Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma brate mi smo svi jugosloveni . Tako su se moji izjasnjavali dok nije bilo da se izjasnjavas kao musliman . Sta ja imam pricati ovdje kad ja frajera sa istoka srbije i zapada hrvatske mogu isto razumijeti . Samo sto je problen nekolicina pojedinaca koji guraju taj nacionalizam .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
- Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mi se sigurno ne sklanjamoMikiPirs je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:24Im li neko da se ne sklanja Borcu: Siroki, Sloga, Rudar, Radnike, Sarajevo??? Sad kada puknemo i Zelju i za njih ce ista teorija da vazi?Shategabri je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:57Nema potrebe da vam navlači protiv ŠB.
Oni su vaša Sloga 2![]()
![]()
Čuj to, otkud ta sigurnost da ćete da ih puknete?
Niste ih pukli ni prošle sezone, sumnjam da ćete i ove.
Koševo Zapad
- Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To su nam usadili i zato smo i popushili.Pact1921 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:36Ma brate mi smo svi jugosloveni . Tako su se moji izjasnjavali dok nije bilo da se izjasnjavas kao musliman . Sta ja imam pricati ovdje kad ja frajera sa istoka srbije i zapada hrvatske mogu isto razumijeti . Samo sto je problen nekolicina pojedinaca koji guraju taj nacionalizam .
Istina je da smo dosta slični, da se razumijemo, al isto tako ima i to prenošenje mržnje sa koljena na koljeno.
Džabe tebi što ti njega smatraš svojim, on ako ima priliku ubiće te.
Da se razumijemo, ne tvrdim to za nekog od forumaša, al takvi su napravili sranje 90-tih.
I tu bih stao s ovom pričom, tema je sportska a i forum.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pala mrtva glava na otvaranju jer nisu dali da se obnova desi. Jesi li lud covjece dragi?!Vorovus je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:27Tvrdio si da ne daju da se obnove dzamije u BL. Jesu li obnovljene ili nisu? Ti sad siris pricu (neko ih je srusio za pocetak), a bjezis od toga da priznas da si lagao.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:11Otici na youtube i pogledaj otvorenje obnovljenje dzamije u BL i Trebinju, pa ce ti sve biti jasno. Za pocetak, neko ih je srusio, tu je izvorni problem.
Tebi ne smeta i briga te za mural zlocincu, auuu. A bi li ti smetao HOSv mural sa ustaskim U ili bi te i tada bolila briga ili da pokusamo mozda sa Pavelicevim muralom?Nemoj zajebavati, budi korektan i posten, pa osudi. Nemoj da jedan izrod bude slika i prilika tog naroda!!!
Osmanlije su obicni okupatori, koji su vise unazadili ove krajeve nego sto su dobrog donijeli. Da li ima turcizama u rijecniku, pa logicno da ima. Kao da je bitno kod koga je vise. Jedne su tlacili 500 godine, druge 350 godina.
Nisu bitni turcizmi nego ti je to primjer kako niko ne zna braniti svoje tvrdnje.
Ispade mirotvorci dosli na obnovu objekta kojeg su srusili i prostoru gdje imaju vlast nema druga dva naroda. Vec sam ti naveo zvanicnu statiatiku, jednih 76% manje, drugih 93%.
I ja sam kriv, odgovaram nekome kome je ok da mural zlocinaca stoji, tako da cu ponoviti da bi ti vjerovatno bilo svejedno i jedan HOSov da stoji
A upravu su ljudi, treba se vratiti na teme, sudije, divovi, posjeta itd jer ocito niko da prizna greske ljudi 'iz njihovih redova'
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čuj nekolicina. Zbog takvih kao ti nam se i desilo što se desilo. Nije nekolicina pojedinaca moglo ubiti preko 60 hiljada Bošnjaka, uzeti ruku zakopati je ovdje pa glavu na drugo mjesto pa nogu na treće. Do dan danas se sve kosti nisu našle. To nije mogla nekolicina pojedinaca uraditi. I yebali te jugosloveni. Mi bili najviše zaljubljeni u tu državu a u toj državi nisi mogao učiti svoj jezik niti reći da si musliman ili Bošnjak. Nikada više.Pact1921 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:36Ma brate mi smo svi jugosloveni . Tako su se moji izjasnjavali dok nije bilo da se izjasnjavas kao musliman . Sta ja imam pricati ovdje kad ja frajera sa istoka srbije i zapada hrvatske mogu isto razumijeti . Samo sto je problen nekolicina pojedinaca koji guraju taj nacionalizam .
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rudar se ne sklanja nikome,pa ni Borcu . Onih 6:0 iz prvog kola je bilo totalno nerealno. Rudar se bio tek skupio,dosta igrača nije ni registrovano bilo.MikiPirs je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:24Im li neko da se ne sklanja Borcu: Siroki, Sloga, Rudar, Radnike, Sarajevo??? Sad kada puknemo i Zelju i za njih ce ista teorija da vazi?Shategabri je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:57Nema potrebe da vam navlači protiv ŠB.
Oni su vaša Sloga 2![]()
![]()
Kad smo zadnji put igrali PL,od tri utakmice protiv Borca ,dve su bile nerješene.
Uostalom,brzo će 4.10.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa jel se desila obnova na kraju ili nije? Ti si tvrdio da nije.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 14:01Pala mrtva glava na otvaranju jer nisu dali da se obnova desi. Jesi li lud covjece dragi?!Vorovus je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:27Tvrdio si da ne daju da se obnove dzamije u BL. Jesu li obnovljene ili nisu? Ti sad siris pricu (neko ih je srusio za pocetak), a bjezis od toga da priznas da si lagao.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:11Otici na youtube i pogledaj otvorenje obnovljenje dzamije u BL i Trebinju, pa ce ti sve biti jasno. Za pocetak, neko ih je srusio, tu je izvorni problem.
Tebi ne smeta i briga te za mural zlocincu, auuu. A bi li ti smetao HOSv mural sa ustaskim U ili bi te i tada bolila briga ili da pokusamo mozda sa Pavelicevim muralom?Nemoj zajebavati, budi korektan i posten, pa osudi. Nemoj da jedan izrod bude slika i prilika tog naroda!!!
Osmanlije su obicni okupatori, koji su vise unazadili ove krajeve nego sto su dobrog donijeli. Da li ima turcizama u rijecniku, pa logicno da ima. Kao da je bitno kod koga je vise. Jedne su tlacili 500 godine, druge 350 godina.
Nisu bitni turcizmi nego ti je to primjer kako niko ne zna braniti svoje tvrdnje.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moja greska ako si shvatio da sam tvrdio da se nije desila obnova. Poenta moja je da se na danasnjem prostoru RS sve rusilo sto nije pravoslavno&srpsko i da se obnova srusenog sputavala na sve nacina, a dokaz je i ubistvo covjeka u BL na otvaranju. Da li su svi takvi, nisu naravno odmah da razjasnimo, ali takvih se svako treba ograditi.
Ti se ne ogradjujes ni od cega, to je moj zakljucak. Nisi napisao nista povodom toga, da nije uredu sto se to desavalo. Iz komentara da te briga za mural zakljucujem mnogo toga. Covjece dragi pored toliko likova i glava iz sporta, knjizevnosti i nauke, ljudi vide heroja u jednom izrodu i zlocincu. Strasno, joa strasnije sto tvoje pisanje i komentari ukazuju da si i ti na strani koja nije dobra.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ajde dobro je da si shvatio poslije 5 postova sta te pitam. Obnova se nije sputavala nego se prerano krenulo u istu dok su jos rane od rata bile svjeze. Da je kamen temeljac postavljen 2010. kao kod hrama u Mostaru, ne bi bilo nikakvih nereda niti bi iko poginuo. Zasto je to moralo da se desi bas 2001. to je pitanje za bosnjacke politicke i vjerske lidere kao i strane tutore.
Briga me za zakljucke nekog lika koji ne smije napisati ni koje je vjere i nacije, ali spreman je da zastupa jednu stranu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne moze svako imati pristup ovom forumu, kakav god on bio.
Ne mozes zvati "moje misljenje je da nije bio genocid" i ovde moralne pridike nama dijeliti. Boli nas qurac za tvoje misljenje.
Ne moze. O tome se ne raspravlja,
Kada to svi shvatimo, onda mozda politike nece biti na ovom forumu kao sto je sad ima.
Ne mozes zvati "moje misljenje je da nije bio genocid" i ovde moralne pridike nama dijeliti. Boli nas qurac za tvoje misljenje.
Ne moze. O tome se ne raspravlja,
Kada to svi shvatimo, onda mozda politike nece biti na ovom forumu kao sto je sad ima.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozes li shvatiti da nemam vjeru i naciju? Ja ne podrzavam ni jednu stranu, racionalno komentarisem. Uvijek spreman ukazati na lose stvari svakoga ko je to napravio. Nisam ja kriv sto je na ovim prostorima 90tih jedna strana napravila 90% losih stvari.Vorovus je napisao/la: ↑01 sep 2025, 14:48Ajde dobro je da si shvatio poslije 5 postova sta te pitam. Obnova se nije sputavala nego se prerano krenulo u istu dok su jos rane od rata bile svjeze. Da je kamen temeljac postavljen 2010. kao kod hrama u Mostaru, ne bi bilo nikakvih nereda niti bi iko poginuo. Zasto je to moralo da se desi bas 2001. to je pitanje za bosnjacke politicke i vjerske lidere kao i strane tutore.
Briga me za zakljucke nekog lika koji ne smije napisati ni koje je vjere i nacije, ali spreman je da zastupa jednu stranu.
E cuj prerano krenulo u obnovu, ja smatram da se nije trebalo desiti rusenje, isto kao sto ne treba podrzavati zlocince sa muralima i skandiranjem. Npr. U Tuzli nije bilo potrebe ni za kamenom temeljcem niti obnovom, nisu ljudi uopste rusili nista. To je npr ozbiljna razlika. Ili npr prije 10 godina u Tuzli je himna Srbije dobila pljesak. Te stvari su nezamislive za neke gradove.
Zadnja izmjena: Argentina, dana/u 01 sep 2025, 15:08, ukupno mijenjano 1 put.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja se s tobom slazem, ja sam samo sarkastican ba ove ovdje teorije zavrijere i mitomanije pa se malo sprdamZigazaga je napisao/la: ↑01 sep 2025, 14:17Rudar se ne sklanja nikome,pa ni Borcu . Onih 6:0 iz prvog kola je bilo totalno nerealno. Rudar se bio tek skupio,dosta igrača nije ni registrovano bilo.MikiPirs je napisao/la: ↑01 sep 2025, 13:24Im li neko da se ne sklanja Borcu: Siroki, Sloga, Rudar, Radnike, Sarajevo??? Sad kada puknemo i Zelju i za njih ce ista teorija da vazi?Shategabri je napisao/la: ↑01 sep 2025, 11:57
Nema potrebe da vam navlači protiv ŠB.
Oni su vaša Sloga 2![]()
![]()
Kad smo zadnji put igrali PL,od tri utakmice protiv Borca ,dve su bile nerješene.
Uostalom,brzo će 4.10.![]()
- Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma ok, al ko te može ozbiljno shvatiti ako je pogledao posljednje utakmice Sloge sa Sarajevom, Veležom, Željom i Borcem?MikiPirs je napisao/la: ↑01 sep 2025, 15:07Ja se s tobom slazem, ja sam samo sarkastican ba ove ovdje teorije zavrijere i mitomanije pa se malo sprdamZigazaga je napisao/la: ↑01 sep 2025, 14:17Rudar se ne sklanja nikome,pa ni Borcu . Onih 6:0 iz prvog kola je bilo totalno nerealno. Rudar se bio tek skupio,dosta igrača nije ni registrovano bilo.
Kad smo zadnji put igrali PL,od tri utakmice protiv Borca ,dve su bile nerješene.
Uostalom,brzo će 4.10.![]()
![]()
Isto tako, dovoljno je bilo pogledati prethodne sezone i vidi se direktiva iz aviona.
Razumijem ja tvoju potrebu da podyebavaš, al izlizalo se i to
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kaze velez dao podrsku sablicu. Ovako i mi isto, kad damo nekome podrsku to uglavnom znaci da je kofer napola spakovan 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mogu shvatiti ako si ateista, ali da nemas nacionalnu pripadnost, malo teze.Argentina je napisao/la: ↑01 sep 2025, 15:05Mozes li shvatiti da nemam vjeru i naciju? Ja ne podrzavam ni jednu stranu, racionalno komentarisem. Uvijek spreman ukazati na lose stvari svakoga ko je to napravio. Nisam ja kriv sto je na ovim prostorima 90tih jedna strana napravila 90% losih stvari.
E cuj prerano krenulo u obnovu, ja smatram da se nije trebalo desiti rusenje, isto kao sto ne treba podrzavati zlocince sa muralima i skandiranjem. Npr. U Tuzli nije bilo potrebe ni za kamenom temeljcem niti obnovom, nisu ljudi uopste rusili nista. To je npr ozbiljna razlika. Ili npr prije 10 godina u Tuzli je himna Srbije dobila pljesak. Te stvari su nezamislive za neke gradove.
Pa nije se trebalo desiti rusenje, ali ako je vec doslo do toga i potrebna je obnova onda treba znati procijeniti pravi momenat za to, s obzirom na trenutnu politicku situaciju.
-
ultrazonfa
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znaci Borcu se svi sklanjaju, pa i nasi bordo prijatelji. Doduse prosle sezone smo ih na Kosevu oducili od fudbala! 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bordo prijatelji se Borcu sklanjaju u ligi, a Borac njima u kupu. To znaju i navijaci Borca i Horde zla, samo ovi pitari sa foruma se ne mogu pomiriti sa tim da njihov idol Mirva šuruje sa Vicom.ultrazonfa je napisao/la: ↑01 sep 2025, 15:27Znaci Borcu se svi sklanjaju, pa i nasi bordo prijatelji. Doduse prosle sezone smo ih na Kosevu oducili od fudbala!![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To su neki civilizacijski okviri. Genocid u BIH je cinjenica koju je citav civilizovani svijet osudio i priznao.
I sad neko nacionalisticko zatucano govedo treba da pise ovdje neko svoje misljenje.
Zapravo, to je veliki propust moderacije koja to tolerise.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kratko pišem na forumu,ali mogli su svi vidjeti da me politika ne zanima,već samo sport.
Ali moram se osvnuti na jedno. Taj isti "civlizovani svijet " ( bar većina ) na koji se pozivaš , već mjesecima nijemo gleda na zločine u Gazi i čak ga podržava. Toliko o relevantnosti tog svijeta
Ovo je moj prvi i zadnji post o politici ovde.
Živjeli .
Online
Trenutno korisnika/ca: Arma00, prisonbreak i 15 gostiju.