Da se Siroki spasava ispadanja ,za to je tu Zoran Zekic a za sve ostalo imamo mastercardDzemoSmjecanin je napisao/la: ↑19 sep 2025, 11:54Djelis je s poštenjačima kao što si i sam, jelde? Ljudi imaju pravo na svoj stav, slagao se ti s njim ili ne. U vezi svih posljeratnih titula klubova u BiH, generalno, malo je bilo onih 100% čistih. Ja ne znam gdje ti živiš, osvrni se oko sebe, ne živiš u ružičnjaku i bajkovitoj priči. Niko nije rekao trebamo klati druge kao Borac, ali da barem imaš normalno suđenje i da na sportski način dobijaš, da nas ne kolje zbog šugavog SB koji trebao ispasti lani i sl. Da kad Mamić kaže Sabriji, slušaj balijski konju, nemoj da oštetiš Sarajevo, najebo si..Onda će on razmisliti čije će poslušati, ili će mu se javiti xy osoba to isto poručitiZutti je napisao/la: ↑19 sep 2025, 11:20Maroon1946 je napisao/la: ↑19 sep 2025, 10:31Ne trazi niko da mi krademo. Trazimo da imamo zastitu kao Zrinjski. Protiv njih se ne sude sumnjivi penali, ne daju se zuti i crveni na pravdi Boga. Pa onaj crveni sto je Kupresak dobio protiv Borca je bio dovoljan da se odmah istupi iz lige dok se savez ne promijeni. Ovako znas da kad ides u Banja Luku da ces dobiti 9 zutih kartona, da se moze desiti da ti igracu polome nogu a da nece ni opomenu dobiti, da ce ti svirati nepostojeci penal itd. Ako Mamić(i) mogu osigurati Sarajevu da nas konstatno ne kradu odmah smo u prednosti.Dobro. Ja sam pogrešno shvatio. U pravu ste.
Ne zanima me kako jel posteno ili nije . Niko ne igra posteno pa ne moramo mi .Nek je osudjen za ratne zlocine ne zamima me ako radi u najboljem interesu mog klubaMa ja nek svi namjestaju lobiraju poklapaju mi cemo jedini bit posteni idalje i izigravati neku gospoduU okolnostima u kojima jesmo nikad mi nece biti bitan nacin na koji je titula osvojena. Pise se i pamti se brojka. Koga ce bolit qrac za 10 godina kako je Borac osvojio titulu? Niko se sjecat nece svih ovih lakrdija.S kim ja dijelim planetu...Sve poptisujem napisano.
Qrac me zaboli na koji nacin, samo neka se titula donese.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Koliko je godina imao tad, a koliko sad. Gledaš li ti naše utakmice i koliko se on kreće?
Re: FK Sarajevo
Btw ,ova prica oko Mamica,kriminala i kradja me podsjeca na jedan dobar vic:
Pita sin oca ; Mozes li mi objasniti razliku izmedju teoretskog i prakticnog. Odgavara otac -Hocu,to je lako. Eno idi pitaj majku i sestru bi spavale sa onim i onim komsijom za 2000 maraka. Pita sin mamu,ona malo ko necka se,pa kaze bi,pita sestru ,ona odmah skoci,hocu,gdje je . Vrati se sin ocu i isprica mu sta su rekle. Onda otac veli vidis mi teoretski u kuci imamo 4 hiljade maraka a prakticno imamo dvije qurve
Zalosno. Cast,postenje i Sarajevo se ne prodaje.
Sto se tice te price ,treba sacekati razvoj situacije,pa cemo onda pricati.
Treba se okrenuti Velezu,sportu i fudbalu. Pobjedom hvatamo prikljucak. Favoriti smo ,po kladionicama,bolji smo. Nadam se da ih je naš Husref ,malo psiholski smirio i da cemo odigrati u skladu svojih nemalih mogucnosti.
Subota ce biti lijep jesenji dan,pravi momenat za odlazak na Koševo !!
Pita sin oca ; Mozes li mi objasniti razliku izmedju teoretskog i prakticnog. Odgavara otac -Hocu,to je lako. Eno idi pitaj majku i sestru bi spavale sa onim i onim komsijom za 2000 maraka. Pita sin mamu,ona malo ko necka se,pa kaze bi,pita sestru ,ona odmah skoci,hocu,gdje je . Vrati se sin ocu i isprica mu sta su rekle. Onda otac veli vidis mi teoretski u kuci imamo 4 hiljade maraka a prakticno imamo dvije qurve
Zalosno. Cast,postenje i Sarajevo se ne prodaje.
Sto se tice te price ,treba sacekati razvoj situacije,pa cemo onda pricati.
Treba se okrenuti Velezu,sportu i fudbalu. Pobjedom hvatamo prikljucak. Favoriti smo ,po kladionicama,bolji smo. Nadam se da ih je naš Husref ,malo psiholski smirio i da cemo odigrati u skladu svojih nemalih mogucnosti.
Subota ce biti lijep jesenji dan,pravi momenat za odlazak na Koševo !!
Re: FK Sarajevo
Ja koliko znam pozicija deset u svijetu fudbala (modernom) ne postoji, beskoristan je tu jer uvijek ima puno igrača oko sebe.... Kroz posjed graditi situacije u kojima će on ostajati 1 na 1 sa te lijeve strane. Nije ni naša liga aman zaman u nekom tempu.
Re: FK Sarajevo
Zdravko i Zoran su napravili jednu od najboljih reprezentacija u Evropi i svijetu poslednjih 20-tak godina, i klub koji je svake godine igrao grupnu fazu nečega, rušio Arsenale, Chelseae... tako da je suludo dovoditi u pitanje njihovu stručnost u tom dijelu. O politički motivisanom postupku u drugoj državi (kao protiv Sanadera) treba pričati struka, a ne neko sa srednjom školom uz dužno poštovanje. Fokus ovoga svega za sada treba biti zaštita ekipe od sudijskih marifetluka u praktično svakom kolu, ako je to uopšte cilj...
Re: FK Sarajevo
Nece oni ovdje raditi ono sto su radili tamo. Ni priblizno isti im posao nece biti. Tamo odlucivali sve, kupili sav kajmak, ovdje jedan od njih savjetuje egomanijaka.071 je napisao/la: ↑19 sep 2025, 13:35Zdravko i Zoran su napravili jednu od najboljih reprezentacija u Evropi i svijetu poslednjih 20-tak godina, i klub koji je svake godine igrao grupnu fazu nečega, rušio Arsenale, Chelseae... tako da je suludo dovoditi u pitanje njihovu stručnost u tom dijelu. O politički motivisanom postupku u drugoj državi (kao protiv Sanadera) treba pričati struka, a ne neko sa srednjom školom uz dužno poštovanje. Fokus ovoga svega za sada treba biti zaštita ekipe od sudijskih marifetluka u praktično svakom kolu, ako je to uopšte cilj...
Re: FK Sarajevo
Ayla bi prezivjela jer ona zna oko popunjavanja vakuma...jurisicduska je napisao/la: ↑18 sep 2025, 23:40Ja bih volio da krenu na sastanak kod tog princa privatnim avionom Mirvic, Kotmani, Tan, Ajla, Melisa, par lezebjki, oni mafijaši iz bungalova, i da se sruši avion. I braća Mamić i njihovi savjetnici.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.
E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Kojeg znanja? Kojeg tata ima!
Re: FK Sarajevo
U suštini ono što je bit trenerskog posla javno priznaje da nije u stanju uraditi.NazorUso je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:12Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.
E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Moderan fudbal nije za husrefaZeko87 je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:54U suštini ono što je bit trenerskog posla javno priznaje da nije u stanju uraditi.NazorUso je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:12Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.
E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
Re: FK Sarajevo
Tragično je da se svakom zaseoku šilji protiv Sarajeva, najvećeg kluba u BiH, sramno i nedopustivo da se naš svaki gol provjerava po pet min a svaka situacija u našem kaznenom svira kao penal i svaki jači start kartonira.
Tome se mora stati u kraj, ne zanima me kako. Ne tražimo da za nas tako rade nego da nas barem puste da igramo fudbal.ć, pa nek ispadnemo iz lige ako treba.
Tome se mora stati u kraj, ne zanima me kako. Ne tražimo da za nas tako rade nego da nas barem puste da igramo fudbal.ć, pa nek ispadnemo iz lige ako treba.
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 19 sep 2025, 16:00, ukupno mijenjano 1 put.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nemoj vise o vicevima BgtAntikloc je napisao/la: ↑19 sep 2025, 13:09Btw ,ova prica oko Mamica,kriminala i kradja me podsjeca na jedan dobar vic:
Pita sin oca ; Mozes li mi objasniti razliku izmedju teoretskog i prakticnog. Odgavara otac -Hocu,to je lako. Eno idi pitaj majku i sestru bi spavale sa onim i onim komsijom za 2000 maraka. Pita sin mamu,ona malo ko necka se,pa kaze bi,pita sestru ,ona odmah skoci,hocu,gdje je . Vrati se sin ocu i isprica mu sta su rekle. Onda otac veli vidis mi teoretski u kuci imamo 4 hiljade maraka a prakticno imamo dvije qurve![]()
Zalosno. Cast,postenje i Sarajevo se ne prodaje.
Sto se tice te price ,treba sacekati razvoj situacije,pa cemo onda pricati.
Treba se okrenuti Velezu,sportu i fudbalu. Pobjedom hvatamo prikljucak. Favoriti smo ,po kladionicama,bolji smo. Nadam se da ih je naš Husref ,malo psiholski smirio i da cemo odigrati u skladu svojih nemalih mogucnosti.
Subota ce biti lijep jesenji dan,pravi momenat za odlazak na Koševo !!
Re: FK Sarajevo
NazorUso je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:12Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.
E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
Kakav bivo dan te yebo. Javno kaze da ne zna raditi svoj posao
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Klocina misli da je duhovitaRaymondRed je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:59Nemoj vise o vicevima BgtAntikloc je napisao/la: ↑19 sep 2025, 13:09Btw ,ova prica oko Mamica,kriminala i kradja me podsjeca na jedan dobar vic:
Pita sin oca ; Mozes li mi objasniti razliku izmedju teoretskog i prakticnog. Odgavara otac -Hocu,to je lako. Eno idi pitaj majku i sestru bi spavale sa onim i onim komsijom za 2000 maraka. Pita sin mamu,ona malo ko necka se,pa kaze bi,pita sestru ,ona odmah skoci,hocu,gdje je . Vrati se sin ocu i isprica mu sta su rekle. Onda otac veli vidis mi teoretski u kuci imamo 4 hiljade maraka a prakticno imamo dvije qurve![]()
Zalosno. Cast,postenje i Sarajevo se ne prodaje.
Sto se tice te price ,treba sacekati razvoj situacije,pa cemo onda pricati.
Treba se okrenuti Velezu,sportu i fudbalu. Pobjedom hvatamo prikljucak. Favoriti smo ,po kladionicama,bolji smo. Nadam se da ih je naš Husref ,malo psiholski smirio i da cemo odigrati u skladu svojih nemalih mogucnosti.
Subota ce biti lijep jesenji dan,pravi momenat za odlazak na Koševo !!
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Tacno tako.Zeko87 je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:54U suštini ono što je bit trenerskog posla javno priznaje da nije u stanju uraditi.NazorUso je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:12Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.
E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
Ali bitno je imati qrcevit stav, yebo bodove, yebo igru. Pare su bitne !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Bas tako. Ono sto mu je prije prolazilo sada svako ziv vidi i zna se postaviti na odgovarajuci nacin.NazorUso je napisao/la: ↑19 sep 2025, 16:54Tacno tako.Zeko87 je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:54U suštini ono što je bit trenerskog posla javno priznaje da nije u stanju uraditi.NazorUso je napisao/la: ↑19 sep 2025, 15:12Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.
E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
Ali bitno je imati qrcevit stav, yebo bodove, yebo igru. Pare su bitne !!!
Situacija je toliko losa da su svi igraci deprimirani, ubijeni u pojam, te zbog toga u ovoliko utakmica nisi imao ni da jedan igrac uradi nesto na individualni kvalitet. Pogubljeni smo i normalno je da svi vide ovu ekipu ko plijen.
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jadni umorni deprimirani i dekocentrisani manekeni, treba vidjeti da ih gladimo po mudimma, spremit im supicu, poslat 10ak dana na Maldive o trosku klubu ne bi li se oporavili
Online
Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, nedimmmm1337 i 38 gostiju.



