasno.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jojic hajde ali Sanicanin ne bi pojacanje bio ni Rudaru. Da budem posten nisam ga u klubovima pratio ali u reprezentaciji je bio jedan od najgorih igraca koje sam ikad gledao a znamo svi kakve su menadzerske vedete prosle i prolaze kroz repku.bhfanatic14 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:05Jojic i sanicanindva invalida treba bit realan. Jojic je svoje zavrsio gledo sam ga kad je u austriji igrao,ja mislim bio pola godine i dobio pedalu. Sanicanin netreba trosit rijeci menadzersko kopile ,cim ga Gorac dovodi u 30toj godini sve je receno. Uglavnom je nebitno ko im igra jer njihove utakmice se rjesavaju izvan zelenih terena. Jadno ali tako je.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dzaba vam pomoć turskih aviona, američkih miliona....bhfanatic14 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:05Jojic i sanicanindva invalida treba bit realan. Jojic je svoje zavrsio gledo sam ga kad je u austriji igrao,ja mislim bio pola godine i dobio pedalu. Sanicanin netreba trosit rijeci menadzersko kopile ,cim ga Gorac dovodi u 30toj godini sve je receno. Uglavnom je nebitno ko im igra jer njihove utakmice se rjesavaju izvan zelenih terena. Jadno ali tako je.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
-
Objektivac
- Postovi: 88
- Pridružen/a: 20 jan 2024, 15:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koliko kmecite niste realni hahahabhsport je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:22Plus kondicioni Veleza suspenziju, onaj klošarčić od kapitena neku kaznu i eventualno suspenziju tribine/stadiona.bhfanatic14 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:20Taj smrad giga i njegovi kriminalni puleni moraju dobit kazne najmanje 2 -3 mjeseca jer su dopustili koske tuce u tunelu,jer pomocnici moraju da budu prvi u tunelu za sigurnost i da sprijece upravo ono sve sto se desilo. Onda daje fantomski crveni onom vasem igracu jer je htjeo da se ispravi za velezova dva crvena koja su bila cista oboje ko suza. Amaterski nivo sudjenja i vodjenja utakmice, nevidjeno u evropi.
Kola ce se slomiti na ovom kondicionom iz Splita, sudiji asistentu a Giga je realno najmanje kriv jer je slusao asistenta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sad ce doci duska i ostali da se lizete, ne mozes sam ovo iznijeti meni se cini. Mozda da pojacas broj emojia po postu.Tuce11 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:30Muče tebe košmari, imaš rupe u memoriji. Pacove iz sobe101Orvel je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:08Bitno je da se hidriras da ti ne ispari i to malo tekucine u mozdanoj ovojnici na onoj sparini. I ohladi lubenice sad kad krenem na more da se mogu odmah jesti, ostavit cu ti i baksisa. Pa sta si drugo nego pitar pored Mostara, ti si filijala htio priznati ili ne, to je vec svima jasno.I čuvaj se na obali mi ti
![]()
Daj mi argument po kojem vi niste pitarska filijala, sto se tice kluba a i navijaca? Ali toliko ste mali da vam je ok i da vas yebu godinama i nista od tog lizanja nemate nego samo dajete. Vi ste nesto tipa Olimpik sto je nama bio. A i ti to znas samo ne znas kako ste to sebi dozvolili.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja mogu govoriti samo u svoje lično ime, niti u čije više. Gnušam se svakom psovanju, huliganstvu manjku osjećaja za ukus. Stid me nekih ljudi sa kojima nominalno dijelim ljubav prema istom klubu zbog ponašanja.
Meni je drago ako Borac ima kritičku masu spram svega ovoga što se dešava u našoj ligi u zadnjih par sezona. Slažem se da niko tu nije potpuno čist, ali složićemo se da su neke stvari sasvim nova pojava kada je riječ o navlačenju i sudijskim kriterijima. Slažem se da je Borac imao kvalitet riješiti barem 60-70% utakmica u kojima im se bespotrebno šiljilo, ali šta je sa preostalih 30% u kojima se krije cca 10-15 bodova i šta je sa 10-15 bodova koji se nama otkidaju? To na kraju dođe pofina suma, složićeš se?
Dalje, slažem se i sa tim da Sarajevo nema samo problem sa sudijama, ima tu milion problema u organizaciji, struci, neselektivnom dovođenju igrača i dobrom dijelu toksičnosti sarajevske sredine koja u svemu nađe manu.
Za uspjehe u evropi prošle sezone, iskreno čestitam Borcu na uspjehu, možda prvi put da prevalim tu riječ preko tastature, jer ne mogu čestitati ništa onome ko negira moju državu i moje postojanje. Ako nisi u tom opisu, čestitam ti i uživaj u uspjesima kluba kojeg voliš, a ako jesi, da Bog da sutra ispali iz lige.
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 20 avg 2025, 13:52, ukupno mijenjano 1 put.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Procam o periodu kad smo bili na virslama,ni tada se nismo borili za opstanak,to ti je ukratko receno velik klub,uvijek u vrhu,vi ulazete za nase standarde ogroman novac pa jedva evropa plus borba za opstanak,ove price sirotinja,nema se para su price za malu djecu.Pablo11 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 12:39Ovdje pricamo o vama, ne o nama,ne bi bilo smisla boriti se za opstanak sa tim ulaganjima. Nema ti logike prica.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 08:55To sto pise par ljudi ti to vidis,ono sto pisem ja i ostali 4 godine to ti nije mjerilo? Sarajevu je uvijek cilj titula od kad se igra liga, nikad se nismo zadovoljavali borbom za opstanak i spustili se kao vi, uostalom to govore pozicije na tabeli,od kad se igra liga nit smo ispadali,borili se za opstanak,uvijek smo u vrhu bili,medjutim samo ko ne orati ligu moza ocekivat bilo sta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mosi jos uvijek 6 mjesto borba za opstanak
a to je najgori rezultat Zelje.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa nece kod njih niko normalan,najbolji ih ograci napustali i odlazili u 2 ligu Srbije bez pozdrava, zamisli kako je tamo kad u sred evrope i nastupa igrac ode. Pisali su o tome srpski klubovi,opomi jali igrace da se paze kad dolaze u Borac,guglat samo malo i sve ti bude jasno,diktatura kao i u naspj ligi tako im je u klubu,sve podobni ljudi,diktatori i ljige tipa Misimovic,Zeljkovic.Hordas1990 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:32Jojic hajde ali Sanicanin ne bi pojacanje bio ni Rudaru. Da budem posten nisam ga u klubovima pratio ali u reprezentaciji je bio jedan od najgorih igraca koje sam ikad gledao a znamo svi kakve su menadzerske vedete prosle i prolaze kroz repku.bhfanatic14 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:05Jojic i sanicanindva invalida treba bit realan. Jojic je svoje zavrsio gledo sam ga kad je u austriji igrao,ja mislim bio pola godine i dobio pedalu. Sanicanin netreba trosit rijeci menadzersko kopile ,cim ga Gorac dovodi u 30toj godini sve je receno. Uglavnom je nebitno ko im igra jer njihove utakmice se rjesavaju izvan zelenih terena. Jadno ali tako je.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bitno je da komisija bude, inace ce postati standard da pomocno osoblje u tunelu udara protivničke igrače a kapiten da navlači sudiju da im da crvene.Objektivac je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:36Koliko kmecite niste realni hahahabhsport je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:22Plus kondicioni Veleza suspenziju, onaj klošarčić od kapitena neku kaznu i eventualno suspenziju tribine/stadiona.bhfanatic14 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:20
Taj smrad giga i njegovi kriminalni puleni moraju dobit kazne najmanje 2 -3 mjeseca jer su dopustili koske tuce u tunelu,jer pomocnici moraju da budu prvi u tunelu za sigurnost i da sprijece upravo ono sve sto se desilo. Onda daje fantomski crveni onom vasem igracu jer je htjeo da se ispravi za velezova dva crvena koja su bila cista oboje ko suza. Amaterski nivo sudjenja i vodjenja utakmice, nevidjeno u evropi.
Kola ce se slomiti na ovom kondicionom iz Splita, sudiji asistentu a Giga je realno najmanje kriv jer je slusao asistenta.
Sasjeci u korijenu sve.
Oderati ih.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma i prije ste tovarili na sredini, ne igra se liga 5 godina. Niste konstanta prvo ste harali pa vas onda nema nigdje,gledali evropu na tv,nekad je slucajno izborite dotle je to doslo da vam je kad izborite evropu uspjeh,nama je to i prike 30 godina bio neki minimum kao sto je i sada.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sad odjednom prica ulazete ogroman novac, "nema se para su price za malo djecu", a do juce nas zvao kokuzima, prosjacima i duznicimamosarajvosa83 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 13:51
Procam o periodu kad smo bili na virslama,ni tada se nismo borili za opstanak,to ti je ukratko receno velik klub,uvijek u vrhu,vi ulazete za nase standarde ogroman novac pa jedva evropa plus borba za opstanak,ove price sirotinja,nema se para su price za malu djecu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rudar Prijedor je u sezoni 2021/22 , kada je zadnji put igrao pl , protiv Borca odigrao neriješeno dve od tri utakmice te sezone .
Nisam mislio tebe citirati drug. Greška.
Zadnja izmjena: Zigazaga, dana/u 20 avg 2025, 14:19, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zeko87 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 12:32Razumijem ja Borčevce da uživaju u momentima teške sudijske protekcije. Nisam ni očekivao neku objektivnost. Ali polako, svakom veselju dođe kraj.Orvel je napisao/la: ↑20 avg 2025, 12:11Pa onda najbolje da ne dovodite igrace ako ti je argument da sudije ne daju titulu. Nisi titulu zasluzio svojim igrama i to je to. Zavrsio si treci proslu sezonu sa istim brojem bodovao kao i mi a pogledaj razliku u igrackom kadru. Dosta vise vaseg kukanja. Sudije su problem svima i tu je kraj ovoj raspravi. Ako ces se sa ovim timom vaditi na sudije onda to nije zdrav razum, ponavljam.Zeko87 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 11:18
Pa vidi prijatelju, razlika je to što svaki klub osim Borca u državi mora biti 3x bolji od skoro svakog protivnika da bi pobijedio. Borac nema ni priliku da bude van forme, upadne u neku krizu. Toliko ste ovisni o navlačenju da vam je prošle sezone jedan neočekivan kiks uzeo titulu.
Slažem se da je prva tri kola podnošljivo uđenje. Stim što protiv Borca godinama (tačnije ne sjećam se kad je ikome sviran penal protiv Borca, ako može da mi osvježiš memoriju) nije sviran penal kao što je sviran za Slogu protiv Sarajeva i što se Radniku podvlačila čašica koljena i prizna gol. Eto odmah 2-4 boda koje Borac nikad ne bi izgubio, a Sarajevu s otkinuti s pjesmom.
Izgleda da u ovoj ligi što Sarajevo ima bolji sastav,proporcionalno raste argument da ga se može zakidati gdje ko stigne.
A evo moja teorija jer mi pade na pamet da je vico prije pocetka sezone govorio da xe biti promjena u sudijskoj organizaciji i da trazimo strance da dodju da to reorganizuju.
Ja mislim da gledamo dobro sudjenje u prvim kolima upravo zbog toga. Var se oglasava kad treba, sudije mijenjaju odluke u skladu sa VARom, ne desavaju se veliki incidenti. I sve to da bi se spustila lopta i da bi se reklo OK, ovi mogu sami iznijeti ligu, ne trebaju stranci da reorganizuju sudijsku organizaciju. Ja garantujem da se skrenula paznja na lakrdije onaj dan kad je Sloboda napustila teren protiv Posusja u Tuzli. To je trenutak kad su stavljeni pod lupu. I sad moraju par kola biti posteni i raditi najbolje sto mogu (grijesit ce opet ali ne sistemski). A vec krajem septembra ocekujem opet cirkus cim dobiju odobrenje da rade dobar posao.
Ja kao navijač Sarajeva ne želim da ikad Sarajevo ima tretman kao Borac, već da svi imaju podjednake uslove takmičenja. To sada nije slučaj. Niti želim da nam ijedna ekipa izađe a da ne smije preći centra, kao Sloga protiv vas za vikend, kao i bilo koja druga ekipa iz RS.
Protiv SArajeva, Želje i Veleža sve ekipe izlaze sa 300% utakmice protiv njih je dodatni motiv, samo protiv vas ljud ostavljaju igrače na klupu da bi ih imali na raspolaganju u narednim kolima. Mi smo evo morali ostaviti Jattu da ne dobije crveni protiv Posušja i ne bude u konkurenciji protiv Borca.
Rudar Prijedor je u sezoni 2021/22 , kada je zadnji put igrao pl , protiv Borca odigrao neriješeno dve od tri utakmice te sezone .
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koliko je ovo ludo kako pitari racunaju koliko su im sudije otkinule bodova.Zeko87 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 11:18Slažem se da je prva tri kola podnošljivo uđenje. Stim što protiv Borca godinama (tačnije ne sjećam se kad je ikome sviran penal protiv Borca, ako može da mi osvježiš memoriju) nije sviran penal kao što je sviran za Slogu protiv Sarajeva i što se Radniku podvlačila čašica koljena i prizna gol. Eto odmah 2-4 boda koje Borac nikad ne bi izgubio, a Sarajevu s otkinuti s pjesmom.
Ako je i sporan taj penal Sloge (a nije), on je bio za 2:0, znaci Sloga je vec vodila i bila bolja cijelu utakmicu. I da nije bilo penala minimalne su sanse da bi Sarajevo sa onim pristupom iscupalo bod tamo.
Protiv Radnika je sporni ofsajd bio pri rezultatu 3:3, na kraju je bilo 4:4. Eto i da je sviran ofsajd, ko kaze da bi Sarajevo u toj situaciji dalo gol za par minuta i pobijedilo. Vece su sanse da ne bi jer je bilo jos par minuta do kraja, a mogla je sijevnuti i nova kontra Radnika.
Borac je ostecen za nedosudjen crveni karton protiv Veleza, mislim pri rezultatu 0:0. Kako mogu reci da su tu ukradena sigurna 2 boda, mozda bi Velez igrao bunker do kraja i ostalo bi 0:0.
Ono kad je Renanu ponisten cist gol na Pecari za 1:3 je otkidanje bodova i tu nema sta. Ovo sto pises za ovu sezonu i bodove je nidje veze.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.



