Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Fudo
- Postovi: 5319
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 22:18
Barbarez P.icko povuci se jos
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la Quartararo » 09 sep 2025, 22:18
Masqareda je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:16
Ne smije Dzeku izvadit koji ne moze hodat vise.
Bruda keš uzimam. 7 stoja plusa.

-
smajke
- Postovi: 222
- Pridružen/a: 10 nov 2017, 00:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la smajke » 09 sep 2025, 22:18
Svakako je ovaj ciklus uigravanje ekipe za kvalifikacije na evropsko, gdje cemo jos bolje uigrati ekipu za kvalifikacije na svjetsko, na kojim cemo ekipu konacno uigrati i kvalifikovati se na evropsko
-
StevieG8
- Postovi: 13303
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 09 sep 2025, 22:18
All in

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
Masqareda
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Masqareda » 09 sep 2025, 22:18
Quartararo je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:18
Masqareda je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:16
Ne smije Dzeku izvadit koji ne moze hodat vise.
Bruda keš uzimam. 7 stoja plusa.
Ocekivano. Meni se nije isplatilo zbog kvote.

-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 09 sep 2025, 22:19
Vracaj Faruka Hadzibegica!
-
Fudo
- Postovi: 5319
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 22:19
smajke je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:18
Svakako je ovaj ciklus uigravanje ekipe za kvalifikacije na evropsko, gdje cemo jos bolje uigrati ekipu za kvalifikacije na svjetsko, na kojim cemo ekipu konacno uigrati i kvalifikovati se na evropsko
KURCI.NA uigravanje...NIKAD nikad vise neces ovakvu grupu dobiti. Ova austrija je Goli K. Vise se bojim Kipra
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
JackW
- Postovi: 891
- Pridružen/a: 20 jun 2025, 22:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la JackW » 09 sep 2025, 22:19
StevieG8 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:18
All in
Upravo to igramo sada. Ide fold ovdje

-
jasmin10
- Postovi: 14904
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 09 sep 2025, 22:19
Bukvalno smo u minuti mogli vidjeti zasto moraju igrati ili Alajbegovic ili Bajraktarevic.
-
Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hrammm1921 » 09 sep 2025, 22:20
Tekashi je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:19
Vracaj Faruka Hadzibegica!
Kakav komad teletine

-
akisarajevo92
- Postovi: 19198
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la akisarajevo92 » 09 sep 2025, 22:20
Bilo je lijepo biti Bosanac onih 12 sati izmedju utakmice sa San Marinom i Poljskom, posebno kad znas da slijedi brzi povratak u realnost

Don't believe the hype.
-
signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 09 sep 2025, 22:20
Meni nije jasno kako ne vidi da su svi mrtvi. Kako, brate dragi? Kakooo?
-
Velizar
- Postovi: 1486
- Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Velizar » 09 sep 2025, 22:20
Nazalost prije ce oni dati gol...hoce ih ove nicije lopte
Ja bih uveo i Bazdara, svejedno je
-
darker10
- Postovi: 5811
- Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la darker10 » 09 sep 2025, 22:20
Gomis99 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:16
Veceras sve sto dodje do Edina tu i stane izuzev gola. Svaki drugi napad je sje.bao. Ocekivao sam vise od njega mudrosti u ovim godinama. Ali s obzirom da igramo bez ihednog kreativca dobro i stojimo. Daj bod puna saka brade.
Ne brukaj se. Covjek se sa 40 kuka na ledjima vraca do centra o razigrava.Da nije njega ne bi ni vidili njihove polovine s loptom u nogama.
-
JimmyPage
- Postovi: 1753
- Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la JimmyPage » 09 sep 2025, 22:20
Kako se njima odbiju ove ničije lopte uvijek pa fasujemo gol a kad ga trebamo dati opet se njima odbije.
Pitam se dal je stvar sreće ili umijeća postavljanja igrača
-
DamirT
- Postovi: 30939
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 22:20
akisarajevo92 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:20
Bilo je lijepo biti Bosanac onih 12 sati izmedju utakmice sa San Marinom i Poljskom, posebno kad znas da slijedi brzi povratak u realnost
A nije da ovo nije bilo ocekivano
Nisam se vala nesto veceras ni nervirao.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Anoniman
- Postovi: 1367
- Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Anoniman » 09 sep 2025, 22:21
Fudo je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:19
smajke je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:18
Svakako je ovaj ciklus uigravanje ekipe za kvalifikacije na evropsko, gdje cemo jos bolje uigrati ekipu za kvalifikacije na svjetsko, na kojim cemo ekipu konacno uigrati i kvalifikovati se na evropsko
KURCI.NA uigravanje...NIKAD nikad vise neces ovakvu grupu dobiti. Ova austrija je Goli K. Vise se bojim Kipra
Ma prepali se Austrije kao da je Brazil iz 1999 god.
I necemo dobiti ovakvu grupu nikad...
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 09 sep 2025, 22:21
Ragnick je trener od kojeg kradu Conte i Guardiola. Izmišlja nove akcije, principe presinga, načine treniranja. Promijenio je fudbal. Barbareza u jednom intervju prije nego što je postao selektor pita voditeljica koliko ste u fudbalu: "Ponekad upalim neku utakmicu uz gril sa prijateljima."
-
Madal
- Postovi: 6002
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 09 sep 2025, 22:21
Confiance je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:20
Kipar rumunija 2 2
Dobro je jer cemo i mi dole kiksat. Samo da ne izgubimo
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Trenutno korisnika/ca: Alucard, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 559 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []