Premijer liga BiH - aktuelno
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema potrebe kritikovati sudijsku organizaciju. Toliko je tu odricanja ,fizički prespremni, kako se spremaju ko marinci , a tek koje su to moralne velicine , etika ponasanje , ma svaka majka bi ih za zeta pozeljela . Jednom rijeci ljudske gromade.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dok god vas sudije guraju poserem se vam se na svaku pobjedu. Iako mislim da mi imamo toliko problema u odbrani da bi vi svakako ovo dobili, ali dzaba morate se vi osigurati uz pomoc tate vicka. Zato **** i nikad ali nikad dok je ovako nece vam niko normalan cestitati pobjedu, kao sto vam niko nije ni cestitao titulu osim par klubova po politickoj liniji.
- JayCatwright
- Postovi: 9507
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kairat Almaty manje kosta od Sarajeva na transfermarktu, nek ostane zabiljezeno. Uzmemo li u obzir ulaganja i rezultate Sarajevo je najgore vođen klub u evropi.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da neko iz mog Kluba šalje ovakve političke poruke niti bih pratio Klub niti bih se radovao njegovom uspjehu. Pogotovo ne bih za7ebavao druge bilo to 1 ili 5 0.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Osim što je ovaj klub bijedan, još su gori oni koji uživaju u takvom jadu i čemeru.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako to, kako to? Zar iz Sarajeva nije sve najbolje?JayCatwright je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:23Kairat Almaty manje kosta od Sarajeva na transfermarktu, nek ostane zabiljezeno. Uzmemo li u obzir ulaganja i rezultate Sarajevo je najgore vođen klub u evropi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Po gradu dijele ulaznice za evropsku utakmicu i opet poluprazan stadion. Nema ni onih koji uživaju više. Nešto malo lojalista je još uvijek tu, a pitanje je koliko će se i oni zadržati.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:25Da neko iz mog Kluba šalje ovakve političke poruke niti bih pratio Klub niti bih se radovao njegovom uspjehu. Pogotovo ne bih za7ebavao druge bilo to 1 ili 5 0.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Osim što je ovaj klub bijedan, još su gori oni koji uživaju u takvom jadu i čemeru.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
19vendetta87
- Postovi: 10293
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta je ovdje politicka poruka?luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:25Da neko iz mog Kluba šalje ovakve političke poruke niti bih pratio Klub niti bih se radovao njegovom uspjehu. Pogotovo ne bih za7ebavao druge bilo to 1 ili 5 0.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Osim što je ovaj klub bijedan, još su gori oni koji uživaju u takvom jadu i čemeru.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bagerom se aludira na Konakovićevu izjavu o dodiku i vlasti u manjem entitetu.
Žao mi te ako ne primjetiš da je tvoj sportski klub postao alat za politička kusuranja kao i da su svi njegovi recentni uspjesi direktan plod politički orkestriranog iživljavanja.
Žao mi te ako ne primjetiš da je tvoj sportski klub postao alat za politička kusuranja kao i da su svi njegovi recentni uspjesi direktan plod politički orkestriranog iživljavanja.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Slabo pratim politiku, nemam pojma o toj izjavi.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:49Bagerom se aludira na Konakovićevu izjavu o dodiku i vlasti u manjem entitetu.
Žao mi te ako ne primjetiš da je tvoj sportski klub postao alat za politička kusuranja kao i da su svi njegovi recentni uspjesi direktan plod politički orkestriranog iživljavanja.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bager - koristena izjava u prepucavanju Trojke i SNSDa. Uzas je povezovati svakako dovoljno povezani sport i politiku, posebno Borac.Vorovus je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:41Sta je ovdje politicka poruka?luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:25Da neko iz mog Kluba šalje ovakve političke poruke niti bih pratio Klub niti bih se radovao njegovom uspjehu. Pogotovo ne bih za7ebavao druge bilo to 1 ili 5 0.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Osim što je ovaj klub bijedan, još su gori oni koji uživaju u takvom jadu i čemeru.
Od kup osvajaca zemlje od 22 miliona sa 6 republika, covjek u izjavi sr ogranoci sad na entitet koji ima kedvs 1 milion, pitanje i to, nazalost.
Zastava nije ni RSa, nepotrebno totalno.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tim ljudima su mozgovi zatrovani. Filuju ih time od rodjenja i oni ne mogu da razmisljaju drugacije niti da prosire vidike. Ovi Zeljkovici su jako namazni znaju oni tacno sta prolazi kod mase i to i rade.
Zna svaki navijac Borca koja je poenta tog kluba i zasto se ovako gura pa i zasto se potencira taj nacionalni element. Ko je stvarno navijac njemu to ne moze biti pravo ali oni ne znaju za nista drugo i jednostavno ne mogu da shvate da moze postojati bilo kakav kolektiv koji nije obiljezen tim stvarima.
Nervira ovo sto oni rade covjeka i jako je nepravedno ali im ja nikad ne bi bio u kozi. Tuzno je to postojanje. Decenije im prodjose u kompleksu i paranoji.
Zna svaki navijac Borca koja je poenta tog kluba i zasto se ovako gura pa i zasto se potencira taj nacionalni element. Ko je stvarno navijac njemu to ne moze biti pravo ali oni ne znaju za nista drugo i jednostavno ne mogu da shvate da moze postojati bilo kakav kolektiv koji nije obiljezen tim stvarima.
Nervira ovo sto oni rade covjeka i jako je nepravedno ali im ja nikad ne bi bio u kozi. Tuzno je to postojanje. Decenije im prodjose u kompleksu i paranoji.
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Al ovaj drugi
- Combattente87
- Postovi: 1399
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prijatelju, iskreno mi te žao, al najiskrenije !Herson je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:33Po gradu dijele ulaznice za evropsku utakmicu i opet poluprazan stadion. Nema ni onih koji uživaju više. Nešto malo lojalista je još uvijek tu, a pitanje je koliko će se i oni zadržati.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:25Da neko iz mog Kluba šalje ovakve političke poruke niti bih pratio Klub niti bih se radovao njegovom uspjehu. Pogotovo ne bih za7ebavao druge bilo to 1 ili 5 0.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Osim što je ovaj klub bijedan, još su gori oni koji uživaju u takvom jadu i čemeru.
Ja razumijem komplekse, mokre snove, maštanja, na kraju krajeva razumijem i da ova petarda ima uticaja na tvoje mentalno zdravlje , ali nemoj živ bio više, lupaš i ne prestaješ....
Ja znam da ti pokušavaš svim silama da percepciju koju si zamislio u svojoj napaćenoj glavi preneseš i predstaviš drugima, ali u vrijeme interneta to ne ide baš tako kako si ti zamislio...
Na kraju krajeva, ti kao navijač Sarajeva imaš najmanje pravo i obraza da pričaš o lojalnosti i posjetama, jer ako povučemo paralelu između predstavljanja na društvenim mrežama kako ste najvjerniji, najodaniji (divovi), i prikazanog na tribinama, jedino što trebate je da se ne eksponirate na ovaj način i sakrijete u mišiju rupu !
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- Combattente87
- Postovi: 1399
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ponavljam, vidjeli vi niste najljepši grad, ali evo malo se edukujteNajvecaRadosti je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:04Upravu si,zato je BL svake godine prepuna turista iz svakog kraja svijetaMikiPirs je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:00Ma iz Sarajeva je sve najbolje, nema se tu sta pricati. Samo vas j… sto vam g0 vnA teku kroz centar grada ali to je sve u skladuNajvecaRadosti je napisao/la: ↑26 avg 2025, 21:57
Jok zanimat ce nas sta Zrilic i slicni objektivci iz rs vukoyebina misle a ne iz grada koji je dao najvise i najbolje sudije
Za prodane balije isto vazi![]()
O drugim gradovima da ne pricam i da ih ne poredim sa npr Mostarom
Normalno da je najbolje,jedino cevapi nisu to prepustam travnicanima
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne blamiraj se vise nesretniceNajvecaRadosti je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:04Upravu si,zato je BL svake godine prepuna turista iz svakog kraja svijeta
O drugim gradovima da ne pricam i da ih ne poredim sa npr Mostarom
Normalno da je najbolje,jedino cevapi nisu to prepustam travnicanima
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakve sam ja tebi samo komplekse nabio pa me uporno citiras i svaki put jos gluplji ispadas.Pravi si onaj zeljin glupan,al 1/1KONTRASVIH je napisao/la: ↑27 avg 2025, 08:41Ne blamiraj se vise nesretniceNajvecaRadosti je napisao/la: ↑26 avg 2025, 22:04Upravu si,zato je BL svake godine prepuna turista iz svakog kraja svijeta
O drugim gradovima da ne pricam i da ih ne poredim sa npr Mostarom
Normalno da je najbolje,jedino cevapi nisu to prepustam travnicanima![]()
Odyebi papcino
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bilo kakva rasprava sa navijačima Borca je besmislena.
Pokušaj bilo kakvog podyebavanja od istih je isto tako besmislen.
Pokušaj bilo kakvog podyebavanja od istih je isto tako besmislen.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo kao da o vama pises.Hordas1990 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 00:44Tim ljudima su mozgovi zatrovani. Filuju ih time od rodjenja i oni ne mogu da razmisljaju drugacije niti da prosire vidike.
.
.
.
Tuzno je to postojanje. Decenije im prodjose u kompleksu i paranoji.
Napravi anketu u RS sa slikom Konakovica ili tog drugog, treceg, medju ljudima mladjim od 40, ako 3% bude znalo ko je na slici imas od mene sta hoces.
Vi znate gdje se Dodik jutros posrao, nacija opterecena portalima, vijestima, forumima.
Ovdje ljudi zive svoj zivot, bukvalno ne znamo ni kako izgledaju vasi lideri niti nas zanima ta dnevna politika.
Eto ja to za bager nisam pojma imao, a solidno sam informisan, dok vi to svi znate u detalje.




