Napokon super stvari, malo se hajp dize oko kosarke sa kk bosnom i sad eurobasketom.Napokon da imamo i neke domace podcaste, ako pogldamo koliko tog ima u srbiji i hrvatskoj kod nas 0 do nedavno.Sta god mislili o Nihadu solidan im je podcast, cak su radili emisije i o nasoj ligi.FKSzuti je napisao/la: ↑25 avg 2025, 13:03Pohvale za sve koji se maksimalno trude u medijskoj promociji, najavama i analizama tekmi sa EB. Navest ću ono osnovno što će biti dostupno svima.
Pored direktnih prijenosa utakmica (pogotovo uz Edina Avdića s lica mjesta) i studijskih emisija prije svake tekme na Areni, bit će još emisija/podcasta poslije utakmica.
NovaBH poslije svake utakmice donosi pregled od 15 minuta s izjavama i analizama (mislim da će Adis biti na Kipru). Eldin Čamdžić i Nihad Đedović će svaku večer od pola 12 imati live svog podcasta ''Sa Čamcem do Brkine'' koji je meni stvarno odličan iako sve slabije pratim košarku. Za kraj, generalno sve sa EB će pratiti Miloš iz Bg i Edin iz Limassola/Rige pa će i oni svaki dan imati video ''Udvajanja'' s najavama plus analizom prethodnog dana.
Tokom sezone vjerujem da ce i oni a i edin i milos analizirati utaikmice kk bosne kroz aba ligu i nadam se ovaj europa cup
Super za nas sto volimo kosarku






