Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
edvaE2
Postovi: 482
Pridružen/a: 04 nov 2024, 08:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la edvaE2 » 20 avg 2025, 14:27

Komitet za sudije i suđenje NS/FS BiH u nastavku daje pojašnjenja značajnih sudijskih odluka na utakmicama 3. i 4. kola WWIN lige BiH 2025/26:



3. kolo

FK Željezničar – FK Rudar Prijedor

U 34. minuti utakmice, nakon dosuđenog kaznenog udarca za gostujuću ekipu nad igračem broj 11 uslijedila je opravdana VAR intervencija (OFR). Pregledom snimke sudac uočava da nije bilo prekršaja, te poništava prethodno dosuđeni kazneni udarac i dodijeljeni žuti karton domaćem igraču.

U 63. minuti, nakon ispravno dosuđene prednosti od strane suca, akcija se nastavila preko krilne strane, gdje je u završnici došlo do zakašnjelog starta obrambenog igrača domaćih broj 33 u vlastitom kaznenom prostoru. VAR intervencija je u ovom slučaju izostala, iako je postojala mogućnost da sudac situaciju pregleda i ispravi odluku, s obzirom na to da se radilo o nedozvoljeno oštrom startu, što je trebalo rezultirati dosuđivanjem kaznenog udarca.



4. kolo

FK Rudar Prijedor – FK Radnik

U 14. minuti utakmice igrač broj 11 domaće ekipe, u duelu s protivničkim igračem, inicirao je kontakt i pao, nakon čega je sudija pogrešno dosudio kazneni udarac za domaću ekipu. Nakon opravdane VAR intervencije i pregleda situacije (OFR), sudija mijenja odluku, te ispravno dosuđuje indirektni slobodni udarac za gostujuću ekipu i izriče opomenu igraču broj 11 zbog nesportskog ponašanja – simuliranja. Smatramo da je sudija ovakvu ispravnu odluku trebao donijeti i bez pomoći VAR-a.

U 39. minuti utakmice, nakon brze akcije, igrač broj 47 domaće ekipe pravi prekršaj nad napadačem gostujuće ekipe broj 11. sudija u prvom trenutku dosuđuje igranje rukom za domaću ekipu. Nakon opravdane VAR intervencije i pregleda situacije (OFR), sudija mijenja odluku i isključuje iz igre igrača broj 47 domaće ekipe zbog sprječavanja izgledne prilike za postizanje pogotka (DOGSO). Smatramo da sudija, iako je bio dobro pozicioniran, zbog brzine akcije i mjesta kontakta nije mogao odmah donijeti ispravnu odluku na terenu, ispravna i opravdana intervencija VAR-a.



FK Velež – FK Željezničar

U 6. minuti utakmice, iako je sudija bio u očekivanoj poziciji, zbog odbrambenih igrača koji su se nalazili ispred njega nije mogao uočiti prekršaj – gaženje u kaznenom prostoru od strane odbrambenog igrača broj 33. Nakon ispravne VAR intervencije i OFR pregleda, sudija mijenja odluku te ispravno dosuđuje kazneni udarac za domaću ekipu.

U 27. minuti utakmice, nakon ispravno dosuđenog prekršaja i brze reakcije gostujuće ekipe prilikom izvođenja, sudija je brzopleto donio odluku bez konsultacije s ostatkom sudijskog tima. Situaciju sprječavanja izgledne prilike za postizanje pogotka (DOGSO) pogrešno je okarakterisao kao obećavajući napad (SPA), čime je načinio grešku. Nakon opravdane VAR intervencije i OFR pregleda, odluka je ispravljena te je igrač broj 8 ispravno isključen iz igre crvenim kartonom zbog sprječavanja izgledne prilike za postizanje pogotka (DOGSO).

Tunel sve OK? Šuti, trpi, nek ne puca... :facepalm: :facepalm:

Avatar
Herson
Postovi: 2789
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 20 avg 2025, 14:31

let3 je napisao/la:
20 avg 2025, 14:00
mosarajvosa83 je napisao/la:
20 avg 2025, 13:51


Procam o periodu kad smo bili na virslama,ni tada se nismo borili za opstanak,to ti je ukratko receno velik klub,uvijek u vrhu,vi ulazete za nase standarde ogroman novac pa jedva evropa plus borba za opstanak,ove price sirotinja,nema se para su price za malu djecu.
Sad odjednom prica ulazete ogroman novac, "nema se para su price za malo djecu", a do juce nas zvao kokuzima, prosjacima i duznicima :tokralju: nevjerovatno kakvi poremecaji licnosti.
Nema potrebe za nagađanjem, postoje finansijski izvještaji. Nastojimo da stignemo Željezničar koji je po ulaganju i investicijama u ekipu mnogo odmakao.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

let3
Postovi: 31813
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 20 avg 2025, 14:37

Herson je napisao/la:
20 avg 2025, 14:31
let3 je napisao/la:
20 avg 2025, 14:00
mosarajvosa83 je napisao/la:
20 avg 2025, 13:51


Procam o periodu kad smo bili na virslama,ni tada se nismo borili za opstanak,to ti je ukratko receno velik klub,uvijek u vrhu,vi ulazete za nase standarde ogroman novac pa jedva evropa plus borba za opstanak,ove price sirotinja,nema se para su price za malu djecu.
Sad odjednom prica ulazete ogroman novac, "nema se para su price za malo djecu", a do juce nas zvao kokuzima, prosjacima i duznicima :tokralju: nevjerovatno kakvi poremecaji licnosti.
Nema potrebe za nagađanjem, postoje finansijski izvještaji. Nastojimo da stignemo Željezničar koji je po ulaganju i investicijama u ekipu mnogo odmakao.
Znaci, nismo vise kokuzi, klosari, duznici, prosjaci i slicne price.

Pa dobro, lijepo je to vidjeti :thumbup:

Zeko87
Postovi: 2970
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 20 avg 2025, 14:41

Vorovus je napisao/la:
20 avg 2025, 14:23
Zeko87 je napisao/la:
20 avg 2025, 11:18
Slažem se da je prva tri kola podnošljivo uđenje. Stim što protiv Borca godinama (tačnije ne sjećam se kad je ikome sviran penal protiv Borca, ako može da mi osvježiš memoriju) nije sviran penal kao što je sviran za Slogu protiv Sarajeva i što se Radniku podvlačila čašica koljena i prizna gol. Eto odmah 2-4 boda koje Borac nikad ne bi izgubio, a Sarajevu s otkinuti s pjesmom.
Koliko je ovo ludo kako pitari racunaju koliko su im sudije otkinule bodova. :mrgreen:
Ako je i sporan taj penal Sloge (a nije), on je bio za 2:0, znaci Sloga je vec vodila i bila bolja cijelu utakmicu. I da nije bilo penala minimalne su sanse da bi Sarajevo sa onim pristupom iscupalo bod tamo.
Protiv Radnika je sporni ofsajd bio pri rezultatu 3:3, na kraju je bilo 4:4. Eto i da je sviran ofsajd, ko kaze da bi Sarajevo u toj situaciji dalo gol za par minuta i pobijedilo. Vece su sanse da ne bi jer je bilo jos par minuta do kraja, a mogla je sijevnuti i nova kontra Radnika.
Borac je ostecen za nedosudjen crveni karton protiv Veleza, mislim pri rezultatu 0:0. Kako mogu reci da su tu ukradena sigurna 2 boda, mozda bi Velez igrao bunker do kraja i ostalo bi 0:0.

Ono kad je Renanu ponisten cist gol na Pecari za 1:3 je otkidanje bodova i tu nema sta. Ovo sto pises za ovu sezonu i bodove je nidje veze.
Ma toliko je suludo naglabati na temu suđenja u proteklih par god sa navijačem Borca, da sam sebi djelujem glupo. :D Budi bolan malo objektivan (što bi rekao Baka Slišković na čuvenoj presici), pogledaj malo omjere kartona, dosuđenih faula, penala, ujdnačenosti kriterija. Na posljednjoj utakmici Borca i SA na Koševu je toliko bilo smiješno, da su se ljudi grohotom smijali, za utakmicu u BL da i ne govorim, kako ona prva kad smo vas dobili , tako i ona druga kad ste vid dobili, gdje se umjesto crvenog Kvržiću svira kontra faul, itd.itd.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Vorovus
Postovi: 1239
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 20 avg 2025, 14:49

Zeko87 je napisao/la:
20 avg 2025, 14:41
Ma toliko je suludo naglabati na temu suđenja u proteklih par god sa navijačem Borca, da sam sebi djelujem glupo. :D Budi bolan malo objektivan (što bi rekao Baka Slišković na čuvenoj presici), pogledaj malo omjere kartona, dosuđenih faula, penala, ujdnačenosti kriterija. Na posljednjoj utakmici Borca i SA na Koševu je toliko bilo smiješno, da su se ljudi grohotom smijali, za utakmicu u BL da i ne govorim, kako ona prva kad smo vas dobili , tako i ona druga kad ste vid dobili, gdje se umjesto crvenog Kvržiću svira kontra faul, itd.itd.
Ne mijenjaj temu, ja ne branim nesto sto je neodbranjivo, kazem da mi je smijesno kako racunas "oduzete" bodove. Sve sam ti argumentovano i logicno napisao.
Jbt vas da ostetis za penal u 90oj minuti kad gubite 2:0, vi bi tu racunali da su vam sudije uzele bod. Ono penal bismo dali sigurno i jos jedan gol za 2 minute, nema sta.

Nije svaka sporna situacija sudijska greska, a i ono sto je sudijska greska cesto ne utice na ishod utakmice. Kod vas je svaka sporna situacija = 1-2 ukradena boda.
Vidio sam da vam je na podforumu neko pisao da je bilo regularno sudjenje ove sezone, imali biste 5 bodova vise. Psihijatrija.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 20 avg 2025, 15:04

Orvel je napisao/la:
20 avg 2025, 11:01
Vanja8 je napisao/la:
20 avg 2025, 10:47
Orvel je napisao/la:
20 avg 2025, 10:09
Ovi fakat nisu zdravi. Covjek im kupi najjace igrace u ligi, znaci u ekipi imate 3-5 najboljih igraca lige. I ono prije tekme kuka na sudjenje.

Evo prva tri kola ste imali ok sudjenje pa niste nista napravili. Igra vam je mrljava, svi u napadu, trkacki prejaki alievidentno da vas svako moze iznenaditi, pogotovo kad primite gol, vi vise ne postojite. Al za sve to je kriv sudija. Ne vrijedi ovdje nista razumno pisati osim one najnize "provokacije".
Pa eto recepta za Zelju, dajte gol i pobijedili ste...
Igracki se mi ne mozemo porediti. Problemi koje mi imamo i problemi koje vi imate nisu iste prirode, al kako ja tebi ista da obiasnim kad ni ovo gore nisi shvatio.

Zelji nije kriv sudija sto nismo dobili Radnika i Rudara a isto tako nije ni pomogao kod Posusja i pijacara. Sudjenje nije nilo perfektno ni u jednoj tekmi ali vaditi se na sudjenje a ne na ono sto vidim kako igramo je smijesno i djetinjasto.

O sudijama treba da se prica kada se krade ali vama je to postala mantra i izmisljate neprijatelje samo da ne pogledate u vasu avliju i da pomislite da je mozda i do vaseg tima koji je trenutno u krizi.
Pitam se ko nije sta shvatio...
Toliko si se razvazio ulazeci analiticki u srz problema FKS da sam jednostavno morao da ti predlozim recept koji si sam izmislio...

" Vi kad primite gol, vi vise ne postojite..."

Tacno bi i Admir Adzem pozavidio na ovakvoj "strucnosti"...

Prema tome, vi samo primjenite ova tvoja zapazanja i uzimate bodove, bez ikakve pomoci sudija, marsovaca, Vice...

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anpa » 20 avg 2025, 15:12

Samo je reko da vam je tim grupa individualaca koji igraju za sebe i koji psihicki padnu kad je gusto. Sve ovo se moglo vidjet u prva dva kola. Jel nesto pogrijesio u izlaganju?

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 20 avg 2025, 15:12

ost'o si adžeme, nastala je tuga :beba:

12345678922
Postovi: 610
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 20 avg 2025, 15:15

Vorovus je napisao/la:
20 avg 2025, 14:49
Zeko87 je napisao/la:
20 avg 2025, 14:41
Ma toliko je suludo naglabati na temu suđenja u proteklih par god sa navijačem Borca, da sam sebi djelujem glupo. :D Budi bolan malo objektivan (što bi rekao Baka Slišković na čuvenoj presici), pogledaj malo omjere kartona, dosuđenih faula, penala, ujdnačenosti kriterija. Na posljednjoj utakmici Borca i SA na Koševu je toliko bilo smiješno, da su se ljudi grohotom smijali, za utakmicu u BL da i ne govorim, kako ona prva kad smo vas dobili , tako i ona druga kad ste vid dobili, gdje se umjesto crvenog Kvržiću svira kontra faul, itd.itd.
Ne mijenjaj temu, ja ne branim nesto sto je neodbranjivo, kazem da mi je smijesno kako racunas "oduzete" bodove. Sve sam ti argumentovano i logicno napisao.
Jbt vas da ostetis za penal u 90oj minuti kad gubite 2:0, vi bi tu racunali da su vam sudije uzele bod. Ono penal bismo dali sigurno i jos jedan gol za 2 minute, nema sta.

Nije svaka sporna situacija sudijska greska, a i ono sto je sudijska greska cesto ne utice na ishod utakmice. Kod vas je svaka sporna situacija = 1-2 ukradena boda.
Vidio sam da vam je na podforumu neko pisao da je bilo regularno sudjenje ove sezone, imali biste 5 bodova vise. Psihijatrija.
Da izvines, al moram reći da si glup.

Pa Borac kad igra, prvo se navuče da povedete 1:0, e onda se igra utakmica što sjecka igru, svira više faula u vašu korist, što kolega kaže Kvrzicu crveni treba, on kontra faul.

Kad je 0:0 u 90, ide 7 minuta sudijska ko protiv Želje pa zijanite titulu, kad vodite, ide 3 minute u kojoj svira kraj u 92:30, a pritom minuta ipo su bile izmjene.

Slijep si i ne vidis kako igra tvoj FK ****

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 20 avg 2025, 15:21

Vi citirate prvenstveno banovanog lika koji je ismijavao gazu, genocid, a svakodnevno i našu državu.
Pored toga, pokušavate voditi dijalog s mentalnim bolesnikom, objašnjavate mu kako i šta borac namješta, klub koji 4 kola prije nekog derbija naštima 3 žuta i suspenziju protivničkim igračima. E svašta.

Vorovus
Postovi: 1239
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 20 avg 2025, 15:28

Bukvalno niko ne pise o Borcu nego o uticaju sudijskih odluka na bodove Sarajeva u ovoj sezoni. Maloumni pitari ne mogu to da shvate, pa prebacuju kmee Borac, kmee Giga, kmee nadoknada. Sunce ti jeebem ima li iko da od vas da moze da bar shvati sta je tema ili ste svi totalni idioti. Nije ni cudo sto vas Virtual kara godinama, cim ima 2 grama mozga postaje dominantan u odnosu na ovu marvu.

12345678922
Postovi: 610
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 20 avg 2025, 15:32

Vorovus je napisao/la:
20 avg 2025, 15:28
Bukvalno niko ne pise o Borcu nego o uticaju sudijskih odluka na bodove Sarajeva u ovoj sezoni. Maloumni pitari ne mogu to da shvate, pa prebacuju kmee Borac, kmee Giga, kmee nadoknada. Sunce ti jeebem ima li iko da od vas da moze da bar shvati sta je tema ili ste svi totalni idioti. Nije ni cudo sto vas Virtual kara godinama, cim ima 2 grama mozga postaje dominantan u odnosu na ovu marvu.
Ma J*** i tebe, i gigu, i borac, i savez i oca ti

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 20 avg 2025, 15:43

12345678922 je napisao/la:
20 avg 2025, 15:32
Vorovus je napisao/la:
20 avg 2025, 15:28
Bukvalno niko ne pise o Borcu nego o uticaju sudijskih odluka na bodove Sarajeva u ovoj sezoni. Maloumni pitari ne mogu to da shvate, pa prebacuju kmee Borac, kmee Giga, kmee nadoknada. Sunce ti jeebem ima li iko da od vas da moze da bar shvati sta je tema ili ste svi totalni idioti. Nije ni cudo sto vas Virtual kara godinama, cim ima 2 grama mozga postaje dominantan u odnosu na ovu marvu.
Ma **** i tebe, i gigu, i borac, i savez i oca ti
Ko ti drma kavez?
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Zeko87
Postovi: 2970
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 20 avg 2025, 16:05

Vorovus je napisao/la:
20 avg 2025, 14:49
Zeko87 je napisao/la:
20 avg 2025, 14:41
Ma toliko je suludo naglabati na temu suđenja u proteklih par god sa navijačem Borca, da sam sebi djelujem glupo. :D Budi bolan malo objektivan (što bi rekao Baka Slišković na čuvenoj presici), pogledaj malo omjere kartona, dosuđenih faula, penala, ujdnačenosti kriterija. Na posljednjoj utakmici Borca i SA na Koševu je toliko bilo smiješno, da su se ljudi grohotom smijali, za utakmicu u BL da i ne govorim, kako ona prva kad smo vas dobili , tako i ona druga kad ste vid dobili, gdje se umjesto crvenog Kvržiću svira kontra faul, itd.itd.
Ne mijenjaj temu, ja ne branim nesto sto je neodbranjivo, kazem da mi je smijesno kako racunas "oduzete" bodove. Sve sam ti argumentovano i logicno napisao.
Jbt vas da ostetis za penal u 90oj minuti kad gubite 2:0, vi bi tu racunali da su vam sudije uzele bod. Ono penal bismo dali sigurno i jos jedan gol za 2 minute, nema sta.

Nije svaka sporna situacija sudijska greska, a i ono sto je sudijska greska cesto ne utice na ishod utakmice. Kod vas je svaka sporna situacija = 1-2 ukradena boda.
Vidio sam da vam je na podforumu neko pisao da je bilo regularno sudjenje ove sezone, imali biste 5 bodova vise. Psihijatrija.
Je li to predlažeš da idemo kolo po kolo u analizu situacija zadnje dvije sezone ili ?

Naravno da ćete vi to tako nabacati i relativizirati stvari, ali ne situacija i utakmica u kojima je Borac zakinut i Sarajevo u zadnje dvije sezone je smiješno porediti.

Među najoštećenijim je tu još i Velež, a znamo svi i zašto. Željo je u nešto boljoj situaciji, jer dok su oni u bunaru i njima odgovora da je Sarajevu što gore.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 20 avg 2025, 16:15

Vorovus je napisao/la:
20 avg 2025, 15:28
Bukvalno niko ne pise o Borcu nego o uticaju sudijskih odluka na bodove Sarajeva u ovoj sezoni. Maloumni pitari ne mogu to da shvate, pa prebacuju kmee Borac, kmee Giga, kmee nadoknada. Sunce ti jeebem ima li iko da od vas da moze da bar shvati sta je tema ili ste svi totalni idioti. Nije ni cudo sto vas Virtual kara godinama, cim ima 2 grama mozga postaje dominantan u odnosu na ovu marvu.
Ne zanimate nikoga zar ne vidis to,yebali te pitari
Kad pocnete igrati fudbal a ne ovaj igrokaz diskutovat ce se i o vama do tada ste nebitni da jos 10 titula pokradete i to potpisuju navijaci svih klubova.

Idi drkaj na Sanicanina i ostale menadjerske igrace sto dovodite a koliko ste uzeli trebali bi jace igrace od nas uzimati.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 20 avg 2025, 16:29

mosarajvosa83 je napisao/la:
20 avg 2025, 13:51
Pablo11 je napisao/la:
20 avg 2025, 12:39
mosarajvosa83 je napisao/la:
20 avg 2025, 08:55


To sto pise par ljudi ti to vidis,ono sto pisem ja i ostali 4 godine to ti nije mjerilo? Sarajevu je uvijek cilj titula od kad se igra liga, nikad se nismo zadovoljavali borbom za opstanak i spustili se kao vi, uostalom to govore pozicije na tabeli,od kad se igra liga nit smo ispadali,borili se za opstanak,uvijek smo u vrhu bili,medjutim samo ko ne orati ligu moza ocekivat bilo sta.
Ovdje pricamo o vama, ne o nama,ne bi bilo smisla boriti se za opstanak sa tim ulaganjima. Nema ti logike prica.
Procam o periodu kad smo bili na virslama,ni tada se nismo borili za opstanak,to ti je ukratko receno velik klub,uvijek u vrhu,vi ulazete za nase standarde ogroman novac pa jedva evropa plus borba za opstanak,ove price sirotinja,nema se para su price za malu djecu.
Ulaze se sezonu dvije, tad se uopste nije ulagalo to svako zna. Ja se ne bojim reci da stvarno dobro stojimo sa parama sto se tice plata i sve je redovno. To velik klub kako ti mjeris je u najmanju ruku smijesno, jer ako ne osvojite trofej ove sezone i ne napravite iskorak raja ce poluditi i to dobro znas. Mazanje ociju Mirvica nece dugo trajati.
Fk Željezničar.

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 20 avg 2025, 16:34

Jebbo te ovakav savez,ni da kazne karamarka sa jos par utakmica neigranja

NoDi80
Postovi: 18981
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 20 avg 2025, 16:42

Ako Sanin Mirvić preuzme Želju, uslijedila bi velika rekonstrukcija na Grbavici, gradit će se nova zapadna tribina...

A jedan od mogućih poslova na Grbavici bila bi izgradnja potpuno nove zapadne tribine koja bi bila na dva nivoa, duplo veća nego je sadašnja na istočnoj strani stadiona.

U zapadnoj tribini bi bile smještene klupske prostorije, svlačionice, restorani, moguće i manji hotel, te sve potrebno kako bi stadion u toj varijanti sa 25-30.000 mjesta imao najveće moguće UEFA kategorije.




Naprijed Zeljoooo ljubavi mojaaaaaa
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Vorovus
Postovi: 1239
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 20 avg 2025, 16:44

Zeko87 je napisao/la:
20 avg 2025, 16:05
Vorovus je napisao/la:
20 avg 2025, 14:49
Zeko87 je napisao/la:
20 avg 2025, 14:41
Ma toliko je suludo naglabati na temu suđenja u proteklih par god sa navijačem Borca, da sam sebi djelujem glupo. :D Budi bolan malo objektivan (što bi rekao Baka Slišković na čuvenoj presici), pogledaj malo omjere kartona, dosuđenih faula, penala, ujdnačenosti kriterija. Na posljednjoj utakmici Borca i SA na Koševu je toliko bilo smiješno, da su se ljudi grohotom smijali, za utakmicu u BL da i ne govorim, kako ona prva kad smo vas dobili , tako i ona druga kad ste vid dobili, gdje se umjesto crvenog Kvržiću svira kontra faul, itd.itd.
Ne mijenjaj temu, ja ne branim nesto sto je neodbranjivo, kazem da mi je smijesno kako racunas "oduzete" bodove. Sve sam ti argumentovano i logicno napisao.
Jbt vas da ostetis za penal u 90oj minuti kad gubite 2:0, vi bi tu racunali da su vam sudije uzele bod. Ono penal bismo dali sigurno i jos jedan gol za 2 minute, nema sta.

Nije svaka sporna situacija sudijska greska, a i ono sto je sudijska greska cesto ne utice na ishod utakmice. Kod vas je svaka sporna situacija = 1-2 ukradena boda.
Vidio sam da vam je na podforumu neko pisao da je bilo regularno sudjenje ove sezone, imali biste 5 bodova vise. Psihijatrija.
Je li to predlažeš da idemo kolo po kolo u analizu situacija zadnje dvije sezone ili ?

Naravno da ćete vi to tako nabacati i relativizirati stvari, ali ne situacija i utakmica u kojima je Borac zakinut i Sarajevo u zadnje dvije sezone je smiješno porediti.
Ne predlazem, samo ti kazem da ne mozes tako racunati "oduzete" bodove.

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anpa » 20 avg 2025, 16:47

Direktorcic je napisao/la:
20 avg 2025, 16:34
Jebbo te ovakav savez,ni da kazne karamarka sa jos par utakmica neigranja
Pogurace vas sljedecu ne brini

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, prisonbreak i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []