BiH na Eurobasketu 2025
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
- marlostanf1eld
- Postovi: 2649
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Aticu cobane maloumni molim te vrati se na vakufska brda cuvati ovce
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Atic i Nurkic nas ukopase..
Daj tepajte Nurkicu na poluvremenu mozda ga krene
Daj tepajte Nurkicu na poluvremenu mozda ga krene
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Atića na hlađenje odmah
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Dobar vam poluprofesionalac Nurkic. Jedva hoda. 
-
ANamelessGhoul
- Postovi: 1404
- Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Ma film gledat kakav
- Pensioner26
- Postovi: 4243
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Jipi jej, mada faka
Re: BiH na Eurobasketu 2025
To je to.
https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/kira-liv-69.html]Kira-Liv[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/busty-anastasia-52.html]Busty Anastasia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/kayla-33.html]Kayla[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/amy-38.html]AMY[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/dana-candy-31.html]Dana Candy[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Live Video Chat [/url]
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21923
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Koliko god je Španija dobra toliko smo mi glupi. Stani, smiri igru.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Mislio sam da možemo barem poluvrijeme biti u egalu ali sam se zayebo. Ni 1/4 nismo bili.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14564
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Atić najgori igrač na terenu, strašno šta lik radi.
Roberson totalno neupotrebljiv i radije bih gledao Garzu kao naturalizovanog ako je ovaj u ovakvom stanju.
Roberson totalno neupotrebljiv i radije bih gledao Garzu kao naturalizovanog ako je ovaj u ovakvom stanju.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
- VensanKasel
- Postovi: 5271
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Ma jašta Atiću , boli te qrac godinama ... Kako ti se digne , tako igraš ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Nikad losija Spanija rekose
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Mi smo igrali prve tri minute i odmah ispuhali. Bez Muse naša igra nema ni glave ni repa iskreno.
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Naravno da pogadjaju. Protiv Gruzije nisu bili S od Spanije.
A nas ce Gruzija ubiti nogama.
A nas ce Gruzija ubiti nogama.
Zadnja izmjena: Tekashi, dana/u 30 avg 2025, 21:08, ukupno mijenjano 1 put.
- AshburtonG
- Postovi: 6323
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Nisam pratio repku u zadnje vrijeme i ajde sad rekoh da pogledam. Ovo je cirkus. Mi nit imamo pravog playa nit pravog sutera. Bas lose ovo izgleda.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12618
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Al pazi Aziza i priče na timeoutu, "samo se opustite i igrajte"
Vibes and inshallah taktika pa šta Bog da.
Vibes and inshallah taktika pa šta Bog da.
Zadnja izmjena: BoixosNois1899, dana/u 30 avg 2025, 21:09, ukupno mijenjano 1 put.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
-
BIHpatriota
- Postovi: 2287
- Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Od 100 takmica, dobili bismo ih možda jendu utkamicu.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.









