FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 26 avg 2025, 12:21

Virtu4l je napisao/la:
26 avg 2025, 11:42
bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 10:47
Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.

Neće, sad ima većih problema. :kafa:
Što su mi poznati ovi mejlovi kao za nekog našeg igrača SabanOdjovića....
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
godrina
Postovi: 4805
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 26 avg 2025, 12:36

Joj jeste se ko tetkice upalili na neku šuplju pricu. Stvarno mi je fascinantno koliko slobodnog neiskorištenog vremena imate.
Ulozite to vrijeme u nesto fino a ne palamudit i pljuvat po forumu.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
Ideneide
Postovi: 100
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 26 avg 2025, 12:44

I šta kažu može li se zajebat posljednji pokušaj ovog napaćenog kluba da se stabilizira? Jel to sad investitor samo hoće da nas zajebe?

Dajte ljudi, nebi se sigurno bavio sa nama da su mu u cilju samo pare, barem mi to znamo najbolje .. Molim da savjest normalnih proradi i da napokon napravimo pritisak i da krenemo negdje dalje ovako smo ili u mjestu ili u živom blatu. :salut:
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 26 avg 2025, 13:09

Riquelme1921 je napisao/la:
26 avg 2025, 09:03
Ma ja, yebeš investitora. Bolje imati ljude u klubu koji imaju para koliko i ostali navijači a kada nešto zayebu kažu pa ja sam ovdje besplatno nađite sebi ako ima bolje.
Ko ne zeli investitora, ne zeli dobro klubu. Kraj price.
Fk Željezničar.

BarbareZeljin
Postovi: 1328
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 26 avg 2025, 13:18

Bice saopstenje kluba,da se stane u kraj ovim nasim spekulacijama,ali definitivno je da su svjesni da imaju ogromna podmetanja i prljave igre.. Nekako mi sve mirise na scenario Diglisic. I tada je klub dao slicno saopstenje da nema nista zvanicno i da odbijanje nije doslo na adresu kluba.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3444
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 26 avg 2025, 13:21

Pa eto i oni sto su pustili informaciju kako je dosao neki mail jutros pisu kako se mahala previse. Planski pusteno da se prica o tome i skrene sa drugih stvari.
Javili su se oni koji su trebali i gdje su trebali, objasnili kakva je trenutna situacija i eto. Nista vise, nista manje od onoga sto javnost treba znati

V3rtigo
Postovi: 136
Pridružen/a: 07 sep 2024, 13:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la V3rtigo » 26 avg 2025, 13:22

Izgleda da se još samo možemo nadati da je Meša prosuo šuplju u vijećnici onom arapu Naseru i da nas on preuzme...

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 26 avg 2025, 13:26

BarbareZeljin je napisao/la:
26 avg 2025, 13:18
Bice saopstenje kluba,da se stane u kraj ovim nasim spekulacijama,ali definitivno je da su svjesni da imaju ogromna podmetanja i prljave igre.. Nekako mi sve mirise na scenario Diglisic. I tada je klub dao slicno saopstenje da nema nista zvanicno i da odbijanje nije doslo na adresu kluba.
to im je modus operandi.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 26 avg 2025, 13:28

irfo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:15
svrakino1921 je napisao/la:
26 avg 2025, 10:04
@irfo šta je sa golmanom Jel prodat
Cosic otputovo na arapski poluotok prosle sedmice, spominjalo se 100k, ne znam jel jos potpiso


Hvala

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anpa » 26 avg 2025, 13:32

V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 13:22
Izgleda da se još samo možemo nadati da je Meša prosuo šuplju u vijećnici onom arapu Naseru i da nas on preuzme...
Covjek ima tim od milijardu eura, bas ce se on je*avat sa nasom skupstinom i odborima :rol: :rol:

Avatar
Stole
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 apr 2018, 14:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole » 26 avg 2025, 13:33

Al radi masinerija na onom forumu kako brane Megamix seljacinu :urnebes:
Željezničar,Los Angeles Lakers,Mamba 8,24 Arsenal

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3444
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 26 avg 2025, 13:35

Eto, sve vam je jasno otkud ide prica. Sad ce se razvuci prica o influenserici bespotrebno

1921zeljeznicar1921
Postovi: 77
Pridružen/a: 23 avg 2020, 17:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921zeljeznicar1921 » 26 avg 2025, 13:46

Stole je napisao/la:
26 avg 2025, 13:33
Al radi masinerija na onom forumu kako brane Megamix seljacinu :urnebes:
Nema se više šta braniti. Ja sam prvi bio za njega 2018. ali to je vrijeme prošlo i njegovo i Amarovo. Mučno je više slušati o njima. Hajmo se skoncentrisati na Želju i na predstojeće utakmice. Pustiti više Senada i influensericu i ostale ljude koji nisi u klubu. Svake godine jedno te isto, mučno čitati.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 26 avg 2025, 13:48

Stole je napisao/la:
26 avg 2025, 13:33
Al radi masinerija na onom forumu kako brane Megamix seljacinu :urnebes:
sjecamo se svi da je iste stvari radio dok je bio u klubu, sa emailovima u 3 ujutro. dugo vec kruze price da je i prema svojim radnicima smece. control freak i narcis.

ne znam kako iko ima obraza ovo braniti i pravdati. zenu zlostavljati je dno dna, ne bi brata rodjenog branio da to radi. kakva god ona bila, to sigurno nije zasluzila. dok oni tamo robovi uvijek spinuju i kad se najmanja kritika misketa a.s. uputi da to moze uraditi samo bot iz tuborga i slicni debilizmi.

to sto ljudi kazu nemoj se baviti misimovicem macku o rep. ne bi se niko bavio sa njim da ne rovari godinama. bavili se mi sa njim ili ne, on se nama nazalost bavi, kao i njegovi dousnici u klubu. ja sam mislio da se malo odmakao jer je bolestan i u godinama, ali izgleda da nije.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 26 avg 2025, 14:34

1921zeljeznicar1921 je napisao/la:
26 avg 2025, 13:46
Stole je napisao/la:
26 avg 2025, 13:33
Al radi masinerija na onom forumu kako brane Megamix seljacinu :urnebes:
Nema se više šta braniti. Ja sam prvi bio za njega 2018. ali to je vrijeme prošlo i njegovo i Amarovo. Mučno je više slušati o njima. Hajmo se skoncentrisati na Želju i na predstojeće utakmice. Pustiti više Senada i influensericu i ostale ljude koji nisi u klubu. Svake godine jedno te isto, mučno čitati.
+1
Fk Željezničar.

Avatar
Orvel
Postovi: 1828
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 26 avg 2025, 14:37

Anpa je napisao/la:
26 avg 2025, 13:32
V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 13:22
Izgleda da se još samo možemo nadati da je Meša prosuo šuplju u vijećnici onom arapu Naseru i da nas on preuzme...
Covjek ima tim od milijardu eura, bas ce se on je*avat sa nasom skupstinom i odborima :rol: :rol:
Mesa prosipa suplju samo nama.

Misimovicevcima daleko Grbavica bila, dosta je opstrukcije radi njegovog egoizma i ostalih poremecaja. Nek se bavi svojim poslom.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2510
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 26 avg 2025, 14:57

Al trk Vinija sa polovice kod drugog gola :ljepota:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

lexluthor
Postovi: 32
Pridružen/a: 28 apr 2024, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lexluthor » 26 avg 2025, 14:59

Senad Misimovic je trenutni najveci protivnik ulasku investitora u klub. Nije to nista na licnoj osnovi protiv Mirvica nego jednostavno sebi cuva stolicu dok ne bude zakon o sportu. Covjek je protiv bilo kojeg vida ozdravljenja kluba a sve pod izgovorom “klub ne treba biti vlasnistvo ni jednog pojedinca”
U tome svemu zaboravlja namjerno il ne, dvije stvari. Prva je da ulaskom strateskoh partnera (kako i glasi poziv, dakle PARTNER) klub ne gubi svoj identitet niti postaje vlasnistvo jednog covjeka, a druga stvar je da je upravo klub bio drustvo jednog lica za njegovo gazdovanje u klubu.
Nastranu sto je kao covjek jako losa osoba, ali pogubno bi ga bilo vidjeti u bilo kojem obliku u klubu. Medjutim on ne prestaje napade, tako trenutno vrsi pritisak i na skupstinu i na UO pa cak i na sefa steucnog staba Admira Adzema.
Treba dobro otvoriti oci i biti mudar.
Mirvic nije odustao ali pojedinci se trude da mu ogade maksimalno ideju partnerstva.

PS

Ovo kako je ovoj zeni napravio pakao od zivota tako je isto jednom nasem bivsem uposleniku zivot pretvorio u pakao i napravio ga lopovom i varalicom pa cak i press organizovao da prica o tome.

iguita
Postovi: 473
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 26 avg 2025, 15:06

A isprdaka Misimovica na onom forumu sto ga brane.Ono tema Zeljo nigdje veze sa influenserima ali stakori pisu li pisu.Kakvi mentalni patuljci.Fuj

V3rtigo
Postovi: 136
Pridružen/a: 07 sep 2024, 13:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la V3rtigo » 26 avg 2025, 15:07

Orvel je napisao/la:
26 avg 2025, 14:37
Anpa je napisao/la:
26 avg 2025, 13:32
V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 13:22
Izgleda da se još samo možemo nadati da je Meša prosuo šuplju u vijećnici onom arapu Naseru i da nas on preuzme...
Covjek ima tim od milijardu eura, bas ce se on je*avat sa nasom skupstinom i odborima :rol: :rol:
Mesa prosipa suplju samo nama.

Misimovicevcima daleko Grbavica bila, dosta je opstrukcije radi njegovog egoizma i ostalih poremecaja. Nek se bavi svojim poslom.
Ma ovo sam ja pisao vise sarkasticno zbog ove price da su otjerali investitora jer izgleda da nece nikoga prihvatiti ko ima manje novca od Nasera :x

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MukiBek i 44 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []