Ako pricamo realno, 5 bodova
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Vs Rudar pobjeda na guzove
Vs Zrinjski na strani - x - jer i oni imaju K od trenera kao i mi
Vs Siroki na strani - Poraz -kao po navici bezmudnost mehhhh - obcanja na borbu - da uce lekcije itd.
Vs Velez kuci - x - Oni losi a i mi losi - drugarski x.
Istog misljenja 5 bodova.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma kiksat će odma protiv Rudara i idu nova previranja.
Ovo je sve na silu.
Ovo je sve na silu.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako nismo u stanju kuci dobiti Velez i Rudar koji su se do sad pokazali kao najtanje ekipe lige onda jbg, cemu da se nadamo uopste.Fudo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:21Vs Rudar pobjeda na guzove
Vs Zrinjski na strani - x - jer i oni imaju K od trenera kao i mi
Vs Siroki na strani - Poraz -kao po navici bezmudnost mehhhh - obcanja na borbu - da uce lekcije itd.
Vs Velez kuci - x - Oni losi a i mi losi - drugarski x.
Istog misljenja 5 bodova.
Nemojte biti toliki pesimisti.
Re: FK Sarajevo
Garantujem da ćemo dobiti i Velež i Rudar i Široki, protiv Zrinje ćemo vidjeti kakvo će klanje biti, koji "frano jelić" će biti na dužnosti.
Ova ekipa ima kapacitet itekako i nekih 60ak minuta u Banja Luci je pokazalo da mi kad uzmemo loptu i igramo, nemoguće nas je limitirati da ne pravimo šanse.
Utegnuće se nazad već, samo dok se nađe dobitna kombinacija.
Posložiće se to, ako ništa da se više daje nego što se prima.
PS. Kažu da sa Franom Topićem nije gotova priča, da je to još uvijek itekako aktivno.
LP,
Ova ekipa ima kapacitet itekako i nekih 60ak minuta u Banja Luci je pokazalo da mi kad uzmemo loptu i igramo, nemoguće nas je limitirati da ne pravimo šanse.
Utegnuće se nazad već, samo dok se nađe dobitna kombinacija.
Posložiće se to, ako ništa da se više daje nego što se prima.
PS. Kažu da sa Franom Topićem nije gotova priča, da je to još uvijek itekako aktivno.
LP,
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: FK Sarajevo
Puno toga ne funkcionise, ali ima i dobrih stvari. To nije razlog da se pljuje i sere po klubu, igracima, petom desetom. Kada tesko je, treba podrska pa uz malo vjere i truda dosta toga da se srediti. Masa raje pametuje, a kad dodje tekma pola vas nema na kosevu. Pola vas vjerovatno zivi u dijaspori, pa od tamo serete kako je nama ovdje, druga polovina su bolikurci koji vide haseta kad je derbi ili evropa.
Re: FK Sarajevo
To sto pojedinci tumace da je pljuvanje PO KLUBU, ne to je cak naprotiv, prozivanje pojedinsca striktno nabrojanih. Zbog odluka i stvari koje rade kontra interesa kluba.
Klub nije ni Mirvic, ni Ajla, ni Melisa, Anela, Azra...a ni Husrefa. Klub je nesto iznad njih, i zato su burnr reakcije.
Klub nije ni Mirvic, ni Ajla, ni Melisa, Anela, Azra...a ni Husrefa. Klub je nesto iznad njih, i zato su burnr reakcije.
- FKS -
Re: FK Sarajevo
Gdje nam je brat Lucas nakon petice sa Husrefom i 4-2-3-1 formacijom. Da objasni šta sad trokira.
Re: FK Sarajevo
Utakmica po utakmica, idemo prvo uzeti tri boda protiv Rudara
Re: FK Sarajevo
Zna li se hoce li makar jedan novi igrac doc malo odbranu da sredi pa makar ne potpisali nikog na zimu
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nisu svi na svojim pozicijama kao kod Jakira.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Ma samo furati 4231, kakva moderna 352 sa hibridnim stoperima i wing bekovima, divljaš Zorane Zekiću s tim idiotskim formacijama.
Are you not entertained ?!
-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nemas odbrane nikako,jata sam igra u sredini od početka sezone.Sad je doso cimi i valjda se mamas ukaze pa ce vezni red doci na svoje.A odbrana nam ostaje problem.Jedini stoper koji valja povrijedjen,ostali stoperi tarabe.Bekovi isto ****.
Re: FK Sarajevo
Nema napretka sve dok su kurve u klubu NEMAAAAA!!!!
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nisu se kurve same postavile.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Jbt ispada kurve krive sto nas kradu sudije, sto nas nema u savezu, sto ne mozemo da zabijemo iz pet zicera, sto su igraci letargicni, krive su za i 4-2-3-1, i za 3-5-2. Izgleda to je najveci problem, ta ajla izgleda svemocna, mozda je ona namjestila finale kupa
Zadnja izmjena: boki86, dana/u 26 avg 2025, 12:58, ukupno mijenjano 1 put.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Analiza Kaljanca od negdje 33 minute.
Uglavnom kaze cist crveni tj. drugi zuti Jatti i objasnio je fino zasto je go cist.
Uglavnom kaze cist crveni tj. drugi zuti Jatti i objasnio je fino zasto je go cist.
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma serendaju ljudi u prazno, da se zabilo sto se trebalo zabit i da se nije primilo ovoliko glupih golova sa nasom smjesnom odbranom, ne bi njih niko ni spomenuo, niti bi kome pale na pamet, a ovako i Šoja kriv.
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma njima se ono ne bi pikalo kao crveni, niti bi im se poništio onakav go kao sto su nama ponistili, a penal je cist, samo onakav nama ne bi dao i nakon 10min gledanja VARa.Hordas1990 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:55Analiza Kaljanca od negdje 33 minute.
Uglavnom kaze cist crveni tj. drugi zuti Jatti i objasnio je fino zasto je go cist.
Online
Trenutno korisnika/ca: Arma00, HeavyBassBlues, Turo i 20 gostiju.


