BiH na Eurobasketu 2025

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la NoDi80 » 29 avg 2025, 09:08

Prvo kolo Eurobasketa reprezetancije sa najboljom kos razlikom

1.Srbija +34
2.Njemacka +30
3.Francuska +28
4.Bosna i Hercegovina +27
5.Litvanija +24

Sutra Spaniju pobjediti jedno 5,10 razlike i dobro je
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 2474
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Slatinash_7 » 29 avg 2025, 09:17

I ja nekako imam osjećaj od početka da Španija sa ovim sastavom nije toliko jaka reprezentacija, najjači su pod košem što nama odgovara. Isto vrijedi i za Grčku gdje možemo stati u 2-3 zonu sa tri visoka, recimo Nurkić, Kamenjaš i Alibegović ili tako nešto..Italija će vjerovatno poluditi šuterski protiv nas što će zapravo biti odraz naše obrane gdje se spuštamo nisko dole, sprječavamo prodor a ostavljamo otvorenu tricu..
Ovaj rezultat Gruzije protiv Španije nisam očekivao, ali možemo i sa njima igrati, opet, najjači su pod košem i tu im sigurno možemo parirati.

Naprijed!
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
DamirT
Postovi: 31037
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la DamirT » 29 avg 2025, 09:19

Dosta je bitno da je Roberson jucer namjestio ruku pred kraj. Realno nije imao ni srece na ona prva tri suta. Svaka mu je iscurila. Valjda je red da skinemo skalp nekoj velesili na velikim takmicenjima :bih:

Ne racunam Slovence proslo prvenstvo.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
bhsport
Postovi: 13540
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la bhsport » 29 avg 2025, 09:20

NoDi80 je napisao/la:
29 avg 2025, 09:08
Prvo kolo Eurobasketa reprezetancije sa najboljom kos razlikom

1.Srbija +34
2.Njemacka +30
3.Francuska +28
4.Bosna i Hercegovina +27
5.Litvanija +24

Sutra Spaniju pobjediti jedno 5,10 razlike i dobro je
:tokralju: pa druze nije Španija teletabis da tako pravimo kalkulacije. Ako ih dobijemo prolazimo grupu sigurno, bez obzira na Gruziju.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Nah1d
Postovi: 654
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Nah1d » 29 avg 2025, 09:23

Ruku na srce, mi smo puno bolja reprezentacija sa Kamenjašem, nego sa Nurkićem. Sa Kamenim naš stil košarke dolazi do izražaja, brz protok lopte, lagani poeni iz nekog uleta, ubacivanja iz drugog plana i bolje trčanje u odbranu. Nurkić osim zaštite obruča i defanzivnog skoka nema nikakve koristi. Uglavnom nas usporava i kvari ritam i slabije preuzimamo sa njim na terenu.
Sve što više gledam Nurkića, sve mi se više čini da su Garza i Kameni idealan centarski par za naš stil košarke.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Unknown34
Postovi: 71
Pridružen/a: 22 jul 2023, 10:26

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Unknown34 » 29 avg 2025, 09:29

Ghuraba je napisao/la:
29 avg 2025, 02:13
Pametnomdosta je napisao/la:
28 avg 2025, 08:10
Ja ti nisam brat ,a vidim da sebi daješ za pravo da jašeš po tuđim objavama,pa bih te lijepo zamolio sa se skineš sa k....Vidim da ti je pojam histerisati prisutan u vokabularu pa se ne bih začudio da ti drmaju kavez od 0-24 a da ti s tim imaš veliki problem.Pametno bi bilo da se kaniš ćorava posla i što bi jedan "eminentni " Youtuber rekao :Ko ti je Boga ti ono najdraži u familji ,ono baš koga najviše voliš ...nemoj se ljutiti ljubi te Facko
Zaboravih ti danas odgovoriti...

Nije ti lijepo ovo sto vrijedjas, ne prilici to tvojim godinama. Eto mali ti je dobio minute i zabio neke poene. Ne sumnjam da si presretan zbog njega, a sretni smo i mi koji ga pratimo jos od kadeta i zelimo mu vrhunsku karijeru. Razumijem da bi ti njega radije gledao nego Musu, ali mi mu nismo roditelji i ne gledamo to tako. Sjecam se kad si napravio account na forumu pred proslogodisnje U18 prvenstvo, nakon sto ti je zasmetao jedan los post o Hrelji. Razumijem i zasto si sarkasticno pisao o KK Bosni, spominjuci da je to zapravo Royal, a ne prava Bosna. Slazem se da su Tarika pogresno procijenili i da svi ovi koje su uzeli umjesto njega imaju manje potencijala. Sincini nek je sretno, da aBd na narednom Eurobasketu postane punopravni clan reprezentacije. Pricaj mu o Danilovicu i kakva je masina bio, imaju slicne fizicke predispozicije. :)
Prvi si počeo da vrijeđaš bez ikakve potrebe ,ja tebi A nisam rekao niti te citirao za bilo koji post.Godine su usput samo broj .Dobio si podatke od ovih momaka iz sportsport.ba ko je iza nicka ali si totalno promašio (ili oni).Čovjek kojeg spominješ je vrlo blizak meni ali to je nebitno,tehnički samo iskorišteno.Vrlo je zanimljivo da bi neko gledao nekoga umjesto Muse ,daj molim te,i roditelji hahahahaha ,pa možeš ti to bolje,pametniji si ti od ove rečenice koju si napisao, ali ona je napisana u smislu kompromitovanja kod drugih.Daj ,možeš ti to maštovitije.
Royal je ,nije Bosna i ti to dobro znaš,ali neka znaju ljudi.Iz kog razloga to nije transparentno a troši se ogroman novac budžetskih korisnika.Ovdje si jedan od znalaca košarke i upuštaš se u neko bezvezno omalovažavanje bez potrebe,pa moramo dozvoliti ljudima da se opuste i daju neku informaciju koju nemamo,ima ovdje likova koji se baš razumiju i lijepo je pročitati šta misle.I tebe tu svrstavam, zaista.
Za Tarika nije bila nikakva procjena (barem stručna) od strane Royalovog stafa nego mahalsko tračarenje ,a nisu ništa znali o njemu,bio je daleko, njima jer ni jedno dijete imalo interesantno na ovim prostorima oni ne prate ,ali doći će i to vrlo brzo na naplatu.Ne bih dalje (ako želiš kontakt ili bilo šta da te interesuje od svega ,eto dali su ti, pa ću te spojiti) Ja od srca podržavam ove momke na celu sa Arslanagicem,njemu želim da demantuje sve koji sumnjaju u njega da zabije u zadnjoj sekundi za 3 ,za pobjedu protiv Španije (naravno priželjkujem,maštam) ,zar neko misli da i njemu nije baš stalo.Mogu misliti ako ovo čita kako mu je,ali raja je surova.
I da pošto moramo držati ljestvicu naboja i kritika povisoko ,Tarik je talentovaniji od Danilovića u ovim godinama, :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
DamirT
Postovi: 31037
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la DamirT » 29 avg 2025, 09:33

bhsport je napisao/la:
29 avg 2025, 09:20
NoDi80 je napisao/la:
29 avg 2025, 09:08
Prvo kolo Eurobasketa reprezetancije sa najboljom kos razlikom

1.Srbija +34
2.Njemacka +30
3.Francuska +28
4.Bosna i Hercegovina +27
5.Litvanija +24

Sutra Spaniju pobjediti jedno 5,10 razlike i dobro je
:tokralju: pa druze nije Španija teletabis da tako pravimo kalkulacije. Ako ih dobijemo prolazimo grupu sigurno, bez obzira na Gruziju.
Po Nodiju, mi smo vec u polufinalu :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je


Avatar
farenhajt
Postovi: 616
Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la farenhajt » 29 avg 2025, 10:23

neki nasi navijaci su razocarani nastupom na Euru neke tekme se jos nisu ni odigrale i ciljano zele da to razocarenje prenesu i na druge, a ako cu biti razocaran neka budem kad se grupna faza zavrsi
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje

Avatar
DamirT
Postovi: 31037
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la DamirT » 29 avg 2025, 10:46

Dobra kvota na nas sutra, 4.75.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
invincible1921
Postovi: 11472
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la invincible1921 » 29 avg 2025, 10:59

farenhajt je napisao/la:
29 avg 2025, 10:23
neki nasi navijaci su razocarani nastupom na Euru neke tekme se jos nisu ni odigrale i ciljano zele da to razocarenje prenesu i na druge, a ako cu biti razocaran neka budem kad se grupna faza zavrsi
Dosegli smo nove nivoe...sad smo razocarani za utakmice koje nismo jos ni odigrali :D
=\_1921_/=


Avatar
kupus army
Postovi: 1687
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la kupus army » 29 avg 2025, 11:12

Baš je gadno slušati ove gluposti Čamca i Djedovića, treba dati Arsli slobodu i Hrelji prvu petorku. Hrelja je biser kojeg treba sačuvati da ne sagori, još par minuta dozirati i taman za njegove godine i prvi Eurobasket, Arslanagić nije igrač koji može pomoći repki.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

bordobijeli
Postovi: 18323
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la bordobijeli » 29 avg 2025, 11:12

Divos je napisao/la:
29 avg 2025, 10:20
Ovo slucajno odgleda sinoc . I osjecaj je da jedva cekaju da izgubimo da pocnu srat po reprezentaciji . Covjek ima obraza pricati i kritikovati reprezentaciju a 10 najbolji godina zbog novca nije igrao za reprezentaciju . Podsmjehuju se selektoru , Robertsonu , Juka im se ne svidja , sprda ju se sto Garza posla pismo fibi , itd itd. Pitaju Djedovica najbolja petorka BIH s kojom je igrao kaze Halilovic,Sulejmanovic,Minja Milosevic,Domerkant ,Gordic. ne stavi jednog Teletovica . Ego ubi Djedovica, Sulejmanovica i sliicne zato sto nisu u prvom planu.

lumani
Postovi: 12902
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la lumani » 29 avg 2025, 11:14

bordobijeli je napisao/la:
29 avg 2025, 11:12
Divos je napisao/la:
29 avg 2025, 10:20
Ovo slucajno odgleda sinoc . I osjecaj je da jedva cekaju da izgubimo da pocnu srat po reprezentaciji . Covjek ima obraza pricati i kritikovati reprezentaciju a 10 najbolji godina zbog novca nije igrao za reprezentaciju . Podsmjehuju se selektoru , Robertsonu , Juka im se ne svidja , sprda ju se sto Garza posla pismo fibi , itd itd. Pitaju Djedovica najbolja petorka BIH s kojom je igrao kaze Halilovic,Sulejmanovic,Minja Milosevic,Domerkant ,Gordic. ne stavi jednog Teletovica . Ego ubi Djedovica, Sulejmanovica i sliicne zato sto nisu u prvom planu.
Ralno kome su oni bitni?

Avatar
Shategabri
Postovi: 18997
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Shategabri » 29 avg 2025, 11:15

kupus army je napisao/la:
29 avg 2025, 11:12
Baš je gadno slušati ove gluposti Čamca i Djedovića, treba dati Arsli slobodu i Hrelji prvu petorku. Hrelja je biser kojeg treba sačuvati da ne sagori, još par minuta dozirati i taman za njegove godine i prvi Eurobasket, Arslanagić nije igrač koji može pomoći repki.
Arslu zadužiti za peškire.
Lik nije ni za lokalnog basketa.
Koševo Zapad

bordobijeli
Postovi: 18323
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la bordobijeli » 29 avg 2025, 11:15

lumani je napisao/la:
29 avg 2025, 11:14
bordobijeli je napisao/la:
29 avg 2025, 11:12
Divos je napisao/la:
29 avg 2025, 10:20
Ovo slucajno odgleda sinoc . I osjecaj je da jedva cekaju da izgubimo da pocnu srat po reprezentaciji . Covjek ima obraza pricati i kritikovati reprezentaciju a 10 najbolji godina zbog novca nije igrao za reprezentaciju . Podsmjehuju se selektoru , Robertsonu , Juka im se ne svidja , sprda ju se sto Garza posla pismo fibi , itd itd. Pitaju Djedovica najbolja petorka BIH s kojom je igrao kaze Halilovic,Sulejmanovic,Minja Milosevic,Domerkant ,Gordic. ne stavi jednog Teletovica . Ego ubi Djedovica, Sulejmanovica i sliicne zato sto nisu u prvom planu.
Ralno kome su oni bitni?
Ma slazem se jbt ih.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11472
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la invincible1921 » 29 avg 2025, 11:20

bordobijeli je napisao/la:
29 avg 2025, 11:12
Divos je napisao/la:
29 avg 2025, 10:20
Ovo slucajno odgleda sinoc . I osjecaj je da jedva cekaju da izgubimo da pocnu srat po reprezentaciji . Covjek ima obraza pricati i kritikovati reprezentaciju a 10 najbolji godina zbog novca nije igrao za reprezentaciju . Podsmjehuju se selektoru , Robertsonu , Juka im se ne svidja , sprda ju se sto Garza posla pismo fibi , itd itd. Pitaju Djedovica najbolja petorka BIH s kojom je igrao kaze Halilovic,Sulejmanovic,Minja Milosevic,Domerkant ,Gordic. ne stavi jednog Teletovica . Ego ubi Djedovica, Sulejmanovica i sliicne zato sto nisu u prvom planu.
Napiso sam sinoc...kakve gluposti ljudi pricaju haj sto su gluposti nego su i bezobrazni.

Ovaj se sprda konta zanimljiv na racun sto garzina porodica gleda utakmice, kae imam info da ce garza doc gledat utakmicu :crazy: ...i to je kao smijesno... kako te bolan nije sramota..ismijavas lika koji se tolko bori da igra za rep, dok tvoj sagovornik nas ostavio na cjedilu u najboljim godinama

Pita neko za Kondica kae sta ce nam odbio je pet puta...al uredno treba djedovica zvat koji je jos goru stvar uradio

Djedovic igra citav zivot kosarku i odvali mrtav hladan da arslanagic ili campara trbeaju imat po 20min da ih se istrpi, kae kad se robersonu tolerise sto ne i arslanagicu....mozda zato sto lik ne moze 5min da bude faktor na terenu protiv usranog kipra..

Strucne analize..pa bolje bi nas par s foruma ih odradilo...ljudi pricaju banalizram zaustavice gegic lebrona, pokazo je da moze igrat odbranu igrajuci u aba ligi...
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 29 avg 2025, 11:22, ukupno mijenjano 2 puta.
=\_1921_/=

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2050
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la BenjooJutub » 29 avg 2025, 11:21

Ovi sa fudbal pdf-a ako već nemaju obraza da sami prestanu pisat, treba im zabraniti da ovdje pišu. Pa ljudi u životu basketa nisu igrali a kamo li košarke. Mene stid čitat pojedine postove.

Ovaj pdf je bio top dok Euro nije počeo, sad se pretvorio u pdf reprezentacije u fudbalu. :crazy:

Avatar
arelinho
Postovi: 14067
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la arelinho » 29 avg 2025, 11:22

Pa ne znam ko gleda tu dvojicu levata. Jedini pravi košarkaški podcast su Edin i Miloš.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []