San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 16547
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 sep 2025, 23:52

EdinjoBos je napisao/la:
06 sep 2025, 23:43
myself je napisao/la:
06 sep 2025, 23:31
Protiv Austrije ce sigurno igrati:
Dedic jer ga je čuvao od kartona
Muhareovic isto
Katic
Burnic- ranije izasao da ga odmori
Tahirovic- ranije izasao da odmori
Sunjic- Cuvao ga od kartona
Gigovic- isto
Džeko
Demirović
Ostaje samo jedna pozicija upitna a to ce biti Memici ili Alajbegovic
Hajradinovic je izasao jer je bio los i nikada do sada nije igrao sa jacim protivnicima.
ja bih ovako:

----------------vasilj-----------------
dedic-muharemovic-katic-burnic
-----------------sunjic----------------
memic-tahirovic-gigovic-alajbegovic
------------------dzeko---------------
Tako ce i biti formacijiski, ali ce 100% Demirovic glumiti krilo umjesto malog.I fakat se iskreno nadam da ce igrati ovi stoperi i da ce memic biti na desnom krilu.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18856
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la ronaldo99 » 06 sep 2025, 23:55

Memic bi mogao itekako i buducnosti biti bitan faktor u repki. On i Dedic na desnoj strani djeluje bas bas dobro. Valjda ce i Kolasinac biti spreman za oktobar.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19193
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la akisarajevo92 » 06 sep 2025, 23:57

E sad kad bi se pojavila jos neka desetka i devetka iole talentovani kao Kerim, imam osjecaj da bi sigurno otisli na 2-3 Eura u narednih 15 godina :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Masqareda » 06 sep 2025, 23:57

myself je napisao/la:
06 sep 2025, 23:31
Protiv Austrije ce sigurno igrati:
Dedic jer ga je čuvao od kartona
Muhareovic isto
Katic
Burnic- ranije izasao da ga odmori
Tahirovic- ranije izasao da odmori
Sunjic- Cuvao ga od kartona
Gigovic- isto
Džeko
Demirović
Ostaje samo jedna pozicija upitna a to ce biti Memici ili Alajbegovic
Hajradinovic je izasao jer je bio los i nikada do sada nije igrao sa jacim protivnicima.
Nazalost to je to. Steta sto cemo propustit direktnu kvalifikaciju zbog njegovih gluposti.

Bice zanimljiv baraz protiv Njemacke. Kad nasi napune stadion u Minjhenu. :yawn:

Zeko87
Postovi: 2963
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Zeko87 » 07 sep 2025, 00:01

Šteta zbog penala Kipra, remi Austrije večeras bi nas 20% gurnuo na SP. Moramo ići na pobjedu u utorak.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

DjaniTarik
Postovi: 914
Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DjaniTarik » 07 sep 2025, 00:01

Kako bi nam seo dobro dosao u utorak jbt

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5728
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JohnCleese » 07 sep 2025, 00:03

Protiv Austrije ide tvrda 3-5-2
Barisic, Katic, Muhremovic
Dedic, Gigovic,Sunjic,Tahirovic, Burnic
Dzeko, Demirovic
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Blackwargreymon
Postovi: 734
Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Blackwargreymon » 07 sep 2025, 00:05

Dzeko
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj

061657451
Postovi: 609
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 061657451 » 07 sep 2025, 00:09

Austrija ce nakon lose izvedbe pritiv Kipra puno bolje izgledati u utorak u Zenici.Ima li iko da odigra lijevog beka mjesto Burnica ?Tahirovic ok bio veceras, i gol je dao, procepuo.Alajbegovic i Memic moraju pocet na krilima.Demirovic klupa.Problem su nam stoperi koga god da stavi.

Avatar
Cartman
Postovi: 20533
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Cartman » 07 sep 2025, 00:10

313 je napisao/la:
06 sep 2025, 23:45
4.55 na nas protiv Austrije na Flashscoreu, puno li je brate
Imas i preko 5 na nekim sajtovima.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

zeljovac21
Postovi: 2520
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zeljovac21 » 07 sep 2025, 00:10

Da se mene pita a ne pita alajbegovic i bajraktarevic bi pocinjali svaku po krilima, desetka hajradinovic

icetea01
Postovi: 425
Pridružen/a: 11 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la icetea01 » 07 sep 2025, 00:12

Blackwargreymon je napisao/la:
07 sep 2025, 00:05
Dzeko
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj
bilo bi logicno, ali smijem se kladiti da od ovih 11 igraca najmanje njih 3-4 nece biti u pocetnom sastavu :mrgreen:

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Quartararo » 07 sep 2025, 00:14

Cartman je napisao/la:
07 sep 2025, 00:10
313 je napisao/la:
06 sep 2025, 23:45
4.55 na nas protiv Austrije na Flashscoreu, puno li je brate
Imas i preko 5 na nekim sajtovima.
Auu bruda pa ne mogu ni uduplati milju. Sramota. :yawn:

Avatar
231983
Postovi: 2123
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 231983 » 07 sep 2025, 00:15

:bih:
Blackwargreymon je napisao/la:
07 sep 2025, 00:05
Dzeko
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj
Taman tako.. mislim da bi 80% forumaša napisalo ovih 11 i ovako ih poslagalo.
Moguce cak i da ce biti ovako, samo da ne glumi nista s Harisom, Mujakicem itd.
Mozda cak Mujakica umjesto Burnica stavi jer je Nihad bolji u defanzivi, a pretpostavka je da cemo se vise braniti tu vecer. (Nemojte misliti da ja prizivam Mujakica ebo vas on 😅)
Mozda je, od svih, Burnic ipak najbolje rjesenje na LB (iako ni on nije neka sreca), jer je Jusuf, ocito, pogrijesio sport. Veceras je protiv amatera, na svojoj prirodnoj poziciji izgledao veci amater od onih amatera, a kamo li tisnuti ga lijevo protiv Austrije. To nipošto!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 07 sep 2025, 00:17

Koliko god Demirović bio loš večeras, ludost i glupost je praviti bilo kakve postave/kombinacije bez njega. Pravi recency bias.

Protiv Austrijanaca nam treba presing, a jedino on može iznijeti presing 90 minuta bez prestanka da se ne oznoji u ovoj ekipi, tako da je on prvo ime na spisku prvih 11 odma poslije Vasilja.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la napapijri1987 » 07 sep 2025, 00:18

061657451 je napisao/la:
07 sep 2025, 00:09
Austrija ce nakon lose izvedbe pritiv Kipra puno bolje izgledati u utorak u Zenici.Ima li iko da odigra lijevog beka mjesto Burnica ?Tahirovic ok bio veceras, i gol je dao, procepuo.Alajbegovic i Memic moraju pocet na krilima.Demirovic klupa.Problem su nam stoperi koga god da stavi.
A u kakvom kanalu ce biti ako izgube? Prvi na tabeli iz 5 tekmi 5 pobjeda sa,nadam se,samo jednim primljenim golom,oni nisu napucali kipar kako su ocekivali,javnost ne vjeruje igracima,igraci u kanalu...
Mi njih ako u utorak dobijemo oni ce kiksati jos jednu ili dvije tekme sigurno a mi na tim krilima ulazimo u naredne tekme.
Nama je ovo kao finale sad 😄

EdinjoBos
Postovi: 1906
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la EdinjoBos » 07 sep 2025, 00:22

akisarajevo92 je napisao/la:
06 sep 2025, 23:57
E sad kad bi se pojavila jos neka desetka i devetka iole talentovani kao Kerim, imam osjecaj da bi sigurno otisli na 2-3 Eura u narednih 15 godina :mrgreen:
ja bih, kad se aBd oporavi i vrati u formu prije povrede dao sansu ajdinu hasicu!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19193
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la akisarajevo92 » 07 sep 2025, 00:26

Quartararo je napisao/la:
07 sep 2025, 00:14
Cartman je napisao/la:
07 sep 2025, 00:10
313 je napisao/la:
06 sep 2025, 23:45
4.55 na nas protiv Austrije na Flashscoreu, puno li je brate
Imas i preko 5 na nekim sajtovima.
Auu bruda pa ne mogu ni uduplati milju. Sramota. :yawn:
Duplaj je sa 1X :yawn:

slika
Don't believe the hype.

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Beduin » 07 sep 2025, 00:27

Ne smijem mi zamisliti naredne godine lijevo Seo/Kerim, desno Esmir(Memic)/Dedic, u odbrani siguran Muharemovic, u napadu Demirovic/Bazdar, to ce biti trke na sve strane, tehnika izvesna za nase prilike, strasan tim bismo trebali imati.
A i Kospo izgledom bas lici na stamenog stopera sa dobrom tehnikom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

MostarskiSin
Postovi: 2061
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la MostarskiSin » 07 sep 2025, 00:30

Blackwargreymon je napisao/la:
07 sep 2025, 00:05
Dzeko
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj
Cisto sumnjam da ce Dzeko poceti od prve minute, a jos manje vjerujem da ce Demirovic biti na klupi. Austriju najvise krasi trka, a kod nas Demirovic najspremniji igrac i kao takav ti je potreban za presing. Za ostalo se slazem i vjerujem da ce Barba izvesti nesto slicno.

Zamisli tek da je spreman Kolasinac i da je sve ok s Ahmedhodzicem.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, random11, rossonero85, soccerfan, Zeko87 i 70 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []