Jos ne bi bili ni domacini.
San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Necu reci da sad nesto specijalno pratim Austriju,pratio sam kada su sa nama igrali ligu nacija. Vjdio sam da su na Euru bili dobri.Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:05Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Uglavnom bundesligaski igraci.
Barbarez ce vjerivatno igrati sa ovim iskusnijim,i pokusavati sto duze imati nerijeseno,pa ako sta napravi.
To ce biti nesto,Hajradinovic,Gigovic,Tahirovic. Demirovic i Dzeko ce biti bez upotrebljivih lopti. Mozda bi ovo uradilo 95 posto trenera.
Ali ja bi pokusao mangupski sa ovom djecom,pa sta Bog dragi da.
Zato sto djeca vrlo lako mogu izgoriti,ali oni jedini imaju potez kojim mogu rijesiti tekmu. I to ne samo jedan nego vise aduta.
Ne kazem da ne bi mozda izgorili,a znajuci nas,**** bi im majku kao i Bazdaru,ali Hajradinovic i slicni njemu jednostavno ne mogu nista ozbiljno uraditi.
Ljudski se nadati ali ja ovu reprezentaciju trenutno vidim,kao pripreme za buducnost. Ovo sto rade Spaha i Sergej je ogromno. Prave atmosferu da nasa djeca igraju za domovinu svojih roditelja. Kako godine idu,sve teze je djeci usaditi taj odnos prema Bosni.
A nama je dijaspora baza za reprezentaciju. Zato kazem da je njihov uticaj ogroman.
Memic,Alajbegovic i Bajraktarevic,ja vise od njih ocekujem nego sa ovim iskusnijim u timu. Pa tu cak i Demirovica mogu svrstati,mozda i Gigovica.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Civic je za Mujakica licno izmislio beka
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?invincible1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 12:14Moja neka kalkulcija:Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:05Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.
Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.
Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.
Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.
Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mozda misli da ce Austrija negdje kiksati. Ne znam, ja bi iskreno volio pobjedu, logicno. Ali nemam neki dobar osjecaj. Prije ce biti da ce nas otresti kao Madjari u LN kad smo igrali u Zenici 0-2...TrofejiSuTu je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:10Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?invincible1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 12:14Moja neka kalkulcija:Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:05Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.
Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.
Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.
Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.
Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Shategabri
- Postovi: 18993
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Podržavam ovo za djecu. Da se ja pitam, od iskusnijih bi tu bio Džeko i recimo Kolašinac kad je na nogama.BarbareZeljin je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:06Necu reci da sad nesto specijalno pratim Austriju,pratio sam kada su sa nama igrali ligu nacija. Vjdio sam da su na Euru bili dobri.Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:05Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Uglavnom bundesligaski igraci.
Barbarez ce vjerivatno igrati sa ovim iskusnijim,i pokusavati sto duze imati nerijeseno,pa ako sta napravi.
To ce biti nesto,Hajradinovic,Gigovic,Tahirovic. Demirovic i Dzeko ce biti bez upotrebljivih lopti. Mozda bi ovo uradilo 95 posto trenera.
Ali ja bi pokusao mangupski sa ovom djecom,pa sta Bog dragi da.
Zato sto djeca vrlo lako mogu izgoriti,ali oni jedini imaju potez kojim mogu rijesiti tekmu. I to ne samo jedan nego vise aduta.
Ne kazem da ne bi mozda izgorili,a znajuci nas,**** bi im majku kao i Bazdaru,ali Hajradinovic i slicni njemu jednostavno ne mogu nista ozbiljno uraditi.
Ljudski se nadati ali ja ovu reprezentaciju trenutno vidim,kao pripreme za buducnost. Ovo sto rade Spaha i Sergej je ogromno. Prave atmosferu da nasa djeca igraju za domovinu svojih roditelja. Kako godine idu,sve teze je djeci usaditi taj odnos prema Bosni.
A nama je dijaspora baza za reprezentaciju. Zato kazem da je njihov uticaj ogroman.
Memic,Alajbegovic i Bajraktarevic,ja vise od njih ocekujem nego sa ovim iskusnijim u timu. Pa tu cak i Demirovica mogu svrstati,mozda i Gigovica.
Ovo ostalo, to trebaju da budu Dedići, Alajbegovići, Bajraktarevići...
Nije ba loptanje za đuturume i dizelaše.
Pa obzirom na očekivanja, zasad rade odličan posao.
Mi se moramo boriti za svakog igrača, nemamo taj luksuz da se nekog odreknemo.
Koševo Zapad
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
De ljudi, nismo još uvijek izgubili poen, polako s baražiranjem.
Rano je za te gluposti, večerašnja tekma još nije ni počela, a kamoli oktobarski i novembarski ciklusi.
A i sve i da smo drugi, šta fali recimo Čehe pa Vels uzeti.
Rano je za te gluposti, večerašnja tekma još nije ni počela, a kamoli oktobarski i novembarski ciklusi.
A i sve i da smo drugi, šta fali recimo Čehe pa Vels uzeti.
Pošteno, pa kako bude.
- Shategabri
- Postovi: 18993
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mujakić nije bek, al Čivić nije uopšte igrač.
Ono je samo za dobiti šećer ako igra za ekipu za koju navijaš.
Koševo Zapad
- invincible1921
- Postovi: 11465
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Upravo tako sam racunaoDamirT je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:16Mozda misli da ce Austrija negdje kiksati. Ne znam, ja bi iskreno volio pobjedu, logicno. Ali nemam neki dobar osjecaj. Prije ce biti da ce nas otresti kao Madjari u LN kad smo igrali u Zenici 0-2...TrofejiSuTu je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:10Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?invincible1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 12:14
Moja neka kalkulcija:
POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.
Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.
Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.
Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.
Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
=\_1921_/=
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma ja. Ja sam misljenja da ce nam se ponajprije Rumuni krvi napiti za onaj poraz.DamirT je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:16Mozda misli da ce Austrija negdje kiksati. Ne znam, ja bi iskreno volio pobjedu, logicno. Ali nemam neki dobar osjecaj. Prije ce biti da ce nas otresti kao Madjari u LN kad smo igrali u Zenici 0-2...TrofejiSuTu je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:10Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?invincible1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 12:14
Moja neka kalkulcija:
POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.
Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.
Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.
Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.
Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Ali ni veceras ne bih iskjucio takav ishod.
Daj Boze da odigraju da se syebemo.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- Shategabri
- Postovi: 18993
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dobro, jel Kipar ima bolju sredinu?TrofejiSuTu je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:10Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?invincible1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 12:14Moja neka kalkulcija:Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:05Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.
Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.
Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.
Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.
Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Jel ima bolju odbranu?
Mi smo već od Austrije napravili Španiju.
Koševo Zapad
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mozda nema,ili ima,sta znaci taj podatak ako se zagledas u akciju SM gdje nam je par puta visio gol i to sa igracem vise?Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:26Dobro, jel Kipar ima bolju sredinu?TrofejiSuTu je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:10Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?invincible1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 12:14
Moja neka kalkulcija:
POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.
Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.
Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.
Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.
Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Jel ima bolju odbranu?
Mi smo već od Austrije napravili Španiju.
Nema ni SM nista sto mi imamo,ali,u nekim momentima nisi uopste imao predstavu da je to bas taj SM,eto kako smo izgledali prvenstveno nazad.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- Shategabri
- Postovi: 18993
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sve znam, nije se ni meni to svidjelo.TrofejiSuTu je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:32Mozda nema,ili ima,sta znaci taj podatak ako se zagledas u akciju SM gdje nam je par puta visio gol i to sa igracem vise?Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:26Dobro, jel Kipar ima bolju sredinu?TrofejiSuTu je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:10
Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?
Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.
Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.
Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.
Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.
Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Jel ima bolju odbranu?
Mi smo već od Austrije napravili Španiju.
Nema ni SM nista sto mi imamo,ali,u nekim momentima nisi uopste imao predstavu da je to bas taj SM,eto kako smo izgledali prvenstveno nazad.
ALI...večeras neće igrati ta ekipa. Drugačiji pristup. Ozbiljniji.
Napisao sam već da mi nismo oduševili niti u jednoj utakmici, ali tu je max 12 bodova. I to je zasad jedino bitno.
Austrija je test možemo li konačno pokazati da li je ova ekipa materijal za nešto konkretno.
Koševo Zapad
- invincible1921
- Postovi: 11465
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jel i sad fazon ko prosli put 1/2 finale pa finale? Ja koliko znam jeste?
=\_1921_/=
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jeste.invincible1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 13:38Jel i sad fazon ko prosli put 1/2 finale pa finale? Ja koliko znam jeste?
Samo ganjati direktan plasman, iskreno nema sanse da dobijemo 2 jace repke od nas u par dana.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Šta nama donosi eventualna pobjeda večeras, bio sam okupiran košarkašima, pojma nemam na čemu smo?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
BlackRiver1987
- Postovi: 104
- Pridružen/a: 26 jun 2021, 11:47
- Kontakt:
- signalidunapark
- Postovi: 1559
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Cementiramo prvo mjesto uoči 3 teške utakmice. Daje nam prostora da se okliznemo protiv Rumunja kući ili Kipra ili Austrije u gostima, a da zadržimo prvo mjesto.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Šteta sto Alajbegovic još uvijek nije spreman (?) za jednu ovakvu utakmicu da krene kao starter.
S njim lijevo i Memicem desno bismo mnogo dobili na širini i dubini, te na taj način razvukli Austrijance i bili opasni s oba krila ali i kroz sredinu.
Ovako je teško prozrijeti u razmišljanja stručnog štaba. Vise je tu opcija nego inače.
Ostavljanjem Radeljica na tribinama ostajemo samo na 3 stopera + Mujakic, tako da je teško očekivati formaciju s tri nazad, iako bih ovakvu utakmicu s ovakvim protivnikom krenuo bas u toj formaciji a potom u drugom poluvremenu uvođenjem Alajbegovica vratio na 442 (433, 451, nebitno):
Vasilj
Barišić, Katić, Muharemovic
Dedić, Gigovic, Sunjic, Tahirovic, Memic
Dzeko, Demirović
Formacija koja se očekuje, ne znam šta bih rekao:
Vasilj
Dedić, Katić, Muharemovic, Mujakic (neko drugi)
Memic, Sunjic, Tahirovic, Gigovic
Dzeko, Demirović
Bili bismo veoma opasni po desnoj strani, limitirani lijevo gdje Austrija i jeste dobra - tako da opcija s Mujakicem nije losa tim prije jer će Dedić na drugoj strani visiti naprijed.
Mujakicu bi u tom slučaju pomagao Gigovic koji bi bio orjentisan lijevo i Demirović koji bi se morao spuštati nazad.
Kao sto rekoh na početku, ova postavka bi bila odlična da može Alajbegovic početi od prve minute.
Drugo pitanje koje se nameće u ovoj postavci s 4 nazad jeste da li krenuti s Memicem na lijevom krilu a da Gigovic bude orjentisan desno, pa da budemo opasni s obije strane, desno to Dedić može kao bek iznijeti, a lijevo Memic sa svojim utrcavanjima a pored toga je disciplinovan i pomagao bi lijevom beku.
Ako će ostati vjerni formaciji 442, zbog raznolikosti i mogućnosti da napadnemo s lijeve i desne strane, izašao bih ovako:
Vasilj
Dedić, Katić, Muharemovic, lijevi bek
- - -Gigovic, Sunjic, Tahirovic, Memic
Dzeko, Demirović
Naravno, ima i opcija Demirović na lijevom krilu jer je to igrao u Augsburgu jednu sezonu.
Ostaje nam da vidimo kakvo su nam iznenađenje pripremili večeras?! Samo da ne bude negativno i ovaj put.
S njim lijevo i Memicem desno bismo mnogo dobili na širini i dubini, te na taj način razvukli Austrijance i bili opasni s oba krila ali i kroz sredinu.
Ovako je teško prozrijeti u razmišljanja stručnog štaba. Vise je tu opcija nego inače.
Ostavljanjem Radeljica na tribinama ostajemo samo na 3 stopera + Mujakic, tako da je teško očekivati formaciju s tri nazad, iako bih ovakvu utakmicu s ovakvim protivnikom krenuo bas u toj formaciji a potom u drugom poluvremenu uvođenjem Alajbegovica vratio na 442 (433, 451, nebitno):
Vasilj
Barišić, Katić, Muharemovic
Dedić, Gigovic, Sunjic, Tahirovic, Memic
Dzeko, Demirović
Formacija koja se očekuje, ne znam šta bih rekao:
Vasilj
Dedić, Katić, Muharemovic, Mujakic (neko drugi)
Memic, Sunjic, Tahirovic, Gigovic
Dzeko, Demirović
Bili bismo veoma opasni po desnoj strani, limitirani lijevo gdje Austrija i jeste dobra - tako da opcija s Mujakicem nije losa tim prije jer će Dedić na drugoj strani visiti naprijed.
Mujakicu bi u tom slučaju pomagao Gigovic koji bi bio orjentisan lijevo i Demirović koji bi se morao spuštati nazad.
Kao sto rekoh na početku, ova postavka bi bila odlična da može Alajbegovic početi od prve minute.
Drugo pitanje koje se nameće u ovoj postavci s 4 nazad jeste da li krenuti s Memicem na lijevom krilu a da Gigovic bude orjentisan desno, pa da budemo opasni s obije strane, desno to Dedić može kao bek iznijeti, a lijevo Memic sa svojim utrcavanjima a pored toga je disciplinovan i pomagao bi lijevom beku.
Ako će ostati vjerni formaciji 442, zbog raznolikosti i mogućnosti da napadnemo s lijeve i desne strane, izašao bih ovako:
Vasilj
Dedić, Katić, Muharemovic, lijevi bek
- - -Gigovic, Sunjic, Tahirovic, Memic
Dzeko, Demirović
Naravno, ima i opcija Demirović na lijevom krilu jer je to igrao u Augsburgu jednu sezonu.
Ostaje nam da vidimo kakvo su nam iznenađenje pripremili večeras?! Samo da ne bude negativno i ovaj put.
Online
Trenutno korisnika/ca: Appollon, General505, Goalgetter, Helemnejse, Iceplayer, mercurial, misstianopenaldo, signalidunapark i 84 gosta.



