FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

skank
Postovi: 133
Pridružen/a: 20 mar 2022, 15:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skank » 26 avg 2025, 10:10

mirzatele je napisao/la:
25 avg 2025, 23:37
Rudar, Zrinjski, Velež i Široki- 12 bodova kako znamo i umijemo.
Ako pricamo realno, 5 bodova

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 26 avg 2025, 10:21

skank je napisao/la:
26 avg 2025, 10:10
mirzatele je napisao/la:
25 avg 2025, 23:37
Rudar, Zrinjski, Velež i Široki- 12 bodova kako znamo i umijemo.
Ako pricamo realno, 5 bodova
Vs Rudar pobjeda na guzove
Vs Zrinjski na strani - x - jer i oni imaju K od trenera kao i mi
Vs Siroki na strani - Poraz -kao po navici bezmudnost mehhhh - obcanja na borbu - da uce lekcije itd.
Vs Velez kuci - x - Oni losi a i mi losi - drugarski x.

Istog misljenja 5 bodova.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 26 avg 2025, 10:30

Ma kiksat će odma protiv Rudara i idu nova previranja.
Ovo je sve na silu.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 26 avg 2025, 10:37

Fudo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:21
skank je napisao/la:
26 avg 2025, 10:10
mirzatele je napisao/la:
25 avg 2025, 23:37
Rudar, Zrinjski, Velež i Široki- 12 bodova kako znamo i umijemo.
Ako pricamo realno, 5 bodova
Vs Rudar pobjeda na guzove
Vs Zrinjski na strani - x - jer i oni imaju K od trenera kao i mi
Vs Siroki na strani - Poraz -kao po navici bezmudnost mehhhh - obcanja na borbu - da uce lekcije itd.
Vs Velez kuci - x - Oni losi a i mi losi - drugarski x.

Istog misljenja 5 bodova.
Ako nismo u stanju kuci dobiti Velez i Rudar koji su se do sad pokazali kao najtanje ekipe lige onda jbg, cemu da se nadamo uopste.

Nemojte biti toliki pesimisti.

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 26 avg 2025, 10:44

Garantujem da ćemo dobiti i Velež i Rudar i Široki, protiv Zrinje ćemo vidjeti kakvo će klanje biti, koji "frano jelić" će biti na dužnosti.
Ova ekipa ima kapacitet itekako i nekih 60ak minuta u Banja Luci je pokazalo da mi kad uzmemo loptu i igramo, nemoguće nas je limitirati da ne pravimo šanse.
Utegnuće se nazad već, samo dok se nađe dobitna kombinacija.
Posložiće se to, ako ništa da se više daje nego što se prima.

PS. Kažu da sa Franom Topićem nije gotova priča, da je to još uvijek itekako aktivno.

LP,
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 26 avg 2025, 10:57

Puno toga ne funkcionise, ali ima i dobrih stvari. To nije razlog da se pljuje i sere po klubu, igracima, petom desetom. Kada tesko je, treba podrska pa uz malo vjere i truda dosta toga da se srediti. Masa raje pametuje, a kad dodje tekma pola vas nema na kosevu. Pola vas vjerovatno zivi u dijaspori, pa od tamo serete kako je nama ovdje, druga polovina su bolikurci koji vide haseta kad je derbi ili evropa.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6355
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 26 avg 2025, 11:21

To sto pojedinci tumace da je pljuvanje PO KLUBU, ne to je cak naprotiv, prozivanje pojedinsca striktno nabrojanih. Zbog odluka i stvari koje rade kontra interesa kluba.
Klub nije ni Mirvic, ni Ajla, ni Melisa, Anela, Azra...a ni Husrefa. Klub je nesto iznad njih, i zato su burnr reakcije.
- FKS -

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 26 avg 2025, 11:31

Gdje nam je brat Lucas nakon petice sa Husrefom i 4-2-3-1 formacijom. Da objasni šta sad trokira.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 26 avg 2025, 11:36

Utakmica po utakmica, idemo prvo uzeti tri boda protiv Rudara

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 26 avg 2025, 11:52

Zna li se hoce li makar jedan novi igrac doc malo odbranu da sredi pa makar ne potpisali nikog na zimu

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 26 avg 2025, 11:55

MSOZ101 je napisao/la:
26 avg 2025, 11:31
Gdje nam je brat Lucas nakon petice sa Husrefom i 4-2-3-1 formacijom. Da objasni šta sad trokira.
Nisu svi na svojim pozicijama kao kod Jakira. :rol:
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Posejdon
Postovi: 169
Pridružen/a: 25 mar 2025, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Posejdon » 26 avg 2025, 12:00

Ma samo furati 4231, kakva moderna 352 sa hibridnim stoperima i wing bekovima, divljaš Zorane Zekiću s tim idiotskim formacijama.
Are you not entertained ?!

rimljanin90
Postovi: 1034
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 26 avg 2025, 12:20

Posejdon je napisao/la:
26 avg 2025, 12:00
Ma samo furati 4231, kakva moderna 352 sa hibridnim stoperima i wing bekovima, divljaš Zorane Zekiću s tim idiotskim formacijama.
...

Avatar
tenpenny
Postovi: 655
Pridružen/a: 03 jun 2015, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tenpenny » 26 avg 2025, 12:32

napoleon72 je napisao/la:
26 avg 2025, 11:55
MSOZ101 je napisao/la:
26 avg 2025, 11:31
Gdje nam je brat Lucas nakon petice sa Husrefom i 4-2-3-1 formacijom. Da objasni šta sad trokira.
Nisu svi na svojim pozicijama kao kod Jakira. :rol:
Nemas odbrane nikako,jata sam igra u sredini od početka sezone.Sad je doso cimi i valjda se mamas ukaze pa ce vezni red doci na svoje.A odbrana nam ostaje problem.Jedini stoper koji valja povrijedjen,ostali stoperi tarabe.Bekovi isto ****.

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 26 avg 2025, 12:36

Nema napretka sve dok su kurve u klubu NEMAAAAA!!!!

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 26 avg 2025, 12:42

visokohz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:36
Nema napretka sve dok su kurve u klubu NEMAAAAA!!!!
Nisu se kurve same postavile.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 26 avg 2025, 12:54

Jbt ispada kurve krive sto nas kradu sudije, sto nas nema u savezu, sto ne mozemo da zabijemo iz pet zicera, sto su igraci letargicni, krive su za i 4-2-3-1, i za 3-5-2. Izgleda to je najveci problem, ta ajla izgleda svemocna, mozda je ona namjestila finale kupa
Zadnja izmjena: boki86, dana/u 26 avg 2025, 12:58, ukupno mijenjano 1 put.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 26 avg 2025, 12:55

Analiza Kaljanca od negdje 33 minute.



Uglavnom kaze cist crveni tj. drugi zuti Jatti i objasnio je fino zasto je go cist.

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 26 avg 2025, 12:59

boki86 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:54
Jbt ispada kurve krive sto nas kradu sudije, sto nas nema u savezu, sto ne mozemo da zabijemo iz pet zicera, sto su igraci letargicni, krive su za i 4-2-3-1, i za 3-5-2. Izgleda to je najveci problem, ta ajla izgleda svemocna
Ma serendaju ljudi u prazno, da se zabilo sto se trebalo zabit i da se nije primilo ovoliko glupih golova sa nasom smjesnom odbranom, ne bi njih niko ni spomenuo, niti bi kome pale na pamet, a ovako i Šoja kriv.

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 26 avg 2025, 13:02

Hordas1990 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:55
Analiza Kaljanca od negdje 33 minute.



Uglavnom kaze cist crveni tj. drugi zuti Jatti i objasnio je fino zasto je go cist.
Ma njima se ono ne bi pikalo kao crveni, niti bi im se poništio onakav go kao sto su nama ponistili, a penal je cist, samo onakav nama ne bi dao i nakon 10min gledanja VARa.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []