Tako ce i biti formacijiski, ali ce 100% Demirovic glumiti krilo umjesto malog.I fakat se iskreno nadam da ce igrati ovi stoperi i da ce memic biti na desnom krilu.EdinjoBos je napisao/la: ↑06 sep 2025, 23:43ja bih ovako:myself je napisao/la: ↑06 sep 2025, 23:31Protiv Austrije ce sigurno igrati:
Dedic jer ga je čuvao od kartona
Muhareovic isto
Katic
Burnic- ranije izasao da ga odmori
Tahirovic- ranije izasao da odmori
Sunjic- Cuvao ga od kartona
Gigovic- isto
Džeko
Demirović
Ostaje samo jedna pozicija upitna a to ce biti Memici ili Alajbegovic
Hajradinovic je izasao jer je bio los i nikada do sada nije igrao sa jacim protivnicima.
----------------vasilj-----------------
dedic-muharemovic-katic-burnic
-----------------sunjic----------------
memic-tahirovic-gigovic-alajbegovic
------------------dzeko---------------
San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16547
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Memic bi mogao itekako i buducnosti biti bitan faktor u repki. On i Dedic na desnoj strani djeluje bas bas dobro. Valjda ce i Kolasinac biti spreman za oktobar.
- akisarajevo92
- Postovi: 19193
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
E sad kad bi se pojavila jos neka desetka i devetka iole talentovani kao Kerim, imam osjecaj da bi sigurno otisli na 2-3 Eura u narednih 15 godina 
Don't believe the hype.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nazalost to je to. Steta sto cemo propustit direktnu kvalifikaciju zbog njegovih gluposti.myself je napisao/la: ↑06 sep 2025, 23:31Protiv Austrije ce sigurno igrati:
Dedic jer ga je čuvao od kartona
Muhareovic isto
Katic
Burnic- ranije izasao da ga odmori
Tahirovic- ranije izasao da odmori
Sunjic- Cuvao ga od kartona
Gigovic- isto
Džeko
Demirović
Ostaje samo jedna pozicija upitna a to ce biti Memici ili Alajbegovic
Hajradinovic je izasao jer je bio los i nikada do sada nije igrao sa jacim protivnicima.
Bice zanimljiv baraz protiv Njemacke. Kad nasi napune stadion u Minjhenu.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Šteta zbog penala Kipra, remi Austrije večeras bi nas 20% gurnuo na SP. Moramo ići na pobjedu u utorak.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
-
DjaniTarik
- Postovi: 914
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Kako bi nam seo dobro dosao u utorak jbt
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Protiv Austrije ide tvrda 3-5-2
Barisic, Katic, Muhremovic
Dedic, Gigovic,Sunjic,Tahirovic, Burnic
Dzeko, Demirovic
Barisic, Katic, Muhremovic
Dedic, Gigovic,Sunjic,Tahirovic, Burnic
Dzeko, Demirovic
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
- Blackwargreymon
- Postovi: 734
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dzeko
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Austrija ce nakon lose izvedbe pritiv Kipra puno bolje izgledati u utorak u Zenici.Ima li iko da odigra lijevog beka mjesto Burnica ?Tahirovic ok bio veceras, i gol je dao, procepuo.Alajbegovic i Memic moraju pocet na krilima.Demirovic klupa.Problem su nam stoperi koga god da stavi.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Imas i preko 5 na nekim sajtovima.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
zeljovac21
- Postovi: 2520
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Da se mene pita a ne pita alajbegovic i bajraktarevic bi pocinjali svaku po krilima, desetka hajradinovic
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
bilo bi logicno, ali smijem se kladiti da od ovih 11 igraca najmanje njih 3-4 nece biti u pocetnom sastavuBlackwargreymon je napisao/la: ↑07 sep 2025, 00:05Dzeko
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Taman tako.. mislim da bi 80% forumaša napisalo ovih 11 i ovako ih poslagalo.Blackwargreymon je napisao/la: ↑07 sep 2025, 00:05Dzeko
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj
Moguce cak i da ce biti ovako, samo da ne glumi nista s Harisom, Mujakicem itd.
Mozda cak Mujakica umjesto Burnica stavi jer je Nihad bolji u defanzivi, a pretpostavka je da cemo se vise braniti tu vecer. (Nemojte misliti da ja prizivam Mujakica ebo vas on
Mozda je, od svih, Burnic ipak najbolje rjesenje na LB (iako ni on nije neka sreca), jer je Jusuf, ocito, pogrijesio sport. Veceras je protiv amatera, na svojoj prirodnoj poziciji izgledao veci amater od onih amatera, a kamo li tisnuti ga lijevo protiv Austrije. To nipošto!
- baboedindzeko09
- Postovi: 14551
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Koliko god Demirović bio loš večeras, ludost i glupost je praviti bilo kakve postave/kombinacije bez njega. Pravi recency bias.
Protiv Austrijanaca nam treba presing, a jedino on može iznijeti presing 90 minuta bez prestanka da se ne oznoji u ovoj ekipi, tako da je on prvo ime na spisku prvih 11 odma poslije Vasilja.
Protiv Austrijanaca nam treba presing, a jedino on može iznijeti presing 90 minuta bez prestanka da se ne oznoji u ovoj ekipi, tako da je on prvo ime na spisku prvih 11 odma poslije Vasilja.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
napapijri1987
- Postovi: 1107
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
A u kakvom kanalu ce biti ako izgube? Prvi na tabeli iz 5 tekmi 5 pobjeda sa,nadam se,samo jednim primljenim golom,oni nisu napucali kipar kako su ocekivali,javnost ne vjeruje igracima,igraci u kanalu...061657451 je napisao/la: ↑07 sep 2025, 00:09Austrija ce nakon lose izvedbe pritiv Kipra puno bolje izgledati u utorak u Zenici.Ima li iko da odigra lijevog beka mjesto Burnica ?Tahirovic ok bio veceras, i gol je dao, procepuo.Alajbegovic i Memic moraju pocet na krilima.Demirovic klupa.Problem su nam stoperi koga god da stavi.
Mi njih ako u utorak dobijemo oni ce kiksati jos jednu ili dvije tekme sigurno a mi na tim krilima ulazimo u naredne tekme.
Nama je ovo kao finale sad
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
ja bih, kad se aBd oporavi i vrati u formu prije povrede dao sansu ajdinu hasicu!akisarajevo92 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 23:57E sad kad bi se pojavila jos neka desetka i devetka iole talentovani kao Kerim, imam osjecaj da bi sigurno otisli na 2-3 Eura u narednih 15 godina![]()
- akisarajevo92
- Postovi: 19193
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Duplaj je sa 1X

Don't believe the hype.
- Beduin
- Postovi: 19472
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ne smijem mi zamisliti naredne godine lijevo Seo/Kerim, desno Esmir(Memic)/Dedic, u odbrani siguran Muharemovic, u napadu Demirovic/Bazdar, to ce biti trke na sve strane, tehnika izvesna za nase prilike, strasan tim bismo trebali imati.
A i Kospo izgledom bas lici na stamenog stopera sa dobrom tehnikom.
A i Kospo izgledom bas lici na stamenog stopera sa dobrom tehnikom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
-
MostarskiSin
- Postovi: 2061
- Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Cisto sumnjam da ce Dzeko poceti od prve minute, a jos manje vjerujem da ce Demirovic biti na klupi. Austriju najvise krasi trka, a kod nas Demirovic najspremniji igrac i kao takav ti je potreban za presing. Za ostalo se slazem i vjerujem da ce Barba izvesti nesto slicno.Blackwargreymon je napisao/la: ↑07 sep 2025, 00:05Dzeko
Kerim, Gigovic, Memic
Sunjic, Tahirbej
Burnic, Tarik, Katic, Dedic
Vasilj
Zamisli tek da je spreman Kolasinac i da je sve ok s Ahmedhodzicem.
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, ANamelessGhoul, Biscione, Bosnjo22, Edincapitano, Elddar, Goalgetter, invincible1921, Kaunas, Laudrup, linethreader, Matterhorn22, Nakata, Pact1921, Principatus, Taree, visarionovich i 82 gosta.





