San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
DamirT
Postovi: 31040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 13:04

zikerrz21 je napisao/la:
09 sep 2025, 13:03


u slucaju baraza nema hljeba da bi mi prosli nekog od ovih iz pot2
Jos ne bi bili ni domacini.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

BarbareZeljin
Postovi: 1328
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la BarbareZeljin » 09 sep 2025, 13:06

Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 11:05
Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Necu reci da sad nesto specijalno pratim Austriju,pratio sam kada su sa nama igrali ligu nacija. Vjdio sam da su na Euru bili dobri.
Uglavnom bundesligaski igraci.
Barbarez ce vjerivatno igrati sa ovim iskusnijim,i pokusavati sto duze imati nerijeseno,pa ako sta napravi.
To ce biti nesto,Hajradinovic,Gigovic,Tahirovic. Demirovic i Dzeko ce biti bez upotrebljivih lopti. Mozda bi ovo uradilo 95 posto trenera.
Ali ja bi pokusao mangupski sa ovom djecom,pa sta Bog dragi da.
Zato sto djeca vrlo lako mogu izgoriti,ali oni jedini imaju potez kojim mogu rijesiti tekmu. I to ne samo jedan nego vise aduta.
Ne kazem da ne bi mozda izgorili,a znajuci nas,**** bi im majku kao i Bazdaru,ali Hajradinovic i slicni njemu jednostavno ne mogu nista ozbiljno uraditi.
Ljudski se nadati ali ja ovu reprezentaciju trenutno vidim,kao pripreme za buducnost. Ovo sto rade Spaha i Sergej je ogromno. Prave atmosferu da nasa djeca igraju za domovinu svojih roditelja. Kako godine idu,sve teze je djeci usaditi taj odnos prema Bosni.
A nama je dijaspora baza za reprezentaciju. Zato kazem da je njihov uticaj ogroman.
Memic,Alajbegovic i Bajraktarevic,ja vise od njih ocekujem nego sa ovim iskusnijim u timu. Pa tu cak i Demirovica mogu svrstati,mozda i Gigovica.

mirsonetz
Postovi: 1113
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la mirsonetz » 09 sep 2025, 13:10

Civic je za Mujakica licno izmislio beka
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la TrofejiSuTu » 09 sep 2025, 13:10

invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 12:14
Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 11:05
Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Moja neka kalkulcija:

POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?

Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.

Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.

Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.

Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.

Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
DamirT
Postovi: 31040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 13:16

TrofejiSuTu je napisao/la:
09 sep 2025, 13:10
invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 12:14
Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 11:05
Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Moja neka kalkulcija:

POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?

Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.

Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.

Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.

Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.

Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Mozda misli da ce Austrija negdje kiksati. Ne znam, ja bi iskreno volio pobjedu, logicno. Ali nemam neki dobar osjecaj. Prije ce biti da ce nas otresti kao Madjari u LN kad smo igrali u Zenici 0-2...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Shategabri » 09 sep 2025, 13:18

BarbareZeljin je napisao/la:
09 sep 2025, 13:06
Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 11:05
Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Necu reci da sad nesto specijalno pratim Austriju,pratio sam kada su sa nama igrali ligu nacija. Vjdio sam da su na Euru bili dobri.
Uglavnom bundesligaski igraci.
Barbarez ce vjerivatno igrati sa ovim iskusnijim,i pokusavati sto duze imati nerijeseno,pa ako sta napravi.
To ce biti nesto,Hajradinovic,Gigovic,Tahirovic. Demirovic i Dzeko ce biti bez upotrebljivih lopti. Mozda bi ovo uradilo 95 posto trenera.
Ali ja bi pokusao mangupski sa ovom djecom,pa sta Bog dragi da.
Zato sto djeca vrlo lako mogu izgoriti,ali oni jedini imaju potez kojim mogu rijesiti tekmu. I to ne samo jedan nego vise aduta.
Ne kazem da ne bi mozda izgorili,a znajuci nas,**** bi im majku kao i Bazdaru,ali Hajradinovic i slicni njemu jednostavno ne mogu nista ozbiljno uraditi.
Ljudski se nadati ali ja ovu reprezentaciju trenutno vidim,kao pripreme za buducnost. Ovo sto rade Spaha i Sergej je ogromno. Prave atmosferu da nasa djeca igraju za domovinu svojih roditelja. Kako godine idu,sve teze je djeci usaditi taj odnos prema Bosni.
A nama je dijaspora baza za reprezentaciju. Zato kazem da je njihov uticaj ogroman.
Memic,Alajbegovic i Bajraktarevic,ja vise od njih ocekujem nego sa ovim iskusnijim u timu. Pa tu cak i Demirovica mogu svrstati,mozda i Gigovica.
Podržavam ovo za djecu. Da se ja pitam, od iskusnijih bi tu bio Džeko i recimo Kolašinac kad je na nogama.
Ovo ostalo, to trebaju da budu Dedići, Alajbegovići, Bajraktarevići...
Nije ba loptanje za đuturume i dizelaše.
Pa obzirom na očekivanja, zasad rade odličan posao.
Mi se moramo boriti za svakog igrača, nemamo taj luksuz da se nekog odreknemo.
Koševo Zapad

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 505
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 09 sep 2025, 13:18

De ljudi, nismo još uvijek izgubili poen, polako s baražiranjem.
Rano je za te gluposti, večerašnja tekma još nije ni počela, a kamoli oktobarski i novembarski ciklusi.

A i sve i da smo drugi, šta fali recimo Čehe pa Vels uzeti.
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Shategabri » 09 sep 2025, 13:20

mirsonetz je napisao/la:
09 sep 2025, 13:10
Civic je za Mujakica licno izmislio beka
Mujakić nije bek, al Čivić nije uopšte igrač.
Ono je samo za dobiti šećer ako igra za ekipu za koju navijaš.
Koševo Zapad

Avatar
invincible1921
Postovi: 11484
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 09 sep 2025, 13:24

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 13:16
TrofejiSuTu je napisao/la:
09 sep 2025, 13:10
invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 12:14


Moja neka kalkulcija:

POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?

Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.

Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.

Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.

Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.

Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Mozda misli da ce Austrija negdje kiksati. Ne znam, ja bi iskreno volio pobjedu, logicno. Ali nemam neki dobar osjecaj. Prije ce biti da ce nas otresti kao Madjari u LN kad smo igrali u Zenici 0-2...
Upravo tako sam racunao
=\_1921_/=

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la TrofejiSuTu » 09 sep 2025, 13:25

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 13:16
TrofejiSuTu je napisao/la:
09 sep 2025, 13:10
invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 12:14


Moja neka kalkulcija:

POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?

Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.

Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.

Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.

Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.

Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Mozda misli da ce Austrija negdje kiksati. Ne znam, ja bi iskreno volio pobjedu, logicno. Ali nemam neki dobar osjecaj. Prije ce biti da ce nas otresti kao Madjari u LN kad smo igrali u Zenici 0-2...
Ma ja. Ja sam misljenja da ce nam se ponajprije Rumuni krvi napiti za onaj poraz.
Ali ni veceras ne bih iskjucio takav ishod.

Daj Boze da odigraju da se syebemo.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Shategabri » 09 sep 2025, 13:26

TrofejiSuTu je napisao/la:
09 sep 2025, 13:10
invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 12:14
Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 11:05
Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Moja neka kalkulcija:

POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?

Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.

Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.

Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.

Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.

Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Dobro, jel Kipar ima bolju sredinu?
Jel ima bolju odbranu?
Mi smo već od Austrije napravili Španiju.
Koševo Zapad

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la TrofejiSuTu » 09 sep 2025, 13:32

Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 13:26
TrofejiSuTu je napisao/la:
09 sep 2025, 13:10
invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 12:14


Moja neka kalkulcija:

POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?

Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.

Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.

Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.

Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.

Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Dobro, jel Kipar ima bolju sredinu?
Jel ima bolju odbranu?
Mi smo već od Austrije napravili Španiju.
Mozda nema,ili ima,sta znaci taj podatak ako se zagledas u akciju SM gdje nam je par puta visio gol i to sa igracem vise?

Nema ni SM nista sto mi imamo,ali,u nekim momentima nisi uopste imao predstavu da je to bas taj SM,eto kako smo izgledali prvenstveno nazad.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Shategabri » 09 sep 2025, 13:36

TrofejiSuTu je napisao/la:
09 sep 2025, 13:32
Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 13:26
TrofejiSuTu je napisao/la:
09 sep 2025, 13:10


Ako je ova kalkulacija tacna i uz pobjedu veceras treba jos 5 boba,ne znam samo kako to znaci da smo prakticno plasirani?

Rumunija,Kipar i Austrija,nekoga trebas dobiti i jos dva puta X.
Malo li je.

Neko ce nas otresti samo tako,a mozda cak i dvije popusimo.

Nemojte se ljudi zanositi. Odigrali smo skroz bezveze tekmu iako smo 6 zabili.

Mi sredine nemamo uopste,odbrana tanka skroz.
Igra spora i bez neke organizacije,igra se vise na individualni kvalitet i ideju.

Yebes i rezultat koji je kratkog daha ako nemas igru koja obecava.
Dobro, jel Kipar ima bolju sredinu?
Jel ima bolju odbranu?
Mi smo već od Austrije napravili Španiju.
Mozda nema,ili ima,sta znaci taj podatak ako se zagledas u akciju SM gdje nam je par puta visio gol i to sa igracem vise?

Nema ni SM nista sto mi imamo,ali,u nekim momentima nisi uopste imao predstavu da je to bas taj SM,eto kako smo izgledali prvenstveno nazad.
Sve znam, nije se ni meni to svidjelo.

ALI...večeras neće igrati ta ekipa. Drugačiji pristup. Ozbiljniji.
Napisao sam već da mi nismo oduševili niti u jednoj utakmici, ali tu je max 12 bodova. I to je zasad jedino bitno.
Austrija je test možemo li konačno pokazati da li je ova ekipa materijal za nešto konkretno.
Koševo Zapad

Avatar
invincible1921
Postovi: 11484
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 09 sep 2025, 13:38

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 13:04
zikerrz21 je napisao/la:
09 sep 2025, 13:03


u slucaju baraza nema hljeba da bi mi prosli nekog od ovih iz pot2
Jos ne bi bili ni domacini.
Jel i sad fazon ko prosli put 1/2 finale pa finale? Ja koliko znam jeste?
=\_1921_/=

Avatar
DamirT
Postovi: 31040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 13:42

invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 13:38
DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 13:04
zikerrz21 je napisao/la:
09 sep 2025, 13:03


u slucaju baraza nema hljeba da bi mi prosli nekog od ovih iz pot2
Jos ne bi bili ni domacini.
Jel i sad fazon ko prosli put 1/2 finale pa finale? Ja koliko znam jeste?
Jeste.



Samo ganjati direktan plasman, iskreno nema sanse da dobijemo 2 jace repke od nas u par dana.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la avenija » 09 sep 2025, 13:43

slika

Live
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Avatar
Surreal
Postovi: 11828
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Surreal » 09 sep 2025, 13:46

Šta nama donosi eventualna pobjeda večeras, bio sam okupiran košarkašima, pojma nemam na čemu smo?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

BlackRiver1987
Postovi: 104
Pridružen/a: 26 jun 2021, 11:47
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la BlackRiver1987 » 09 sep 2025, 13:56

Surreal je napisao/la:
09 sep 2025, 13:46
Šta nama donosi eventualna pobjeda večeras, bio sam okupiran košarkašima, pojma nemam na čemu smo?
3 boda

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1567
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la signalidunapark » 09 sep 2025, 13:56

Surreal je napisao/la:
09 sep 2025, 13:46
Šta nama donosi eventualna pobjeda večeras, bio sam okupiran košarkašima, pojma nemam na čemu smo?
Cementiramo prvo mjesto uoči 3 teške utakmice. Daje nam prostora da se okliznemo protiv Rumunja kući ili Kipra ili Austrije u gostima, a da zadržimo prvo mjesto.

Avatar
hurem
Postovi: 10144
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la hurem » 09 sep 2025, 13:57

Šteta sto Alajbegovic još uvijek nije spreman (?) za jednu ovakvu utakmicu da krene kao starter.
S njim lijevo i Memicem desno bismo mnogo dobili na širini i dubini, te na taj način razvukli Austrijance i bili opasni s oba krila ali i kroz sredinu.

Ovako je teško prozrijeti u razmišljanja stručnog štaba. Vise je tu opcija nego inače.
Ostavljanjem Radeljica na tribinama ostajemo samo na 3 stopera + Mujakic, tako da je teško očekivati formaciju s tri nazad, iako bih ovakvu utakmicu s ovakvim protivnikom krenuo bas u toj formaciji a potom u drugom poluvremenu uvođenjem Alajbegovica vratio na 442 (433, 451, nebitno):

Vasilj
Barišić, Katić, Muharemovic
Dedić, Gigovic, Sunjic, Tahirovic, Memic
Dzeko, Demirović

Formacija koja se očekuje, ne znam šta bih rekao:
Vasilj
Dedić, Katić, Muharemovic, Mujakic (neko drugi)
Memic, Sunjic, Tahirovic, Gigovic
Dzeko, Demirović

Bili bismo veoma opasni po desnoj strani, limitirani lijevo gdje Austrija i jeste dobra - tako da opcija s Mujakicem nije losa tim prije jer će Dedić na drugoj strani visiti naprijed.
Mujakicu bi u tom slučaju pomagao Gigovic koji bi bio orjentisan lijevo i Demirović koji bi se morao spuštati nazad.
Kao sto rekoh na početku, ova postavka bi bila odlična da može Alajbegovic početi od prve minute.

Drugo pitanje koje se nameće u ovoj postavci s 4 nazad jeste da li krenuti s Memicem na lijevom krilu a da Gigovic bude orjentisan desno, pa da budemo opasni s obije strane, desno to Dedić može kao bek iznijeti, a lijevo Memic sa svojim utrcavanjima a pored toga je disciplinovan i pomagao bi lijevom beku.

Ako će ostati vjerni formaciji 442, zbog raznolikosti i mogućnosti da napadnemo s lijeve i desne strane, izašao bih ovako:

Vasilj
Dedić, Katić, Muharemovic, lijevi bek
- - -Gigovic, Sunjic, Tahirovic, Memic
Dzeko, Demirović

Naravno, ima i opcija Demirović na lijevom krilu jer je to igrao u Augsburgu jednu sezonu.

Ostaje nam da vidimo kakvo su nam iznenađenje pripremili večeras?! Samo da ne bude negativno i ovaj put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosnjo22, DeeWa, eaglebvb09, Goalgetter, Grunf, invincible1921, mukydesign, Zgemboo89 i 62 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []