Coolpanda24 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 21:41https://www.facebook.com/share/v/16c6aW ... tid=wwXIfr
Evo reklame za Bavariu što su snimali u junu![]()
San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- bavariapivo
- Postovi: 2048
- Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
- Lokacija: Salzburg
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
………………………Vasilj
Dedic - Muharemovic - Katic - Gazibegovic
……..Gigovic - Sunjic - Tahirovic
Memic……... Demirovic…….…..Alajbegovic
Moze li ovako Barbarez nesto izvesti protiv Austrije, brez da izmislja toplu vodu sa pozicijima i nakaradnim postavljanjem igrača.
Trebaju nam brzi i pokretni igraci. I na krilima, da igraju krila, a ne dizelasi koji su okretni ko djedovi.
Dedic - Muharemovic - Katic - Gazibegovic
……..Gigovic - Sunjic - Tahirovic
Memic……... Demirovic…….…..Alajbegovic
Moze li ovako Barbarez nesto izvesti protiv Austrije, brez da izmislja toplu vodu sa pozicijima i nakaradnim postavljanjem igrača.
Trebaju nam brzi i pokretni igraci. I na krilima, da igraju krila, a ne dizelasi koji su okretni ko djedovi.
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1575
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Izlazi 4 4 2 100%
Vasilj
Burnic/Gazibegovic Kati Muharemovic Dedic
Alajbegovic Tahirovic Sunjic Gigovic
Demirovic Dzeko
Vasilj
Burnic/Gazibegovic Kati Muharemovic Dedic
Alajbegovic Tahirovic Sunjic Gigovic
Demirovic Dzeko
#CarsijaOdjebi
- Principatus
- Postovi: 9472
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dzeko ce igrati od prve minute. Sve ostalo bi bilo ludilo protiv Austrije.
Gledao sam upravo intervju sa austrijskim igracima poslije utakmice sa Kiprom. Kao oni dolaze da nametnu igru od prve minute, agresivno i da pokazu odmah da su dosli po pobjedu. Ok, visoka ocekivanja poslije tako srecne pobijede.
Gledao sam upravo intervju sa austrijskim igracima poslije utakmice sa Kiprom. Kao oni dolaze da nametnu igru od prve minute, agresivno i da pokazu odmah da su dosli po pobjedu. Ok, visoka ocekivanja poslije tako srecne pobijede.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
- Goalgetter
- Postovi: 24460
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Rangnick je lisac, takticki vjerujem da nista nece prepustiti slucaju. Smatram da ih mi mozemo itekako nadigrati zato fizicki/trkom, tako smo i zadnja dva puta protiv njih jako dobro prosli, bez obzira sto su puno kvalitetniji u veznom redu.Principatus je napisao/la: ↑07 sep 2025, 18:43Dzeko ce igrati od prve minute. Sve ostalo bi bilo ludilo protiv Austrije.
Gledao sam upravo intervju sa austrijskim igracima poslije utakmice sa Kiprom. Kao oni dolaze da nametnu igru od prve minute, agresivno i da pokazu odmah da su dosli po pobjedu. Ok, visoka ocekivanja poslije tako srecne pobijede.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dzeko bi bio bolji za zadnjih pola sata. Ovako ce u prvom vec dati svu snagu, pa ce ga u drugom zamjeniti Bazdar koji veze nema.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jest al Dzeko na svoje ime uvijek je navlacio i izvlacio po dva igraca na sebe. Memic i Alajbegovic moraju poceti. Hajradinovic nema sta trazit u prvih 11. Ni u najgorim snovima Mujakic ne treba igrati, a kosto gledam barba ce ga ubacit od prve minute
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moguce da bi ova postava isto upalila sa 4 2 2 2 sa Kerimom i Gigovicem ispred Sunjica i Tahirovica ako se vec bude igralo sa dva napadaca , nesto slicno sto Salzburg igra i dosta ekipa sa Nemackim ili Austrijskim trenerimatuzlanskinacin je napisao/la: ↑07 sep 2025, 18:34Izlazi 4 4 2 100%
Vasilj
Burnic/Gazibegovic Kati Muharemovic Dedic
Alajbegovic Tahirovic Sunjic Gigovic
Demirovic Dzeko
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nema kockar muda za to. Mada bez Džeke ne treba izlaziti na teren.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
igrat ce se sa 3 stopera, wingbekovi desno Dedic lijevo Omerovic
Sunjic ce igrati 100%
Demirovic i Dzeko ce biti napad
treba vidjet sta ce ubacizi jos u sredinu
vrlo moguce da ce se igrati na nulu i totalno zatvaranje utakmice.
Sunjic ce igrati 100%
Demirovic i Dzeko ce biti napad
treba vidjet sta ce ubacizi jos u sredinu
vrlo moguce da ce se igrati na nulu i totalno zatvaranje utakmice.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Kakav crni Omerovic 
Srce, čast i ponos!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Protiv Austrije će sigurno početi Dedić, Sunjic i Gigovic od ovih sto nisu igrali protiv San Marina..
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Protiv Austrije počinje Tahirović sigurno, ostalo je otvoreno ko na pokeru.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
- GoldenLilies
- Postovi: 127
- Pridružen/a: 26 mar 2025, 00:27
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ova utakmica protiv Austrije se ne smije izgubiti. Ako vec ne mozemo pobjediti, onda odigrati remi i nastaviti dalje. Ja ipak mislim da se moze Austrija pobjediti, nisu ni oni neka vele sila i jedva su dobili Kipar jucer. Bice Bilino Polje puno kao sibica i uz navijace nadati se velikoj pobjedi. Sa eventualnom pobjedom, to bi znacilo veliki korak prema SP 2026.
Ja takodjer idem u Zenicu da navijam
Ja takodjer idem u Zenicu da navijam
Zadnja izmjena: GoldenLilies, dana/u 07 sep 2025, 19:47, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Znam ja to sve, al zasto mi ne bi malo pamentije igrali pa recimo prvo poluvrijeme, da umrtvis utakmicu malo. Onda drugo poluvrijeme krenes u napad sa svjezim Dzekom.
A u drugu ruku i da povedemo u prvom poluvremenu opet u drugom ubacis Dzeku da zadrzi loptu i smiri loptu i saigrace.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Austrija je krupan zalogaj, ali sladak eventualnom pobjedom bi napravili veliki iskorak za prvo mjesto.Lavcina je napisao/la: ↑07 sep 2025, 19:46Znam ja to sve, al zasto mi ne bi malo pamentije igrali pa recimo prvo poluvrijeme, da umrtvis utakmicu malo. Onda drugo poluvrijeme krenes u napad sa svjezim Dzekom.
A u drugu ruku i da povedemo u prvom poluvremenu opet u drugom ubacis Dzeku da zadrzi loptu i smiri loptu i saigrace.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Daj te lazne Nijemce da ih se spusti na zemlju
Ne znam za vas, ali ja jedva cekam naredne utakmice da vidim Alajbegovica na djelu, sto repke, sto Salzburga
Ne znam za vas, ali ja jedva cekam naredne utakmice da vidim Alajbegovica na djelu, sto repke, sto Salzburga
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- invincible1921
- Postovi: 11449
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Esmir, Alajabegovic, Dedic..a ocekujem napredak i od Bazdara u klubu...rep ko nekad
=\_1921_/=
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma Austrija je zrela za pobjedit sa 120% psihickog aspekta spremom i taktikom mozemo ih dobit glat, samo da se ne prepadnu pobjede ko danas kosarkasiIceplayer je napisao/la: ↑07 sep 2025, 20:06Austrija je krupan zalogaj, ali sladak eventualnom pobjedom bi napravili veliki iskorak za prvo mjesto.Lavcina je napisao/la: ↑07 sep 2025, 19:46Znam ja to sve, al zasto mi ne bi malo pamentije igrali pa recimo prvo poluvrijeme, da umrtvis utakmicu malo. Onda drugo poluvrijeme krenes u napad sa svjezim Dzekom.
A u drugu ruku i da povedemo u prvom poluvremenu opet u drugom ubacis Dzeku da zadrzi loptu i smiri loptu i saigrace.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Online
Trenutno korisnika/ca: antetokounmpo, AzRimiRzA, Bing [Bot], darker10, dzemil, FerdinandF, Google Adsense [Bot], invincible1921, izdzezveubrazil, Nakata, prisonbreak, tuzlanskinacin i 102 gosta.




