Premijer liga BiH - aktuelno

let3
Postovi: 31830
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 01 sep 2025, 16:04

Zigazaga je napisao/la:
01 sep 2025, 15:44
let3 je napisao/la:
01 sep 2025, 15:36
HyperOS je napisao/la:
01 sep 2025, 14:53
Ne moze svako imati pristup ovom forumu, kakav god on bio.

Ne mozes zvati "moje misljenje je da nije bio genocid" i ovde moralne pridike nama dijeliti. Boli nas qurac za tvoje misljenje.

Ne moze. O tome se ne raspravlja,
:salut:

To su neki civilizacijski okviri. Genocid u BIH je cinjenica koju je citav civilizovani svijet osudio i priznao.
I sad neko nacionalisticko zatucano govedo treba da pise ovdje neko svoje misljenje.
Zapravo, to je veliki propust moderacije koja to tolerise.
Kratko pišem na forumu,ali mogli su svi vidjeti da me politika ne zanima,već samo sport.
Ali moram se osvnuti na jedno. Taj isti "civlizovani svijet " ( bar većina ) na koji se pozivaš , već mjesecima nijemo gleda na zločine u Gazi i čak ga podržava. Toliko o relevantnosti tog svijeta
Ovo je moj prvi i zadnji post o politici ovde.
Živjeli .
Boli me qrc za tvoje nenormalno misljenje. Svijet je priznao i osudio genocid u BiH. Stotine ljudi robija teske kazne zbog toga, to su cinjenice. I ne zanima me tvoj jadni pokusaj relativizacije toga. Toliko o tome.
Zivio.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19115
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 01 sep 2025, 16:29

Ponosite se necim preglupim.

Nit ste imali uticaj na historiju nit ste birali gdje cete bit rodjeni..niti koje nacionalnosoti biti.


Hajmo se raspravljajt o procitanim knjigama, o stecenom znanju. O proputovanim mjestima i zemljama.

Brzo bi ta rasprava zavrsila, jer nesto sto ti trebas steci da se ponosis i nemas bas. Zato se dicis s onim na sta nisi uticao ni 1%.

Preglup narod.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

F1921B
Postovi: 114
Pridružen/a: 19 maj 2025, 11:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la F1921B » 01 sep 2025, 17:03

Riquelme1921 je napisao/la:
01 sep 2025, 14:14
Pact1921 je napisao/la:
01 sep 2025, 13:36
Ma brate mi smo svi jugosloveni . Tako su se moji izjasnjavali dok nije bilo da se izjasnjavas kao musliman . Sta ja imam pricati ovdje kad ja frajera sa istoka srbije i zapada hrvatske mogu isto razumijeti . Samo sto je problen nekolicina pojedinaca koji guraju taj nacionalizam .
Čuj nekolicina. Zbog takvih kao ti nam se i desilo što se desilo. Nije nekolicina pojedinaca moglo ubiti preko 60 hiljada Bošnjaka, uzeti ruku zakopati je ovdje pa glavu na drugo mjesto pa nogu na treće. Do dan danas se sve kosti nisu našle. To nije mogla nekolicina pojedinaca uraditi. I yebali te jugosloveni. Mi bili najviše zaljubljeni u tu državu a u toj državi nisi mogao učiti svoj jezik niti reći da si musliman ili Bošnjak. Nikada više.
Nije ti losa prica, slazem se sa 90%, al evo sta si i sad dobio? Ne mozes otic u dresu BIH ni u Banjaluku, a ni u zapadni Mostar. Satjerani ko cuke. Hvala ti Alija, zemlja ti kosti izbacala

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 01 sep 2025, 17:05

NoProfit je napisao/la:
01 sep 2025, 12:06
Rahatlokum je napisao/la:
31 avg 2025, 14:47
curvanord pozdrav da dzenu uscuplica uz pjesmu UDRITEE GROMOVIII OVO SU LOMOVIII
Da se ne zaboravi s kim živimo u istom gradu.
Ko kaze da je iz istog grada? To isti mi vase da generalizujemo i u isti kos stavljamo.
Fk Željezničar.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 01 sep 2025, 17:07

Vorovus je napisao/la:
01 sep 2025, 12:01
Pablo11 je napisao/la:
01 sep 2025, 10:49
Vorovus je napisao/la:
01 sep 2025, 02:20


Uz veliku razliku sto se ovi iz Doboja time ne hvale, za razliku od nekih.
Kako ce se hvaliti za nesto sto nisu uzeli? Vidi se da si cetalj, samo gluposti pises.
Uzeli i zadrzali ili uzeli i vratili, svejedno nije plus u navijackom svijetu i time se navijac ne hvali. Vidi se da veze nemas sa tribinom.
Opet pricas a veze nemas, i to gore sto sam postavio je vraceno legendo, a vasem je ispao telefon kojeg je nas pokupio i rizikovao batine samo sto ovi valjda nisu bili sposobni za tako nesto.
Fk Željezničar.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 01 sep 2025, 17:08

Balorda je napisao/la:
30 avg 2023, 08:05
Ne mogu prognozirat' hoće li igračima podijeliti plate za tekući mjesec, ali zato mogu proognozirat' štave se dešavati s Veležom narednih nekoliko godina :rol:

Pomahnitali skretničari.

Sjetih se ovih rasprava, vidiš da ipak možemo prognozirati. :lol:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
ik0ik0
Postovi: 727
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ik0ik0 » 01 sep 2025, 17:10

A dan te ****, sad vidim ovaj video iz doboja, koja kraljina, gonja im člana dok je među njih 10-15 i nitko nesmije za njim 🤣🤣🤣

Avatar
arelinho
Postovi: 14066
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la arelinho » 01 sep 2025, 17:19

Virtu4l je napisao/la:
01 sep 2025, 17:08
Balorda je napisao/la:
30 avg 2023, 08:05
Ne mogu prognozirat' hoće li igračima podijeliti plate za tekući mjesec, ali zato mogu proognozirat' štave se dešavati s Veležom narednih nekoliko godina :rol:

Pomahnitali skretničari.

Sjetih se ovih rasprava, vidiš da ipak možemo prognozirati. :lol:
Iz godine u godinu školuješ ovog Balordu. Odmori malo.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 01 sep 2025, 17:46

Vorovus je napisao/la:
01 sep 2025, 15:23
Argentina je napisao/la:
01 sep 2025, 15:05
Mozes li shvatiti da nemam vjeru i naciju? Ja ne podrzavam ni jednu stranu, racionalno komentarisem. Uvijek spreman ukazati na lose stvari svakoga ko je to napravio. Nisam ja kriv sto je na ovim prostorima 90tih jedna strana napravila 90% losih stvari.

E cuj prerano krenulo u obnovu, ja smatram da se nije trebalo desiti rusenje, isto kao sto ne treba podrzavati zlocince sa muralima i skandiranjem. Npr. U Tuzli nije bilo potrebe ni za kamenom temeljcem niti obnovom, nisu ljudi uopste rusili nista. To je npr ozbiljna razlika. Ili npr prije 10 godina u Tuzli je himna Srbije dobila pljesak. Te stvari su nezamislive za neke gradove.
Mogu shvatiti ako si ateista, ali da nemas nacionalnu pripadnost, malo teze.
Pa nije se trebalo desiti rusenje, ali ako je vec doslo do toga i potrebna je obnova onda treba znati procijeniti pravi momenat za to, s obzirom na trenutnu politicku situaciju.
Postujem i uvazavam ako je neko neke nacije, ja nisam. Logicnije je imati religiju nego naciju s obzirom da duze postoji, nastala je ranije i zastupljena je na komplet planeti.

Dva primjera zasto je nacija za mene prolazna i nebitna. Francuska nacija (koja je veca i vaznija od svih nasih banana nacija i drzava), danas, prije 30 godina, prije 100 godina, skroz razlicita od rase, kulture, obicaja, religije. Drugi primjer Zlatan Ibrahimovic, ko je on nacije? Znam sta nije ono sto su mu roditelji. Non stop se nacija mijenja, vise logike ima geografsko podrucje (covjek iz Sarajeva bez obzira na sve je isti, isti govor, isti akcenat, ista furka, isti obicaj za sve). Nacije kod razvijenog svijeta izumiru, na to se loze iskreno dijelovi svijeta koji "zaostaju" i koji su ograniceni (nasi prostori su primjer toga).

A da biram naciju, bio bih Zeljovac. Klub mi je prezivio 5-6 drzava i par nacija. Veci je od svega toga.

Bitno je imati moral i biti objektivan, ostalo je suplja prica. I da se vratim na glavno, na nasim prostorima niau osudjene nacije, nego ljudi imenom i prezimeno. Onaj ko brani i gura ga da je dio neke nacije cini zlo sam sebi i onome kome pripada, umjesto da ga se odrekne i osudi.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 01 sep 2025, 18:29

arelinho je napisao/la:
01 sep 2025, 17:19
Virtu4l je napisao/la:
01 sep 2025, 17:08
Balorda je napisao/la:
30 avg 2023, 08:05
Ne mogu prognozirat' hoće li igračima podijeliti plate za tekući mjesec, ali zato mogu proognozirat' štave se dešavati s Veležom narednih nekoliko godina :rol:

Pomahnitali skretničari.

Sjetih se ovih rasprava, vidiš da ipak možemo prognozirati. :lol:
Iz godine u godinu školuješ ovog Balordu. Odmori malo.
A ne, Balorda je ovdje jedini ravnopravan takmac. Ovo ostalo je Bože sačuvaj.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5260
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 01 sep 2025, 18:39

Zrinjski vs Zeljo/Siroki i dosad protiv Radnika sve skupa 21 korner. Apsolutno nijedna opasna sansa nakon istih...

NoDi80
Postovi: 19023
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 01 sep 2025, 18:42

tutankamon1905 je napisao/la:
01 sep 2025, 18:39
Zrinjski vs Zeljo/Siroki i dosad protiv Radnika sve skupa 21 korner. Apsolutno nijedna opasna sansa nakon istih...
Ma dobro ne trose se previse
Europa ie njima u glavi
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 01 sep 2025, 19:36








GOLEM SI ŽELJO

Avatar
bhsport
Postovi: 13536
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhsport » 01 sep 2025, 19:37

Ko je zadnjiiiiiii?
Ko fenjer čuva?
Bacili magnete uzeli fenjer.
Gigaaaaaaa izgidose partizaniiiiii Gigaaaaaaaa.
Kmeči Edooooo kmečiiiii.
Zadnja izmjena: bhsport, dana/u 01 sep 2025, 19:38, ukupno mijenjano 1 put.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 01 sep 2025, 19:38

svrakino1921 je napisao/la:
01 sep 2025, 19:36







GOLEM SI ŽELJO
GOLEMO SI KOSEVO

slika

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 01 sep 2025, 19:45

svrakino1921 je napisao/la:
01 sep 2025, 19:36







GOLEM SI ŽELJO










slika

slika



Kakav stadion




Daj zaigraj, zapleši na terenu i zabijaj tim kretenima da budemo PONOSNI NA TEBE AMIRE

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8590
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 01 sep 2025, 19:57

Buši sirotinju Zrinja :bih:
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 01 sep 2025, 20:46

Ova sezona me nesto podsjeca na sezonu 2015/16 kad je velez imao 9 bodova u 30 kola .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 01 sep 2025, 21:10

Noke995 je napisao/la:
01 sep 2025, 11:46
LavoviGabela je napisao/la:
01 sep 2025, 07:35
Noke995 je napisao/la:
01 sep 2025, 05:44


Prvo, ti se buniš za turcizme, a ne ja, to je sastavni dio moje historije hvala Bogu.
Drugo, ja sam Bošnjak a ne Bošnjo.
Treće hvala Bogu i turcima pa su osvojili ovaj prostor, pa danas mi u srcu Evrope slijedimo vjeru istine.
Četvrto, udavit ćeš se u četništvu.
Jedini narod na svijetu koji slavi svoje okupatore hahha.
Čuj svaka čast turcima sto au osvojili hahaha. Bgt sta sve neces pročitati, a uredno se vjerojatno dicis ljiljanima i bosanskim kraljevstvom, koji su ginuli od tih turaka haha.
Kakvi nonsensi i isprani mozgovi
Ne mozes u wurth definitivno
Kralju da mi je tvoj mozak.
Živiš u kamenu i zamišljaš da si negdje nekome bitan, prosto nevjerovatno.
E retardu sa Buca Potoka, ti si kao nekome bitan. Iq ti ne prelazi 20 vidi se po prethodnim postovima. Slavis okupatore :urnebes:
Ubij se bgt.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Noke995
Postovi: 1072
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 01 sep 2025, 21:56

LavoviGabela je napisao/la:
01 sep 2025, 21:10
Noke995 je napisao/la:
01 sep 2025, 11:46
LavoviGabela je napisao/la:
01 sep 2025, 07:35


Jedini narod na svijetu koji slavi svoje okupatore hahha.
Čuj svaka čast turcima sto au osvojili hahaha. Bgt sta sve neces pročitati, a uredno se vjerojatno dicis ljiljanima i bosanskim kraljevstvom, koji su ginuli od tih turaka haha.
Kakvi nonsensi i isprani mozgovi
Ne mozes u wurth definitivno
Kralju da mi je tvoj mozak.
Živiš u kamenu i zamišljaš da si negdje nekome bitan, prosto nevjerovatno.
E retardu sa Buca Potoka, ti si kao nekome bitan. Iq ti ne prelazi 20 vidi se po prethodnim postovima. Slavis okupatore :urnebes:
Ubij se bgt.
Ko li te namlatio na Buća Potoku pa si dobro zapamtio jedino to naselje :urnebes:
Hajde Kremenko kamen od kamen i miran budi.
MNON

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00, prisonbreak i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []