Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozemo li se vratiti temi, Vico, navlacenje Borcu, divovi, posjeta, pijacari itd.? Hvala 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja nigdje nisam veličao okupatora u svom postu, samo sam zahvalan Bogu pa su baš oni osvojili ovaj prostor tu i donijeli vjeru istine.
To što vaši mozgovi čitaju kako vama odgovara to nije moj problem, inače imate problem sa poimanjem i percepcijom istine.
Krajnje je vrijeme da administracija očisti četničko-ustaške fašiste s ovog foruma, zaista previše ih se nakotilo.
Nemam nikakav problem da komentarišu fudbal, ali malo malo se upuste u raspravu o dosta stvari mimo fudbala, što smatram da je nedopustivo.
To što vaši mozgovi čitaju kako vama odgovara to nije moj problem, inače imate problem sa poimanjem i percepcijom istine.
Krajnje je vrijeme da administracija očisti četničko-ustaške fašiste s ovog foruma, zaista previše ih se nakotilo.
Nemam nikakav problem da komentarišu fudbal, ali malo malo se upuste u raspravu o dosta stvari mimo fudbala, što smatram da je nedopustivo.
MNON
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kralju da mi je tvoj mozak.LavoviGabela je napisao/la: ↑01 sep 2025, 07:35Jedini narod na svijetu koji slavi svoje okupatore hahha.Noke995 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 05:44Prvo, ti se buniš za turcizme, a ne ja, to je sastavni dio moje historije hvala Bogu.
Drugo, ja sam Bošnjak a ne Bošnjo.
Treće hvala Bogu i turcima pa su osvojili ovaj prostor, pa danas mi u srcu Evrope slijedimo vjeru istine.
Četvrto, udavit ćeš se u četništvu.
Čuj svaka čast turcima sto au osvojili hahaha. Bgt sta sve neces pročitati, a uredno se vjerojatno dicis ljiljanima i bosanskim kraljevstvom, koji su ginuli od tih turaka haha.
Kakvi nonsensi i isprani mozgovi
Ne mozes u wurth definitivno
Živiš u kamenu i zamišljaš da si negdje nekome bitan, prosto nevjerovatno.
MNON
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Briga me i za gradonacelnika i za mural.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:04Nalupao si se glupoati poprilicno. Hoces li opravdati i ato gradonacelnik nece da obrise mural zlocinca?
A ako je krsna slava sporedna stvar, da li bi ti bilo ok da je po katalickom svecu ili nekom islamskom vaznom danu? Vjerovatno bi rekao ne.
P.S. Ne poredim Srbe s nacistima. Dio tog naroda je 90tih bio gori nego nacisti i fasisti, to je cinjenica. Nadmasili su dio Hrvata&Bosnjaka koji su bili u ustasama i cinili zla 40tih. Vidim, poceo si me svrstavati u neke nacije i religije, odmah da znas da bezveze pokusavas. Nisam ni jedne nacije koje obitavaju kod nas, kao ni religije.
Da zivim u FBiH bilo bi mi ok da vlasti FBiH slave sta hoce ako mene niko ne dira.
Ti tvrdis da Srbi ne daju da se obnove dzamije u BL, ja ti kazem da su sve obnovnljene i ti cutis ko pizda. Pa brani svoje stavove ili se izvini i reci pogrijesio sam.
Ja stojim iza svake svoje tvrdnje, a ti ko pizda samo prelazis preko toga. Daj pokazi malo kicmu. Ne zelim dalje sa diskutujem sa pizdama koje ne mogu da brane svoje stavove.
Ko juce ovi sabani sto pricaju da Srbi imaju vise turcizama od Bosnjaka, a ni jedan ne zna primjer da navede za tu tvrdnju.
Zadnja izmjena: Vorovus, dana/u 01 sep 2025, 11:58, ukupno mijenjano 1 put.
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema potrebe da vam navlači protiv ŠB.
Oni su vaša Sloga 2
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čuj briga me za mural a na muralu osuđeni ratni zločinac.Vorovus je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:56Briga me i za gradonacelnika i za mural.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:04Nalupao si se glupoati poprilicno. Hoces li opravdati i ato gradonacelnik nece da obrise mural zlocinca?
A ako je krsna slava sporedna stvar, da li bi ti bilo ok da je po katalickom svecu ili nekom islamskom vaznom danu? Vjerovatno bi rekao ne.
P.S. Ne poredim Srbe s nacistima. Dio tog naroda je 90tih bio gori nego nacisti i fasisti, to je cinjenica. Nadmasili su dio Hrvata&Bosnjaka koji su bili u ustasama i cinili zla 40tih. Vidim, poceo si me svrstavati u neke nacije i religije, odmah da znas da bezveze pokusavas. Nisam ni jedne nacije koje obitavaju kod nas, kao ni religije.
Da zivim u FBiH bilo bi mi ok da vlasti FBiH slave sta hoce ako mene niko ne dira.
Ti tvrdis da Srbi ne daju da se obnove dzamije u BL, ja ti kazem da su sve obnovnljene i ti cutis ko pizda. Pa brani svoje stavove ili se izvini i reci pogrijesio sam.
Ja stojim iza svake svoje tvrdnje, a ti ko pizda samo prelazis preko toga. Daj pokazi malo kicmu.
Baš je utjeha što su obnovljene, nema veze to što gdje god ste stali čizmom na tlo ste porušili sve i jednu, to je okej.
Ja ne vidim da i jedan Bošnjak crta mural Caci i veliča ga, mi se ogradili, zločinac i vozdra, a to je izolovan slučaj, dok je kompletno rukovodstvo toga u čemu ti živiš završilo u Hagu i vi ih veličate i dalje.
Ja stojim iza svake svoje tvrdnje, to što nisu istine nema veze Jel hahahaha...
Najsmješniji narod na planeti.
MNON
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da se ne zaboravi s kim živimo u istom gradu.Rahatlokum je napisao/la: ↑31 avg 2025, 14:47curvanord pozdrav da dzenu uscuplica uz pjesmu UDRITEE GROMOVIII OVO SU LOMOVIII
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve moraju biti obnovljenje htjeli vi to ili ne niti se pitate u ovoj drzavi hocel biti obnovljene,vidjeli smo kad ste ubili covjeka kad je Ferhadija bila u pitanju,kod nas nema tog mozga da bi dosao da ubije nekog jer se crkva obnavlja mada nije nista cudno jer vam djeca pjevaju moj je tata zloc8nac iz rata.Vorovus je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:56Briga me i za gradonacelnika i za mural.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:04Nalupao si se glupoati poprilicno. Hoces li opravdati i ato gradonacelnik nece da obrise mural zlocinca?
A ako je krsna slava sporedna stvar, da li bi ti bilo ok da je po katalickom svecu ili nekom islamskom vaznom danu? Vjerovatno bi rekao ne.
P.S. Ne poredim Srbe s nacistima. Dio tog naroda je 90tih bio gori nego nacisti i fasisti, to je cinjenica. Nadmasili su dio Hrvata&Bosnjaka koji su bili u ustasama i cinili zla 40tih. Vidim, poceo si me svrstavati u neke nacije i religije, odmah da znas da bezveze pokusavas. Nisam ni jedne nacije koje obitavaju kod nas, kao ni religije.
Da zivim u FBiH bilo bi mi ok da vlasti FBiH slave sta hoce ako mene niko ne dira.
Ti tvrdis da Srbi ne daju da se obnove dzamije u BL, ja ti kazem da su sve obnovnljene i ti cutis ko pizda. Pa brani svoje stavove ili se izvini i reci pogrijesio sam.
Ja stojim iza svake svoje tvrdnje, a ti ko pizda samo prelazis preko toga. Daj pokazi malo kicmu. Ne zelim dalje sa diskutujem sa pizdama koje ne mogu da brane svoje stavove.
Ko juce ovi sabani sto pricaju da Srbi imaju vise turcizama od Bosnjaka, a ni jedan ne zna primjer da navede za tu tvrdnju.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zato jer su to bolesni umovi, oni i albanci su ubjedjeni da su svi njihovi potomci i da je komplet ex Yu njihova. Upoznas albanca ubjedjuje te da je sandzak,pola Srbije,Cg,Bosna Albanija tako i srbi isto.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 08:23Zato i jeste komsije za pozeliti. Svi se ostali svadjaju ko ce s vama da zivi kakvi ste mirotvorci (Hrvati, Crnogorci, Albanci, Bosnjaci...).Combattente87 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 08:18Zanimljivo je vaše poimanje istorije, i prilagođavanje u istu, ali dobro, u više navrata se pokazalo da je sa vama iluzorno diskutovati na tu temu...
A kad već upireš u taj narod, nadam se da znaš da je taj narod dao najveću žrtvu za oslobođenje svih prostora na kojima sada živimo, 80 % muškog stanovništva, i opet nas ima kao svih ostalih naroda zajedno![]()
Kad nemate s njim svadjati se, onda to medjusobno radite. Dobro je samo da po starom obicaju ne ubijate i ne prekopavate ljude, kao sto ste sa gore nabrojanim koji jedva cekaju da s vama zive.![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel to novi kolega na bauštelu u Švabiji pa se ne slažete najbolje?mosarajvosa83 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 12:09Upoznas albanca ubjedjuje te da je sandzak,pola Srbije,Cg,Bosna Albanija tako i srbi isto.
-
ultrazonfa
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobar dan svima! Na gradskom o5 petarda. Trese li se Grbavica???
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otici na youtube i pogledaj otvorenje obnovljenje dzamije u BL i Trebinju, pa ce ti sve biti jasno. Za pocetak, neko ih je srusio, tu je izvorni problem.Vorovus je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:56Briga me i za gradonacelnika i za mural.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:04Nalupao si se glupoati poprilicno. Hoces li opravdati i ato gradonacelnik nece da obrise mural zlocinca?
A ako je krsna slava sporedna stvar, da li bi ti bilo ok da je po katalickom svecu ili nekom islamskom vaznom danu? Vjerovatno bi rekao ne.
P.S. Ne poredim Srbe s nacistima. Dio tog naroda je 90tih bio gori nego nacisti i fasisti, to je cinjenica. Nadmasili su dio Hrvata&Bosnjaka koji su bili u ustasama i cinili zla 40tih. Vidim, poceo si me svrstavati u neke nacije i religije, odmah da znas da bezveze pokusavas. Nisam ni jedne nacije koje obitavaju kod nas, kao ni religije.
Da zivim u FBiH bilo bi mi ok da vlasti FBiH slave sta hoce ako mene niko ne dira.
Ti tvrdis da Srbi ne daju da se obnove dzamije u BL, ja ti kazem da su sve obnovnljene i ti cutis ko pizda. Pa brani svoje stavove ili se izvini i reci pogrijesio sam.
Ja stojim iza svake svoje tvrdnje, a ti ko pizda samo prelazis preko toga. Daj pokazi malo kicmu. Ne zelim dalje sa diskutujem sa pizdama koje ne mogu da brane svoje stavove.
Ko juce ovi sabani sto pricaju da Srbi imaju vise turcizama od Bosnjaka, a ni jedan ne zna primjer da navede za tu tvrdnju.
Tebi ne smeta i briga te za mural zlocincu, auuu. A bi li ti smetao HOSv mural sa ustaskim U ili bi te i tada bolila briga ili da pokusamo mozda sa Pavelicevim muralom?Nemoj zajebavati, budi korektan i posten, pa osudi. Nemoj da jedan izrod bude slika i prilika tog naroda!!!
Osmanlije su obicni okupatori, koji su vise unazadili ove krajeve nego sto su dobrog donijeli. Da li ima turcizama u rijecniku, pa logicno da ima. Kao da je bitno kod koga je vise. Jedne su tlacili 500 godine, druge 350 godina.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Glupi ste i jedni i drugi, okanite se historije jer krvare oci citajuci vas.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Im li neko da se ne sklanja Borcu: Siroki, Sloga, Rudar, Radnike, Sarajevo??? Sad kada puknemo i Zelju i za njih ce ista teorija da vazi?Shategabri je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:57Nema potrebe da vam navlači protiv ŠB.
Oni su vaša Sloga 2![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tvrdio si da ne daju da se obnove dzamije u BL. Jesu li obnovljene ili nisu? Ti sad siris pricu (neko ih je srusio za pocetak), a bjezis od toga da priznas da si lagao.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:11Otici na youtube i pogledaj otvorenje obnovljenje dzamije u BL i Trebinju, pa ce ti sve biti jasno. Za pocetak, neko ih je srusio, tu je izvorni problem.
Tebi ne smeta i briga te za mural zlocincu, auuu. A bi li ti smetao HOSv mural sa ustaskim U ili bi te i tada bolila briga ili da pokusamo mozda sa Pavelicevim muralom?Nemoj zajebavati, budi korektan i posten, pa osudi. Nemoj da jedan izrod bude slika i prilika tog naroda!!!
Osmanlije su obicni okupatori, koji su vise unazadili ove krajeve nego sto su dobrog donijeli. Da li ima turcizama u rijecniku, pa logicno da ima. Kao da je bitno kod koga je vise. Jedne su tlacili 500 godine, druge 350 godina.
Nisu bitni turcizmi nego ti je to primjer kako niko ne zna braniti svoje tvrdnje.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vracaj price o zastavama, izgidosmo.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
kulinban1189
- Postovi: 4
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 09:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislis na onoga sto je zajmio 5 vojvodica.
Miran budi jer da je bio jos jedan fotograf i vi iz Banjaluke bi bjezali ( kao sto ste navikli
Pitanje ? Je li vi i vojvodice vjezbate zajedno bjezanje kao atletsku disciplinu
