Premijer liga BiH - aktuelno

zaostrog
Postovi: 1792
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 26 avg 2025, 18:58

Niko osim Srba se ne bi naslađivao ovakvim pobjedama. Apsolutno niko. Ali, četnici su to, oni su se naslađivali genocidu, ubijanju žena i djece, to je njihov manir i nivo.

Ali to je to, nivo debila koji misle da ovim nešto postižu iako opet ne mogu skupiti 1000 ljudi na stadionu. Iako opet bale do poda dok gledaju Sarajevo.

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 26 avg 2025, 19:02

I zaostrogu je danas malo tesko.

zaostrog
Postovi: 1792
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 26 avg 2025, 19:02

Hrammm1921 je napisao/la:
26 avg 2025, 18:48
Na stranu podyebavanje, fakat su zasluzili , sve neka zvucna pojacanja a 5 primiti nije lako, mada treba priznati
da nije bio ponisten gol fks, mislim da bi otislo na drugu stranu . Ponavaljam opet da ovaj Borac nema kvaliteta za prvu poziciju, ali imaju sudije koji ce taj kvalitet odnosno nekvalitet pogurati

Sarajevo jeste najkvalitetnije, trebat ce im vremena , bice jos losih rezultata, ne treba se tjerati Hus sta vam je uhljupi

Najvece iznenadenje uz Zelju je Radnik, igraju bas bas dobro , koliko ce trajati vicemo

Zrinjski totalno podbacio, ne igraju ni priblizno kao prije, bice im vesela bas sezona.
Ma vala bi najmanji bio problem poraz poput onog protiv Sloge i slažem se čak negdje da je nekakva nebeska pravda uz sve što se radi dobiti takvo nešto. Ali Borac je smiješan nivo koji bez sudija ne bi bio ni blizu. Sarajevo bi, uz onaj pristup i igru od neki dan kakvu smo imali, u normalnim uslovima, ono razvalilo.

Ostatak se slažem. I u biti, negdje je pošteno da su i Radnik i Željezničar nagrađeni do sada za neke stvari i odnos. Upravo te dvije ekipe. Radniku će svakako sve biti dovoljno za opstanak, a Željezničaru za komfornu Evropu i to je to.

Zrinjski je tanak, bezveze. Plus, očito su svjesni da ove godine nema ništa od titule pa ni ne zapinju, svejedno im je. Njima je vjerovatno ove godine jedini cilj biti iznad Veleža i izjebati Veleža.

Helem, vidjet ćeš da će oko druge pozicije biti borba i da će se ekipe nagurati na malo bodova tu.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 26 avg 2025, 19:06

zaostrog je napisao/la:
26 avg 2025, 18:58
Niko osim Srba se ne bi naslađivao ovakvim pobjedama. Apsolutno niko. Ali, četnici su to, oni su se naslađivali genocidu, ubijanju žena i djece, to je njihov manir i nivo.

Ali to je to, nivo debila koji misle da ovim nešto postižu iako opet ne mogu skupiti 1000 ljudi na stadionu. Iako opet bale do poda dok gledaju Sarajevo.
Evo vidis kakav si to covjek, necu reci g0 vn 0, a zapravo bih i trebao mada to nije moj nivo. Ne znas fino da primis zezanciju, malo nasladjivanja na vas racun itd.jer tebi je bitnije da sjedis i smrdis iz nekog usljivog podruma i glumis mangupa nego da se malo zezamo i sprdamo.

Ccccc klasicni jalijas.

Sportski pozdrav zdravo. Zdravo!!!

zaostrog
Postovi: 1792
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 26 avg 2025, 19:06

Vorovus je napisao/la:
26 avg 2025, 19:02
I zaostrogu je danas malo tesko.
Zaostrogu je teško od kad je administrator pustio vas da se ovdje nakotite. Da se zaostroga pita, nakon što ste 1996. utekli iz Sarajeva, ne bih vam dao ovamo da promilite, ni virtualno. Ali možda i bolje da ste tu, da malo umirete za onim što biste željeli, a nemate. Paščad.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 26 avg 2025, 19:08

zaostrog je napisao/la:
26 avg 2025, 19:06
Vorovus je napisao/la:
26 avg 2025, 19:02
I zaostrogu je danas malo tesko.
Zaostrogu je teško od kad je administrator pustio vas da se ovdje nakotite. Da se zaostroga pita, nakon što ste 1996. utekli iz Sarajeva, ne bih vam dao ovamo da promilite, ni virtualno. Ali možda i bolje da ste tu, da malo umirete za onim što biste željeli, a nemate. Paščad.
Tito ustani da ovakve morone posaljes na goli otok.
Takav znalac zna sta je bilo ‘96, a ustvari si se muckao po jajima ili jeo pacija g0 vn a umjesto gloginja u to vrijeme.

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 26 avg 2025, 19:19

zaostrog je napisao/la:
26 avg 2025, 19:06
Vorovus je napisao/la:
26 avg 2025, 19:02
I zaostrogu je danas malo tesko.
Zaostrogu je teško od kad je administrator pustio vas da se ovdje nakotite. Da se zaostroga pita, nakon što ste 1996. utekli iz Sarajeva, ne bih vam dao ovamo da promilite, ni virtualno. Ali možda i bolje da ste tu, da malo umirete za onim što biste željeli, a nemate. Paščad.
"Strah od bolјeg je osobenost sredina koje za sebe misle da su centar svijeta, najavna špica svih filmova. Isti taj strah zadao je Sarajevu onaj odlučujući udarac koji istorija izvrši kada vidi da su selo, grad ili država nemoćni da se izbore sa svojim bolestima. Taj strah je Sarajevo zatvorio u kotlinu, pokrio maglom, ušuškao samozadovolјenjem, a njegove žitelјe natjerao da zatvore škure, zamandale vrata, potklocaju kapije i da u kuću puštaju samo one koji znaju lozinku. Strah od bolјeg dolazio je iz panike da će im neka pridošlica pokazati da je život negdje drugdje, da se planeta ne vrti oko iskrivlјene česme s one strane ulice, da postoje svekolika čudesa daleko od ove uklete vododerine."

zaostrog
Postovi: 1792
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 26 avg 2025, 19:40

Vorovus je napisao/la:
26 avg 2025, 19:19
zaostrog je napisao/la:
26 avg 2025, 19:06
Vorovus je napisao/la:
26 avg 2025, 19:02
I zaostrogu je danas malo tesko.
Zaostrogu je teško od kad je administrator pustio vas da se ovdje nakotite. Da se zaostroga pita, nakon što ste 1996. utekli iz Sarajeva, ne bih vam dao ovamo da promilite, ni virtualno. Ali možda i bolje da ste tu, da malo umirete za onim što biste željeli, a nemate. Paščad.
"Strah od bolјeg je osobenost sredina koje za sebe misle da su centar svijeta, najavna špica svih filmova. Isti taj strah zadao je Sarajevu onaj odlučujući udarac koji istorija izvrši kada vidi da su selo, grad ili država nemoćni da se izbore sa svojim bolestima. Taj strah je Sarajevo zatvorio u kotlinu, pokrio maglom, ušuškao samozadovolјenjem, a njegove žitelјe natjerao da zatvore škure, zamandale vrata, potklocaju kapije i da u kuću puštaju samo one koji znaju lozinku. Strah od bolјeg dolazio je iz panike da će im neka pridošlica pokazati da je život negdje drugdje, da se planeta ne vrti oko iskrivlјene česme s one strane ulice, da postoje svekolika čudesa daleko od ove uklete vododerine."
A **** ga, valjda se treba ugledati na gradove kao što je onaj gdje porušiš sve drugačije i tuđe, gdje kad se komšija vrati da napravi svoje što si porušio, ti ga ubiješ :) Grad ili gradove gdje su oslikani morali najvećih ratnih zločinaca? Ima li toga gdje u Evropi ili pak na svijetu osim tamo gdje živi vlahadija? Ugledao se na grad koji mijenja stoljetne nazive naselja dokazujući srpstvo? Ugledao se na grad gdje je uredu horski na stadionu veličaju genocid? Treba biti dobro zatucan pa misliti da bilo ko u Gabeli, Bužimu ili Ustikolini može naći ista što želi iz takvog grada.

Bojim se da ne postoji grad na svijetu koji bi se trebao ugledati na sve ovo. I jednako tome na mizerni jojo klub koji svakom malo rovari po drugoj ligi. A svanut će dan kad će i njih neka Modriča ****, a oni se žaliti. Ili je dovoljna kazna što, kad Sarajevo bude prvak, čestita čitava liga, a kad oni budu prvaci, cijeli dunjaluk vikne: ne ponovilo se.

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1654
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Simpatizer » 26 avg 2025, 19:45

Bice ti lakse...nekad. :mrgreen:
Sebastijane, Sebastijane, nek' je tvojoj majci hvala...

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 26 avg 2025, 19:48

Nista nije shvatio. Gdje je on gore nasao rijec "ugledati se" pa se stalno na nju poziva. :mrgreen:

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhfanatic14 » 26 avg 2025, 19:54

10 dana nakon Doboja jos uvijek nema kazni za skandiranje ratnih zlocinaca. Bravo i za ovaj prodani portal na najnize grane ste spali nemate obraza ni karaktera. Za koju marku se prodate drzavu izdate. Nece se slavno zavrsit za ove svinje u savezu to neka znaju, kao Munib cete zavrsit ili kao Jelic ili kao Begic. Izaberite, kriminal uvijek zavrsi na najgori nacin.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 26 avg 2025, 20:14

bhfanatic14 je napisao/la:
26 avg 2025, 19:54
10 dana nakon Doboja jos uvijek nema kazni za skandiranje ratnih zlocinaca. Bravo i za ovaj prodani portal na najnize grane ste spali nemate obraza ni karaktera. Za koju marku se prodate drzavu izdate. Nece se slavno zavrsit za ove svinje u savezu to neka znaju, kao Munib cete zavrsit ili kao Jelic ili kao Begic. Izaberite, kriminal uvijek zavrsi na najgori nacin.
4 dana nakon Doboja su izrecene kazne. Ako nije bilo na Klixu nije se ni desilo? Ili treba poštar da ti donese bilten saveza na vrata?

epidemija
Postovi: 176
Pridružen/a: 19 jun 2015, 15:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la epidemija » 26 avg 2025, 20:15

Samo sport, manite se nacionalizma… ali brate mili kakva je ovo tumacenje propisa…e cuj sve regularno a dan te ****…

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 26 avg 2025, 20:18

bhfanatic14 je napisao/la:
26 avg 2025, 19:54
10 dana nakon Doboja jos uvijek nema kazni za skandiranje ratnih zlocinaca. Bravo i za ovaj prodani portal na najnize grane ste spali nemate obraza ni karaktera. Za koju marku se prodate drzavu izdate. Nece se slavno zavrsit za ove svinje u savezu to neka znaju, kao Munib cete zavrsit ili kao Jelic ili kao Begic. Izaberite, kriminal uvijek zavrsi na najgori nacin.
Lepi, bila kazna ;)
Opusteno skocice ti secer :)

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhfanatic14 » 26 avg 2025, 20:22

MikiPirs je napisao/la:
26 avg 2025, 20:18
bhfanatic14 je napisao/la:
26 avg 2025, 19:54
10 dana nakon Doboja jos uvijek nema kazni za skandiranje ratnih zlocinaca. Bravo i za ovaj prodani portal na najnize grane ste spali nemate obraza ni karaktera. Za koju marku se prodate drzavu izdate. Nece se slavno zavrsit za ove svinje u savezu to neka znaju, kao Munib cete zavrsit ili kao Jelic ili kao Begic. Izaberite, kriminal uvijek zavrsi na najgori nacin.
Lepi, bila kazna ;)
Opusteno skocice ti secer :)
Lijep jesam pogodio si. Posalji da vidimo. Jel 500km il 900. Ako nije stadion suspendovan kao kod drugih onda je sve jasno.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 26 avg 2025, 20:25

Momci ako vas ima par da se skupimo da urednicima ovog portala plaćamo karte za gostujuće tekme reprezentacije neka putuju ali neka pišu kako stvari stoje u Bosni Hercegovini, neka objave da veličaju presuđene ratne zločince i orgijaju po našoj državi. Nije skupo, Vico im daje kartu, od nas karta i hotel.
Grupa iznad svakog pojedinca.

onako
Postovi: 587
Pridružen/a: 05 nov 2012, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la onako » 26 avg 2025, 20:25

Da je ovo pravi sportski portal, portal koji se bavi fudbalom drzave u kojoj je registrovan, pa da se malo pozabavi aktuelnim stvarima, pa malo javnost pokrene, ali ko ce to, nemoj da se zamjere nekome zbog necega... Umjesto da svaki dan iskacu sa tekstovima o problemima u BH fudbalu, em bi uradili dobru stvar, em bi pojacali posjete portalu strasno. Evo npr, kako je moguce da jos uvijek nema kazni za nerede sa utakmice Velez Zeljeznicar? Sta se ceka i kome odgovara cekanje sa odlukom? Pa evo Borac Sarajevo, u analizi sudjenja u studiju kazu pogresno ponisten gol Sarajeva, iz Saveza kazu opravdano ponisten. Eto taman tema za istrazivanje, posalji snimak negdje u Evropi nekom neutralnom, pa napravi pricu oko toga, svejedno ko je u pravu... i tako svako kolo ima nesto.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga J**+, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.
since 1973

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhfanatic14 » 26 avg 2025, 20:29

onako je napisao/la:
26 avg 2025, 20:25
Da je ovo pravi sportski portal, portal koji se bavi fudbalom drzave u kojoj je registrovan, pa da se malo pozabavi aktuelnim stvarima, pa malo javnost pokrene, ali ko ce to, nemoj da se zamjere nekome zbog necega... Umjesto da svaki dan iskacu sa tekstovima o problemima u BH fudbalu, em bi uradili dobru stvar, em bi pojacali posjete portalu strasno. Evo npr, kako je moguce da jos uvijek nema kazni za nerede sa utakmice Velez Zeljeznicar? Sta se ceka i kome odgovara cekanje sa odlukom? Pa evo Borac Sarajevo, u analizi sudjenja u studiju kazu pogresno ponisten gol Sarajeva, iz Saveza kazu opravdano ponisten. Eto taman tema za istrazivanje, posalji snimak negdje u Evropi nekom neutralnom, pa napravi pricu oko toga, svejedno ko je u pravu... i tako svako kolo ima nesto.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga ****, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.
Bravo :bih: neka pobjedi sport i pravda i nasa lijepa BIH.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 26 avg 2025, 20:31

bhfanatic14 je napisao/la:
26 avg 2025, 20:29
onako je napisao/la:
26 avg 2025, 20:25
Da je ovo pravi sportski portal, portal koji se bavi fudbalom drzave u kojoj je registrovan, pa da se malo pozabavi aktuelnim stvarima, pa malo javnost pokrene, ali ko ce to, nemoj da se zamjere nekome zbog necega... Umjesto da svaki dan iskacu sa tekstovima o problemima u BH fudbalu, em bi uradili dobru stvar, em bi pojacali posjete portalu strasno. Evo npr, kako je moguce da jos uvijek nema kazni za nerede sa utakmice Velez Zeljeznicar? Sta se ceka i kome odgovara cekanje sa odlukom? Pa evo Borac Sarajevo, u analizi sudjenja u studiju kazu pogresno ponisten gol Sarajeva, iz Saveza kazu opravdano ponisten. Eto taman tema za istrazivanje, posalji snimak negdje u Evropi nekom neutralnom, pa napravi pricu oko toga, svejedno ko je u pravu... i tako svako kolo ima nesto.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga ****, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.
Bravo :bih: neka pobjedi sport i pravda i nasa lijepa BIH.
Kriminal na svim nivoima, nema od ove države ništa.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 26 avg 2025, 20:33

bhfanatic14 je napisao/la:
26 avg 2025, 20:29
onako je napisao/la:
26 avg 2025, 20:25
Da je ovo pravi sportski portal, portal koji se bavi fudbalom drzave u kojoj je registrovan, pa da se malo pozabavi aktuelnim stvarima, pa malo javnost pokrene, ali ko ce to, nemoj da se zamjere nekome zbog necega... Umjesto da svaki dan iskacu sa tekstovima o problemima u BH fudbalu, em bi uradili dobru stvar, em bi pojacali posjete portalu strasno. Evo npr, kako je moguce da jos uvijek nema kazni za nerede sa utakmice Velez Zeljeznicar? Sta se ceka i kome odgovara cekanje sa odlukom? Pa evo Borac Sarajevo, u analizi sudjenja u studiju kazu pogresno ponisten gol Sarajeva, iz Saveza kazu opravdano ponisten. Eto taman tema za istrazivanje, posalji snimak negdje u Evropi nekom neutralnom, pa napravi pricu oko toga, svejedno ko je u pravu... i tako svako kolo ima nesto.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga ****, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.
Bravo :bih: neka pobjedi sport i pravda i nasa lijepa BIH.
Ala majko sveta, lik koji ima 90% politickih i svakih drugih postova kaze da pobjedi sport…. A jest ovaj svijet otisao u k….

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []