FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 02 sep 2025, 17:19

jointunija je napisao/la:
02 sep 2025, 16:28
Argentina je napisao/la:
02 sep 2025, 16:26
svemalim1 je napisao/la:
02 sep 2025, 14:59


klub se oglasio povodom incidenta u doboju, a i povodom desavanja u vrapcicima. video klip je objavljen koji je sve razjasnio.

ti si pisao i da nemamo generalnog sponzora. ne znam koji klub ti pratis, ali ne cudi me nista s obzirom da predlazes da pitarima damo da na grbavici igraju domace tekme.
Pricam o sudjenju zadnjih godina.
Pomak je i Sloga i Velez, ali nedovoljno. Nije valjda da se time zadovoljavas? Meni je to lose, mora puno puno puno bolje i vise.
Aj ne kaki.
Bravo za izrazavanje.
Tebi je ok sto sutimo na 50% kartonirane ekipe protiv Sloge? Ili sudjenje protiv Zrinjskog?
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 02 sep 2025, 17:25

maldini3 je napisao/la:
02 sep 2025, 16:53
Nemoj subotom raja izlaze, nemoj nedjeljom spremaju se ljudi za posao, nemoj rano ne moze se stici, nemoj kasno ljudi rane na posao sad je nemoj ponedjeljkom imaju ljudi zivot
A nas svaku tekmu 9000

:clap: :thumbup:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

1921TM87
Postovi: 303
Pridružen/a: 12 jun 2018, 08:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921TM87 » 02 sep 2025, 17:53

Adžeme i Krpiću... nađite zajednički jezik, trebate nam obojica u fulu.
A bolji od vas dvojice je onaj, koji prvi ruku pruži...

Frane2020
Postovi: 723
Pridružen/a: 03 avg 2020, 09:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Frane2020 » 02 sep 2025, 18:01

Da li ce zlocinacka organizacija na celu sa Hamicen potpisati amaterskog fudbalera iz Bahreina ?

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 02 sep 2025, 18:11

Argentina je napisao/la:
02 sep 2025, 17:19
jointunija je napisao/la:
02 sep 2025, 16:28
Argentina je napisao/la:
02 sep 2025, 16:26


Pricam o sudjenju zadnjih godina.
Pomak je i Sloga i Velez, ali nedovoljno. Nije valjda da se time zadovoljavas? Meni je to lose, mora puno puno puno bolje i vise.
Aj ne kaki.
Bravo za izrazavanje.
Tebi je ok sto sutimo na 50% kartonirane ekipe protiv Sloge? Ili sudjenje protiv Zrinjskog?
Ne dipr,boga ti.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Manijakdokraja9
Postovi: 948
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 02 sep 2025, 18:16

maldini3 je napisao/la:
02 sep 2025, 16:53
Nemoj subotom raja izlaze, nemoj nedjeljom spremaju se ljudi za posao, nemoj rano ne moze se stici, nemoj kasno ljudi rane na posao sad je nemoj ponedjeljkom imaju ljudi zivot
A nas svaku tekmu 9000
To nemoj subotom raja izlazi mogu reci samo debili. Meni je najdrazi izlaz vikendom navecer doci na utakmicu i ti ovdje poredis babe i zabe. Banalizujes. Moli Boga da tekma ne bude prije 8 inace ti mozda dodje pola od tih 9000. Zbog takvih savez i radi sta hoce, sve vam odgovara, nista vam ne smeta, a na ovakvim "sitnicama" sve pocinje.

NoDi80
Postovi: 19034
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 02 sep 2025, 18:38

Argentina je napisao/la:
02 sep 2025, 12:24
Oglasili smo se neki dan oko Bandica i oglasili smo se oko Sloge
Ovi imaju muda i drugacija je situacije nego prije godinu, dvije, tri

Puna podrska klubu da skinemo borac sa prvog mjesta i da ovu sezonu igramo do kraja za sve
Borimo se do kraja,pa sta bude
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

enterofuryl
Postovi: 243
Pridružen/a: 19 dec 2022, 22:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la enterofuryl » 02 sep 2025, 19:24

Manijakdokraja9 je napisao/la:
02 sep 2025, 18:16
maldini3 je napisao/la:
02 sep 2025, 16:53
Nemoj subotom raja izlaze, nemoj nedjeljom spremaju se ljudi za posao, nemoj rano ne moze se stici, nemoj kasno ljudi rane na posao sad je nemoj ponedjeljkom imaju ljudi zivot
A nas svaku tekmu 9000
To nemoj subotom raja izlazi mogu reci samo debili. Meni je najdrazi izlaz vikendom navecer doci na utakmicu i ti ovdje poredis babe i zabe. Banalizujes. Moli Boga da tekma ne bude prije 8 inace ti mozda dodje pola od tih 9000. Zbog takvih savez i radi sta hoce, sve vam odgovara, nista vam ne smeta, a na ovakvim "sitnicama" sve pocinje.
Dabogda u 16h bila. Opet bi jas 8k doslo.

Manijakdokraja9
Postovi: 948
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 02 sep 2025, 19:28

enterofuryl je napisao/la:
02 sep 2025, 19:24
Manijakdokraja9 je napisao/la:
02 sep 2025, 18:16
maldini3 je napisao/la:
02 sep 2025, 16:53
Nemoj subotom raja izlaze, nemoj nedjeljom spremaju se ljudi za posao, nemoj rano ne moze se stici, nemoj kasno ljudi rane na posao sad je nemoj ponedjeljkom imaju ljudi zivot
A nas svaku tekmu 9000
To nemoj subotom raja izlazi mogu reci samo debili. Meni je najdrazi izlaz vikendom navecer doci na utakmicu i ti ovdje poredis babe i zabe. Banalizujes. Moli Boga da tekma ne bude prije 8 inace ti mozda dodje pola od tih 9000. Zbog takvih savez i radi sta hoce, sve vam odgovara, nista vam ne smeta, a na ovakvim "sitnicama" sve pocinje.
Dabogda u 16h bila. Opet bi jas 8k doslo.
U ponedjeljak u 16h ti ne bi 8k od kuce gledalo :urnebes:

NoDi80
Postovi: 19034
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 02 sep 2025, 19:34

Zeljeznicar mora da vrati svoj TV
Nasa utakmica i mi smo glavni
Garantujem da bi Željezničar profitirao sirom svijeta
Svi navijaci koji su u dijaspori ili izvan Sarajeva ce sigurno jedva cekati da gledaju utakmicu na Aplikaciji FK Željezničar
5 maraka simbolicna “karta” za online utakmicu
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 02 sep 2025, 19:38, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anpa » 02 sep 2025, 19:37

NoDi80 je napisao/la:
02 sep 2025, 19:34
Zeljeznicar mora da vrati svoj TV
Nasa utakmica i mi smo glavni
Garantujem da bi Željezničar profitirao sirom svijeta
Javno objavite prijenos i svi navijaci koji su u dijaspori ili izvan Sarajeva ce sigurno jedva cekati da gledaju utakmicu na Aplikaciji FK Željezničar
5 maraka simbolicna “karta” za online utakmicu ili neki sezonski paket s popustom
Ne funkcionise to vise tako

NoDi80
Postovi: 19034
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 02 sep 2025, 19:38

Anpa je napisao/la:
02 sep 2025, 19:37
NoDi80 je napisao/la:
02 sep 2025, 19:34
Zeljeznicar mora da vrati svoj TV
Nasa utakmica i mi smo glavni
Garantujem da bi Željezničar profitirao sirom svijeta
Javno objavite prijenos i svi navijaci koji su u dijaspori ili izvan Sarajeva ce sigurno jedva cekati da gledaju utakmicu na Aplikaciji FK Željezničar
5 maraka simbolicna “karta” za online utakmicu ili neki sezonski paket s popustom
Ne funkcionise to vise tako
Kako Hajduk, Salzburg i mnogi klubovi imaju svoj TV
Salzburg neki dan pocastio navijace koji placaju i gledaju
Cak su utakmice Lige Prvaka protiv Brugge i Branna prenosili na Youtube

Uslov koristenje aplikacije clanska Fk Zeljeznicar
Utakmica je 2,5 eura sedmicno po osobi i nije skupo
Da utakmicu gleda 5000 ljudi, to je 25.000 maraka za Željezničar po utakmici
Željezničar ima stotine navijaca samo u Americi
Korigirati cijene sa BiH i van granica BiH
5 maraka za dijasporu, 2,50 marke za BIH
Moramo napraviti masinu i na svaki moguci nacin zaradjivati pare
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Napaceni87
Postovi: 253
Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Napaceni87 » 02 sep 2025, 19:48

Ostali smo bez Foče 7,8 mjeseci...

Hansestadt
Postovi: 3716
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 02 sep 2025, 19:54

Napaceni87 je napisao/la:
02 sep 2025, 19:48
Ostali smo bez Foče 7,8 mjeseci...
Bas steta za momka, a za nas jeste hendikep jer se mozes pouzdat u njega kad udje a uz to u21 igrac.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1979
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 02 sep 2025, 19:55

Yebeni ligamenti.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 02 sep 2025, 20:54

Skupstina 10.9.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anpa » 02 sep 2025, 21:28

NoDi80 je napisao/la:
02 sep 2025, 19:38
Anpa je napisao/la:
02 sep 2025, 19:37
NoDi80 je napisao/la:
02 sep 2025, 19:34
Zeljeznicar mora da vrati svoj TV
Nasa utakmica i mi smo glavni
Garantujem da bi Željezničar profitirao sirom svijeta
Javno objavite prijenos i svi navijaci koji su u dijaspori ili izvan Sarajeva ce sigurno jedva cekati da gledaju utakmicu na Aplikaciji FK Željezničar
5 maraka simbolicna “karta” za online utakmicu ili neki sezonski paket s popustom
Ne funkcionise to vise tako
Kako Hajduk, Salzburg i mnogi klubovi imaju svoj TV
Salzburg neki dan pocastio navijace koji placaju i gledaju
Cak su utakmice Lige Prvaka protiv Brugge i Branna prenosili na Youtube

Uslov koristenje aplikacije clanska Fk Zeljeznicar
Utakmica je 2,5 eura sedmicno po osobi i nije skupo
Da utakmicu gleda 5000 ljudi, to je 25.000 maraka za Željezničar po utakmici
Željezničar ima stotine navijaca samo u Americi
Korigirati cijene sa BiH i van granica BiH
5 maraka za dijasporu, 2,50 marke za BIH
Moramo napraviti masinu i na svaki moguci nacin zaradjivati pare
Moras se dogovorit oko prava sa arenom, bhtelecomom i wwinom… kod nas je problem s jednom stranom se nagodit, a kamoli sa tri

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anpa » 02 sep 2025, 21:30

irfo je napisao/la:
02 sep 2025, 20:54
Skupstina 10.9.
Ovo se mora ispratit pod svaku cijenu

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 02 sep 2025, 21:46

Frane2020 je napisao/la:
02 sep 2025, 18:01
Da li ce zlocinacka organizacija na celu sa Hamicen potpisati amaterskog fudbalera iz Bahreina ?
kojeg sad, franeeeee
da cujemo insajdersku
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 02 sep 2025, 21:55

Anpa je napisao/la:
02 sep 2025, 21:30
irfo je napisao/la:
02 sep 2025, 20:54
Skupstina 10.9.
Ovo se mora ispratit pod svaku cijenu
Nema nista znacajno, investitor je odustao
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []