San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Beduin
- Postovi: 19489
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Godinama unazad stadion nam je bio poluprazan. Nismo znali za pobjedu, a jedva i za nerijesen rezultat. Dva dana pred utakmicu bismo znali da igramo, tolika je bila nezainteresovanost. U medijima si jedva par tekstova mogao procitati, a uzivo nije ni bilo klipova ili slika jer se nije ni islo gledati ih.
Nakon godina i godina mi smo poceli puniti stadion, traziti kartu vise, sedmicama unazad se pise o utakmicama i igracima, imamo 4 od 4 pobjede, imamo vjerovatno medju najmladjim ekipama u Evropi, ali i to nam nije dovoljno pa ljujemo po svemu nasem, svi nam smetaju i zelimo poraze i otkazivanje reprezentativaca jer nekome nije po volji.
Idemo odigrati nasu igru i doci do sto boljeg rezultata. Nismo favoriti, ali smo u odlicnoj seriji, kako god zavrsilo ja sam ponosan na njih i sto su vratili vjeru u reprezentaciju, vratili euforiju i pun stadion.
Nakon godina i godina mi smo poceli puniti stadion, traziti kartu vise, sedmicama unazad se pise o utakmicama i igracima, imamo 4 od 4 pobjede, imamo vjerovatno medju najmladjim ekipama u Evropi, ali i to nam nije dovoljno pa ljujemo po svemu nasem, svi nam smetaju i zelimo poraze i otkazivanje reprezentativaca jer nekome nije po volji.
Idemo odigrati nasu igru i doci do sto boljeg rezultata. Nismo favoriti, ali smo u odlicnoj seriji, kako god zavrsilo ja sam ponosan na njih i sto su vratili vjeru u reprezentaciju, vratili euforiju i pun stadion.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Gdje su muda Barabrez. Stavi jos dva golmana
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Iz istog razloga mislim da bi i Gazibegovic dobro odigrao, ta motivacija vise...Coolpanda24 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 20:24Dedić će garant večeras biti posebno nabrijan, valjalo bi da i zabije jedan![]()
Sretno momcima!![]()
Al nebitno, da hoce pobijediti pa kako god. I da Mujakic dadne gol(ne autogol) da nam se popisa u usta koji smo kritikovali njegov izbor od srca zelim..
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sa puno boljim ekipama smo gubili od puno gorih ekipa od ove austrijske veceras. Nista ne ocekujem veceras, sretno momci, borite se pa sta bude
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Niho znaci veceras mora igrat i beka i ispravljat greske stopera Katica... naprijed Niho sine kako god odigras pljuvat ce te ovdje makar odigrao ko Gvardiol.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
MostarNeretva
- Postovi: 733
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Steta. Bolje da je dzoker. Al eto Barba hoce da stedi Dedica i da teziste utakmice bude desna strana nasatorbica je napisao/la: ↑09 sep 2025, 20:06Memic je u prvoj da si ti ziv i zdravMostarNeretva je napisao/la: ↑09 sep 2025, 19:23Znaci prvih 50-60 minuta trkacko nadmetanje i onda ubacuje prodornije igrache Kerima, Memica, na kraju mozda Esmira.
Ako se pokazu trkacke rupe u medjuvremenu Memic ulazi ranije.
- OroJaNjivu
- Postovi: 1
- Pridružen/a: 06 sep 2025, 11:35
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ljudi moji, pa hoće li ovo početi konačno? Ja već četiri sata čamim čekajući.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Bit ce ovo dobro, sad sam se cuo sa delegatom.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Bukvalno. A bez zayebancije, ne znam zbog koje utakmice ga se ovoliko pljuje. De popustite malo jbt, shvatite da ni bekovi na klupi nisu nista bolji od njega. Naravno Sea ne racunam.
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 09 sep 2025, 20:30, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zaboravio si i supljinu koju ce ostavljati maestro Tahirovic, Niho mora trcati za trojicu levata.
Naci ce krezubasi dezurnog krivca.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Veci talent od Misketa 100%
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Valja moderno da budes poseban bar po tome da ne navijas za svoju reprezentaciju. Ono kao cool si.Beduin je napisao/la: ↑09 sep 2025, 20:26Godinama unazad stadion nam je bio poluprazan. Nismo znali za pobjedu, a jedva i za nerijesen rezultat. Dva dana pred utakmicu bismo znali da igramo, tolika je bila nezainteresovanost. U medijima si jedva par tekstova mogao procitati, a uzivo nije ni bilo klipova ili slika jer se nije ni islo gledati ih.
Nakon godina i godina mi smo poceli puniti stadion, traziti kartu vise, sedmicama unazad se pise o utakmicama i igracima, imamo 4 od 4 pobjede, imamo vjerovatno medju najmladjim ekipama u Evropi, ali i to nam nije dovoljno pa ljujemo po svemu nasem, svi nam smetaju i zelimo poraze i otkazivanje reprezentativaca jer nekome nije po volji.
Idemo odigrati nasu igru i doci do sto boljeg rezultata. Nismo favoriti, ali smo u odlicnoj seriji, kako god zavrsilo ja sam ponosan na njih i sto su vratili vjeru u reprezentaciju, vratili euforiju i pun stadion.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Talenat neosporno, svojevremeno top 3 u Europi. Da je malo veci profesionalac i sad sa 35 godina bi mogao igrati vrhunski fudbal i dosta bi nam znacio. Ali nije.
Ali po kontribuciji reprezentaciji, Miske je puno bolji. Sjecam se Misketovog "bezobrazluka" kad je valjao Spance po terenu laznjacima....
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Šta je ba ovo HAHAHAHHA
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Coolpanda24
- Postovi: 3188
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sa pobjedom smo otvorili vrata mundijala
- signalidunapark
- Postovi: 1558
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ovo je teško psihološko ratovanje s Ragnickove strane. Lik piša po nama.
-
19vendetta87
- Postovi: 10290
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sta je ovom s mikrofonom? Yebo ih ton ovakav...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
- Blackwargreymon
- Postovi: 735
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Joj memeova ako Ralf izgubi veceras.
Online
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Balorda, Beduin, Drum, FerdinandF, Godfather, HariTz, Iniesta12, Kenozoik, Loga, TefalTava, trunks1946 i 103 gosta.





