San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Beduin
Postovi: 19490
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Beduin » 09 sep 2025, 20:26

Godinama unazad stadion nam je bio poluprazan. Nismo znali za pobjedu, a jedva i za nerijesen rezultat. Dva dana pred utakmicu bismo znali da igramo, tolika je bila nezainteresovanost. U medijima si jedva par tekstova mogao procitati, a uzivo nije ni bilo klipova ili slika jer se nije ni islo gledati ih.
Nakon godina i godina mi smo poceli puniti stadion, traziti kartu vise, sedmicama unazad se pise o utakmicama i igracima, imamo 4 od 4 pobjede, imamo vjerovatno medju najmladjim ekipama u Evropi, ali i to nam nije dovoljno pa ljujemo po svemu nasem, svi nam smetaju i zelimo poraze i otkazivanje reprezentativaca jer nekome nije po volji.

Idemo odigrati nasu igru i doci do sto boljeg rezultata. Nismo favoriti, ali smo u odlicnoj seriji, kako god zavrsilo ja sam ponosan na njih i sto su vratili vjeru u reprezentaciju, vratili euforiju i pun stadion.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 20:26

Gdje su muda Barabrez. Stavi jos dva golmana
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Dinhooo
Postovi: 67
Pridružen/a: 16 maj 2025, 11:03
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Dinhooo » 09 sep 2025, 20:26

Coolpanda24 je napisao/la:
09 sep 2025, 20:24
Dedić će garant večeras biti posebno nabrijan, valjalo bi da i zabije jedan :D
Sretno momcima! :bih:
Iz istog razloga mislim da bi i Gazibegovic dobro odigrao, ta motivacija vise...
Al nebitno, da hoce pobijediti pa kako god. I da Mujakic dadne gol(ne autogol) da nam se popisa u usta koji smo kritikovali njegov izbor od srca zelim..

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la boki86 » 09 sep 2025, 20:27

Sa puno boljim ekipama smo gubili od puno gorih ekipa od ove austrijske veceras. Nista ne ocekujem veceras, sretno momci, borite se pa sta bude

Kaunas
Postovi: 13517
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Kaunas » 09 sep 2025, 20:28

Niho znaci veceras mora igrat i beka i ispravljat greske stopera Katica... naprijed Niho sine kako god odigras pljuvat ce te ovdje makar odigrao ko Gvardiol.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

MostarNeretva
Postovi: 733
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la MostarNeretva » 09 sep 2025, 20:29

torbica je napisao/la:
09 sep 2025, 20:06
MostarNeretva je napisao/la:
09 sep 2025, 19:23
Znaci prvih 50-60 minuta trkacko nadmetanje i onda ubacuje prodornije igrache Kerima, Memica, na kraju mozda Esmira.

Ako se pokazu trkacke rupe u medjuvremenu Memic ulazi ranije.
Memic je u prvoj da si ti ziv i zdrav
Steta. Bolje da je dzoker. Al eto Barba hoce da stedi Dedica i da teziste utakmice bude desna strana nasa

Avatar
OroJaNjivu
Postovi: 1
Pridružen/a: 06 sep 2025, 11:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la OroJaNjivu » 09 sep 2025, 20:29

Ljudi moji, pa hoće li ovo početi konačno? Ja već četiri sata čamim čekajući.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NazorUso » 09 sep 2025, 20:30

Bit ce ovo dobro, sad sam se cuo sa delegatom.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
DamirT
Postovi: 31009
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 20:30

Kaunas je napisao/la:
09 sep 2025, 20:28
Niho znaci veceras mora igrat i beka i ispravljat greske stopera Katica... naprijed Niho sine kako god odigras pljuvat ce te ovdje makar odigrao ko Gvardiol.
Bukvalno. A bez zayebancije, ne znam zbog koje utakmice ga se ovoliko pljuje. De popustite malo jbt, shvatite da ni bekovi na klupi nisu nista bolji od njega. Naravno Sea ne racunam.
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 09 sep 2025, 20:30, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Jegres
Postovi: 217
Pridružen/a: 29 avg 2025, 11:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Jegres » 09 sep 2025, 20:30

Kaunas je napisao/la:
09 sep 2025, 20:28
Niho znaci veceras mora igrat i beka i ispravljat greske stopera Katica... naprijed Niho sine kako god odigras pljuvat ce te ovdje makar odigrao ko Gvardiol.
Zaboravio si i supljinu koju ce ostavljati maestro Tahirovic, Niho mora trcati za trojicu levata.

Naci ce krezubasi dezurnog krivca.

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Tekashi » 09 sep 2025, 20:30

Dinhooo je napisao/la:
09 sep 2025, 20:21
Tekashi je napisao/la:
09 sep 2025, 20:20
DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 20:17


A dok je igrao, redovno je dobijao porcije psovki.
Ja nikada! Nas najbolji vezni igrac dok je planete i suncevog sistema.
Drugo mjesto poslije Misimovica
Veci talent od Misketa 100%

JohannWolfgang
Postovi: 296
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JohannWolfgang » 09 sep 2025, 20:31

Beduin je napisao/la:
09 sep 2025, 20:26
Godinama unazad stadion nam je bio poluprazan. Nismo znali za pobjedu, a jedva i za nerijesen rezultat. Dva dana pred utakmicu bismo znali da igramo, tolika je bila nezainteresovanost. U medijima si jedva par tekstova mogao procitati, a uzivo nije ni bilo klipova ili slika jer se nije ni islo gledati ih.
Nakon godina i godina mi smo poceli puniti stadion, traziti kartu vise, sedmicama unazad se pise o utakmicama i igracima, imamo 4 od 4 pobjede, imamo vjerovatno medju najmladjim ekipama u Evropi, ali i to nam nije dovoljno pa ljujemo po svemu nasem, svi nam smetaju i zelimo poraze i otkazivanje reprezentativaca jer nekome nije po volji.

Idemo odigrati nasu igru i doci do sto boljeg rezultata. Nismo favoriti, ali smo u odlicnoj seriji, kako god zavrsilo ja sam ponosan na njih i sto su vratili vjeru u reprezentaciju, vratili euforiju i pun stadion.
Valja moderno da budes poseban bar po tome da ne navijas za svoju reprezentaciju. Ono kao cool si.

Dinhooo
Postovi: 67
Pridružen/a: 16 maj 2025, 11:03
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Dinhooo » 09 sep 2025, 20:36

Tekashi je napisao/la:
09 sep 2025, 20:30
Dinhooo je napisao/la:
09 sep 2025, 20:21
Tekashi je napisao/la:
09 sep 2025, 20:20


Ja nikada! Nas najbolji vezni igrac dok je planete i suncevog sistema.
Drugo mjesto poslije Misimovica
Veci talent od Misketa 100%
Talenat neosporno, svojevremeno top 3 u Europi. Da je malo veci profesionalac i sad sa 35 godina bi mogao igrati vrhunski fudbal i dosta bi nam znacio. Ali nije.

Ali po kontribuciji reprezentaciji, Miske je puno bolji. Sjecam se Misketovog "bezobrazluka" kad je valjao Spance po terenu laznjacima....

Avatar
Arvid
Postovi: 24128
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Arvid » 09 sep 2025, 20:36

Šta je ba ovo HAHAHAHHA
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 31009
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 20:36

Arvid je napisao/la:
09 sep 2025, 20:36
Šta je ba ovo HAHAHAHHA
:rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je


Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Hrammm1921 » 09 sep 2025, 20:37

Sa pobjedom smo otvorili vrata mundijala

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1558
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la signalidunapark » 09 sep 2025, 20:37

Ovo je teško psihološko ratovanje s Ragnickove strane. Lik piša po nama.

19vendetta87
Postovi: 10290
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 19vendetta87 » 09 sep 2025, 20:37

Sta je ovom s mikrofonom? Yebo ih ton ovakav...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎


Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []