Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Lavcina
- Postovi: 1752
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lavcina » 07 sep 2025, 10:54
HariTz je napisao/la: ↑07 sep 2025, 02:06
Lavcina je napisao/la: ↑07 sep 2025, 02:00
Čemu ponizavanje Sunjica kad je to jedini pravi defenzivni vezni u našoj ekipi? Jedini koji obavlja onaj prljavi posao kao Rahimic nekad.
Brez njega u sredini krenuti na Austriju znaci, da si vec primio gol.
Evo čitam priličan broj komentara "Joj kad mu Šunjić zaigra". Pa mi smo nekad nevjerovatni
Od toga da ne valja, pa izbaciše CZ, onda je apsolutno potreban itd..
Očigledno misle da idemo na AUS bez destruktivca koji ima zadatak da obavlja upravo taj prljavi i nevidljivi dio posla.
Pojedinci misle, da si Tahirovic, Gigovic, Bašić i ostali destruktivni. Ali to oni nisi. Jedini klasični DM je bas Sunjic. I mi bi bez njega ušli na Austriju.
Kazu ne zna igrati da loptom . Pa to i nije njegov posao. Njegov posao je, da krši, presjeca napade, bude onaj dosadni lik koji ti neda da primis loptu u miru.
-
avenija
- Postovi: 10834
- Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
- Lokacija: Zenica
-
Kontakt:
Post
Postao/la avenija » 07 sep 2025, 10:57
Jedna od najvažnijih utakmica zadnjih 10 godina.
Pobjedom idemo na SP!
Znaju to i igrači i stručni štab tako da se jedino bojim ziheraškog pristupa i da ne podlegnu pritisku.
Omjer kvalitete je negdje 40-60 na strani Austrije ali igramo kuci pred 14 000 navijača tako da je utakmica 50-50..
Nadam se da će otici na našu stranu.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
FKSzuti
- Postovi: 2355
- Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKSzuti » 07 sep 2025, 10:57
Ovi Španci redovno naprave cirkus jer nemaju pojma

R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
-
mercurial
- Postovi: 1640
- Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la mercurial » 07 sep 2025, 11:01
Gazibegovic jeste los i van forme, ali ni Malic nije nista bolji. Jusuf je barem u njegovim godinama bio nezamjenjiv u tom istom Sturmu. Malic se ni tu ne moze ustabiliti. Jos mi se cini da je ovako mlad podlozan ozljedama. Treba tu traziti druga rjesenja..
-
Goalgetter
- Postovi: 24457
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 07 sep 2025, 11:57
Dosta lose je ovo izgledalo juce od prvog gola, pa sve dok nismo zabili taj drugi gol, dosli smo cak u situtaciju da smo morali strepiti od izjednacenja, ne vjerujem da se sa te strane moze biti zadovoljan.
Ono sto je dobro ipak da u utorak upadaju 5 do 6 spremnih novih/standardnih igraca (Sunjic, Gigovic, Dedic, Katic..) i da cemo sigurno gledati puno drugaciju ekipu. Sve je moguce protiv Austrije.
-
BOSNAAAMOJAAA
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 16 jul 2025, 21:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la BOSNAAAMOJAAA » 07 sep 2025, 12:16
avenija je napisao/la: ↑07 sep 2025, 10:57
Jedna od najvažnijih utakmica zadnjih 10 godina.
Pobjedom idemo na SP!
Znaju to i igrači i stručni štab tako da se jedino bojim ziheraškog pristupa i da ne podlegnu pritisku.
Omjer kvalitete je negdje 40-60 na strani Austrije ali igramo kuci pred 14 000 navijača tako da je utakmica 50-50..
Nadam se da će otici na našu stranu.
Ma jašta idemo na sp,ako dobijemo korak smo bliže cilju ali ne i plasmanu zato što imamo kiprane u gostima, rumunje kući i austrijance u gostima. A i ne želim trčati pred rudu i upisivati unaprijed bodove. Ali što je je imamo priliku otići na sp I to stvarno dobru priliku
-
061657451
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la 061657451 » 07 sep 2025, 13:21
1.Vasilj. 2.Dedic. 3.Burnic. 4.Barisic. 5.Katic. 6.Sunjic. 7.Memic. 8.Tahirovic. 9.Demirovic. 10.Gigovic. 11.Alajbegovic
Dzeko ce dobro doci zadnjih.25 minuta...Tu je i Bajraktarevic, Bazdar.Od Demirovica kao jedinog spica u prvih 11 ocekijem dosta dobru utakmicu.
-
NoDi80
- Postovi: 19020
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 07 sep 2025, 13:28
Da je prekosutra pobjediti i skinuti ovaj teret eurobasketa
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hansestadt » 07 sep 2025, 13:29
Grije ova pobjeda od 6-0 protiv bilo koga. Jeste da je San Marino, i da su igrali sa igracem manje vecinu utakmice, ali i to iskljucenje i njega smo izborili. Cestitke Barbarezu i strucnom stabu. Tesko je sada analizirati pojedine igrace s obzirom protiv koga smo igrali, tako da tu ne treba davati nesto previsoke ocjene, osim Alajbegovica koji je debitantan, dosta mlad, i odma pokazao kvalitet. Vidim pojedini npr hvale Basica koji je meni dosta igranicen igrac ali protivnik je takav da moze izgledati bolje.
-
JackW
- Postovi: 891
- Pridružen/a: 20 jun 2025, 22:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la JackW » 07 sep 2025, 13:31
NoDi80 je napisao/la: ↑07 sep 2025, 13:28
Da je prekosutra pobjediti i skinuti ovaj teret eurobasketa
Ne brini. Lagodnih 2:0 će biti.

-
mirsonetz
- Postovi: 1113
- Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la mirsonetz » 07 sep 2025, 13:40
Ma dobijamo Austrijance samo ako selektor postavi igrace na njihove pozicije vasilj dedic muharemovic katic burnic ( taj lijevi bek nam je boljka ) sunjic tahirovic gigovic alajbegovic demirovic memic
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
-
Austinpowers
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la Austinpowers » 07 sep 2025, 13:56
Dzeko sa 60 godina i jednom nogom bi i dalje bio maradona za demirovica
VTZ
-
Jegres
- Postovi: 217
- Pridružen/a: 29 avg 2025, 11:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Jegres » 07 sep 2025, 14:03
Sudeci po rezultatu kosarkasa, ocekujem hladan tus protiv Austrije.
-
kakarut
- Postovi: 825
- Pridružen/a: 25 avg 2021, 19:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la kakarut » 07 sep 2025, 14:29
Jegres je napisao/la: ↑07 sep 2025, 14:03
Sudeci po rezultatu kosarkasa, ocekujem hladan tus protiv Austrije.
A jes to povezano nema sta, kakve gluposti ovdje neces pročitat.. Za nepovjerovat
-
tuzlak94
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 12 nov 2020, 23:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuzlak94 » 07 sep 2025, 14:42
Stvarno mi nije jasno ovoliko forsiranje da Gigovic igra u prvoj postavi. Hajmo pogledati malo njegovu statistiku u zadnjih 9 takmicarskih utakmica za repku (Kvalifikacije + Liga Nacija):
- Kreirane sanse: 2 (Najzabrinjavajuci podatak, samo 2 kreirane sanse u 9 utakmica na poziciji koju igra je katastrofa)
- Ocekivani golovi (xG): 0.87 (Sto znaci da ima veoma slabo pozicioniranje u napadu, veoma rijetko se nadje u prilikama za gol)
- Postignuti golovi: 1 (Protiv Rumunije)
- Uspjesnost pasova: 76% (Malo za veznjaka)
- Osvojeni dueli: 42%
- Odbrambeni parameteri -- Tackles: 3, Clearences: 2, Blocks: 1, Interceptions: 4 (Ne pomaze odbrani tima)
- Prosjecna ocjena u zadnjih 9 takmicarskih utakmica za repku: 6.36 (Za one koji se ne razumiju ocjene igraca, to je veoma losa ocjena, ima najnizu ocjenu od svih drugih igraca u nasem timu).
Tako da, ne kreira prilike, ne pozicionira se dobro u napadu da postize golove, slab je u dodavanju i ne zadrzava dobro posjed + ne pomaze odbrani.
Morao sam napisati ovoliki roman, jer vidim da vecina forsira da Gigovica igra protiv Austrije koji je bukvalno igrac manje na terenu.
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 07 sep 2025, 14:55
tuzlak94 je napisao/la: ↑07 sep 2025, 14:42
Stvarno mi nije jasno ovoliko forsiranje da Gigovic igra u prvoj postavi. Hajmo pogledati malo njegovu statistiku u zadnjih 9 takmicarskih utakmica za repku (Kvalifikacije + Liga Nacija):
- Kreirane sanse: 2 (Najzabrinjavajuci podatak, samo 2 kreirane sanse u 9 utakmica na poziciji koju igra je katastrofa)
- Ocekivani golovi (xG): 0.87 (Sto znaci da ima veoma slabo pozicioniranje u napadu, veoma rijetko se nadje u prilikama za gol)
- Postignuti golovi: 1 (Protiv Rumunije)
- Uspjesnost pasova: 76% (Malo za veznjaka)
- Osvojeni dueli: 42%
- Odbrambeni parameteri -- Tackles: 3, Clearences: 2, Blocks: 1, Interceptions: 4 (Ne pomaze odbrani tima)
- Prosjecna ocjena u zadnjih 9 takmicarskih utakmica za repku: 6.36 (Za one koji se ne razumiju ocjene igraca, to je veoma losa ocjena, ima najnizu ocjenu od svih drugih igraca u nasem timu).
Tako da, ne kreira prilike, ne pozicionira se dobro u napadu da postize golove, slab je u dodavanju i ne zadrzava dobro posjed + ne pomaze odbrani.
Morao sam napisati ovoliki roman, jer vidim da vecina forsira da Gigovica igra protiv Austrije koji je bukvalno igrac manje na terenu.
Zato sto nam protiv Austrije trebaju igrači koji će trčati i boriti se svih 90 minuta ili koliko budu igrali.
Jesmo očekivali više od njega, ali on je i dalje itekako bitan kotačić, pogotovo u utakmicama gdje smo u podređenom položaju.
-
UtdBiH21
- Postovi: 269
- Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la UtdBiH21 » 07 sep 2025, 15:32
Ovo sinoc do drugog gola je realno bilo lose , moze se opravdanje naci u losem terenu ali opet mora smjelije i opustenije prema naprijed Dzeko pokazao klasu Basic odlican , stoperi Barisic Radeljic bez previse posla Gazibegovic bas los spor i trom za beka jednostavno nema prodor , nema centarsut i mogu ovi pricat da je on bio najbolji u Sturmu a Malic na klupi ja samo geldam ovo u reprezentaciji i Malic je bolji od Jusufa iako je Dedic klasa za obojicu , Burnic ok , ko gleda Alajbegovica u Salzburgu nista mu nije novo ovo sinoc momak ima fudbal u malom prstu , Esmir i Memic odlicni , sad rani izlazak Hajradinovica nadam se da ne znaci da ce pocet od prve protiv Austrije jer je Memic korisniji od njega i naprijed i nazad , ja bi igro samo sa jednim napadacem zbog toga sto ce sigurno igrati i Sunjic i Gigovic i Tahirovic i necemo i onda nema krila sto ne prolazi u danasnjem fudbalu , momci ce sigurno izginuti u utorak al po realnom kvalitetu trebat ce puno srece da bi dosli do 3 boda koja bi izazvalu euforiju ravnu pobjedi protiv Slovacke za sp u Brazilu.
Po meni najbolja postava ne zamo za Austriju nego inace :
Samo Seo umjesto Burnica kad je zdrav
Vasilj Dedic Barisic Muharemovic Burnic ,Sunjic i Tahirovic vezni ,
Krila Alajbegovic i Memic , Gigovic ispred Sunjica i Tahirovica kao Box to box jer moze puno trcati i zna se ubacit a i odgovoran je i vraca se u odbranu i u napadu Demirovic jer moze trcat duplo vise od Dzeke sto ce u ovoj utakmici najvaznije biti i onda Dzeku ubaciti od prve minute drugog poluvremena
Zadnja izmjena:
UtdBiH21, dana/u 07 sep 2025, 16:38, ukupno mijenjano 1 put.
-
Masqareda
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Masqareda » 07 sep 2025, 16:46
Jegres je napisao/la: ↑07 sep 2025, 14:03
Sudeci po rezultatu kosarkasa, ocekujem hladan tus protiv Austrije.
Upravo tako.
I ovdje ce nas kostat kombo nekvaliteta igraca i neznanja selektora. Uvijek isto.

-
Cartman
- Postovi: 20541
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 07 sep 2025, 17:22
Ja mislim da ce Memic i Bazdar od pocetka sa Demirovicem. Zbog presinga i trke.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Dinhooo
- Postovi: 67
- Pridružen/a: 16 maj 2025, 11:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Dinhooo » 07 sep 2025, 17:37
Masqareda je napisao/la: ↑07 sep 2025, 16:46
Jegres je napisao/la: ↑07 sep 2025, 14:03
Sudeci po rezultatu kosarkasa, ocekujem hladan tus protiv Austrije.
Upravo tako.
I ovdje ce nas kostat kombo nekvaliteta igraca i neznanja selektora. Uvijek isto.
Ja od tebe druze ni jedan pozitivan post nisam vidio a ima te na svakoj temi. Nije zivot tako siv-crn.
Drzava sa kojim milionom ljudi prodje grupu na eurobasketu pored svih povreda i to je neka negativa.
Repka u fudbalu 4 od 4, jest neke na guzove al pisaj ga bodovi se broje i tu negativa...
Odlicni su ovo rezultati, treba biti malo pozitivan i podrsku dati ne samo pljuvati...
Trenutno korisnika/ca: al87, Balorda, bordobijeli, Drum, emir79, enobarca, General505, Goalgetter, juka55, kouadio, lakilone, LeCoq, Micron, MundijalVibes26, nastrojeni21, rukometubih23, SamoTi4000, Venom, Zgemboo89 i 125 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []