BiH na Eurobasketu 2025
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Re: BiH na Eurobasketu 2025
I onda me raja napadala kad sam pisao, da bi radije Garzu imao kao "stranca" nego ove Amere. Jedan se povrijedi, a drugi evo vidimo ko amater.
Garza bi barem rasteretio Nurkica koji je sad vec na skrgama.
Garza bi barem rasteretio Nurkica koji je sad vec na skrgama.
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Jesi vidio da glupanu Bekiru na parketu u isto vrijeme Nurkic i Kamenjas? I kao nema mjesta za Garzu. Amer penzioner i beskoristan kao sto sam rekao prije prvenstva. Al eto strucnjaci ovdje su opravdavali da se on zove.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑30 avg 2025, 21:07Atić najgori igrač na terenu, strašno šta lik radi.
Roberson totalno neupotrebljiv i radije bih gledao Garzu kao naturalizovanog ako je ovaj u ovakvom stanju.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14565
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Ljudi imaju 7 trica, mi 0.
To je utakmica, nema dalje.
To je utakmica, nema dalje.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Budu li ovako branili tricu sutra protiv Italije bit ce potop.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- akisarajevo92
- Postovi: 19228
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Ja ne mogu biti razocaran kad nisam nista ocekivao, jedino mi je zao sto je opet dve ispalo ovako oko rostera
Sav hype kko eurobasketa sam izgubio onog trenutka kad je izasla vijest da Musa nece igrat pa uz to da nemamo stranca kao faktor
Uz sve to jasno mi je koliko je ova ekipa limitirana, sve osim skora 1:4 ce biti iznenadjenje
Sav hype kko eurobasketa sam izgubio onog trenutka kad je izasla vijest da Musa nece igrat pa uz to da nemamo stranca kao faktor
Uz sve to jasno mi je koliko je ova ekipa limitirana, sve osim skora 1:4 ce biti iznenadjenje
Don't believe the hype.
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Daj nam Arslu da izginemo
https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/kira-liv-69.html]Kira-Liv[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/busty-anastasia-52.html]Busty Anastasia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/kayla-33.html]Kayla[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/amy-38.html]AMY[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/dana-candy-31.html]Dana Candy[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Live Video Chat [/url]
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Mi uvijek ovako branimo tricu
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Ma ne zna niko nista napraviti u napadu I tjt
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Uh, Laza!
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Lazić hahahaha bravo majstore! 
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Gasi mjesalac, motaj kablove... Ovo vcrs je odron. Bruka ovako odigrat ako ništa radi navijaca koji su otisli na Kipar.
Re: BiH na Eurobasketu 2025
IDITE S FORUMA!! IDITE MAJMUNI!!
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Vec se cuvaju za Italiju 
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: BiH na Eurobasketu 2025
roberson dosao na odmor
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Pucaj Alibegoviću brate, kakva Španija, talašika mrtva. Ove treba nalupat
Walk on
Re: BiH na Eurobasketu 2025
tacnoakisarajevo92 je napisao/la: ↑30 avg 2025, 21:09Ja ne mogu biti razocaran kad nisam nista ocekivao, jedino mi je zao sto je opet dve ispalo ovako oko rostera
Sav hype kko eurobasketa sam izgubio onog trenutka kad je izasla vijest da Musa nece igrat pa uz to da nemamo stranca kao faktor
Uz sve to jasno mi je koliko je ova ekipa limitirana, sve osim skora 1:4 ce biti iznenadjenje
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Atic i Nurkic dva bauštelca
Re: BiH na Eurobasketu 2025
I onda se raja cudi kako nekoga prosere protiv nas a jucer nije mogao bazen pogodit.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- invincible1921
- Postovi: 11485
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: BiH na Eurobasketu 2025
Hajd bit će upisano da smo učestvovali..realno bez svih naših najboljih smo kanta...uzeli Kipar..i to je to..loši smo i nemao kuveta za neku solidnu evropsku košarku...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.






