San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Beduin
- Postovi: 19472
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ova trojica sto fale u sastavu SM, dvojica su igrala u pocetnom sastavu i treci je usao kasnije.
Naravno, nisu to neka imena i igracine, mladici su to osim Lazzari (22), ne igraju na nekom nivou, ali kad ih trojica fale u sastavu kao sto je SM (dvojcia iz pocetnog sastava) to je sigurno ogroman problem jer nije to tim koji ima dobre zamjene.
Nasam se da ce ici lakse nego u prijasnjoj utakmici. Mi smo tad krenuli sa Demirovicem i Bazdarom u napadu te Hajradinovicem i Gigovicem kao nekim ofanzivnijim veznjacima gdje se Giga izvlacio desno na krilo. Vidili smo na sta je to licilo, totalni fail.
Sad imamo dosta vise opcija u napadu, imamo krilne igrace koji su u dobroj formi i nema razloga za pametovanje i izmisljanje tople vode. Dovoljna je bila ta utakmica da selektor nauci nesto i ispravi. Nema veze sto je u pitanju SM, ti ne mozes napasti sa 2 veznjaka i gurati ih na krila i usput da pokrivaju i sredinu gdje bekovi trpe dosta tu, jednostavno ne mozes tako igrati.
Naravno, nisu to neka imena i igracine, mladici su to osim Lazzari (22), ne igraju na nekom nivou, ali kad ih trojica fale u sastavu kao sto je SM (dvojcia iz pocetnog sastava) to je sigurno ogroman problem jer nije to tim koji ima dobre zamjene.
Nasam se da ce ici lakse nego u prijasnjoj utakmici. Mi smo tad krenuli sa Demirovicem i Bazdarom u napadu te Hajradinovicem i Gigovicem kao nekim ofanzivnijim veznjacima gdje se Giga izvlacio desno na krilo. Vidili smo na sta je to licilo, totalni fail.
Sad imamo dosta vise opcija u napadu, imamo krilne igrace koji su u dobroj formi i nema razloga za pametovanje i izmisljanje tople vode. Dovoljna je bila ta utakmica da selektor nauci nesto i ispravi. Nema veze sto je u pitanju SM, ti ne mozes napasti sa 2 veznjaka i gurati ih na krila i usput da pokrivaju i sredinu gdje bekovi trpe dosta tu, jednostavno ne mozes tako igrati.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
-
Coolpanda24
- Postovi: 3177
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Večeras će nam se jasno pokazati da li uči na greškama i ispravlja sve što je bilo pogrešno ili tvrdoglavo gura svoje po svaku cijenu.
- Maroon1946
- Postovi: 2001
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
- Goalgetter
- Postovi: 24452
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Omerovic i Kulenovic nisu prijavljeni za utakmicu
Kospo uzeo broj 3, Alajbegovic 19, a Bajraktatevic broj 5.
Kospo uzeo broj 3, Alajbegovic 19, a Bajraktatevic broj 5.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Samo da im rano utrpamo i nema brige.
Ocekujem 3 gola u mrezi najslabije repstacije svijeta
Ocekujem 3 gola u mrezi najslabije repstacije svijeta
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Obojica zalutali na spisak svakako.
A cuj krilo broj 5. Para oci nama starcima.
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 06 sep 2025, 09:16, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pozvao naknadno jusufa i esmira oni mu u sastavu a nisu njegovi prvobitni puleni omer i kulen 
samo jos jedan novi dokaz da smo blizu istini kao uvijek. Kakvi mentalni patuljci slave da fale 3 igraca san marinu 
kolko moras bit los i na niskim granima da to slavis.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
- Goalgetter
- Postovi: 24452
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Gazibegovic
Tahirovic Gigovic
Memic Bajraktarevic Alajbegovic
Demirovic
I laganih 0-3 za poluvrijeme
Dedic Katic Muharemovic Gazibegovic
Tahirovic Gigovic
Memic Bajraktarevic Alajbegovic
Demirovic
I laganih 0-3 za poluvrijeme
-
Sindikat12
- Postovi: 2261
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moguce da i Bajraktarevic bude starter, buduci da je na jucerasnje pitanje u vezi tih naknadno pozvanih (koliko je zadovoljan s njima ili kako je vec Miske formulisao pitanje) rekao da ce se sve vidjeti sutra kad krene utakmica. Ja bih volio i njega i Jusufa od prvih 11, da Dedic malo odmori. Ako nista, volio bih Gazibega bar na lijevoj strani - cisto da mu pokaze da i to moze odigrati, mada ne vjerujem da Barba razmislja u tom smjeru...
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nije prvi put kod nasih selektora i bit ce sigurno najmanje jedan sa nankadnog spiska u prvih XIbhfanatic14 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 09:15Pozvao naknadno jusufa i esmira oni mu u sastavu a nisu njegovi prvobitni puleni omer i kulensamo jos jedan novi dokaz da smo blizu istini kao uvijek. Kakvi mentalni patuljci slave da fale 3 igraca san marinu
kolko moras bit los i na niskim granima da to slavis.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3177
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ja to baš nisam tako shvatio. Rekao je za Juku i Esmira, citiram: “Ako dođe do toga da dobiju svoje minute, nadam se da će ispuniti ono što se dogovorimo.”
A na pitanje da li mu je izostanak Đakovca i Malića poremetio planove, nasmijao se i rekao: “Vidjećete sutra kad izbacim sastav”, u fazonu “nije me poremetilo, nisam ih ni planirao u prvih 11”
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Večeras ide jedna sigurna pobjeda u idealnim uvjetima za jednu utakmicu.
Sto se tice utakmice u junu na 35 stepeni, u 15 sati, na tvrdoj podlozi, (itd) to je bio zločin prema igračima ali i navijacima. Ne bih ulazio ponovo u taktičke fule selektora i stav igraca "lahko cemo", ali u toj utakmici i da je bio recimo Bajraktarevic, gledali bismo isti scenario. Jednostavno je takav momentum bio.
Najvažnija je pobjeda u toj utakmici, a ta utakmica sama po sebi je mjerilo ničega.
Večeras do sigurne pobjede u izmijenjenom sastavu, gdje će debitovati i Alajbegovic i Kospo, a potom spremni dočekati Austriju i boriti se 90+ minuta za pozitivan rezultat.
Sto se tice utakmice u junu na 35 stepeni, u 15 sati, na tvrdoj podlozi, (itd) to je bio zločin prema igračima ali i navijacima. Ne bih ulazio ponovo u taktičke fule selektora i stav igraca "lahko cemo", ali u toj utakmici i da je bio recimo Bajraktarevic, gledali bismo isti scenario. Jednostavno je takav momentum bio.
Najvažnija je pobjeda u toj utakmici, a ta utakmica sama po sebi je mjerilo ničega.
Večeras do sigurne pobjede u izmijenjenom sastavu, gdje će debitovati i Alajbegovic i Kospo, a potom spremni dočekati Austriju i boriti se 90+ minuta za pozitivan rezultat.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pa ne mozemo vidjeti kad izbaci sastav da li bi mu oni igrali, ako njih nikako ni nema na okupljanju.Coolpanda24 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 09:53Ja to baš nisam tako shvatio. Rekao je za Juku i Esmira, citiram: “Ako dođe do toga da dobiju svoje minute, nadam se da će ispuniti ono što se dogovorimo.”
A na pitanje da li mu je izostanak Đakovca i Malića poremetio planove, nasmijao se i rekao: “Vidjećete sutra kad izbacim sastav”, u fazonu “nije me poremetilo, nisam ih ni planirao u prvih 11”![]()
Nisam bas pomno slusao pressicu, ali sam ovaj boldirani dio shvatio kao 'postoji sansa da upravo te novajlije vidite sutra od prvih 11'. Mozda i grijesim...
Mene raduje da Kospo nije zavrsio na tribinama. Valjda mu da koji minut veceras ako povedemo bar 2 razlike do neke 75. minute.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Kulenovic i Omerovic bi trebali i protiv Austrije biti na tribinama. Jer ako ne mozes uletiti u ekipu protiv najlosije svjetske ekipe, nemas sta traziti ni protiv najbolje ekipe u grupi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma Omerovic nije u stanju igrat protiv ozbiljne ekipe. Protiv Madjarske mu je trebalo 10 minuta da nas kosta utakmicu. Nema sta trazit na spisku momak.
Kulenovic je jednostavno panj.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dobit ce novajlije minute veceras sigurno. Ko zna citati izmedju redova, na 1. presici je rekao da ih jesmo prerano pozvali ali tu su da ih kaparišemo.
Mene brine sto mi pod palicom ovog ss jos uvijek nismo pokazali da se znamo ofanzivno nametnuti protiv objektivno slabijih selekcija. Veceras cemo vidjeti ima li tu pomaka.
Sto se Austrije tice, bice tvrda utakmica na kojoj je svaki ishod moguc, ali ako izgubimo bice 1 razlike. Nece nas nakantat. Cak mislim da je nasim prirodnije igrati tu utakmicu nego ovu veceras. Zbog pada kvaliteta vec smo se polako naviknuli da je vecina ekipa jaca od nas pa nam je prirodno da se branimo i trazimo neke golove iz brze tranzicije. Jednostavno nismo vise na onom nivou od prije 10 godina kada smo mogli izdominirati u mnogim utakmicama. Sada nakon 15-20 min prepustimo loptu i cekamo nasu šansu.
Mene brine sto mi pod palicom ovog ss jos uvijek nismo pokazali da se znamo ofanzivno nametnuti protiv objektivno slabijih selekcija. Veceras cemo vidjeti ima li tu pomaka.
Sto se Austrije tice, bice tvrda utakmica na kojoj je svaki ishod moguc, ali ako izgubimo bice 1 razlike. Nece nas nakantat. Cak mislim da je nasim prirodnije igrati tu utakmicu nego ovu veceras. Zbog pada kvaliteta vec smo se polako naviknuli da je vecina ekipa jaca od nas pa nam je prirodno da se branimo i trazimo neke golove iz brze tranzicije. Jednostavno nismo vise na onom nivou od prije 10 godina kada smo mogli izdominirati u mnogim utakmicama. Sada nakon 15-20 min prepustimo loptu i cekamo nasu šansu.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mlada ekipa, zato i varira igra, radi toga su potrebni i stariji igrači da donesu potrebnu stabilnost u igri. Takodjer do sad nismo imali igrača koji bi mogao odapet sa 20-30 metara kada protivnik igra bunker. Zato se tražio Janković a u medjuvremenu se istakao Alajbegović koji bi možda mogao odgovorit zadatku. Treba imat na umu da ipak pola reprezentacije moze igrati za u 21 reprezentaciju i da ćemo plodove rade ubirat tek u narednih nekoliko godina. Ako se desi da se sad plasirano bilo bi fantastično, a ako ne onda ne trebamo nikog razapinjat.edvaE2 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 10:36Dobit ce novajlije minute veceras sigurno. Ko zna citati izmedju redova, na 1. presici je rekao da ih jesmo prerano pozvali ali tu su da ih kaparišemo.
Mene brine sto mi pod palicom ovog ss jos uvijek nismo pokazali da se znamo ofanzivno nametnuti protiv objektivno slabijih selekcija. Veceras cemo vidjeti ima li tu pomaka.
Sto se Austrije tice, bice tvrda utakmica na kojoj je svaki ishod moguc, ali ako izgubimo bice 1 razlike. Nece nas nakantat. Cak mislim da je nasim prirodnije igrati tu utakmicu nego ovu veceras. Zbog pada kvaliteta vec smo se polako naviknuli da je vecina ekipa jaca od nas pa nam je prirodno da se branimo i trazimo neke golove iz brze tranzicije. Jednostavno nismo vise na onom nivou od prije 10 godina kada smo mogli izdominirati u mnogim utakmicama. Sada nakon 15-20 min prepustimo loptu i cekamo nasu šansu.
Online
Trenutno korisnika/ca: FerdinandF, Goalgetter, Google Adsense [Bot], insimadop, LeCoq, Micron, Pensioner26, Proximic, RightBack, Sensei, Sheyi i 76 gostiju.




