Sa Mujakićem, trebati će nam. Ma sa njim ili bez, yebat će nasCAGarfia je napisao/la: ↑08 sep 2025, 22:14I rekao sam 9 sigurnih za Austriju, samo su dileme bile Alajbegović/Memić ili Burnić/Mujakić.Coolpanda24 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 19:28Gledam slike s treninga na raznim portalima, ako je suditi po markerima: Mujakić, Katić, Muharemović, Dedić, Šunjić, Memić i Demirović. To je što sam vidio. Ne mora ništa značiti, ali…![]()
Više bih volio Burnića nego Mujakića, ali očigledno je podijelio minutažu za San Marino i Austriju.
Mislim da je ovo sastav, ako markeri daju neku signalizaciju:
Vasilj, Mujakić, Muharemović, Katić, Dedić, Tahirović, Gigović, Šunjić, Demirović, Memić, Džeko.
Predviđam da je Kerim prva izmjena ako budemo ganjali rezultat.
Sretno nam.
San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- ArtVandelay
- Postovi: 1177
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
- Vrhbosnian
- Postovi: 101
- Pridružen/a: 09 avg 2022, 21:00
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Ovo je možda najbolja opcija za sutra.
Tahirović i Šunjić kao dva vezna da se fajtaju na sredini. Pored njih još Hajradinović kojeg bih stavio kao lijevog veznog da može kreirati sa krila, ali i da ubacuje centaršuteve sa te strane. Gigović na svojoj najboljoj poziciji, iza napadača, vezni koji "luta" traži priliku iz drugog plana i pomaže napadaču, a pri tome se i vraća nazad i odrađuje na centru posao kada se branimo . Desno bi bio Bajraktarević koji bi ulazio sa krila u sredinu na jaču lijevu nogu, te ostavljao prostor Dediću da se ubacuje po toj strani.
Odbrana je problematična. Muharemović mislim da mora igrati i zato je i odmoren. Radeljić kao jedini ljevak od stopera bi mogao opet na lijevog stopera, a i zbog skoka i visine je koristan. Eh onda se dođe do lijevog beka što je najveći problem. Mislim da nema smisla gurati tu Gazibegovića na kontra nogu, a koji je svakako u slabinoj formi, i ni protiv San Marina nije blistao. Tu bi onda Mujakić odigrao izuzetno defanzivno beka, a u fazi napada bi se ponašao kao 3 stoper u liniji, kada Dedić ode u napad, on staje nazad kao dodatni osigurač.
Generalno mislim da se nemamo šta "nadogravati" sa Austrijom na sredini jer su sigurno puno kvalitetniji. Zato možemo fizički im itekako parirarati, i vjerovatno bi najopasniji bili sa prebacivanjem lopti na krilo i ubačajima na Džeku i Gigovića. Također iz svakog prekida možemo dobro napuniti njihov 16ac i biti opacni. Inače igrati jako strpljivo i disciplinovano, što je uradio i Kipar. Uz atmosferu na stadionu, moglo bi se Austrijancima napraviti i malo nervoze, pa možda iz strpljenja dočekati i neka greška.
Što se tiče Ralfa Ragnika, oca "gegen pressinga" mislim da se malo previše forsira priča o tome da su superiorniji u smislu taktike, jer i on je poprilično predvidiv i sa repkom uvijek igra isto, odnosno nije da će te iznenaditi ako si imalo analizirao ili pogledao neku utakmicu. Uglavnom, recept je u tome kako je i Kipar odigrao, samo što vjerujem da mi imamo puno više potencijala u napadu da im zaprijetimo. Posebno kad igramo kući i u dobroj atmosferi.
Zadnja izmjena: Vrhbosnian, dana/u 08 sep 2025, 22:28, ukupno mijenjano 1 put.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma kakav Hajradinović na lijevom krilu pored Kerima, nemojte zayebavati. Klupirat će obojicu, a Demirović vjerovatno ide na krilo zbog hamalstva.
-
jasko_juve
- Postovi: 3445
- Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Kerim niti Esmir nece pocet.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
- akisarajevo92
- Postovi: 19228
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mene plasi zadnja linija i zadnji vezni, posebno ako krenu Radeljic i Tahirovic u prvih XI
Od kad je Sergej tu, svaka ekipa je imala nenormalan broj laganih sansi i zicera na Bilinom, a ako se to ponovi protiv Austrije bice nenadoknadivo i pisi propalo odmah
Od kad je Sergej tu, svaka ekipa je imala nenormalan broj laganih sansi i zicera na Bilinom, a ako se to ponovi protiv Austrije bice nenadoknadivo i pisi propalo odmah
Don't believe the hype.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zamisljen nakon sto mu je Pokeras saopstio da pocinje sutra.


- signalidunapark
- Postovi: 1567
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma Tahirović je zicer. Radeljić je već upitan.akisarajevo92 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 22:26Mene plasi zadnja linija i zadnji vezni, posebno ako krenu Radeljic i Tahirovic u prvih XI
Od kad je Sergej tu, svaka ekipa je imala nenormalan broj laganih sansi i zicera na Bilinom, a ako se to ponovi protiv Austrije bice nenadoknadivo i pisi propalo odmah
- BoixosNois1899
- Postovi: 12618
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sastav kao da ga je Rangnick sam sebi namještao.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Koliko bi nam samo hadziahmetovic dobro dosao u ovoj tekmi na toj dm poziciji, da sa nase polovine uputi dobar pas naprijed I razjebe austrijski pressing. Ovako sa sunjicem SE necemo sastavit s loptom. Daj boze da pocne sa burnicem na dm Ali bojim SE da je menadzerski lobi prejak za takvo nesto. hajra ili basic na osmici od pocetka su za ovaj mec bolja opcija nego tahir Koji ce bolje doci kao zamjena za zadnjih 20 minuta gdje njegova tromost nece toliko dolaziti do izrazaja.
Ne bi bilo lose da krene SA demirovicem na krilu a bazdarem u spicu kako bi u prvom bloku imao 3 trkaca Koji konstantno vrse pressing I nedaju svabama da SE razmasu tj da im sjeckaju igru jos u samom pocetku akcije. Davati loptu dedicu stalno pa valjda napravi nesto individualno.
Njihov najjaci igrac je definitivno Nicolas seiwald. Igrac Koji je tehnicki jaci nego cijeli nas vezni red zajedno. Ako njega ugusimo u sredini Pola bitke smo dobili.
Ne bi bilo lose da krene SA demirovicem na krilu a bazdarem u spicu kako bi u prvom bloku imao 3 trkaca Koji konstantno vrse pressing I nedaju svabama da SE razmasu tj da im sjeckaju igru jos u samom pocetku akcije. Davati loptu dedicu stalno pa valjda napravi nesto individualno.
Njihov najjaci igrac je definitivno Nicolas seiwald. Igrac Koji je tehnicki jaci nego cijeli nas vezni red zajedno. Ako njega ugusimo u sredini Pola bitke smo dobili.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Tesko bunkerisanje pa ako Pokerasa opet sreca posluzi sve je moguce.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sta je ovo na repka ba na svakom sastavu u anketi Radeljic. Najjaci onaj sastav A, Burnic i Gigovic na krilima
- ArtVandelay
- Postovi: 1177
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ne znam na čemu temeljite optimizam. Yebat će nas koju god postavku izvedemo na teren. Ovdje ćete sutra svima i svemu psovati majku nakon što nam uvale 4 komada do poluvremena
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
———————————Vasilj—————————————
—-Dedić-Košpo-Muharemović-Barišić-Burnić—-
————--Tahirović-Šunjić-Hajradinović————-
—-——————Džeko-Alajbegović————————-
Da se ja pitam, ali se ne pitam.
—-Dedić-Košpo-Muharemović-Barišić-Burnić—-
————--Tahirović-Šunjić-Hajradinović————-
—-——————Džeko-Alajbegović————————-
Da se ja pitam, ali se ne pitam.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆
- invincible1921
- Postovi: 11485
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Upitno je hocel i minute dobit
=\_1921_/=
- akisarajevo92
- Postovi: 19228
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
E cuj Kospo od prve minute na Austriju
Lik nema ni minute u seniorskom fudbal (ne racunam San Marino)
Don't believe the hype.
- invincible1921
- Postovi: 11485
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mogu uvalit, ali zasto ne bi imali optimizam? Pa jbt igramo protiv ekipe kojoj su glavni igraci vodonose u svojum ekipama...kojima je spic bio klupa nasem spicu..kojoj zamalo kipar ne uze bod neki dan..ArtVandelay je napisao/la: ↑08 sep 2025, 22:40Ne znam na čemu temeljite optimizam. Yebat će nas koju god postavku izvedemo na teren. Ovdje ćete sutra svima i svemu psovati majku nakon što nam uvale 4 komada do poluvremena
=\_1921_/=
- baboedindzeko09
- Postovi: 14564
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sreća pa se ti ne pitaš
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
Coolpanda24
- Postovi: 3192
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ja isto mislim da je to tih 11. Naknadno vidjeh i Gigovića sa markerom na nekoj od slika, ali nisam ni sumnjao da će startati jer ga je odmorio protiv SM…CAGarfia je napisao/la: ↑08 sep 2025, 22:14I rekao sam 9 sigurnih za Austriju, samo su dileme bile Alajbegović/Memić ili Burnić/Mujakić.Coolpanda24 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 19:28Gledam slike s treninga na raznim portalima, ako je suditi po markerima: Mujakić, Katić, Muharemović, Dedić, Šunjić, Memić i Demirović. To je što sam vidio. Ne mora ništa značiti, ali…![]()
Više bih volio Burnića nego Mujakića, ali očigledno je podijelio minutažu za San Marino i Austriju.
Mislim da je ovo sastav, ako markeri daju neku signalizaciju:
Vasilj, Mujakić, Muharemović, Katić, Dedić, Tahirović, Gigović, Šunjić, Demirović, Memić, Džeko.
Predviđam da je Kerim prva izmjena ako budemo ganjali rezultat.
Sretno nam.
Sve je očekivano, sem eto Mujakića. Žali Bože Seje, zlata vrijedan bi nam bio u ovoj utakmici.
Online
Trenutno korisnika/ca: bh22, DanijelTZ, Goalgetter, jasmin10, Mocvara1991, perun, Sveti, Varta i 79 gostiju.






