San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1177
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la ArtVandelay » 08 sep 2025, 22:16

CAGarfia je napisao/la:
08 sep 2025, 22:14
Coolpanda24 je napisao/la:
08 sep 2025, 19:28
Gledam slike s treninga na raznim portalima, ako je suditi po markerima: Mujakić, Katić, Muharemović, Dedić, Šunjić, Memić i Demirović. To je što sam vidio. Ne mora ništa značiti, ali…
I rekao sam 9 sigurnih za Austriju, samo su dileme bile Alajbegović/Memić ili Burnić/Mujakić. :mrgreen:

Više bih volio Burnića nego Mujakića, ali očigledno je podijelio minutažu za San Marino i Austriju.

Mislim da je ovo sastav, ako markeri daju neku signalizaciju:
Vasilj, Mujakić, Muharemović, Katić, Dedić, Tahirović, Gigović, Šunjić, Demirović, Memić, Džeko.

Predviđam da je Kerim prva izmjena ako budemo ganjali rezultat.

Sretno nam.
Sa Mujakićem, trebati će nam. Ma sa njim ili bez, yebat će nas
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Avatar
Vrhbosnian
Postovi: 101
Pridružen/a: 09 avg 2022, 21:00
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Vrhbosnian » 08 sep 2025, 22:17

slika
Ovo je možda najbolja opcija za sutra.
Tahirović i Šunjić kao dva vezna da se fajtaju na sredini. Pored njih još Hajradinović kojeg bih stavio kao lijevog veznog da može kreirati sa krila, ali i da ubacuje centaršuteve sa te strane. Gigović na svojoj najboljoj poziciji, iza napadača, vezni koji "luta" traži priliku iz drugog plana i pomaže napadaču, a pri tome se i vraća nazad i odrađuje na centru posao kada se branimo . Desno bi bio Bajraktarević koji bi ulazio sa krila u sredinu na jaču lijevu nogu, te ostavljao prostor Dediću da se ubacuje po toj strani.
Odbrana je problematična. Muharemović mislim da mora igrati i zato je i odmoren. Radeljić kao jedini ljevak od stopera bi mogao opet na lijevog stopera, a i zbog skoka i visine je koristan. Eh onda se dođe do lijevog beka što je najveći problem. Mislim da nema smisla gurati tu Gazibegovića na kontra nogu, a koji je svakako u slabinoj formi, i ni protiv San Marina nije blistao. Tu bi onda Mujakić odigrao izuzetno defanzivno beka, a u fazi napada bi se ponašao kao 3 stoper u liniji, kada Dedić ode u napad, on staje nazad kao dodatni osigurač.

Generalno mislim da se nemamo šta "nadogravati" sa Austrijom na sredini jer su sigurno puno kvalitetniji. Zato možemo fizički im itekako parirarati, i vjerovatno bi najopasniji bili sa prebacivanjem lopti na krilo i ubačajima na Džeku i Gigovića. Također iz svakog prekida možemo dobro napuniti njihov 16ac i biti opacni. Inače igrati jako strpljivo i disciplinovano, što je uradio i Kipar. Uz atmosferu na stadionu, moglo bi se Austrijancima napraviti i malo nervoze, pa možda iz strpljenja dočekati i neka greška.

Što se tiče Ralfa Ragnika, oca "gegen pressinga" mislim da se malo previše forsira priča o tome da su superiorniji u smislu taktike, jer i on je poprilično predvidiv i sa repkom uvijek igra isto, odnosno nije da će te iznenaditi ako si imalo analizirao ili pogledao neku utakmicu. Uglavnom, recept je u tome kako je i Kipar odigrao, samo što vjerujem da mi imamo puno više potencijala u napadu da im zaprijetimo. Posebno kad igramo kući i u dobroj atmosferi.
Zadnja izmjena: Vrhbosnian, dana/u 08 sep 2025, 22:28, ukupno mijenjano 1 put.

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la bhfanatic14 » 08 sep 2025, 22:21

:rol: ja umirem na ovom forumu merak citat. Ovaj jadan nezna da je Muharemovic ljevak ali pravi formacije i sastave hahsh. Lijevi bek mujkic :rol: :rol: gdje taj igra majko draga. Da nije onaj mujkic iz banovica jednom bio jedan.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5860
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la CAGarfia » 08 sep 2025, 22:22

Ma kakav Hajradinović na lijevom krilu pored Kerima, nemojte zayebavati. Klupirat će obojicu, a Demirović vjerovatno ide na krilo zbog hamalstva.

jasko_juve
Postovi: 3445
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la jasko_juve » 08 sep 2025, 22:23

Kerim niti Esmir nece pocet.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19228
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la akisarajevo92 » 08 sep 2025, 22:26

Mene plasi zadnja linija i zadnji vezni, posebno ako krenu Radeljic i Tahirovic u prvih XI

Od kad je Sergej tu, svaka ekipa je imala nenormalan broj laganih sansi i zicera na Bilinom, a ako se to ponovi protiv Austrije bice nenadoknadivo i pisi propalo odmah
Don't believe the hype.

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Masqareda » 08 sep 2025, 22:27

Zamisljen nakon sto mu je Pokeras saopstio da pocinje sutra. :yawn:

slika

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1560
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la signalidunapark » 08 sep 2025, 22:28

akisarajevo92 je napisao/la:
08 sep 2025, 22:26
Mene plasi zadnja linija i zadnji vezni, posebno ako krenu Radeljic i Tahirovic u prvih XI

Od kad je Sergej tu, svaka ekipa je imala nenormalan broj laganih sansi i zicera na Bilinom, a ako se to ponovi protiv Austrije bice nenadoknadivo i pisi propalo odmah
Ma Tahirović je zicer. Radeljić je već upitan.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12618
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la BoixosNois1899 » 08 sep 2025, 22:30

Vrhbosnian je napisao/la:
08 sep 2025, 22:17
slika
Sastav kao da ga je Rangnick sam sebi namještao.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Quartararo » 08 sep 2025, 22:31

Masqareda je napisao/la:
08 sep 2025, 22:27
Zamisljen nakon sto mu je Pokeras saopstio da pocinje sutra. :yawn:

slika
Tebra šta očekuješ sutra? :yawn:

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Diadora » 08 sep 2025, 22:32

Koliko bi nam samo hadziahmetovic dobro dosao u ovoj tekmi na toj dm poziciji, da sa nase polovine uputi dobar pas naprijed I razjebe austrijski pressing. Ovako sa sunjicem SE necemo sastavit s loptom. Daj boze da pocne sa burnicem na dm Ali bojim SE da je menadzerski lobi prejak za takvo nesto. hajra ili basic na osmici od pocetka su za ovaj mec bolja opcija nego tahir Koji ce bolje doci kao zamjena za zadnjih 20 minuta gdje njegova tromost nece toliko dolaziti do izrazaja.

Ne bi bilo lose da krene SA demirovicem na krilu a bazdarem u spicu kako bi u prvom bloku imao 3 trkaca Koji konstantno vrse pressing I nedaju svabama da SE razmasu tj da im sjeckaju igru jos u samom pocetku akcije. Davati loptu dedicu stalno pa valjda napravi nesto individualno.

Njihov najjaci igrac je definitivno Nicolas seiwald. Igrac Koji je tehnicki jaci nego cijeli nas vezni red zajedno. Ako njega ugusimo u sredini Pola bitke smo dobili.

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Masqareda » 08 sep 2025, 22:34

Quartararo je napisao/la:
08 sep 2025, 22:31
Masqareda je napisao/la:
08 sep 2025, 22:27
Zamisljen nakon sto mu je Pokeras saopstio da pocinje sutra. :yawn:

slika
Tebra šta očekuješ sutra? :yawn:
Tesko bunkerisanje pa ako Pokerasa opet sreca posluzi sve je moguce. :yawn:

Avatar
Sheyi
Postovi: 13929
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sheyi » 08 sep 2025, 22:39

Sta je ovo na repka ba na svakom sastavu u anketi Radeljic. Najjaci onaj sastav A, Burnic i Gigovic na krilima

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1177
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la ArtVandelay » 08 sep 2025, 22:40

Ne znam na čemu temeljite optimizam. Yebat će nas koju god postavku izvedemo na teren. Ovdje ćete sutra svima i svemu psovati majku nakon što nam uvale 4 komada do poluvremena
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Avatar
Benkara21
Postovi: 3659
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Benkara21 » 08 sep 2025, 22:41

———————————Vasilj—————————————
—-Dedić-Košpo-Muharemović-Barišić-Burnić—-
————--Tahirović-Šunjić-Hajradinović————-
—-——————Džeko-Alajbegović————————-

Da se ja pitam, ali se ne pitam.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
invincible1921
Postovi: 11465
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 08 sep 2025, 22:42

jasko_juve je napisao/la:
08 sep 2025, 22:23
Kerim niti Esmir nece pocet.
Upitno je hocel i minute dobit
=\_1921_/=

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19228
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la akisarajevo92 » 08 sep 2025, 22:43

Benkara21 je napisao/la:
08 sep 2025, 22:41
———————————Vasilj—————————————
—-Dedić-Košpo-Muharemović-Barišić-Burnić—-
————--Tahirović-Šunjić-Hajradinović————-
—-——————Džeko-Alajbegović————————-

Da se ja pitam, ali se ne pitam.
E cuj Kospo od prve minute na Austriju :rol:

Lik nema ni minute u seniorskom fudbal (ne racunam San Marino)
Don't believe the hype.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11465
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 08 sep 2025, 22:44

ArtVandelay je napisao/la:
08 sep 2025, 22:40
Ne znam na čemu temeljite optimizam. Yebat će nas koju god postavku izvedemo na teren. Ovdje ćete sutra svima i svemu psovati majku nakon što nam uvale 4 komada do poluvremena
Mogu uvalit, ali zasto ne bi imali optimizam? Pa jbt igramo protiv ekipe kojoj su glavni igraci vodonose u svojum ekipama...kojima je spic bio klupa nasem spicu..kojoj zamalo kipar ne uze bod neki dan..
=\_1921_/=

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14560
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 08 sep 2025, 22:44

Benkara21 je napisao/la:
08 sep 2025, 22:41
———————————Vasilj—————————————
—-Dedić-Košpo-Muharemović-Barišić-Burnić—-
————--Tahirović-Šunjić-Hajradinović————-
—-——————Džeko-Alajbegović————————-

Da se ja pitam, ali se ne pitam.
Sreća pa se ti ne pitaš
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Coolpanda24
Postovi: 3189
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Coolpanda24 » 08 sep 2025, 22:46

CAGarfia je napisao/la:
08 sep 2025, 22:14
Coolpanda24 je napisao/la:
08 sep 2025, 19:28
Gledam slike s treninga na raznim portalima, ako je suditi po markerima: Mujakić, Katić, Muharemović, Dedić, Šunjić, Memić i Demirović. To je što sam vidio. Ne mora ništa značiti, ali…
I rekao sam 9 sigurnih za Austriju, samo su dileme bile Alajbegović/Memić ili Burnić/Mujakić. :mrgreen:

Više bih volio Burnića nego Mujakića, ali očigledno je podijelio minutažu za San Marino i Austriju.

Mislim da je ovo sastav, ako markeri daju neku signalizaciju:
Vasilj, Mujakić, Muharemović, Katić, Dedić, Tahirović, Gigović, Šunjić, Demirović, Memić, Džeko.

Predviđam da je Kerim prva izmjena ako budemo ganjali rezultat.

Sretno nam.
Ja isto mislim da je to tih 11. Naknadno vidjeh i Gigovića sa markerom na nekoj od slika, ali nisam ni sumnjao da će startati jer ga je odmorio protiv SM…
Sve je očekivano, sem eto Mujakića. Žali Bože Seje, zlata vrijedan bi nam bio u ovoj utakmici.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArtemisFowl, Beduin, Goalgetter, Google [Bot], Halix131, jasmin10, Kaunas, majstorS35, rukometubih23 i 86 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []