San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
bavariapivo
Postovi: 2048
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la bavariapivo » 07 sep 2025, 18:30

Coolpanda24 je napisao/la:
03 sep 2025, 21:41
https://www.facebook.com/share/v/16c6aW ... tid=wwXIfr
Evo reklame za Bavariu što su snimali u junu 😁
:clap:

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Lavcina » 07 sep 2025, 18:31

………………………Vasilj
Dedic - Muharemovic - Katic - Gazibegovic
……..Gigovic - Sunjic - Tahirovic
Memic……... Demirovic…….…..Alajbegovic

Moze li ovako Barbarez nesto izvesti protiv Austrije, brez da izmislja toplu vodu sa pozicijima i nakaradnim postavljanjem igrača.

Trebaju nam brzi i pokretni igraci. I na krilima, da igraju krila, a ne dizelasi koji su okretni ko djedovi.

tuzlanskinacin
Postovi: 1575
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la tuzlanskinacin » 07 sep 2025, 18:34

Izlazi 4 4 2 100%
Vasilj
Burnic/Gazibegovic Kati Muharemovic Dedic
Alajbegovic Tahirovic Sunjic Gigovic
Demirovic Dzeko
#CarsijaOdjebi

Avatar
Principatus
Postovi: 9472
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Principatus » 07 sep 2025, 18:43

Dzeko ce igrati od prve minute. Sve ostalo bi bilo ludilo protiv Austrije.

Gledao sam upravo intervju sa austrijskim igracima poslije utakmice sa Kiprom. Kao oni dolaze da nametnu igru od prve minute, agresivno i da pokazu odmah da su dosli po pobjedu. Ok, visoka ocekivanja poslije tako srecne pobijede.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24460
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 07 sep 2025, 18:51

Principatus je napisao/la:
07 sep 2025, 18:43
Dzeko ce igrati od prve minute. Sve ostalo bi bilo ludilo protiv Austrije.

Gledao sam upravo intervju sa austrijskim igracima poslije utakmice sa Kiprom. Kao oni dolaze da nametnu igru od prve minute, agresivno i da pokazu odmah da su dosli po pobjedu. Ok, visoka ocekivanja poslije tako srecne pobijede.
Rangnick je lisac, takticki vjerujem da nista nece prepustiti slucaju. Smatram da ih mi mozemo itekako nadigrati zato fizicki/trkom, tako smo i zadnja dva puta protiv njih jako dobro prosli, bez obzira sto su puno kvalitetniji u veznom redu.

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Lavcina » 07 sep 2025, 18:58

Dzeko bi bio bolji za zadnjih pola sata. Ovako ce u prvom vec dati svu snagu, pa ce ga u drugom zamjeniti Bazdar koji veze nema.

mirsonetz
Postovi: 1113
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la mirsonetz » 07 sep 2025, 19:09

Lavcina je napisao/la:
07 sep 2025, 18:58
Dzeko bi bio bolji za zadnjih pola sata. Ovako ce u prvom vec dati svu snagu, pa ce ga u drugom zamjeniti Bazdar koji veze nema.
Jest al Dzeko na svoje ime uvijek je navlacio i izvlacio po dva igraca na sebe. Memic i Alajbegovic moraju poceti. Hajradinovic nema sta trazit u prvih 11. Ni u najgorim snovima Mujakic ne treba igrati, a kosto gledam barba ce ga ubacit od prve minute
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

UtdBiH21
Postovi: 269
Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la UtdBiH21 » 07 sep 2025, 19:11

tuzlanskinacin je napisao/la:
07 sep 2025, 18:34
Izlazi 4 4 2 100%
Vasilj
Burnic/Gazibegovic Kati Muharemovic Dedic
Alajbegovic Tahirovic Sunjic Gigovic
Demirovic Dzeko
Moguce da bi ova postava isto upalila sa 4 2 2 2 sa Kerimom i Gigovicem ispred Sunjica i Tahirovica ako se vec bude igralo sa dva napadaca , nesto slicno sto Salzburg igra i dosta ekipa sa Nemackim ili Austrijskim trenerima

Avatar
Arvid
Postovi: 24128
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Arvid » 07 sep 2025, 19:13

Cartman je napisao/la:
07 sep 2025, 17:22
Ja mislim da ce Memic i Bazdar od pocetka sa Demirovicem. Zbog presinga i trke.
Nema kockar muda za to. Mada bez Džeke ne treba izlaziti na teren.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

SHZ82
Postovi: 970
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la SHZ82 » 07 sep 2025, 19:20

igrat ce se sa 3 stopera, wingbekovi desno Dedic lijevo Omerovic
Sunjic ce igrati 100%
Demirovic i Dzeko ce biti napad
treba vidjet sta ce ubacizi jos u sredinu
vrlo moguce da ce se igrati na nulu i totalno zatvaranje utakmice.

Avatar
Venom
Postovi: 2235
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Venom » 07 sep 2025, 19:26

Kakav crni Omerovic :crazy:
Srce, čast i ponos!

Cwirek
Postovi: 517
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Cwirek » 07 sep 2025, 19:27

Protiv Austrije će sigurno početi Dedić, Sunjic i Gigovic od ovih sto nisu igrali protiv San Marina..

Avatar
Arvid
Postovi: 24128
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Arvid » 07 sep 2025, 19:29

Protiv Austrije počinje Tahirović sigurno, ostalo je otvoreno ko na pokeru.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
GoldenLilies
Postovi: 127
Pridružen/a: 26 mar 2025, 00:27
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la GoldenLilies » 07 sep 2025, 19:46

Ova utakmica protiv Austrije se ne smije izgubiti. Ako vec ne mozemo pobjediti, onda odigrati remi i nastaviti dalje. Ja ipak mislim da se moze Austrija pobjediti, nisu ni oni neka vele sila i jedva su dobili Kipar jucer. Bice Bilino Polje puno kao sibica i uz navijace nadati se velikoj pobjedi. Sa eventualnom pobjedom, to bi znacilo veliki korak prema SP 2026.

Ja takodjer idem u Zenicu da navijam :bih:
Zadnja izmjena: GoldenLilies, dana/u 07 sep 2025, 19:47, ukupno mijenjano 2 puta.

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Lavcina » 07 sep 2025, 19:46

mirsonetz je napisao/la:
07 sep 2025, 19:09
Lavcina je napisao/la:
07 sep 2025, 18:58
Dzeko bi bio bolji za zadnjih pola sata. Ovako ce u prvom vec dati svu snagu, pa ce ga u drugom zamjeniti Bazdar koji veze nema.
Jest al Dzeko na svoje ime uvijek je navlacio i izvlacio po dva igraca na sebe. Memic i Alajbegovic moraju poceti. Hajradinovic nema sta trazit u prvih 11. Ni u najgorim snovima Mujakic ne treba igrati, a kosto gledam barba ce ga ubacit od prve minute
Znam ja to sve, al zasto mi ne bi malo pamentije igrali pa recimo prvo poluvrijeme, da umrtvis utakmicu malo. Onda drugo poluvrijeme krenes u napad sa svjezim Dzekom.
A u drugu ruku i da povedemo u prvom poluvremenu opet u drugom ubacis Dzeku da zadrzi loptu i smiri loptu i saigrace.

zemuntrg
Postovi: 691
Pridružen/a: 09 okt 2021, 15:40
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zemuntrg » 07 sep 2025, 19:51

slika
"solidna" brojka RA u San Marinu

Iceplayer
Postovi: 2194
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Iceplayer » 07 sep 2025, 20:06

Lavcina je napisao/la:
07 sep 2025, 19:46
mirsonetz je napisao/la:
07 sep 2025, 19:09
Lavcina je napisao/la:
07 sep 2025, 18:58
Dzeko bi bio bolji za zadnjih pola sata. Ovako ce u prvom vec dati svu snagu, pa ce ga u drugom zamjeniti Bazdar koji veze nema.
Jest al Dzeko na svoje ime uvijek je navlacio i izvlacio po dva igraca na sebe. Memic i Alajbegovic moraju poceti. Hajradinovic nema sta trazit u prvih 11. Ni u najgorim snovima Mujakic ne treba igrati, a kosto gledam barba ce ga ubacit od prve minute
Znam ja to sve, al zasto mi ne bi malo pamentije igrali pa recimo prvo poluvrijeme, da umrtvis utakmicu malo. Onda drugo poluvrijeme krenes u napad sa svjezim Dzekom.
A u drugu ruku i da povedemo u prvom poluvremenu opet u drugom ubacis Dzeku da zadrzi loptu i smiri loptu i saigrace.
Austrija je krupan zalogaj, ali sladak eventualnom pobjedom bi napravili veliki iskorak za prvo mjesto.

Avatar
DamirT
Postovi: 31004
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 07 sep 2025, 20:27

Daj te lazne Nijemce da ih se spusti na zemlju :kafa:

Ne znam za vas, ali ja jedva cekam naredne utakmice da vidim Alajbegovica na djelu, sto repke, sto Salzburga :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
invincible1921
Postovi: 11451
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 07 sep 2025, 20:45

DamirT je napisao/la:
07 sep 2025, 20:27
Daj te lazne Nijemce da ih se spusti na zemlju :kafa:

Ne znam za vas, ali ja jedva cekam naredne utakmice da vidim Alajbegovica na djelu, sto repke, sto Salzburga :mrgreen:
Esmir, Alajabegovic, Dedic..a ocekujem napredak i od Bazdara u klubu...rep ko nekad :bih:
=\_1921_/=

mirsonetz
Postovi: 1113
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la mirsonetz » 07 sep 2025, 20:48

Iceplayer je napisao/la:
07 sep 2025, 20:06
Lavcina je napisao/la:
07 sep 2025, 19:46
mirsonetz je napisao/la:
07 sep 2025, 19:09


Jest al Dzeko na svoje ime uvijek je navlacio i izvlacio po dva igraca na sebe. Memic i Alajbegovic moraju poceti. Hajradinovic nema sta trazit u prvih 11. Ni u najgorim snovima Mujakic ne treba igrati, a kosto gledam barba ce ga ubacit od prve minute
Znam ja to sve, al zasto mi ne bi malo pamentije igrali pa recimo prvo poluvrijeme, da umrtvis utakmicu malo. Onda drugo poluvrijeme krenes u napad sa svjezim Dzekom.
A u drugu ruku i da povedemo u prvom poluvremenu opet u drugom ubacis Dzeku da zadrzi loptu i smiri loptu i saigrace.
Austrija je krupan zalogaj, ali sladak eventualnom pobjedom bi napravili veliki iskorak za prvo mjesto.
Ma Austrija je zrela za pobjedit sa 120% psihickog aspekta spremom i taktikom mozemo ih dobit glat, samo da se ne prepadnu pobjede ko danas kosarkasi
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], D97, darker10, Futbol, HariTz, invincible1921, LukavacBHF, Nakata, Shevko, Tihi, Venom i 103 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []