San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Sheyi
Postovi: 13924
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sheyi » 05 sep 2025, 21:39

Ja nisam jos dobio ulaznice mailom, mada je pisalo da su u pripremi i da ce poslati. Ali kad? Bolje event.ba radi :)

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24460
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 05 sep 2025, 21:41

Sheyi je napisao/la:
05 sep 2025, 21:39
Ja nisam jos dobio ulaznice mailom, mada je pisalo da su u pripremi i da ce poslati. Ali kad? Bolje event.ba radi :)
Ako mislis za tekmu u Becu, odprilike mjesec dana prije tkme uvijek stizu preko Oeticket.

soko
Postovi: 5164
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la soko » 05 sep 2025, 21:47

GG3 je napisao/la:
05 sep 2025, 21:28

Ma Samo nek oni pobjeduju pa ako ce i Dzeku staviti na Gol.

Prije Barbe bili su mnogi selektori i vjerujem da su stavljali igrace na prava mjesta al smo gubili od Luxemburga, Kipra,Finske, itd .
Mi od SP 2014 nismo stavljali igrace na prava mjesta.
Od Susica sa Anelkom i Hadzicem i Medom. Pa Bazdarevic koji jako dobro "pobjedjivao" sa njegovim pozicije nisu vazne, Vedo igrao ofa veznog a Medo def veznog :wtf:

GG3
Postovi: 4176
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la GG3 » 05 sep 2025, 21:55

soko je napisao/la:
05 sep 2025, 21:47
GG3 je napisao/la:
05 sep 2025, 21:28

Ma Samo nek oni pobjeduju pa ako ce i Dzeku staviti na Gol.

Prije Barbe bili su mnogi selektori i vjerujem da su stavljali igrace na prava mjesta al smo gubili od Luxemburga, Kipra,Finske, itd .
Mi od SP 2014 nismo stavljali igrace na prava mjesta.
Od Susica sa Anelkom i Hadzicem i Medom. Pa Bazdarevic koji jako dobro "pobjedjivao" sa njegovim pozicije nisu vazne, Vedo igrao ofa veznog a Medo def veznog :wtf:

Pa Jbg kad su od 2014 do Danas svi nestrucni bili, mogao si se bar na jednu poziciju prijavit pa povest neku ekipu da nam pokazes kako se to radi.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

soko
Postovi: 5164
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la soko » 05 sep 2025, 22:07

GG3 je napisao/la:
05 sep 2025, 21:55
soko je napisao/la:
05 sep 2025, 21:47
GG3 je napisao/la:
05 sep 2025, 21:28

Ma Samo nek oni pobjeduju pa ako ce i Dzeku staviti na Gol.

Prije Barbe bili su mnogi selektori i vjerujem da su stavljali igrace na prava mjesta al smo gubili od Luxemburga, Kipra,Finske, itd .
Mi od SP 2014 nismo stavljali igrace na prava mjesta.
Od Susica sa Anelkom i Hadzicem i Medom. Pa Bazdarevic koji jako dobro "pobjedjivao" sa njegovim pozicije nisu vazne, Vedo igrao ofa veznog a Medo def veznog :wtf:

Pa Jbg kad su od 2014 do Danas svi nestrucni bili, mogao si se bar na jednu poziciju prijavit pa povest neku ekipu da nam pokazes kako se to radi.
To nije moj posao. Svi ovi "nestrucni" su vodili turske ekipe i francuske cvajstase, Sergej nije ni to.

Coolpanda24
Postovi: 3187
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Coolpanda24 » 05 sep 2025, 22:16

NoDi80 je napisao/la:
05 sep 2025, 20:30
Evo Rumuni gube od Kanade 0:2 prijateljsku
25 minuta
Igra im novi napadac iz U21 repke Munteanu iz Cluja
Takodjer Ghita stoper koji je igrao sa Hasicem u Craiowi presao u Hannover i evo ga u prvih 11
Sad sam pogledao golove, drugi go presmiješan, šta uradi debil od golmana :urnebes:

Sarajevskigigant1921
Postovi: 342
Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sarajevskigigant1921 » 05 sep 2025, 22:23

bhfanatic14 je napisao/la:
05 sep 2025, 19:38
Coolpanda24 je napisao/la:
05 sep 2025, 18:56
Rangnick igra obje utakmice sa prvim sastavom to je ta razlika on nemora da podmiri sve menadzerske igrace. Uigrava svoju najbolju ekipu a ovaj svaki sastav 5 novih promjena. Zato u utorak se zna ko izlazi kao pobjednik. Kockarska harlovina i ovaj put ismijava i podcjenjuje san marina. Pun je on sebe ali ne jos dugo.
[/quote

Dosta te ja više ba imaš li išta pozitivno da kazes mjenjaju ime jer nisu bhfanatic

Avatar
HariTz
Postovi: 3246
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la HariTz » 05 sep 2025, 22:44

Kakav sutra sastav očekujete? Baš me zanima hoće li kombinovati (što zbog kartona, što zbog umora).

Nekako imam osjećaj da će Alajbegović u prvih 11.

myself
Postovi: 191
Pridružen/a: 13 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la myself » 05 sep 2025, 23:22

Samo sa najboljim sastavom. Ako prva utakmica na domaćem terenu nije dokaz onda ne znam sta je. Jedino ove sa kartonima je logično da postedi. Evo i Hrvati se namučiše. Nisu F Ostrva isto kao San Marino ali nismo ni mi Hrvatska. Ako rijese u prvom onda neka pravi 6 izmjena na poluvremenu i odmara igrače.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6139
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Ghuraba » 05 sep 2025, 23:24

Ovako nesto ocekujem sutra:

Vasilj; Gazibegovic - Barisic - Radeljic - Mujakic; Tahirovic - Basic - Hajradinovic - Alajbegovic; Demirovic - Bazdar

Gazibegovic da odmori Dedica, Barisic jer je bolji s loptom od Katica, Radeljic i Mujakic da odmore Muharemovica i Burnica, Tahirovic i Basic jer znaju nesto s loptom, Hajradinovic da podvali pas, Alajbegovic da opali koju izvlaceci s lijeve strane, Demirovic i Bazdar da sto prije dodjemo do gola. Ako krenemo dobro i brzo dodjemo do golova (u sto bas i ne vjerujem), onda Tahirovica i Demirovica izvaditi i odmoriti za Austriju.

soko
Postovi: 5164
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la soko » 05 sep 2025, 23:25

HariTz je napisao/la:
05 sep 2025, 22:44
Kakav sutra sastav očekujete? Baš me zanima hoće li kombinovati (što zbog kartona, što zbog umora).

Nekako imam osjećaj da će Alajbegović u prvih 11.
Samo da ne bude isto kao protiv San Marina kuci.
Protiv Austrije ako stavi Burnica i Jusufa na bekove, Dedic i Gigovic na krila. Tahira, Harisa i Sunjica u sredinu ubice nas ljudi

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NoDi80 » 05 sep 2025, 23:29

Coolpanda24 je napisao/la:
05 sep 2025, 22:16
NoDi80 je napisao/la:
05 sep 2025, 20:30
Evo Rumuni gube od Kanade 0:2 prijateljsku
25 minuta
Igra im novi napadac iz U21 repke Munteanu iz Cluja
Takodjer Ghita stoper koji je igrao sa Hasicem u Craiowi presao u Hannover i evo ga u prvih 11
Sad sam pogledao golove, drugi go presmiješan, šta uradi debil od golmana :urnebes:
Haha zanimljivo da on nije branio samo protiv nas, a poslije je branio sve ostale utakmice
Igrao sa Muharemovicem u Sassuolo
Nadamo se u utorak protiv Kiprs da ce kikssti ponovo


HariTz je napisao/la:
05 sep 2025, 22:44
Kakav sutra sastav očekujete? Baš me zanima hoće li kombinovati (što zbog kartona, što zbog umora).

Nekako imam osjećaj da će Alajbegović u prvih 11.


………..…..Demirovic
Alajbegovic Hajradinovic Memic
…………… Gigovic Sunjic
Burnic Muharemovic Katic Dedic
…………………..Vasilj


Eventualno Bajraktarevic desno, a Memic lijevo
U drugom Memic desno, a Alajbegovic lijevo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1217
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Zglavkar » 05 sep 2025, 23:41

Za San Marino:

Demirović
Memić, Hajradinović, Esmir
Gigović, Tahirović
Burnić, Muharemović, Katić, Gazibegović
Vasilj

Protiv Austrije ubaciti Dedića umjesto Gazibegovića, i Šunjića umjesto Tahirovića ili Hajradinovića.

UtdBiH21
Postovi: 269
Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la UtdBiH21 » 05 sep 2025, 23:47

soko je napisao/la:
05 sep 2025, 22:07
GG3 je napisao/la:
05 sep 2025, 21:55
soko je napisao/la:
05 sep 2025, 21:47


Mi od SP 2014 nismo stavljali igrace na prava mjesta.
Od Susica sa Anelkom i Hadzicem i Medom. Pa Bazdarevic koji jako dobro "pobjedjivao" sa njegovim pozicije nisu vazne, Vedo igrao ofa veznog a Medo def veznog :wtf:

Pa Jbg kad su od 2014 do Danas svi nestrucni bili, mogao si se bar na jednu poziciju prijavit pa povest neku ekipu da nam pokazes kako se to radi.
To nije moj posao. Svi ovi "nestrucni" su vodili turske ekipe i francuske cvajstase, Sergej nije ni to.
Ne moze se poredit ovo sto se danas radi sa Spahom i Sergejem i ovo prije da nisu dosli opet bi se isti igraci vrtili u krug Cimirot , Hadziahmetovic Krunic koji bi igro preko one stvari , gubili bi od Kipra , Luksemburga il bog zna koga ne ,ne bi imali Gigovica , Sunjica ne bi nijedan selektor pozvao Esmira dok je bio u mls pa pitali Savu za Esmira kaze on da ne zna ko je to i da su stotine igraca pogledali al da njega nisu :D i poredi samo prosjek godina igraca prije Barbareza i sad , dali su malicu od 19 godina da igra prvu postavu , ne bi me cudilo da i Kerimu daju istu priliku i dok god se pravi ekipa mi necemo imat neku igru al sa Barbarezom bar znamo da ce ginut na terenu i da ni od koga nece izgubit na nacin na koji se prije gubilo

Avatar
HariTz
Postovi: 3246
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la HariTz » 05 sep 2025, 23:49

Ghuraba je napisao/la:
05 sep 2025, 23:24
Ovako nesto ocekujem sutra:

Vasilj; Gazibegovic - Barisic - Radeljic - Mujakic; Tahirovic - Basic - Hajradinovic - Alajbegovic; Demirovic - Bazdar

Gazibegovic da odmori Dedica, Barisic jer je bolji s loptom od Katica, Radeljic i Mujakic da odmore Muharemovica i Burnica, Tahirovic i Basic jer znaju nesto s loptom, Hajradinovic da podvali pas, Alajbegovic da opali koju izvlaceci s lijeve strane, Demirovic i Bazdar da sto prije dodjemo do gola. Ako krenemo dobro i brzo dodjemo do golova (u sto bas i ne vjerujem), onda Tahirovica i Demirovica izvaditi i odmoriti za Austriju.
Čisto sumnjam da će odmarati Demirovića, jer ovaj može da ore haman 180 minuta :mrgreen: Ovo ostalo :thumbup:

Nije loše ovo da Gazibegović starta, jer trebali bi dobiti i bez njega na desnoj strani.

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la babino » 06 sep 2025, 07:38

Ghuraba je napisao/la:
05 sep 2025, 23:24
Ovako nesto ocekujem sutra:

Vasilj; Gazibegovic - Barisic - Radeljic - Mujakic; Tahirovic - Basic - Hajradinovic - Alajbegovic; Demirovic - Bazdar

Gazibegovic da odmori Dedica, Barisic jer je bolji s loptom od Katica, Radeljic i Mujakic da odmore Muharemovica i Burnica, Tahirovic i Basic jer znaju nesto s loptom, Hajradinovic da podvali pas, Alajbegovic da opali koju izvlaceci s lijeve strane, Demirovic i Bazdar da sto prije dodjemo do gola. Ako krenemo dobro i brzo dodjemo do golova (u sto bas i ne vjerujem), onda Tahirovica i Demirovica izvaditi i odmoriti za Austriju.
..i samo se nadati da ce barem jednu Kerim uzeti na 30m od gola, predriblati jednog i zabiti sa 25m, drugacije ga ne bi zabili u ovom sastavu:-)


Avatar
Ghuraba
Postovi: 6139
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Ghuraba » 06 sep 2025, 07:56

babino je napisao/la:
06 sep 2025, 07:38
..i samo se nadati da ce barem jednu Kerim uzeti na 30m od gola, predriblati jednog i zabiti sa 25m, drugacije ga ne bi zabili u ovom sastavu:-)
:mrgreen:

Ma jok, ide petarda veceras, selektor San Marina najavio da imaju problema s povredama. To bi nas moglo pogurati. :mrgreen:

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la babino » 06 sep 2025, 08:10

Ghuraba je napisao/la:
06 sep 2025, 07:56
babino je napisao/la:
06 sep 2025, 07:38
..i samo se nadati da ce barem jednu Kerim uzeti na 30m od gola, predriblati jednog i zabiti sa 25m, drugacije ga ne bi zabili u ovom sastavu:-)
:mrgreen:

Ma jok, ide petarda veceras, selektor San Marina najavio da imaju problema s povredama. To bi nas moglo pogurati. :mrgreen:
mene je isto ohrabrilo to sto im fale ti blizanci:-)

Avatar
zgembo89
Postovi: 5857
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zgembo89 » 06 sep 2025, 08:27

dedo26 je napisao/la:
05 sep 2025, 15:16
Jedno je realnost a drugo su nase zelje, nema sanse da d prve minute igra nit Alajegovic niti Bajraktarevic, taman da su dali 10 golova ove sezone, to je prosto mentalitet trenera da imaju takve furke. Ko prati fudbal zna o cemu pricam. Tesko da ce i Memicu dat sansu iako je najbolje ocjenjen igrac Ceske lige.

Vezni red ce biti: Gigovic, Hajradinovic, Sunjic, Tahirovic, i stavit ce vjerovatno Demirovica i jos jednog spica, da li Bazdara ili Dzeku. Burnic je bio i proslu lijevi bek, tako da ne sumnjam da ce ga opet stavit.
I onda kad ne budu se mogli sastavit protiv Austrije onda ce biti pali smo ne moze.o igrat dvije utakmicr po 90 m9nita pa to smo vidjeli vec protiv Kipra Radeljic Barisic potonuli nakon Rumunije zatim Tahirovic i Gigovic odma na poluvremenu ih zamjenio jednostavno sada je na Barbarezu hocel biti 2x glup

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []