Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Niko osim Srba se ne bi naslađivao ovakvim pobjedama. Apsolutno niko. Ali, četnici su to, oni su se naslađivali genocidu, ubijanju žena i djece, to je njihov manir i nivo.
Ali to je to, nivo debila koji misle da ovim nešto postižu iako opet ne mogu skupiti 1000 ljudi na stadionu. Iako opet bale do poda dok gledaju Sarajevo.
Ali to je to, nivo debila koji misle da ovim nešto postižu iako opet ne mogu skupiti 1000 ljudi na stadionu. Iako opet bale do poda dok gledaju Sarajevo.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I zaostrogu je danas malo tesko.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma vala bi najmanji bio problem poraz poput onog protiv Sloge i slažem se čak negdje da je nekakva nebeska pravda uz sve što se radi dobiti takvo nešto. Ali Borac je smiješan nivo koji bez sudija ne bi bio ni blizu. Sarajevo bi, uz onaj pristup i igru od neki dan kakvu smo imali, u normalnim uslovima, ono razvalilo.Hrammm1921 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 18:48Na stranu podyebavanje, fakat su zasluzili , sve neka zvucna pojacanja a 5 primiti nije lako, mada treba priznati
da nije bio ponisten gol fks, mislim da bi otislo na drugu stranu . Ponavaljam opet da ovaj Borac nema kvaliteta za prvu poziciju, ali imaju sudije koji ce taj kvalitet odnosno nekvalitet pogurati
Sarajevo jeste najkvalitetnije, trebat ce im vremena , bice jos losih rezultata, ne treba se tjerati Hus sta vam je uhljupi
Najvece iznenadenje uz Zelju je Radnik, igraju bas bas dobro , koliko ce trajati vicemo
Zrinjski totalno podbacio, ne igraju ni priblizno kao prije, bice im vesela bas sezona.
Ostatak se slažem. I u biti, negdje je pošteno da su i Radnik i Željezničar nagrađeni do sada za neke stvari i odnos. Upravo te dvije ekipe. Radniku će svakako sve biti dovoljno za opstanak, a Željezničaru za komfornu Evropu i to je to.
Zrinjski je tanak, bezveze. Plus, očito su svjesni da ove godine nema ništa od titule pa ni ne zapinju, svejedno im je. Njima je vjerovatno ove godine jedini cilj biti iznad Veleža i izjebati Veleža.
Helem, vidjet ćeš da će oko druge pozicije biti borba i da će se ekipe nagurati na malo bodova tu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo vidis kakav si to covjek, necu reci g0 vn 0, a zapravo bih i trebao mada to nije moj nivo. Ne znas fino da primis zezanciju, malo nasladjivanja na vas racun itd.jer tebi je bitnije da sjedis i smrdis iz nekog usljivog podruma i glumis mangupa nego da se malo zezamo i sprdamo.zaostrog je napisao/la: ↑26 avg 2025, 18:58Niko osim Srba se ne bi naslađivao ovakvim pobjedama. Apsolutno niko. Ali, četnici su to, oni su se naslađivali genocidu, ubijanju žena i djece, to je njihov manir i nivo.
Ali to je to, nivo debila koji misle da ovim nešto postižu iako opet ne mogu skupiti 1000 ljudi na stadionu. Iako opet bale do poda dok gledaju Sarajevo.
Ccccc klasicni jalijas.
Sportski pozdrav zdravo. Zdravo!!!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zaostrogu je teško od kad je administrator pustio vas da se ovdje nakotite. Da se zaostroga pita, nakon što ste 1996. utekli iz Sarajeva, ne bih vam dao ovamo da promilite, ni virtualno. Ali možda i bolje da ste tu, da malo umirete za onim što biste željeli, a nemate. Paščad.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tito ustani da ovakve morone posaljes na goli otok.zaostrog je napisao/la: ↑26 avg 2025, 19:06Zaostrogu je teško od kad je administrator pustio vas da se ovdje nakotite. Da se zaostroga pita, nakon što ste 1996. utekli iz Sarajeva, ne bih vam dao ovamo da promilite, ni virtualno. Ali možda i bolje da ste tu, da malo umirete za onim što biste željeli, a nemate. Paščad.
Takav znalac zna sta je bilo ‘96, a ustvari si se muckao po jajima ili jeo pacija g0 vn a umjesto gloginja u to vrijeme.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Strah od bolјeg je osobenost sredina koje za sebe misle da su centar svijeta, najavna špica svih filmova. Isti taj strah zadao je Sarajevu onaj odlučujući udarac koji istorija izvrši kada vidi da su selo, grad ili država nemoćni da se izbore sa svojim bolestima. Taj strah je Sarajevo zatvorio u kotlinu, pokrio maglom, ušuškao samozadovolјenjem, a njegove žitelјe natjerao da zatvore škure, zamandale vrata, potklocaju kapije i da u kuću puštaju samo one koji znaju lozinku. Strah od bolјeg dolazio je iz panike da će im neka pridošlica pokazati da je život negdje drugdje, da se planeta ne vrti oko iskrivlјene česme s one strane ulice, da postoje svekolika čudesa daleko od ove uklete vododerine."zaostrog je napisao/la: ↑26 avg 2025, 19:06Zaostrogu je teško od kad je administrator pustio vas da se ovdje nakotite. Da se zaostroga pita, nakon što ste 1996. utekli iz Sarajeva, ne bih vam dao ovamo da promilite, ni virtualno. Ali možda i bolje da ste tu, da malo umirete za onim što biste željeli, a nemate. Paščad.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A **** ga, valjda se treba ugledati na gradove kao što je onaj gdje porušiš sve drugačije i tuđe, gdje kad se komšija vrati da napravi svoje što si porušio, ti ga ubiješVorovus je napisao/la: ↑26 avg 2025, 19:19"Strah od bolјeg je osobenost sredina koje za sebe misle da su centar svijeta, najavna špica svih filmova. Isti taj strah zadao je Sarajevu onaj odlučujući udarac koji istorija izvrši kada vidi da su selo, grad ili država nemoćni da se izbore sa svojim bolestima. Taj strah je Sarajevo zatvorio u kotlinu, pokrio maglom, ušuškao samozadovolјenjem, a njegove žitelјe natjerao da zatvore škure, zamandale vrata, potklocaju kapije i da u kuću puštaju samo one koji znaju lozinku. Strah od bolјeg dolazio je iz panike da će im neka pridošlica pokazati da je život negdje drugdje, da se planeta ne vrti oko iskrivlјene česme s one strane ulice, da postoje svekolika čudesa daleko od ove uklete vododerine."zaostrog je napisao/la: ↑26 avg 2025, 19:06Zaostrogu je teško od kad je administrator pustio vas da se ovdje nakotite. Da se zaostroga pita, nakon što ste 1996. utekli iz Sarajeva, ne bih vam dao ovamo da promilite, ni virtualno. Ali možda i bolje da ste tu, da malo umirete za onim što biste željeli, a nemate. Paščad.
Bojim se da ne postoji grad na svijetu koji bi se trebao ugledati na sve ovo. I jednako tome na mizerni jojo klub koji svakom malo rovari po drugoj ligi. A svanut će dan kad će i njih neka Modriča ****, a oni se žaliti. Ili je dovoljna kazna što, kad Sarajevo bude prvak, čestita čitava liga, a kad oni budu prvaci, cijeli dunjaluk vikne: ne ponovilo se.
- Simpatizer
- Postovi: 1654
- Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
- Lokacija: Gradski stadion
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bice ti lakse...nekad. 
Sebastijane, Sebastijane, nek' je tvojoj majci hvala...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nista nije shvatio. Gdje je on gore nasao rijec "ugledati se" pa se stalno na nju poziva. 
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
10 dana nakon Doboja jos uvijek nema kazni za skandiranje ratnih zlocinaca. Bravo i za ovaj prodani portal na najnize grane ste spali nemate obraza ni karaktera. Za koju marku se prodate drzavu izdate. Nece se slavno zavrsit za ove svinje u savezu to neka znaju, kao Munib cete zavrsit ili kao Jelic ili kao Begic. Izaberite, kriminal uvijek zavrsi na najgori nacin.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
4 dana nakon Doboja su izrecene kazne. Ako nije bilo na Klixu nije se ni desilo? Ili treba poštar da ti donese bilten saveza na vrata?bhfanatic14 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 19:5410 dana nakon Doboja jos uvijek nema kazni za skandiranje ratnih zlocinaca. Bravo i za ovaj prodani portal na najnize grane ste spali nemate obraza ni karaktera. Za koju marku se prodate drzavu izdate. Nece se slavno zavrsit za ove svinje u savezu to neka znaju, kao Munib cete zavrsit ili kao Jelic ili kao Begic. Izaberite, kriminal uvijek zavrsi na najgori nacin.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo sport, manite se nacionalizma… ali brate mili kakva je ovo tumacenje propisa…e cuj sve regularno a dan te ****…
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lepi, bila kaznabhfanatic14 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 19:5410 dana nakon Doboja jos uvijek nema kazni za skandiranje ratnih zlocinaca. Bravo i za ovaj prodani portal na najnize grane ste spali nemate obraza ni karaktera. Za koju marku se prodate drzavu izdate. Nece se slavno zavrsit za ove svinje u savezu to neka znaju, kao Munib cete zavrsit ili kao Jelic ili kao Begic. Izaberite, kriminal uvijek zavrsi na najgori nacin.
Opusteno skocice ti secer
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lijep jesam pogodio si. Posalji da vidimo. Jel 500km il 900. Ako nije stadion suspendovan kao kod drugih onda je sve jasno.MikiPirs je napisao/la: ↑26 avg 2025, 20:18Lepi, bila kaznabhfanatic14 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 19:5410 dana nakon Doboja jos uvijek nema kazni za skandiranje ratnih zlocinaca. Bravo i za ovaj prodani portal na najnize grane ste spali nemate obraza ni karaktera. Za koju marku se prodate drzavu izdate. Nece se slavno zavrsit za ove svinje u savezu to neka znaju, kao Munib cete zavrsit ili kao Jelic ili kao Begic. Izaberite, kriminal uvijek zavrsi na najgori nacin.
Opusteno skocice ti secer![]()
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Momci ako vas ima par da se skupimo da urednicima ovog portala plaćamo karte za gostujuće tekme reprezentacije neka putuju ali neka pišu kako stvari stoje u Bosni Hercegovini, neka objave da veličaju presuđene ratne zločince i orgijaju po našoj državi. Nije skupo, Vico im daje kartu, od nas karta i hotel.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da je ovo pravi sportski portal, portal koji se bavi fudbalom drzave u kojoj je registrovan, pa da se malo pozabavi aktuelnim stvarima, pa malo javnost pokrene, ali ko ce to, nemoj da se zamjere nekome zbog necega... Umjesto da svaki dan iskacu sa tekstovima o problemima u BH fudbalu, em bi uradili dobru stvar, em bi pojacali posjete portalu strasno. Evo npr, kako je moguce da jos uvijek nema kazni za nerede sa utakmice Velez Zeljeznicar? Sta se ceka i kome odgovara cekanje sa odlukom? Pa evo Borac Sarajevo, u analizi sudjenja u studiju kazu pogresno ponisten gol Sarajeva, iz Saveza kazu opravdano ponisten. Eto taman tema za istrazivanje, posalji snimak negdje u Evropi nekom neutralnom, pa napravi pricu oko toga, svejedno ko je u pravu... i tako svako kolo ima nesto.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga J**+, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga J**+, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.
since 1973
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bravoonako je napisao/la: ↑26 avg 2025, 20:25Da je ovo pravi sportski portal, portal koji se bavi fudbalom drzave u kojoj je registrovan, pa da se malo pozabavi aktuelnim stvarima, pa malo javnost pokrene, ali ko ce to, nemoj da se zamjere nekome zbog necega... Umjesto da svaki dan iskacu sa tekstovima o problemima u BH fudbalu, em bi uradili dobru stvar, em bi pojacali posjete portalu strasno. Evo npr, kako je moguce da jos uvijek nema kazni za nerede sa utakmice Velez Zeljeznicar? Sta se ceka i kome odgovara cekanje sa odlukom? Pa evo Borac Sarajevo, u analizi sudjenja u studiju kazu pogresno ponisten gol Sarajeva, iz Saveza kazu opravdano ponisten. Eto taman tema za istrazivanje, posalji snimak negdje u Evropi nekom neutralnom, pa napravi pricu oko toga, svejedno ko je u pravu... i tako svako kolo ima nesto.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga ****, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kriminal na svim nivoima, nema od ove države ništa.bhfanatic14 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 20:29Bravoonako je napisao/la: ↑26 avg 2025, 20:25Da je ovo pravi sportski portal, portal koji se bavi fudbalom drzave u kojoj je registrovan, pa da se malo pozabavi aktuelnim stvarima, pa malo javnost pokrene, ali ko ce to, nemoj da se zamjere nekome zbog necega... Umjesto da svaki dan iskacu sa tekstovima o problemima u BH fudbalu, em bi uradili dobru stvar, em bi pojacali posjete portalu strasno. Evo npr, kako je moguce da jos uvijek nema kazni za nerede sa utakmice Velez Zeljeznicar? Sta se ceka i kome odgovara cekanje sa odlukom? Pa evo Borac Sarajevo, u analizi sudjenja u studiju kazu pogresno ponisten gol Sarajeva, iz Saveza kazu opravdano ponisten. Eto taman tema za istrazivanje, posalji snimak negdje u Evropi nekom neutralnom, pa napravi pricu oko toga, svejedno ko je u pravu... i tako svako kolo ima nesto.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga ****, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.neka pobjedi sport i pravda i nasa lijepa BIH.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ala majko sveta, lik koji ima 90% politickih i svakih drugih postova kaze da pobjedi sport…. A jest ovaj svijet otisao u k….bhfanatic14 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 20:29Bravoonako je napisao/la: ↑26 avg 2025, 20:25Da je ovo pravi sportski portal, portal koji se bavi fudbalom drzave u kojoj je registrovan, pa da se malo pozabavi aktuelnim stvarima, pa malo javnost pokrene, ali ko ce to, nemoj da se zamjere nekome zbog necega... Umjesto da svaki dan iskacu sa tekstovima o problemima u BH fudbalu, em bi uradili dobru stvar, em bi pojacali posjete portalu strasno. Evo npr, kako je moguce da jos uvijek nema kazni za nerede sa utakmice Velez Zeljeznicar? Sta se ceka i kome odgovara cekanje sa odlukom? Pa evo Borac Sarajevo, u analizi sudjenja u studiju kazu pogresno ponisten gol Sarajeva, iz Saveza kazu opravdano ponisten. Eto taman tema za istrazivanje, posalji snimak negdje u Evropi nekom neutralnom, pa napravi pricu oko toga, svejedno ko je u pravu... i tako svako kolo ima nesto.
Ali ne, pisi sta ima u Hrvatskoj ligi, sta ima u Srbijanskoj ligi, ko koga ****, sta je uradio Djokovic i tako. Samo se nemoj zamjerit nekome, da pisete za dobrobit BH fudbala. Valja djaba gledat Sergejeve bebe. Sram vas bilo, bezkicmenjaci.neka pobjedi sport i pravda i nasa lijepa BIH.
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 12 gostiju.