FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 27 avg 2025, 13:33

Postoji jedna stvar koji ljudi nece da prihvate.

Ovo je takva liga uvijek bila gdje se moras sam izboriti za sebe i za posteno sudjenje. Ne govorim navlacenje nego posteno sudjenje.

Vico je ekstrem koliko otima ali opet se to moze i ljudi se bore. Pa jesu li ispustili titulu prosle sezone iako je njima bila namjenjena jesu.

Jedan Velez je uspio politickim vezama da ubaci covjeka u sudijski komitet koji tamo jako dobro kotira i sada ce imati veoma dobro sudjenje sto ste mogli i do sad vidjeti u ligi pa cak i protiv tog strasnog Borca. Njima na tome svaka cast, nije kritika, to tako i treba.

Nase komsije su sebi zavrsile sudije kad im je trebalo da opstanu a Bogme i protivnike. Moze se to. Treba para i sposobnih ljudi ali moze. Mi imamo samo ovo prvo.

Mirvic ne zeli ili ne smije (prije da je ovo drugo) da to nama zavrsi. To je sva prica. Pa pogledajte sta je radio sa kantonom i kako je tu pokusavao gdje su mu nestali odjednom Trbic, Ibrakovic, Dzeka, Cala, sto je sad sa Baolijem, u cemu je fazon? Odgonetnite to sami sebi.

Ismir Mirvic ne vodi nikakve borbe protiv saveza i nije ni u kakvoj svadji sa Vicom. Redovno se vidjaju i dogovaraju. To je tako svidjalo se nekima ili ne. Ovo treba ponoviti 10 puta na svakoj stranici izgleda. Kako ovo raja ne konta vise?

Kazete zastiti investiciju. Pa mislite da je on budala da to ne zna? Covjek u Americi napravio xy miliona i on sad kao naivan. Pa nemojte bit ludi. Jednostavno nece i ne smije. Zasto to njega treba pitati.

Ovo je takva drzava i uvijek ce biti. Bez drustvenog i politickog utjecaja ti ne mozes biti pretjerano uspjesan klub a taj utjecaj se dobija vezama i novcem, vecinom novcem.

Sve je to dio fudbala. Za klub se ne bori samo na terenu nego i van njega. Tako je i u razvijenijim i postenijim ligama od nase samo sto je kod nas izrazenije zbog uredjenja drzave i politicke situacije.

Na ovo dodajmo da ne postoji nikakva vidljiva vizija sa klubom da se odluke mijenjaju iz dana u dan da nam vrijedjaju pamet citatima i influenseranjem i imas to sto gledamo.

I jos nesto da dodam. Mi kad smo imali normalno sudjenje i uzimali trofeje to nismo imali sto su posteni ljudi bili u savezu ili sto smo imali prestrasnu ekipu da nam sudije nista ne mogu. Nego znate sta smo imali, imali smo utjecaj i ljude na pravim mjestima koji su znali zavrsiti ovo i ono. Mi bi imali slovom i brojem nula (0) trofeja bez toga, kao i svaki drugi klub koji je ikad ista osvojio u nasoj drzavi. Ne budite djeca ovo kmecanje postaje naporno citati.

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 27 avg 2025, 13:47

Kako raja ovdje tjera Mirvića, reklo bi se da stoje u redu za kupovinu Sarajeva.
S ovim mindsetom brzo ćemo mi u eru Nama, neko će fiktivno doć i prestat ulagat, pa će se manekeni imat na šta žaliti. Nema para, neće da igraju itd.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 27 avg 2025, 13:51

_weella_ je napisao/la:
27 avg 2025, 13:47
Kako raja ovdje tjera Mirvića, reklo bi se da stoje u redu za kupovinu Sarajeva.
S ovim mindsetom brzo ćemo mi u eru Nama, neko će fiktivno doć i prestat ulagat, pa će se manekeni imat na šta žaliti. Nema para, neće da igraju itd.
Ovo su druze kritike za dobrobit kluba. Tjerao neko Mirvica ili ne tjerao to nece imati puno efekta. On moze otici ako on to hoce. Boli njega neka stvar sto neko na forumu pise da treba otici. To ti je isto ko da napises da Musk treba otici iz Tesle.

boki86
Postovi: 5129
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 27 avg 2025, 13:56

E cuj mudrova nek proda klub, jbt ne mozes pisljivi telefon prodati, zovu pitaju, nude zamjenu. Ovi ljudi garant zive u dijaspori, ja ne mogu drugacije objasniti to mentalno odsustvo od realnosti u BiH.
Mirvicu je najbolje da se prikloni politici, svakako sljedece godine ide smjena vlasti, ima jos vremena da se skonta. U ovoj zemlji ne mozes nista bez politike, u bilo kojoj sferi zivota.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 27 avg 2025, 14:02

Gledaj bijednika, spustili cijene ulaznica :rol: Oj koliko je ovaj klub u qrcu i bez strategije... kako ovo Krleee, zar nije organizacija utakmica poskupila? Sta sad s ljudima koje ste farbali da im je isplativije sezonsku kupit?
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 27 avg 2025, 14:03

napoleon72 je napisao/la:
27 avg 2025, 14:02
Gledaj bijednika, spustili cijene ulaznica :rol: Oj koliko je ovaj klub u qrcu i bez strategije... kako ovo Krleee, zar nije organizacija utakmica poskupila? Sta sad s ljudima koje ste farbali da im je isplativije sezonsku kupit?
Ma kakva organizacija utakmice ovo smo mi malo platili skuplje mozda treba para za neko jos zvucno pojacanje :rol: :rol:

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 27 avg 2025, 14:14

napoleon72 je napisao/la:
27 avg 2025, 14:02
Gledaj bijednika, spustili cijene ulaznica :rol: Oj koliko je ovaj klub u qrcu i bez strategije... kako ovo Krleee, zar nije organizacija utakmica poskupila? Sta sad s ljudima koje ste farbali da im je isplativije sezonsku kupit?
Haj znaj mozda su opali troskovi organziacije u odnosu na prije mjesec dana :rol:

DzemoSmjecanin
Postovi: 53
Pridružen/a: 05 mar 2024, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzemoSmjecanin » 27 avg 2025, 14:28

Eh, jesi spustili junior/senior za 5km, Istok i Sjever za 2 marke.

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 27 avg 2025, 14:29

DzemoSmjecanin je napisao/la:
27 avg 2025, 14:28
Eh, jesi spustili junior/senior za 5km, Istok i Sjever za 2 marke.
#nikad poraz, samo lekcija# mozda su imali cas ekonomije
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 27 avg 2025, 14:33

Sad imamo dinamicnu cijenu ulaznica. Ako dobijemo Rudara, za Velez opet ide cijena na 15 KM. Karta za utakmicu ko barel nafte. A vlasnicima sezonskih ulaznica ce se na kraju refundirat odredjena svota, u zavisnosti od tog koji zavrsimo na tabeli. Ako osvojimo, morat ce doplatit 100 KM.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 27 avg 2025, 14:33

_weella_ je napisao/la:
27 avg 2025, 10:18
Treba malo otputovati do sjevera Norveške, poslati ljude na edukaciju, da vide kako se sa malo pravi puno ako slijediš i kreiraš posebnu kulturu, kult, pristup i psihologiju.


"Cilj kluba je da u svakom trenutku u njemu igra barem 40 posto igrača koji su odrasli na sjeveru Norveške i koji su prošli kroz akademiju kluba, što je trenutno i slučaj.
Igrači redovno imaju oblike druženja sa stanovništvom u selima i gradovima na sjeveru Norveške. Posebno se pamte pripreme kada su tjedan dana proveli na izoliranom Lofotskom otočju, gdje su tamošnji ribari slavili ulov bakalara, a klub ih je počastio dolaskom i otvorenim treningom. Priča Bodø/Glimta dokazuje da se u modernom nogometu još uvijek mogu postići nevjerojatni rezultati kroz kulturu, viziju i pametno upravljanje umjesto pukih financijskih ulaganja. Njihov model postaje inspiracija za male klubove širom Europe, pokazujući da geografske i financijske barijere ne moraju biti nepremostive."

2018. Druga liga
2024. Polufinale Evropske Lige
2025. Liga prvaka.

Vrlo ograničena finansijska sredstva, bez velikih ulaganja i transfera (najveće prodaje cca 10 M EUR) ali sa sjajnim rezultatima.

Samo što je Balkanac naučio drugačije, daj senzacije, daj velikih imena, transfera, trošenja para, ne valja ništa domaće, strano je sve bolje.
Nama bi primjer trebao biti Bodo, a ne Pafos, Ludogorets, Qarabah, u kojem igra 80% stranaca. To je priča koja će trajati sezonu/dvije, apsolutno neodrživ model.
Ludogorets i Qarabag instant rezultati? Ludogorets 7-8 godina prvak a Qarabag od 13/14 samo jednom nije bio prvak.
Regularni ucesnici evropskih takmicenja.

Porediti nas i Norvesku i lige, uredjenje i sl je nonsense itd itd.
A ovo sto pises za Balkance poredimo npr komsije gdje izuzev politickog projekta CZ i Dinama ZG ovu sezonu uopce nije bilo takvih transfera.

JalaBrat
Postovi: 91
Pridružen/a: 21 dec 2024, 19:26

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JalaBrat » 27 avg 2025, 14:37

Sarajevo je spustilo cijene, da bi podiglo srca – jer prazna tribina ne zna pjevati, a bez vas ni pobjeda nema smisla.

Avatar
AvannGardaa46
Postovi: 117
Pridružen/a: 29 mar 2023, 01:08

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AvannGardaa46 » 27 avg 2025, 14:41

Lakoste je napisao/la:
27 avg 2025, 12:28
Hordas1990

Ne mozes meni kaciti Ismira jer sam ja protiv Ismira od prvog dana.


Dakle, nema realno objasnjenja sto se prekin’o bojkot zbog Ajle iako je ista i dalje u klubu.
https://n1info..ba/sport/nogomet/ajla-alimanovic-vise-nije-direktorica-fk-sarajevo/
Kući il' u gostima
poraz ili pobjeda
uz tebe smo
SARAJEVO!

Avatar
Zutti
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 27 avg 2025, 14:45

U klubu ili sjede osobe koje imaju izuzetno ograničen koeficijent inteligencije ili ovakve kretenske odluke namjerno čuvaju da bi s vremena na vrijeme mijenjali temu i skretali pažnju na druge, "bezazlenije" stvari. Ne znam ni sam više.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 avg 2025, 14:47

Hordas1990 je napisao/la:
27 avg 2025, 13:33
Postoji jedna stvar koji ljudi nece da prihvate.

Ovo je takva liga uvijek bila gdje se moras sam izboriti za sebe i za posteno sudjenje. Ne govorim navlacenje nego posteno sudjenje.

Vico je ekstrem koliko otima ali opet se to moze i ljudi se bore. Pa jesu li ispustili titulu prosle sezone iako je njima bila namjenjena jesu.

Jedan Velez je uspio politickim vezama da ubaci covjeka u sudijski komitet koji tamo jako dobro kotira i sada ce imati veoma dobro sudjenje sto ste mogli i do sad vidjeti u ligi pa cak i protiv tog strasnog Borca. Njima na tome svaka cast, nije kritika, to tako i treba.

Nase komsije su sebi zavrsile sudije kad im je trebalo da opstanu a Bogme i protivnike. Moze se to. Treba para i sposobnih ljudi ali moze. Mi imamo samo ovo prvo.

Mirvic ne zeli ili ne smije (prije da je ovo drugo) da to nama zavrsi. To je sva prica. Pa pogledajte sta je radio sa kantonom i kako je tu pokusavao gdje su mu nestali odjednom Trbic, Ibrakovic, Dzeka, Cala, sto je sad sa Baolijem, u cemu je fazon? Odgonetnite to sami sebi.

Ismir Mirvic ne vodi nikakve borbe protiv saveza i nije ni u kakvoj svadji sa Vicom. Redovno se vidjaju i dogovaraju. To je tako svidjalo se nekima ili ne. Ovo treba ponoviti 10 puta na svakoj stranici izgleda. Kako ovo raja ne konta vise?

Kazete zastiti investiciju. Pa mislite da je on budala da to ne zna? Covjek u Americi napravio xy miliona i on sad kao naivan. Pa nemojte bit ludi. Jednostavno nece i ne smije. Zasto to njega treba pitati.

Ovo je takva drzava i uvijek ce biti. Bez drustvenog i politickog utjecaja ti ne mozes biti pretjerano uspjesan klub a taj utjecaj se dobija vezama i novcem, vecinom novcem.

Sve je to dio fudbala. Za klub se ne bori samo na terenu nego i van njega. Tako je i u razvijenijim i postenijim ligama od nase samo sto je kod nas izrazenije zbog uredjenja drzave i politicke situacije.

Na ovo dodajmo da ne postoji nikakva vidljiva vizija sa klubom da se odluke mijenjaju iz dana u dan da nam vrijedjaju pamet citatima i influenseranjem i imas to sto gledamo.

I jos nesto da dodam. Mi kad smo imali normalno sudjenje i uzimali trofeje to nismo imali sto su posteni ljudi bili u savezu ili sto smo imali prestrasnu ekipu da nam sudije nista ne mogu. Nego znate sta smo imali, imali smo utjecaj i ljude na pravim mjestima koji su znali zavrsiti ovo i ono. Mi bi imali slovom i brojem nula (0) trofeja bez toga, kao i svaki drugi klub koji je ikad ista osvojio u nasoj drzavi. Ne budite djeca ovo kmecanje postaje naporno citati.
Mi smo kao grupa i klub uvijek bjezali od politike,mozda kad dodje SDA da ubacimo nekog hairliju zelenog ili sad crvenog? Boli k uspjesne ljude i ljude sa parama da se peglaju ovdje sa politikom

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 27 avg 2025, 14:59

Hordas1990 je napisao/la:
27 avg 2025, 13:33
Postoji jedna stvar koji ljudi nece da prihvate.

Ovo je takva liga uvijek bila gdje se moras sam izboriti za sebe i za posteno sudjenje. Ne govorim navlacenje nego posteno sudjenje.

Vico je ekstrem koliko otima ali opet se to moze i ljudi se bore. Pa jesu li ispustili titulu prosle sezone iako je njima bila namjenjena jesu.

Jedan Velez je uspio politickim vezama da ubaci covjeka u sudijski komitet koji tamo jako dobro kotira i sada ce imati veoma dobro sudjenje sto ste mogli i do sad vidjeti u ligi pa cak i protiv tog strasnog Borca. Njima na tome svaka cast, nije kritika, to tako i treba.

Nase komsije su sebi zavrsile sudije kad im je trebalo da opstanu a Bogme i protivnike. Moze se to. Treba para i sposobnih ljudi ali moze. Mi imamo samo ovo prvo.

Mirvic ne zeli ili ne smije (prije da je ovo drugo) da to nama zavrsi. To je sva prica. Pa pogledajte sta je radio sa kantonom i kako je tu pokusavao gdje su mu nestali odjednom Trbic, Ibrakovic, Dzeka, Cala, sto je sad sa Baolijem, u cemu je fazon? Odgonetnite to sami sebi.

Ismir Mirvic ne vodi nikakve borbe protiv saveza i nije ni u kakvoj svadji sa Vicom. Redovno se vidjaju i dogovaraju. To je tako svidjalo se nekima ili ne. Ovo treba ponoviti 10 puta na svakoj stranici izgleda. Kako ovo raja ne konta vise?

Kazete zastiti investiciju. Pa mislite da je on budala da to ne zna? Covjek u Americi napravio xy miliona i on sad kao naivan. Pa nemojte bit ludi. Jednostavno nece i ne smije. Zasto to njega treba pitati.

Ovo je takva drzava i uvijek ce biti. Bez drustvenog i politickog utjecaja ti ne mozes biti pretjerano uspjesan klub a taj utjecaj se dobija vezama i novcem, vecinom novcem.

Sve je to dio fudbala. Za klub se ne bori samo na terenu nego i van njega. Tako je i u razvijenijim i postenijim ligama od nase samo sto je kod nas izrazenije zbog uredjenja drzave i politicke situacije.

Na ovo dodajmo da ne postoji nikakva vidljiva vizija sa klubom da se odluke mijenjaju iz dana u dan da nam vrijedjaju pamet citatima i influenseranjem i imas to sto gledamo.

I jos nesto da dodam. Mi kad smo imali normalno sudjenje i uzimali trofeje to nismo imali sto su posteni ljudi bili u savezu ili sto smo imali prestrasnu ekipu da nam sudije nista ne mogu. Nego znate sta smo imali, imali smo utjecaj i ljude na pravim mjestima koji su znali zavrsiti ovo i ono. Mi bi imali slovom i brojem nula (0) trofeja bez toga, kao i svaki drugi klub koji je ikad ista osvojio u nasoj drzavi. Ne budite djeca ovo kmecanje postaje naporno citati.
E upravo je tu ta poenta. MIRVIC /Tan je poremetio necije bogacenje naguzove, a to su tipovi vico beus begic ahmetovic usanovic pusina itd itd itd..

Naprimjer presjednik zelje da bi imao normalno sudjenje (fer sudjenje) treba da kaparise(plati) 200-500 k km, i zeljo velez ce imat sudjenje posteno uz neki kiks najvise u utakmicama borca i zrinjskog a bice i poguranac neki blazi protiv nas..JER ZELJO da ima sudjenje borca nemoze vise od treceg mjesta (eventualno kup)

Kad smo mi u pitanju da bi mi kaparisali platili da imamo regularno sudjenje nemozes sjest bez 5 m€, govorim o fer sudjenju nemozes imat sudjenje ko zrinjski borac, fer znaci imaces posteno sudjenje al to neznaci da se borcu i zrinjskom prestaje siljit max u drugim utakmicama koje ti moras uzet na kvalitet, sto znaci da se lahko moze desit da medjusubna utakmica (u ovom slucaju u 4rtom krugu) izmedju SARAJEVA borca SARAJEVA i zrinjskig odlucivat o tituli, gdje neces imat 50/50 sudjenje vec ces morat bit REAL MADRID da im zabije 4 gola za 25 minuta u slucaju da to bude 0-0 83 minuta borcu ce svirnut penal radi vjetra i sta ti dao 10 m km i izio vuk magarca .. Nije Mirvic Lud

Naravno ovu moc Vico ima cisto i jasno da se nelazem radi bosnjacki baliski klubova, tacnije zelju veluzu jednostavno je predlozeno necete nikad bit prvaci NEMA TE KVALITET NEMATE IGRACE I NEMATE NOVCE, moze te sanama uzecete kup ponekad jednom ovi jednom oni, imacete evropu jednom ovi jednom oni, dobicete 2 m km nepovratni srestava za stadion kamp dug i to je to, al morate saradjivat da unistimo FK SARAJEVO, naravno oni su pristali ti ljudi jer oni licno su dobri od 500 do 1 m km drzava ih neiteresuje tacnije prijece drzavu prodat izdat izgubit nego bit na pravoj strani ispravnoj a samim tim bit na strani naseg kluba (u ovom kontekstu) cetnik i ustas zna to i samo to koristi..Jel za te baliske klubove je bolje da borac i zrinjski budu 20x prvaci uzastopno na lopovski nacin to he bolje nego da FK SARAJEVO BUDE 7x posten na fer nacin, jer znaju oni da ce stranacki klubovi umrijet kad tad al da FK SARAJEVO ZIVI VJECNO I KAD FK SARAJEVO KRENE SA TITULAMA BAYERN MINHEN I CROTIS ZAGREB SU 0.

Zeljo u kontekstu nasih politicara kad oni pritisnu traze da imamo regularno sudjenje oni zahtjevaju da im drzava nadje investitora kao sto mi imamo drzava to nemoze, takodje ovamo na drugoj strani njihovi ljudi kupljeni od Vice i to je to. Ista stvar sa velezom celikom slobodom


AL BEZ OBZIRA SVE CE OVO BIT JUCE, al ovo je dokaz prvo sta je FK SARAJEVO a sta su svi ostali, bitku oni pokoju pobjede al RAT ce izgubit i savez i ovi posrbljeni bosnjacki klubovi..
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 27 avg 2025, 15:16, ukupno mijenjano 3 puta.

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 27 avg 2025, 15:06

napoleon72 je napisao/la:
27 avg 2025, 10:00
KarloIvandic je napisao/la:
27 avg 2025, 09:18
mosarajvosa83 je napisao/la:
27 avg 2025, 09:17


Osvanuce,tjeracemo ih motkama kao sto tjeramo i ove iz saveza, udaracemo ih torbicama.
savez ne mozes . Koji je to klub sam uspio pored saveza. A ajle,lezbe i ostale u klubu treba otjerati
Nije Ajle i lezbe roda donijela. Problem je Ismir Mirvic i niko drugi. Sve drugo je guranje glave u pijesak.
Naravno. Kad se spomene da je krivac on dignu se pojedinci ko da si im majku dirao

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 27 avg 2025, 15:11

hazarder je napisao/la:
27 avg 2025, 11:58
Jebte dokle je sve ovo došlo da me strah petka i utakmice i kluba koji je bio treći u RS prošle sezone. One špance boli qrac šta je Sarajevo i Koševo. Svaku utakmicu su sve bolji, na Grbavici rastavili kone koje imaju kompaktniju odbranu od nas a što neko reče nas se odavno niko na Koševu ne boji, svi dođu igrat' fudbal i nažalost većini to uspijeva.
Normalno da nas je strah igramo protiv konkurenta u borbi za opstanak. Jos kad nas sudije nategnu dobro cemo se mi morati oznojiti da izborimo opstanak ove sezone.
Placenici na terenu a uprava amaterska, strucni stab ne bih ni da komentarisem.
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 27 avg 2025, 15:35

mosarajvosa83 je napisao/la:
27 avg 2025, 14:47
Hordas1990 je napisao/la:
27 avg 2025, 13:33
Postoji jedna stvar koji ljudi nece da prihvate.

Ovo je takva liga uvijek bila gdje se moras sam izboriti za sebe i za posteno sudjenje. Ne govorim navlacenje nego posteno sudjenje.

Vico je ekstrem koliko otima ali opet se to moze i ljudi se bore. Pa jesu li ispustili titulu prosle sezone iako je njima bila namjenjena jesu.

Jedan Velez je uspio politickim vezama da ubaci covjeka u sudijski komitet koji tamo jako dobro kotira i sada ce imati veoma dobro sudjenje sto ste mogli i do sad vidjeti u ligi pa cak i protiv tog strasnog Borca. Njima na tome svaka cast, nije kritika, to tako i treba.

Nase komsije su sebi zavrsile sudije kad im je trebalo da opstanu a Bogme i protivnike. Moze se to. Treba para i sposobnih ljudi ali moze. Mi imamo samo ovo prvo.

Mirvic ne zeli ili ne smije (prije da je ovo drugo) da to nama zavrsi. To je sva prica. Pa pogledajte sta je radio sa kantonom i kako je tu pokusavao gdje su mu nestali odjednom Trbic, Ibrakovic, Dzeka, Cala, sto je sad sa Baolijem, u cemu je fazon? Odgonetnite to sami sebi.

Ismir Mirvic ne vodi nikakve borbe protiv saveza i nije ni u kakvoj svadji sa Vicom. Redovno se vidjaju i dogovaraju. To je tako svidjalo se nekima ili ne. Ovo treba ponoviti 10 puta na svakoj stranici izgleda. Kako ovo raja ne konta vise?

Kazete zastiti investiciju. Pa mislite da je on budala da to ne zna? Covjek u Americi napravio xy miliona i on sad kao naivan. Pa nemojte bit ludi. Jednostavno nece i ne smije. Zasto to njega treba pitati.

Ovo je takva drzava i uvijek ce biti. Bez drustvenog i politickog utjecaja ti ne mozes biti pretjerano uspjesan klub a taj utjecaj se dobija vezama i novcem, vecinom novcem.

Sve je to dio fudbala. Za klub se ne bori samo na terenu nego i van njega. Tako je i u razvijenijim i postenijim ligama od nase samo sto je kod nas izrazenije zbog uredjenja drzave i politicke situacije.

Na ovo dodajmo da ne postoji nikakva vidljiva vizija sa klubom da se odluke mijenjaju iz dana u dan da nam vrijedjaju pamet citatima i influenseranjem i imas to sto gledamo.

I jos nesto da dodam. Mi kad smo imali normalno sudjenje i uzimali trofeje to nismo imali sto su posteni ljudi bili u savezu ili sto smo imali prestrasnu ekipu da nam sudije nista ne mogu. Nego znate sta smo imali, imali smo utjecaj i ljude na pravim mjestima koji su znali zavrsiti ovo i ono. Mi bi imali slovom i brojem nula (0) trofeja bez toga, kao i svaki drugi klub koji je ikad ista osvojio u nasoj drzavi. Ne budite djeca ovo kmecanje postaje naporno citati.
Mi smo kao grupa i klub uvijek bjezali od politike,mozda kad dodje SDA da ubacimo nekog hairliju zelenog ili sad crvenog? Boli k uspjesne ljude i ljude sa parama da se peglaju ovdje sa politikom
Tvoj problem je sto mislis da je Mirvic neka naivcina koja se hljeba ne zna najest a covjek multimilioner. Znamo svi u kakvim se krugovima krece s kim je dobar od politike do mafije i biznisa. Drzi 10 firmi u BiH sta mislis da nije povukao veze platio nekog da se pogura nesto kad mu zatreba? Ono ode u poreznu, na sud, ispuni formular i stane u red sve po PS-u? Pa ovdje tezgu na pijaci ne mozes otvorit bez stela, para i politike. Zna on sve to jako dobro a nagradno pitanje je zasto to ne primjenjuje u Sarajevu gdje i kako treba i zasto prica jedno a radi drugo.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 avg 2025, 15:37

KarloIvandic je napisao/la:
27 avg 2025, 15:06
napoleon72 je napisao/la:
27 avg 2025, 10:00
KarloIvandic je napisao/la:
27 avg 2025, 09:18


savez ne mozes . Koji je to klub sam uspio pored saveza. A ajle,lezbe i ostale u klubu treba otjerati
Nije Ajle i lezbe roda donijela. Problem je Ismir Mirvic i niko drugi. Sve drugo je guranje glave u pijesak.
Naravno. Kad se spomene da je krivac on dignu se pojedinci ko da si im majku dirao
Ma hebo i njega i zene u klubu, zenturace nisu sposobne i on vuce neke poteze nidje veze medjutim u ovim okolnostima gdje zivimo,ko vodi savez i sve ostalo treba malo sire gledat i puno bitnije stvari,dovoljno procitati saopstenje saveza,provokacije ovog krmeta iz Borca i onda nekima mozda bude nesto jasnije mada i to je tesko,nas narod da vidi malo sire nebi ovo sve Dodik radio i nebi bilo ovako 30 godina,vazno je da ne puca samo,do tada cemo uzivati u igri Dodo i Kabirijeve ekipe.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Haksss i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []