San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Beduin » 06 sep 2025, 08:43

Ova trojica sto fale u sastavu SM, dvojica su igrala u pocetnom sastavu i treci je usao kasnije.
Naravno, nisu to neka imena i igracine, mladici su to osim Lazzari (22), ne igraju na nekom nivou, ali kad ih trojica fale u sastavu kao sto je SM (dvojcia iz pocetnog sastava) to je sigurno ogroman problem jer nije to tim koji ima dobre zamjene.

Nasam se da ce ici lakse nego u prijasnjoj utakmici. Mi smo tad krenuli sa Demirovicem i Bazdarom u napadu te Hajradinovicem i Gigovicem kao nekim ofanzivnijim veznjacima gdje se Giga izvlacio desno na krilo. Vidili smo na sta je to licilo, totalni fail.
Sad imamo dosta vise opcija u napadu, imamo krilne igrace koji su u dobroj formi i nema razloga za pametovanje i izmisljanje tople vode. Dovoljna je bila ta utakmica da selektor nauci nesto i ispravi. Nema veze sto je u pitanju SM, ti ne mozes napasti sa 2 veznjaka i gurati ih na krila i usput da pokrivaju i sredinu gdje bekovi trpe dosta tu, jednostavno ne mozes tako igrati.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Coolpanda24
Postovi: 3177
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Coolpanda24 » 06 sep 2025, 08:52

Večeras će nam se jasno pokazati da li uči na greškama i ispravlja sve što je bilo pogrešno ili tvrdoglavo gura svoje po svaku cijenu.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2001
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Maroon1946 » 06 sep 2025, 08:53

slika

Već sad hvata neka panika, sretno momci :bih:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 06 sep 2025, 09:05

Omerovic i Kulenovic nisu prijavljeni za utakmicu

Kospo uzeo broj 3, Alajbegovic 19, a Bajraktatevic broj 5.

Avatar
s4mke
Postovi: 620
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la s4mke » 06 sep 2025, 09:06

Samo da im rano utrpamo i nema brige.
Ocekujem 3 gola u mrezi najslabije repstacije svijeta :bih:

Avatar
Cartman
Postovi: 20533
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Cartman » 06 sep 2025, 09:15

Goalgetter je napisao/la:
06 sep 2025, 09:05
Omerovic i Kulenovic nisu prijavljeni za utakmicu
Obojica zalutali na spisak svakako.

A cuj krilo broj 5. Para oci nama starcima. :beba:
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 06 sep 2025, 09:16, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

bhfanatic14
Postovi: 5991
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la bhfanatic14 » 06 sep 2025, 09:15

Pozvao naknadno jusufa i esmira oni mu u sastavu a nisu njegovi prvobitni puleni omer i kulen 🤣🤣 samo jos jedan novi dokaz da smo blizu istini kao uvijek. Kakvi mentalni patuljci slave da fale 3 igraca san marinu 😅😅 kolko moras bit los i na niskim granima da to slavis.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 06 sep 2025, 09:22

Cartman je napisao/la:
06 sep 2025, 09:15
Goalgetter je napisao/la:
06 sep 2025, 09:05
Omerovic i Kulenovic nisu prijavljeni za utakmicu
Obojica zalutali na spisak svakako.

A cuj krilo broj 5. Para oci nama starcima. :beba:
Haman zbog Perisica uzeo. :mrgreen:

Benko123
Postovi: 791
Pridružen/a: 20 feb 2021, 13:33
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Benko123 » 06 sep 2025, 09:26

Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Gazibegovic
Tahirovic Gigovic
Memic Bajraktarevic Alajbegovic
Demirovic

I laganih 0-3 za poluvrijeme :kafa:

Sindikat12
Postovi: 2261
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sindikat12 » 06 sep 2025, 09:26

Cartman je napisao/la:
06 sep 2025, 09:15
Goalgetter je napisao/la:
06 sep 2025, 09:05
Omerovic i Kulenovic nisu prijavljeni za utakmicu
Obojica zalutali na spisak svakako.

A cuj krilo broj 5. Para oci nama starcima. :beba:
Kerim mu uzeo 19, sto po mojoj procjeni znaci da ce Kerim startat.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6109
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Ghuraba » 06 sep 2025, 09:35

Moguce da i Bajraktarevic bude starter, buduci da je na jucerasnje pitanje u vezi tih naknadno pozvanih (koliko je zadovoljan s njima ili kako je vec Miske formulisao pitanje) rekao da ce se sve vidjeti sutra kad krene utakmica. Ja bih volio i njega i Jusufa od prvih 11, da Dedic malo odmori. Ako nista, volio bih Gazibega bar na lijevoj strani - cisto da mu pokaze da i to moze odigrati, mada ne vjerujem da Barba razmislja u tom smjeru...

Avatar
Sheyi
Postovi: 13895
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sheyi » 06 sep 2025, 09:39

bhfanatic14 je napisao/la:
06 sep 2025, 09:15
Pozvao naknadno jusufa i esmira oni mu u sastavu a nisu njegovi prvobitni puleni omer i kulen 🤣🤣 samo jos jedan novi dokaz da smo blizu istini kao uvijek. Kakvi mentalni patuljci slave da fale 3 igraca san marinu 😅😅 kolko moras bit los i na niskim granima da to slavis.
Nije prvi put kod nasih selektora i bit ce sigurno najmanje jedan sa nankadnog spiska u prvih XI

Coolpanda24
Postovi: 3177
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Coolpanda24 » 06 sep 2025, 09:53

Ghuraba je napisao/la:
06 sep 2025, 09:35
Moguce da i Bajraktarevic bude starter, buduci da je na jucerasnje pitanje u vezi tih naknadno pozvanih (koliko je zadovoljan s njima ili kako je vec Miske formulisao pitanje) rekao da ce se sve vidjeti sutra kad krene utakmica.
Ja to baš nisam tako shvatio. Rekao je za Juku i Esmira, citiram: “Ako dođe do toga da dobiju svoje minute, nadam se da će ispuniti ono što se dogovorimo.”
A na pitanje da li mu je izostanak Đakovca i Malića poremetio planove, nasmijao se i rekao: “Vidjećete sutra kad izbacim sastav”, u fazonu “nije me poremetilo, nisam ih ni planirao u prvih 11” 😂

Avatar
edvaE2
Postovi: 476
Pridružen/a: 04 nov 2024, 08:42
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la edvaE2 » 06 sep 2025, 10:05

Cartman je napisao/la:
06 sep 2025, 09:15
Goalgetter je napisao/la:
06 sep 2025, 09:05
Omerovic i Kulenovic nisu prijavljeni za utakmicu
Obojica zalutali na spisak svakako.

A cuj krilo broj 5. Para oci nama starcima. :beba:
Ide na desnog beka, da iznenadi :rol:

Avatar
hurem
Postovi: 10141
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la hurem » 06 sep 2025, 10:21

Večeras ide jedna sigurna pobjeda u idealnim uvjetima za jednu utakmicu.
Sto se tice utakmice u junu na 35 stepeni, u 15 sati, na tvrdoj podlozi, (itd) to je bio zločin prema igračima ali i navijacima. Ne bih ulazio ponovo u taktičke fule selektora i stav igraca "lahko cemo", ali u toj utakmici i da je bio recimo Bajraktarevic, gledali bismo isti scenario. Jednostavno je takav momentum bio.
Najvažnija je pobjeda u toj utakmici, a ta utakmica sama po sebi je mjerilo ničega.

Večeras do sigurne pobjede u izmijenjenom sastavu, gdje će debitovati i Alajbegovic i Kospo, a potom spremni dočekati Austriju i boriti se 90+ minuta za pozitivan rezultat.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6109
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Ghuraba » 06 sep 2025, 10:25

Coolpanda24 je napisao/la:
06 sep 2025, 09:53
Ghuraba je napisao/la:
06 sep 2025, 09:35
Moguce da i Bajraktarevic bude starter, buduci da je na jucerasnje pitanje u vezi tih naknadno pozvanih (koliko je zadovoljan s njima ili kako je vec Miske formulisao pitanje) rekao da ce se sve vidjeti sutra kad krene utakmica.
Ja to baš nisam tako shvatio. Rekao je za Juku i Esmira, citiram: “Ako dođe do toga da dobiju svoje minute, nadam se da će ispuniti ono što se dogovorimo.”
A na pitanje da li mu je izostanak Đakovca i Malića poremetio planove, nasmijao se i rekao: “Vidjećete sutra kad izbacim sastav”, u fazonu “nije me poremetilo, nisam ih ni planirao u prvih 11” 😂
Pa ne mozemo vidjeti kad izbaci sastav da li bi mu oni igrali, ako njih nikako ni nema na okupljanju. :mrgreen:

Nisam bas pomno slusao pressicu, ali sam ovaj boldirani dio shvatio kao 'postoji sansa da upravo te novajlije vidite sutra od prvih 11'. Mozda i grijesim...

Mene raduje da Kospo nije zavrsio na tribinama. Valjda mu da koji minut veceras ako povedemo bar 2 razlike do neke 75. minute. :D

Avatar
DamirT
Postovi: 30883
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 06 sep 2025, 10:32

Kulenovic i Omerovic bi trebali i protiv Austrije biti na tribinama. Jer ako ne mozes uletiti u ekipu protiv najlosije svjetske ekipe, nemas sta traziti ni protiv najbolje ekipe u grupi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Cartman
Postovi: 20533
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Cartman » 06 sep 2025, 10:33

DamirT je napisao/la:
06 sep 2025, 10:32
Kulenovic i Omerovic bi trebali i protiv Austrije biti na tribinama. Jer ako ne mozes uletiti u ekipu protiv najlosije svjetske ekipe, nemas sta traziti ni protiv najbolje ekipe u grupi.
Ma Omerovic nije u stanju igrat protiv ozbiljne ekipe. Protiv Madjarske mu je trebalo 10 minuta da nas kosta utakmicu. Nema sta trazit na spisku momak.

Kulenovic je jednostavno panj.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
edvaE2
Postovi: 476
Pridružen/a: 04 nov 2024, 08:42
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la edvaE2 » 06 sep 2025, 10:36

Dobit ce novajlije minute veceras sigurno. Ko zna citati izmedju redova, na 1. presici je rekao da ih jesmo prerano pozvali ali tu su da ih kaparišemo.

Mene brine sto mi pod palicom ovog ss jos uvijek nismo pokazali da se znamo ofanzivno nametnuti protiv objektivno slabijih selekcija. Veceras cemo vidjeti ima li tu pomaka.

Sto se Austrije tice, bice tvrda utakmica na kojoj je svaki ishod moguc, ali ako izgubimo bice 1 razlike. Nece nas nakantat. Cak mislim da je nasim prirodnije igrati tu utakmicu nego ovu veceras. Zbog pada kvaliteta vec smo se polako naviknuli da je vecina ekipa jaca od nas pa nam je prirodno da se branimo i trazimo neke golove iz brze tranzicije. Jednostavno nismo vise na onom nivou od prije 10 godina kada smo mogli izdominirati u mnogim utakmicama. Sada nakon 15-20 min prepustimo loptu i cekamo nasu šansu.

Kapetan
Postovi: 934
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Kapetan » 06 sep 2025, 11:00

edvaE2 je napisao/la:
06 sep 2025, 10:36
Dobit ce novajlije minute veceras sigurno. Ko zna citati izmedju redova, na 1. presici je rekao da ih jesmo prerano pozvali ali tu su da ih kaparišemo.

Mene brine sto mi pod palicom ovog ss jos uvijek nismo pokazali da se znamo ofanzivno nametnuti protiv objektivno slabijih selekcija. Veceras cemo vidjeti ima li tu pomaka.

Sto se Austrije tice, bice tvrda utakmica na kojoj je svaki ishod moguc, ali ako izgubimo bice 1 razlike. Nece nas nakantat. Cak mislim da je nasim prirodnije igrati tu utakmicu nego ovu veceras. Zbog pada kvaliteta vec smo se polako naviknuli da je vecina ekipa jaca od nas pa nam je prirodno da se branimo i trazimo neke golove iz brze tranzicije. Jednostavno nismo vise na onom nivou od prije 10 godina kada smo mogli izdominirati u mnogim utakmicama. Sada nakon 15-20 min prepustimo loptu i cekamo nasu šansu.
Mlada ekipa, zato i varira igra, radi toga su potrebni i stariji igrači da donesu potrebnu stabilnost u igri. Takodjer do sad nismo imali igrača koji bi mogao odapet sa 20-30 metara kada protivnik igra bunker. Zato se tražio Janković a u medjuvremenu se istakao Alajbegović koji bi možda mogao odgovorit zadatku. Treba imat na umu da ipak pola reprezentacije moze igrati za u 21 reprezentaciju i da ćemo plodove rade ubirat tek u narednih nekoliko godina. Ako se desi da se sad plasirano bilo bi fantastično, a ako ne onda ne trebamo nikog razapinjat.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 231983, adrenaline323, Beduin, Bing [Bot], Goalgetter, Google Adsense [Bot], rossonero85, Shevko, Sheyi, soccerfan i 82 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []