FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 31124
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 31 avg 2025, 19:17

Ciju li ce tuzbu izvaditi iz ladice do narednog meca? :hmmmmm:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 31 avg 2025, 19:23

Vaditi ce oni tuzbe ali kad se rijesi ova "zaostala" sto su je "pronasli" sa brazilcem mora se skinuti suspenzija za registraciju, a placace se ko zna koliko....dok neko ne nayebe zestoko zbog toga......

antisisoja1919
Postovi: 4629
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 31 avg 2025, 19:42

Skver je napisao/la:
31 avg 2025, 19:23
Vaditi ce oni tuzbe ali kad se rijesi ova "zaostala" sto su je "pronasli" sa brazilcem mora se skinuti suspenzija za registraciju, a placace se ko zna koliko....dok neko ne nayebe zestoko zbog toga......
Koliko se duzno talissonu?
Volim tebe, više od sebe

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 31 avg 2025, 20:15

antisisoja1919 je napisao/la:
31 avg 2025, 19:42
Skver je napisao/la:
31 avg 2025, 19:23
Vaditi ce oni tuzbe ali kad se rijesi ova "zaostala" sto su je "pronasli" sa brazilcem mora se skinuti suspenzija za registraciju, a placace se ko zna koliko....dok neko ne nayebe zestoko zbog toga......
Koliko se duzno talissonu?
Kazu da je neka sica, ne znam koliko tacno

Avatar
DamirT
Postovi: 31124
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 31 avg 2025, 20:25

antisisoja1919 je napisao/la:
31 avg 2025, 19:42
Skver je napisao/la:
31 avg 2025, 19:23
Vaditi ce oni tuzbe ali kad se rijesi ova "zaostala" sto su je "pronasli" sa brazilcem mora se skinuti suspenzija za registraciju, a placace se ko zna koliko....dok neko ne nayebe zestoko zbog toga......
Koliko se duzno talissonu?
Nismo mu ni duzni izgleda, potpisao je sam da se odrice tog novca. Tako sam procitao neki dan.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
FKBilder
Postovi: 2782
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 31 avg 2025, 21:26

Ethel je napisao/la:
31 avg 2025, 19:16
FKBilder je napisao/la:
31 avg 2025, 16:11
Sve je to planirano,vrrmenski tempirano, vecinom izrezirano....Kazi im Aza,nije dobro nauditi Slobodi da bi se naudilo meni.....

Nisam mislio da cu ovo ikada napissti opet,ali Azmire izdrzi :!:
Ne pravi istu inpulaivnu gresku, to i hoce izdrzi majstore prava carsija je uz tebe :salut:
Sloboda ili nista :bih:
Kapitenu hoce li ti biti gotova registracija za sljedece kolo ss.ba lige :mrgreen:
Ju majke mu ga :rol:
Izvini totalno sam smetnuo sa uma :oops:
Oprostite momci molim vas,

Avatar
FKBilder
Postovi: 2782
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 31 avg 2025, 21:32

FKBilder je napisao/la:
31 avg 2025, 21:26
Ethel je napisao/la:
31 avg 2025, 19:16
FKBilder je napisao/la:
31 avg 2025, 16:11
Sve je to planirano,vrrmenski tempirano, vecinom izrezirano....Kazi im Aza,nije dobro nauditi Slobodi da bi se naudilo meni.....

Nisam mislio da cu ovo ikada napissti opet,ali Azmire izdrzi :!:
Ne pravi istu inpulaivnu gresku, to i hoce izdrzi majstore prava carsija je uz tebe :salut:
Sloboda ili nista :bih:
Kapitenu hoce li ti biti gotova registracija za sljedece kolo ss.ba lige :mrgreen:
Ju majke mu ga :rol:
Izvini totalno sam smetnuo sa uma :oops:
Oprostite momci molim vas,
I bez mene smo prejaki,vodimo 2-1 zahvaljujuci tebi,bravo maestro uz 2 u 1 :kafa:

Avatar
zlajci
Postovi: 2596
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 31 avg 2025, 22:39

Radnik je digao rucnu u drugom.
Nasi solidan lijevi bek, Joguncic na halfu i Spahic u sredini.
tuzlanska Sloboda

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 31 avg 2025, 22:47

zlajci je napisao/la:
31 avg 2025, 22:39
Radnik je digao rucnu u drugom.
Nasi solidan lijevi bek, Joguncic na halfu i Spahic u sredini.
Pa gdje si Zlajci......ima ih 4,5 odmah za prvog tima da udju u trenazni proces.....Lijevi bek Omercevic, odlican, zapamtio sam prezime, ostale ne poznajem.

klasik
Postovi: 4426
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 31 avg 2025, 22:49

Idealno bi bilo gurat Jogeta ovu sezonu. Al mora fizicki jos ojacat

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 31 avg 2025, 22:55

klasik je napisao/la:
31 avg 2025, 22:49
Idealno bi bilo gurat Jogeta ovu sezonu. Al mora fizicki jos ojacat
Ima ih nekoliko stvarno dobrih, ne poznajem ni ove iz prvog tima, momak sa brojem 4 sto je prebacen na mjesto desnog beka je majstor u odnosu na danasnjeg kapitena....odlican osjecaj za prostor i odlican sa loptom.....Harun je na Vi sa loptom.

Avatar
zlajci
Postovi: 2596
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 31 avg 2025, 22:59

Skver je napisao/la:
31 avg 2025, 22:47
zlajci je napisao/la:
31 avg 2025, 22:39
Radnik je digao rucnu u drugom.
Nasi solidan lijevi bek, Joguncic na halfu i Spahic u sredini.
Pa gdje si Zlajci......ima ih 4,5 odmah za prvog tima da udju u trenazni proces.....Lijevi bek Omercevic, odlican, zapamtio sam prezime, ostale ne poznajem.
Joguncic je broj 18, sin bivseg igraca Samira, školovan mladi igrac.
tuzlanska Sloboda

Avatar
zlajci
Postovi: 2596
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 31 avg 2025, 23:04

Jel moguce da je Harun onako loši i u konkurenciji s juniorima. Beganovic za njega izgleda kao Patrick Viera.
tuzlanska Sloboda

Avatar
DamirT
Postovi: 31124
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 31 avg 2025, 23:06

zlajci je napisao/la:
31 avg 2025, 23:04
Jel moguce da je Harun onako loši i u konkurenciji s juniorima. Beganovic za njega izgleda kao Patrick Viera.
Uvijek je bio takav i u mladjim kategorijama. Jedino sto je imao jak sut, ostalo 0 bodova.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 01 sep 2025, 13:45

Da li ovi iz uprave ili skupstine, misle izaci u javnost sa objasnjenima sta se desava na relaciji izmedju NS i njih koji vode Slobodu ili ce i dalje igrati sa juniorima ili cak sa kadetima, cujem da je protiv Hadzica u pocetnoj postavi bilo i nekoliko rezervnih juniora. Zasto se ne oglasi Azmir Husic ili taj sto ga spominju izvjesni Bijesovic, da objasne o cemu se radi. Da li postoje novinari ili su i oni izumrli u Tuzli kao i kompletan sport.

klasik
Postovi: 4426
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 01 sep 2025, 17:59

DamirT je napisao/la:
31 avg 2025, 23:06
zlajci je napisao/la:
31 avg 2025, 23:04
Jel moguce da je Harun onako loši i u konkurenciji s juniorima. Beganovic za njega izgleda kao Patrick Viera.
Uvijek je bio takav i u mladjim kategorijama. Jedino sto je imao jak sut, ostalo 0 bodova.
Imo jak sut i jakog babu, bolje da mu je dao kamion da vozi nego sto nas yebe u mozak evo 3 godine

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 01 sep 2025, 18:15

Jos smo na FIFA ban listi za registraciju igraca
https://knowledge.fifa.com/registration-bans

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2640
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 01 sep 2025, 18:34

Sta nam rade klosari sa kluba....
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

crvenocrnitz
Postovi: 1011
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 01 sep 2025, 18:49

Talisson je rijesen, bio bi i ranije al dao racun iz Brazila a ne ovdje, u naredna 3-4 dana max bice registrovani
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

mirza24
Postovi: 737
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 01 sep 2025, 18:59

Skver je napisao/la:
01 sep 2025, 18:15
Jos smo na FIFA ban listi za registraciju igraca
https://knowledge.fifa.com/registration-bans
Stranica NS FEDERACIJE Dana 26.08.2025. godine NS Federacije BiH je od strane Nogometnog/fudbalskog saveza BiH informiran da je naknadnim uvidom u javni registar kazni zabrane registracije igrača FIFA-e konstatovano da postoji jedna aktivna zabrana registracije igrača koja se odnosi na FK Sloboda Tuzla, a koja je stupila na snagu dana 03.06.2025. godine, te da je utvrđeno da je predmetna zabrana proistekla po osnovu neizmirenih obaveza prema igraču Tallison Cauã Matias da Silva, a koja je utvrđena Odlukom FIFA DRC Nr. FPSD-17510, od dana 28.03.2025. godine.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []