FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 sep 2025, 23:37

MrAmarOsim je napisao/la:
15 sep 2025, 23:34
Sutra malo više, sada samo da kažem ŠOŠIĆU NADAM SE DA SI OPET ONAJ STARI!
To mi je baš maloprije prošlo kroz glavu, nadam se da je ovo povratak u formu... najvažniji igrač.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
dubioza144
Postovi: 2512
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 15 sep 2025, 23:39

Velikiiii Velikiii Velikiii ŽELJEZNIČAR, KAKOOO DAA TEE NEEE VOLIIIM :ljepota:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 15 sep 2025, 23:39

Hvala momci na svemu svima koji su bili na stadionu, jedna od najljepših uspomena sa Grbavice. KAKO DA TI KAŽEM KOLIKO MI ZNAČIŠ
Grupa iznad svakog pojedinca.

antibot
Postovi: 77
Pridružen/a: 30 avg 2014, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la antibot » 15 sep 2025, 23:42

Uprava Punu podršku i ovlasti Adžemu dat!

Riješit se i BOLJEVIĆA ili ga prekomandovat na CF jer tu njegovoa (NE)odbrana će najmanje dolazit eo izražaja.

Pojačat sredu igračem tipa Savić(Možda i Deni bude taj) da možemo i mi držat loptu u nogama ovako imamo 2dmf i sve je dobro dok idemo na kontre međutim kad trebamo napad organizovat nemamo srede i patimo se u organizaciji,pojeli su nas vicini tu.Možda pokušat sa Šošić Deni i iza njih razbijač Erik ili Dan msm da bi bolje sredina funkcionisala jer i Deni i Šošić hoće igrat odbranu.

Odinaka zvjerina puna potencijala molit boga da imamo ljude koji će ga znat izbrusit.Moderni bek koji drži čitavu stranu čitavu utakmicu i nećeš ga vidjet da kasni ni u odbrani mi u napadu samo još sitnice da ispegla i abd sljedeći izlazni transfer Želje.

Odbranu još više utegnut!

Nadam se da je ovo povratak Želje tamo gdje mu je mjesto a to je DOMINACIJA!
Zadnja izmjena: antibot, dana/u 15 sep 2025, 23:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Blackwargreymon
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blackwargreymon » 15 sep 2025, 23:44

Ljudi kako je Šošić odigrao ovo poluvrijeme... Kao na dopingu. Vidi se koliko je momku stalo, i dalje mi je sramotno ono zvizdanje njemu prije par kola.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 sep 2025, 23:46

Blackwargreymon je napisao/la:
15 sep 2025, 23:44
Ljudi kako je Šošić odigrao ovo poluvrijeme... Kao na dopingu. Vidi se koliko je momku stalo, i dalje mi je sramotno ono zvizdanje njemu prije par kola.

Ništa nije sramotno prema bilo kome od njih, od Adžema do Šošića, i dalje je ovo ekipa koja nije pobijedila Radnika i Rudara na Grbavici. Vidjećeš na kraju koliko će to biti važni bodovi. Sve po zaslugama.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 15 sep 2025, 23:47

Blackwargreymon je napisao/la:
15 sep 2025, 23:44
Ljudi kako je Šošić odigrao ovo poluvrijeme... Kao na dopingu. Vidi se koliko je momku stalo, i dalje mi je sramotno ono zvizdanje njemu prije par kola.
Nadjačali su tu aplauzi sa sjevera zvižduke, kakve nam je partije pružao, upao je bio u krizu i sada se polako iz nje vraća, bezobrazno je. Ne može se nakon par kola tako bitnom igraču i pretalentovanom nabijati noga u guzicu, upravo iz razloga ovakvih utakmica gdje sve prelomi, gdje nam pokaže koliko nam znači za igru.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19888
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 15 sep 2025, 23:48




Ili mi se čini il je Cveta isti gol zabio

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrammm1921 » 15 sep 2025, 23:48

Fale nam itekako 2 dobra pojacanja za nesto vise .. Fali nam kvaliteta yebiga. Radovac u formi bi nam legao auu

F1921B
Postovi: 114
Pridružen/a: 19 maj 2025, 11:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la F1921B » 15 sep 2025, 23:50

E sjebavanje zivotom

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 15 sep 2025, 23:51


Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 15 sep 2025, 23:52

Jaaoo braćoooooooooo
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

F1921B
Postovi: 114
Pridružen/a: 19 maj 2025, 11:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la F1921B » 15 sep 2025, 23:53

I dan danas me sramota onog skandiranja protiv Rudara ‘Adzeme odlazi’, ubi nas ta licemjernost. Svaka cast momci, gazi do kraja. Nestvarna noc. Treba nam vise igre u sredini, ono na silu po strani je bolno za oci

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 15 sep 2025, 23:54


Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 15 sep 2025, 23:55

antibot je napisao/la:
15 sep 2025, 23:27
Samo da pitam ove što su tjerali Adžema na početku sezone jel ih stid?

VTŽ TM87!
Ja sam bio da ide nakon prosipanja bodova od Rudara i Radnika, uz kriminalnu igra obje ove tekme plus uzas protiv Posusja i Veleza kad smo bas lose igrali. I dalje mislim da je to uzas jedan bio.

Da li smo se digli i napravili ludilo? Itekako i napravili rezultate bolje od ocekivanih, ako cemo iskreno. Pristup i pobjede peotiv Zrinjskog i Borca su vrijedne spomena i hvaljenja, kao sto je bila i kritika za ove prije.

Ali to ne treba da bude tema, ko je bio za, ko protiv, treba biti objektivan i reci kako jeste sve. Idemo dalje i nadam se da ovako nastavljamo iz kola u kola, ma i bolje.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 15 sep 2025, 23:56


Avatar
Lynx
Postovi: 1721
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lynx » 15 sep 2025, 23:58

Kome prijeti suspenzija na derbiju?
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 15 sep 2025, 23:59

104 godine Željezničara, 72 godine Grbavice

Željezničar - Borac 3:2
U19 Željezničar - Radnik 4:3
U17 Željezničar - Sloga 2:0
U15 Željezničar - Sloga 10:0
U13 Željezničar - Slavija 5:0

Novi jug, cekamo investitora
Željezničar je više od kluba
Imamo jedan od najvecih potencijala na ovim prostorima da napravimo iskorak i da igramo tu grupnu fazu
Samo pametno, mudro, jako, hrabro
Zaboraviti sve i maksimalno se fokusirati na Siroki Brijeg
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 16 sep 2025, 00:02

Kako da te ne volim
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrammm1921 » 16 sep 2025, 00:02

Alica i Ericka nema u Sirokom zbog kartona

Treba kakva invazija i dole :bih:
Zadnja izmjena: Hrammm1921, dana/u 16 sep 2025, 00:02, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], WeekendOffender i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []