Pa razbili smo taj Kipar 40 i kusur razlike u regularnoj utakmici.invincible1921 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:48Jedno je prijateljska, ali hajd evo necu crnjacit kad smo se dns vec dovoljno iscrnjaciliTripleThreat je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:46I kako da te onda čovjek uzme za kredibilnog nakon ovakve izjave, a pred svačijenoči su dobili VB i Belgiju dvocifrenom razlikom bez Muse, a obje ekipe su iznad Kipra.invincible1921 je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:01U napadu ako Musa bude igro to je jedna prica, bez njega ce i kipar bit patnja
Svu srecu momcima, pa sta bude bude, jbg mi i nase bosanske nesrece![]()
BiH na Eurobasketu 2025
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
- TripleThreat
- Postovi: 2413
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
"Your favorite player's favorite player" - MB
-
MostarskaKotlina
- Postovi: 37
- Pridružen/a: 04 jun 2019, 15:59
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
2015te je bilo jos gore stanje kada su mirza i djedovic otpali pa nekako onaj izrael dobismo na produzetke , mozda i sada nekoga iznenadimo ako u kamenjasa udje duh andrije stipanovica
Re: BiH na Eurobasketu 2025
A i ono sto sam vidio oko Mutica, on se uprasio pravo i nabio mase...vise mi djeluje da igra undersized PF, nego vanjsko nisko krilo...
Nego sad skontah, ala ce se Vrabac naigrati kosarke na ovom EB kao nikada dosada u zivotu...
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Ma vodit će Hrelju kao 12. igrača i to je to
Roberson, Arslanagić, Atić, Gegić, Hrelja, Vrabac, Lazić, Alibegović, Penava, Halilovic, Kamenjas i Nurkic - 12 igraca
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Zovi Zrnu da vidimo ima li kakvog hajra od njega 
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Al fakat mi nije jasan Aziz sa ovim lažima, koji qrac hoće postići, da nisu to neke osmanske metode zbunjivanja nacije
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
- JohnCleese
- Postovi: 5730
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Cim je receno da se operisao znalo se da nece igrati koji vam djavo, vi isto djeca kad im se obeca šarena laž
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Jest, samo sto si tada na klupi ima covjeka, koji je znao koliko puta pomocni trener protivnicke ekipe ode WC u toku dana...a sada imamo naseg sejha sa Mejtaske tekije...MostarskaKotlina je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:532015te je bilo jos gore stanje kada su mirza i djedovic otpali pa nekako onaj izrael dobismo na produzetke , mozda i sada nekoga iznenadimo ako u kamenjasa udje duh andrije stipanovica
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Pitaj Adise sad Gegica čije minute ćeš dat Ðedoviću.
Samo naprijed Saraj'vo!
Re: BiH na Eurobasketu 2025
I računaj da su svi bili spremni na 150% zbog takvog treneraVaya je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:55Jest, samo sto si tada na klupi ima covjeka, koji je znao koliko puta pomocni trener protivnicke ekipe ode WC u toku dana...a sada imamo naseg sejha sa Mejtaske tekije...MostarskaKotlina je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:532015te je bilo jos gore stanje kada su mirza i djedovic otpali pa nekako onaj izrael dobismo na produzetke , mozda i sada nekoga iznenadimo ako u kamenjasa udje duh andrije stipanovica![]()
-
MostarskaKotlina
- Postovi: 37
- Pridružen/a: 04 jun 2019, 15:59
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Potpisujem.Vaya je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:55Jest, samo sto si tada na klupi ima covjeka, koji je znao koliko puta pomocni trener protivnicke ekipe ode WC u toku dana...a sada imamo naseg sejha sa Mejtaske tekije...MostarskaKotlina je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:532015te je bilo jos gore stanje kada su mirza i djedovic otpali pa nekako onaj izrael dobismo na produzetke , mozda i sada nekoga iznenadimo ako u kamenjasa udje duh andrije stipanovica![]()
Sretno nam....
Re: BiH na Eurobasketu 2025
tačno, da je nokat operisao ne može za desetak dana igrati EBJohnCleese je napisao/la: ↑20 avg 2025, 15:54Cim je receno da se operisao znalo se da nece igrati koji vam djavo, vi isto djeca kad im se obeca šarena laž
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Yebo me svak' ako se sutra na tom tenisu ne povrijede Nurkic i/ili Kamenjas 
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Manifestacija da Šengelija slomi nogu 
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Nema vise sanse protiv Gruzije. Bitadze ce zatvorit poluprofesionalca Nurkica i to je to. 
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Atiću pokaži svoj talenat sada kad nam najviše trebaš 
- invincible1921
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
- TripleThreat
- Postovi: 2413
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Joj valova histerije...
Šanse su logično puno manje, ali ja i dalje mislim da možemo dobiti Gruziju u toj zadnjoj utakmici, a samim time, pošto će najvjerovatnije od toga zavisiti, proći grupu.
Ono što ne mislim više je da imamo nekih velikih šansi iznenaditi Italiju, Grčku i Španiju. Ali to i nije toliki gubitak, sve dok Gruzijci ne budu imali više od 2 pobjede do zadnjeg kola.
Šanse su logično puno manje, ali ja i dalje mislim da možemo dobiti Gruziju u toj zadnjoj utakmici, a samim time, pošto će najvjerovatnije od toga zavisiti, proći grupu.
Ono što ne mislim više je da imamo nekih velikih šansi iznenaditi Italiju, Grčku i Španiju. Ali to i nije toliki gubitak, sve dok Gruzijci ne budu imali više od 2 pobjede do zadnjeg kola.
"Your favorite player's favorite player" - MB
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.




