Bravo za izrazavanje.jointunija je napisao/la: ↑02 sep 2025, 16:28Aj ne kaki.Argentina je napisao/la: ↑02 sep 2025, 16:26Pricam o sudjenju zadnjih godina.svemalim1 je napisao/la: ↑02 sep 2025, 14:59
klub se oglasio povodom incidenta u doboju, a i povodom desavanja u vrapcicima. video klip je objavljen koji je sve razjasnio.
ti si pisao i da nemamo generalnog sponzora. ne znam koji klub ti pratis, ali ne cudi me nista s obzirom da predlazes da pitarima damo da na grbavici igraju domace tekme.
Pomak je i Sloga i Velez, ali nedovoljno. Nije valjda da se time zadovoljavas? Meni je to lose, mora puno puno puno bolje i vise.
Tebi je ok sto sutimo na 50% kartonirane ekipe protiv Sloge? Ili sudjenje protiv Zrinjskog?


