San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 22:18

Barbarez P.icko povuci se jos
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Quartararo » 09 sep 2025, 22:18

Masqareda je napisao/la:
09 sep 2025, 22:16
Ne smije Dzeku izvadit koji ne moze hodat vise. :yawn:
Bruda keš uzimam. 7 stoja plusa. :yawn:

smajke
Postovi: 222
Pridružen/a: 10 nov 2017, 00:02
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la smajke » 09 sep 2025, 22:18

Svakako je ovaj ciklus uigravanje ekipe za kvalifikacije na evropsko, gdje cemo jos bolje uigrati ekipu za kvalifikacije na svjetsko, na kojim cemo ekipu konacno uigrati i kvalifikovati se na evropsko

Avatar
StevieG8
Postovi: 13293
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la StevieG8 » 09 sep 2025, 22:18

All in :kafa:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Masqareda » 09 sep 2025, 22:18

Quartararo je napisao/la:
09 sep 2025, 22:18
Masqareda je napisao/la:
09 sep 2025, 22:16
Ne smije Dzeku izvadit koji ne moze hodat vise. :yawn:
Bruda keš uzimam. 7 stoja plusa. :yawn:
Ocekivano. Meni se nije isplatilo zbog kvote. :yawn:

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Tekashi » 09 sep 2025, 22:19

Vracaj Faruka Hadzibegica!

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 22:19

smajke je napisao/la:
09 sep 2025, 22:18
Svakako je ovaj ciklus uigravanje ekipe za kvalifikacije na evropsko, gdje cemo jos bolje uigrati ekipu za kvalifikacije na svjetsko, na kojim cemo ekipu konacno uigrati i kvalifikovati se na evropsko
KURCI.NA uigravanje...NIKAD nikad vise neces ovakvu grupu dobiti. Ova austrija je Goli K. Vise se bojim Kipra
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
JackW
Postovi: 891
Pridružen/a: 20 jun 2025, 22:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JackW » 09 sep 2025, 22:19

StevieG8 je napisao/la:
09 sep 2025, 22:18
All in :kafa:
Upravo to igramo sada. Ide fold ovdje :yawn:

Avatar
jasmin10
Postovi: 14897
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la jasmin10 » 09 sep 2025, 22:19

Bukvalno smo u minuti mogli vidjeti zasto moraju igrati ili Alajbegovic ili Bajraktarevic.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Hrammm1921 » 09 sep 2025, 22:20

Tekashi je napisao/la:
09 sep 2025, 22:19
Vracaj Faruka Hadzibegica!

Kakav komad teletine :rol:

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19191
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la akisarajevo92 » 09 sep 2025, 22:20

Bilo je lijepo biti Bosanac onih 12 sati izmedju utakmice sa San Marinom i Poljskom, posebno kad znas da slijedi brzi povratak u realnost :rol:
Don't believe the hype.

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la signalidunapark » 09 sep 2025, 22:20

Meni nije jasno kako ne vidi da su svi mrtvi. Kako, brate dragi? Kakooo?

Avatar
Velizar
Postovi: 1470
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Velizar » 09 sep 2025, 22:20

Nazalost prije ce oni dati gol...hoce ih ove nicije lopte

Ja bih uveo i Bazdara, svejedno je

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la darker10 » 09 sep 2025, 22:20

Gomis99 je napisao/la:
09 sep 2025, 22:16
Veceras sve sto dodje do Edina tu i stane izuzev gola. Svaki drugi napad je sje.bao. Ocekivao sam vise od njega mudrosti u ovim godinama. Ali s obzirom da igramo bez ihednog kreativca dobro i stojimo. Daj bod puna saka brade.
Ne brukaj se. Covjek se sa 40 kuka na ledjima vraca do centra o razigrava.Da nije njega ne bi ni vidili njihove polovine s loptom u nogama.

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1753
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JimmyPage » 09 sep 2025, 22:20

Kako se njima odbiju ove ničije lopte uvijek pa fasujemo gol a kad ga trebamo dati opet se njima odbije.
Pitam se dal je stvar sreće ili umijeća postavljanja igrača


Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 22:20

akisarajevo92 je napisao/la:
09 sep 2025, 22:20
Bilo je lijepo biti Bosanac onih 12 sati izmedju utakmice sa San Marinom i Poljskom, posebno kad znas da slijedi brzi povratak u realnost :rol:
A nije da ovo nije bilo ocekivano :mrgreen:

Nisam se vala nesto veceras ni nervirao.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Anoniman
Postovi: 1367
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Anoniman » 09 sep 2025, 22:21

Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 22:19
smajke je napisao/la:
09 sep 2025, 22:18
Svakako je ovaj ciklus uigravanje ekipe za kvalifikacije na evropsko, gdje cemo jos bolje uigrati ekipu za kvalifikacije na svjetsko, na kojim cemo ekipu konacno uigrati i kvalifikovati se na evropsko
KURCI.NA uigravanje...NIKAD nikad vise neces ovakvu grupu dobiti. Ova austrija je Goli K. Vise se bojim Kipra
Ma prepali se Austrije kao da je Brazil iz 1999 god.
I necemo dobiti ovakvu grupu nikad...

Avatar
Drape
Postovi: 9759
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Drape » 09 sep 2025, 22:21

Ragnick je trener od kojeg kradu Conte i Guardiola. Izmišlja nove akcije, principe presinga, načine treniranja. Promijenio je fudbal. Barbareza u jednom intervju prije nego što je postao selektor pita voditeljica koliko ste u fudbalu: "Ponekad upalim neku utakmicu uz gril sa prijateljima."

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Madal » 09 sep 2025, 22:21

Confiance je napisao/la:
09 sep 2025, 22:20
Kipar rumunija 2 2
Dobro je jer cemo i mi dole kiksat. Samo da ne izgubimo
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], objektivni7563 i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []