FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
zeljovolimte
- Postovi: 3778
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
I ne otima se niko da bude clan skupstine. Kad su god izbori, bukvalno se moli raja da bude clan i na tim izborima obicno i nemas izbora nekog..
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nema slučajnosti. Zapamti. Smetljari su to, svim srcem. Puna podrška hrabroj ženi i svim onim koji izađu protiv ljudskog monstruma. Najveće zlo, što našeg kluba, a očigledno i nevinih života.svemalim1 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:27sad zamisli kakav je to karakter i na sta su sve oni spremni.mamonelafo je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:15Evo, na primjeru djevojke koja trpi torturu od našeg nekadašnjeg alfe sa Grbavice, vidimo kakav je. I njegovi saradnici su još kod nas. Daleko od kluba bili.
Znam da djevojka sigurno ne čita forum, ali puna podrška od srca, nisi i nećeš biti sama u borbi protiv korova društva, protiv zlikovaca.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Gledaj imena u skupstini yebem li ti Alija tabut i nisane. A i jesmo za kite
Re: FK Željezničar
Etiketirate ljude iz skupstine a do njih nije doslo nista. Nemaju nikakvu info sta se desava oko investitora niti sta nudi a ni sta trazi od kluba. Mislim da u gradu nema vise 10 ljudi koji imaju tacne info. Ako je istina da su pregovori zavrseni klub ce se sigurno oglasiti
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije
Forza Milan
Pivopije
-
zeljovolimte
- Postovi: 3778
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovo nije 5% njegove torture. Nek ispricaju Gavran i ostali kakve su to metode.
Umobolestan covjek, poremecene licnosti..
Umobolestan covjek, poremecene licnosti..
Re: FK Željezničar
Neka od ovih imena su se provlacila po forumu da su misimoviceve pudlice, tipa ovaj duvnjak.Levin je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:26Morat ću te razočarati ali nisam ni blizu ovih sa spiska. Zamolio bih te samo da ne tipiziraš ljude ako ti se ne sviđa ono što napišu isto kao što ja ne tipiziram tebe. Pogledaj malo imena ljudi u Skupštini i vidjet ćeš da tu ima i onih koji bi život dali za klub i koji su jako dugo tu tako da ne treba generalizovati i proglašavati ih neprijateljima zato što tu ima struja koja slijedi nečiji interes a ja još čekam da vidim koja su to imena prije nekom je*em mater. Ozbiljan se pitarluk uvukao. Ovdje ne mislim na tebe ali izgleda većina ralje puca pa se pita u koga je pucalo.Orvel je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:13Ja sam pametnjakovic uz jos 50 forumasa koji je to napisao. I napisao sam to kad je narusena atmosfera bila. Isto tako sam napisao da se nadam da je ono pored Mostara uticala da se ekipa ujedini. I sta je pogresno receno tu? Sinoc Adzemova pobjeda, uz odlicnu nasu igru i bas mlitav Zrinjski sa Stimcem koji je podcijenio nasu ligu.
Al da cu pricati top o igri i govoriti da nam je problem u napadu poslije tekmi gdje nista nije funkcionisalo, toliki pametnjakovic nisam. Uz to po ovom vadjenju statistike vidim da jesi Zeljovac al mi smrdis malo sa ovom pricom oko investitora pa me ne bi cudilo da si jedan od ovih sa spiska.
Edit : Osim utakmice sa Veležom djeluje mi da je odstranjivanje Krpića i Radovca prilično pozitivno djelovalo na ekipu.
Re: FK Željezničar
Zato sto njima treba pruziti podrsku a ove nase trenere na noz docekati.zeljovolimte je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:28Ma los Zrinski.
Prije toga ga dobili u pripremnoj prije par mjeseci, od toga onda cetri godine Edis dobio Zrinski sa Jakirom isto Zrinski slab, a prije toga sa Amarom..
Bgm Zrinski bas dobar protiv holandjana izgubise slucajno utakmicu na nekakav divlji penal koji je okrenuo stvari.
Sto nije slab kad nas vodi Basic, Coric?
Znas ti nas,**** ti nas....
-
JuzniVjetar1979
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 10 feb 2025, 11:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vi se dobro najebaste majke skupštinarima, a ljudi ni luk jeli, ni luk mirisali. Ništa na Skupštinu nije došlo, niti se skupština izjasnila o bilo kakvom investitoru.
Pregovore o ulasku investitora vodi grupa na celu sa Gredićem.
Mogući scenariji su:
1. Da je neko iz radne grupe nešto poslao što se Saninu nije svidjelo pa je on odustao od Želje.
2. Da se sinoć očekivao poraz pa da se poseglo za ovim skijama.
I da cuo sam se sa 10 delegata iz Skupštine, ljudi pizde jer im se psuje, napada ih bez razloga, ono što oni traže je samo istina, da se jasno kaže ko je taj, ako jeste, što je poslao nešto što nije Skupština odobrila.
Pregovore o ulasku investitora vodi grupa na celu sa Gredićem.
Mogući scenariji su:
1. Da je neko iz radne grupe nešto poslao što se Saninu nije svidjelo pa je on odustao od Želje.
2. Da se sinoć očekivao poraz pa da se poseglo za ovim skijama.
I da cuo sam se sa 10 delegata iz Skupštine, ljudi pizde jer im se psuje, napada ih bez razloga, ono što oni traže je samo istina, da se jasno kaže ko je taj, ako jeste, što je poslao nešto što nije Skupština odobrila.
Re: FK Željezničar
Adzemova najveca prednost gledano sa moje strane ce sigurno biti jace tekme jer ima to nesto i za pohvaliti je jucerasnji sastav i spremljenu taktiku. Ne treba uopste umanjivati pobjedu ni 1%, ali da je Zrinjski slabiji nego zadnjih 7/8 godina itekako jeste ,jer je i kod njih haos u klubu. Uopste me ne bi cudilo da zavrsimo ispred njih ove sezone, uz to igraju Evropu.zeljovolimte je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:28Ma los Zrinski.
Prije toga ga dobili u pripremnoj prije par mjeseci, od toga onda cetri godine Edis dobio Zrinski sa Jakirom isto Zrinski slab, a prije toga sa Amarom..
Bgm Zrinski bas dobar protiv holandjana izgubise slucajno utakmicu na nekakav divlji penal koji je okrenuo stvari.
Sto nije slab kad nas vodi Basic, Coric?
Fk Željezničar.
Re: FK Željezničar
Majke im se i treba najebat, kako njima tako i svim ostalima koji su razzguzili fudbalski klub Zeljeznicar i doveli ga do tog da moramo mjaukat da nas uzme neko posto po to. Samo jos na autopijaci da probamo.JuzniVjetar1979 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 00:24Vi se dobro najebaste majke skupštinarima, a ljudi ni luk jeli, ni luk mirisali. Ništa na Skupštinu nije došlo, niti se skupština izjasnila o bilo kakvom investitoru.
Pregovore o ulasku investitora vodi grupa na celu sa Gredićem.
Mogući scenariji su:
1. Da je neko iz radne grupe nešto poslao što se Saninu nije svidjelo pa je on odustao od Želje.
2. Da se sinoć očekivao poraz pa da se poseglo za ovim skijama.
I da cuo sam se sa 10 delegata iz Skupštine, ljudi pizde jer im se psuje, napada ih bez razloga, ono što oni traže je samo istina, da se jasno kaže ko je taj, ako jeste, što je poslao nešto što nije Skupština odobrila.
Al haj sve, al niko nista. Meni je to najjace, kakav je to mentalitet ovce to nmg nikako objasnit, a tako nam je od lige do drzave
-
JuzniVjetar1979
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 10 feb 2025, 11:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Znaš li ti koja je nadležnost Skupštine?F1921B je napisao/la: ↑26 avg 2025, 00:31Majke im se i treba najebat, kako njima tako i svim ostalima koji su razzguzili fudbalski klub Zeljeznicar i doveli ga do tog da moramo mjaukat da nas uzme neko posto po to. Samo jos na autopijaci da probamo.JuzniVjetar1979 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 00:24Vi se dobro najebaste majke skupštinarima, a ljudi ni luk jeli, ni luk mirisali. Ništa na Skupštinu nije došlo, niti se skupština izjasnila o bilo kakvom investitoru.
Pregovore o ulasku investitora vodi grupa na celu sa Gredićem.
Mogući scenariji su:
1. Da je neko iz radne grupe nešto poslao što se Saninu nije svidjelo pa je on odustao od Želje.
2. Da se sinoć očekivao poraz pa da se poseglo za ovim skijama.
I da cuo sam se sa 10 delegata iz Skupštine, ljudi pizde jer im se psuje, napada ih bez razloga, ono što oni traže je samo istina, da se jasno kaže ko je taj, ako jeste, što je poslao nešto što nije Skupština odobrila.
Al haj sve, al niko nista. Meni je to najjace, kakav je to mentalitet ovce to nmg nikako objasnit, a tako nam je od lige do drzave
Re: FK Željezničar
eh eto dobijemo utakmicu protiv aktuelnog prvaka kojeg uz to svedemo na jedan sut u okvir i svi igraci odigraju haman bez greske...
a ovdje vec dan nakon niko ne pise o tekmi
da se razumijemo apsolutno sam za ivestitora i na skupstini ce se nesto sigurno desiti jer svakako isticu mandati pa eto sacekajmo...
Odinaka, Pejic i Osmanovic beton, da mi je neko reko prije tekme da ce onako odigrat ne bih mu vjerovao.
a ovdje vec dan nakon niko ne pise o tekmi
da se razumijemo apsolutno sam za ivestitora i na skupstini ce se nesto sigurno desiti jer svakako isticu mandati pa eto sacekajmo...
Odinaka, Pejic i Osmanovic beton, da mi je neko reko prije tekme da ce onako odigrat ne bih mu vjerovao.
Re: FK Željezničar
Kako se radi o skijama kad je vise ljudi sa vise strana reklo da je lik odusto.JuzniVjetar1979 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 00:24Vi se dobro najebaste majke skupštinarima, a ljudi ni luk jeli, ni luk mirisali. Ništa na Skupštinu nije došlo, niti se skupština izjasnila o bilo kakvom investitoru.
Pregovore o ulasku investitora vodi grupa na celu sa Gredićem.
Mogući scenariji su:
1. Da je neko iz radne grupe nešto poslao što se Saninu nije svidjelo pa je on odustao od Želje.
2. Da se sinoć očekivao poraz pa da se poseglo za ovim skijama.
I da cuo sam se sa 10 delegata iz Skupštine, ljudi pizde jer im se psuje, napada ih bez razloga, ono što oni traže je samo istina, da se jasno kaže ko je taj, ako jeste, što je poslao nešto što nije Skupština odobrila.
U svakom slucaju bi trebalo da skupstina nadgleda rad ove “radne grupe”, jer su ih oni i imenovali, kako je moguce da od tih tvojih deset ljudi niko ne zna ko je kriv?
Re: FK Željezničar
Ne znam da je negdje objavljeno kako se moze uci u skupstinu uopste. Il je to ona znam ja ovog, dobar je malizeljovolimte je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:29I ne otima se niko da bude clan skupstine. Kad su god izbori, bukvalno se moli raja da bude clan i na tim izborima obicno i nemas izbora nekog..
Re: FK Željezničar
Orvel je napisao/la: ↑26 avg 2025, 00:50Ne znam da je negdje objavljeno kako se moze uci u skupstinu uopste. Il je to ona znam ja ovog, dobar je malizeljovolimte je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:29I ne otima se niko da bude clan skupstine. Kad su god izbori, bukvalno se moli raja da bude clan i na tim izborima obicno i nemas izbora nekog..

Re: FK Željezničar
Ma hajde skupstina i ostala cuda to mene ne zanima. Evo ja prvi sam rekao i bio sam ismijavan jer sam rekao da sam protiv investitora jer bi po tome postali isto kao pitari , ali hajde to cu ostaviti sa strane . Mi sad za vikend igramo protiv Sloge iz doboja . Iskren cu biti samo sam im gledao ove sezone utakmicu protiv veleza i protiv njih su bili poprilicno dobri , a tu utakmicu mozda je vise i velez bio los. Ove ostale nisam . Doboj je vjecito nezgodan odkad je usao u ligu . Ali mi sad moramo otici gore i da ih pobjedimo nema kalkulisanja nema nista drugo . Posle njih ide borac kuci koji je zasticen kao mrki medvjed . Uglavnom ako za ove 2 sledece utakmice izvucemo 4 boda mi bi isli u siroki kao zacementirano top 2 mjesto . I ove sezone ja vjerujem da mozemo biti 2 necu reci da mozemo biti prvi jer je ove godine borcu 100 godina i imaju previse zastite od strane sudija.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: FK Željezničar
Najjaca mi je ova mantra kad bilo sta spomenes vezano za rukovodstvo kluba, to sto se nista nije osvojilo deceniju a ni na vidiku nije da ce jos toliko (pregrizo ja jezik) ili bilo koji oblik nezadovoljstva - pitar si. Spomenes Osima - ko da si Karadzica spomeno. Haj razumijem da ima navijaca i vodja na platama uprave pa sutis (sto ne bi realno, ne radis nista malo promahnitas vikendom a parice u dzep) al meni je zao sto je i sitna buranija koja izdvaja fine pare za gledanje **** navikla da nas nema nigdje, nismo uopste vise kompetitivan klub u ozbiljnim kombinacijama.
Jel ima iko ozbiljan ovdje na forumu da kaze hocel bit kakve reforme kluba, ikakvih naznaka, nekog svjetla na kraju tunela? Koji se qrac desava samo neka ubleharenja dje bager, jel Adzem na tramalima, sta je reko Nedo Kačketaš na lajvu. Joj ružnog sna
Jel ima iko ozbiljan ovdje na forumu da kaze hocel bit kakve reforme kluba, ikakvih naznaka, nekog svjetla na kraju tunela? Koji se qrac desava samo neka ubleharenja dje bager, jel Adzem na tramalima, sta je reko Nedo Kačketaš na lajvu. Joj ružnog sna
Re: FK Željezničar
Posto si glas razuma, pokreni ti sve to. Otjeraj te sa platnog spiska na Jugu kako ti kazes, odes na Jug provjeris sta je sa radovima.F1921B je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:37Najjaca mi je ova mantra kad bilo sta spomenes vezano za rukovodstvo kluba, to sto se nista nije osvojilo deceniju a ni na vidiku nije da ce jos toliko (pregrizo ja jezik) ili bilo koji oblik nezadovoljstva - pitar si. Spomenes Osima - ko da si Karadzica spomeno. Haj razumijem da ima navijaca i vodja na platama uprave pa sutis (sto ne bi realno, ne radis nista malo promahnitas vikendom a parice u dzep) al meni je zao sto je i sitna buranija koja izdvaja fine pare za gledanje **** navikla da nas nema nigdje, nismo uopste vise kompetitivan klub u ozbiljnim kombinacijama.
Jel ima iko ozbiljan ovdje na forumu da kaze hocel bit kakve reforme kluba, ikakvih naznaka, nekog svjetla na kraju tunela? Koji se qrac desava samo neka ubleharenja dje bager, jel Adzem na tramalima, sta je reko Nedo Kačketaš na lajvu. Joj ružnog sna
Fk Željezničar.
Re: FK Željezničar
Skupstinari do prije 20 dana nisu ni znali da se pregovara niti imaju bilo kakve detalje. Potpisan je ugovor prije pocetka samih pregovora i informacije ne smiju izlaziti. Ovo sto neko pise po forumima je 80% nagadjanje, 20% ce ubosti i onda napisati “jesam vam rekao”.svemalim1 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 20:35radna grupa moze poslati samo ono sto skupstina odredi da se posalje jer skupstina odlucuje o tome.
radna grupa samo pregovara ispred kluba. razgovori traju mjesecima. radna grupa treba da usaglasi stavove skupstine i mirvica, a i imenovana je od strane skupstine.
prvobitno je plan bio i njegova zelja da se skupstina smanji, da ima svoje ljude u njoj i u uo i no, znaci da statut bude takav da mu se preko njegovih ljudi u organima omoguci kontrola nad vlastitim novcem koji bi ulozio, sto je i jedino normalno.
skupstina to ne zeli. nisu pristali na to, nece da ispune te njegove uvjete niti na taj nacin prilagode statut, stoga ponude nema. ne mogu oni glasati za nesto cega nema.
Skupstina ce biti u septembru, tada ce se pred njih staviti ponuda ukoliko je bude i tada ce se glasati. Sve drugo su mahalske price i nepotrebno sirenje nervoze nakon dobro odigrane utakmice.
Re: FK Željezničar
Treba nam pobjeda protiv Sloge da nabildamo atmosferu pred derbi sa Borcem pa onda na mišice sa njima. Treba dobar se cuvat kartona u Doboju mada ce to biti nemoguce ciljano ce djeliti kartone. Al zadnja tema je dokaz da nije bitno ko igra nego da svako da zadnji atom snage za plavi dres.
Online
Trenutno korisnika/ca: GBBP87, KrajinaTm87 i 26 gostiju.



