FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 19 sep 2025, 13:00

DzemoSmjecanin je napisao/la:
19 sep 2025, 11:54
Zutti je napisao/la:
19 sep 2025, 11:20
Maroon1946 je napisao/la:
19 sep 2025, 10:31
Ne trazi niko da mi krademo. Trazimo da imamo zastitu kao Zrinjski. Protiv njih se ne sude sumnjivi penali, ne daju se zuti i crveni na pravdi Boga. Pa onaj crveni sto je Kupresak dobio protiv Borca je bio dovoljan da se odmah istupi iz lige dok se savez ne promijeni. Ovako znas da kad ides u Banja Luku da ces dobiti 9 zutih kartona, da se moze desiti da ti igracu polome nogu a da nece ni opomenu dobiti, da ce ti svirati nepostojeci penal itd. Ako Mamić(i) mogu osigurati Sarajevu da nas konstatno ne kradu odmah smo u prednosti.
TrofejiSuTu je napisao/la:
19 sep 2025, 10:45


Jel neko trazi kradju ili da ne budes pokraden,
Dobro. Ja sam pogrešno shvatio. U pravu ste.
Ne zanima me kako jel posteno ili nije . Niko ne igra posteno pa ne moramo mi .
Nek je osudjen za ratne zlocine ne zamima me ako radi u najboljem interesu mog kluba
Ma ja nek svi namjestaju lobiraju poklapaju mi cemo jedini bit posteni idalje i izigravati neku gospodu
U okolnostima u kojima jesmo nikad mi nece biti bitan nacin na koji je titula osvojena. Pise se i pamti se brojka. Koga ce bolit qrac za 10 godina kako je Borac osvojio titulu? Niko se sjecat nece svih ovih lakrdija.
Sve poptisujem napisano.
Qrac me zaboli na koji nacin, samo neka se titula donese.
S kim ja dijelim planetu...
Djelis je s poštenjačima kao što si i sam, jelde? Ljudi imaju pravo na svoj stav, slagao se ti s njim ili ne. U vezi svih posljeratnih titula klubova u BiH, generalno, malo je bilo onih 100% čistih. Ja ne znam gdje ti živiš, osvrni se oko sebe, ne živiš u ružičnjaku i bajkovitoj priči. Niko nije rekao trebamo klati druge kao Borac, ali da barem imaš normalno suđenje i da na sportski način dobijaš, da nas ne kolje zbog šugavog SB koji trebao ispasti lani i sl. Da kad Mamić kaže Sabriji, slušaj balijski konju, nemoj da oštetiš Sarajevo, najebo si..Onda će on razmisliti čije će poslušati, ili će mu se javiti xy osoba to isto poručiti
Da se Siroki spasava ispadanja ,za to je tu Zoran Zekic a za sve ostalo imamo mastercard :mrgreen:

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 19 sep 2025, 13:07

N3R3D je napisao/la:
19 sep 2025, 12:51
MSOZ101 je napisao/la:
19 sep 2025, 12:44
Kad stave Ljajića na krilo znam da kurcca ne znaju.
Fiorentina, Roma, Inter veći procenat utakmica je znao odigrati na poziciji krila, gdje je isporučivao dobar broj g/a.
Koliko je godina imao tad, a koliko sad. Gledaš li ti naše utakmice i koliko se on kreće?

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 19 sep 2025, 13:09

Btw ,ova prica oko Mamica,kriminala i kradja me podsjeca na jedan dobar vic:
Pita sin oca ; Mozes li mi objasniti razliku izmedju teoretskog i prakticnog. Odgavara otac -Hocu,to je lako. Eno idi pitaj majku i sestru bi spavale sa onim i onim komsijom za 2000 maraka. Pita sin mamu,ona malo ko necka se,pa kaze bi,pita sestru ,ona odmah skoci,hocu,gdje je . Vrati se sin ocu i isprica mu sta su rekle. Onda otac veli vidis mi teoretski u kuci imamo 4 hiljade maraka a prakticno imamo dvije qurve :mrgreen:
Zalosno. Cast,postenje i Sarajevo se ne prodaje.
Sto se tice te price ,treba sacekati razvoj situacije,pa cemo onda pricati.
Treba se okrenuti Velezu,sportu i fudbalu. Pobjedom hvatamo prikljucak. Favoriti smo ,po kladionicama,bolji smo. Nadam se da ih je naš Husref ,malo psiholski smirio i da cemo odigrati u skladu svojih nemalih mogucnosti.
Subota ce biti lijep jesenji dan,pravi momenat za odlazak na Koševo !!

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 19 sep 2025, 13:12

MSOZ101 je napisao/la:
19 sep 2025, 13:07
N3R3D je napisao/la:
19 sep 2025, 12:51
MSOZ101 je napisao/la:
19 sep 2025, 12:44
Kad stave Ljajića na krilo znam da kurcca ne znaju.
Fiorentina, Roma, Inter veći procenat utakmica je znao odigrati na poziciji krila, gdje je isporučivao dobar broj g/a.
Koliko je godina imao tad, a koliko sad. Gledaš li ti naše utakmice i koliko se on kreće?
Ja koliko znam pozicija deset u svijetu fudbala (modernom) ne postoji, beskoristan je tu jer uvijek ima puno igrača oko sebe.... Kroz posjed graditi situacije u kojima će on ostajati 1 na 1 sa te lijeve strane. Nije ni naša liga aman zaman u nekom tempu.

Avatar
071
Postovi: 341
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 19 sep 2025, 13:35

Zdravko i Zoran su napravili jednu od najboljih reprezentacija u Evropi i svijetu poslednjih 20-tak godina, i klub koji je svake godine igrao grupnu fazu nečega, rušio Arsenale, Chelseae... tako da je suludo dovoditi u pitanje njihovu stručnost u tom dijelu. O politički motivisanom postupku u drugoj državi (kao protiv Sanadera) treba pričati struka, a ne neko sa srednjom školom uz dužno poštovanje. Fokus ovoga svega za sada treba biti zaštita ekipe od sudijskih marifetluka u praktično svakom kolu, ako je to uopšte cilj...

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 19 sep 2025, 14:14

071 je napisao/la:
19 sep 2025, 13:35
Zdravko i Zoran su napravili jednu od najboljih reprezentacija u Evropi i svijetu poslednjih 20-tak godina, i klub koji je svake godine igrao grupnu fazu nečega, rušio Arsenale, Chelseae... tako da je suludo dovoditi u pitanje njihovu stručnost u tom dijelu. O politički motivisanom postupku u drugoj državi (kao protiv Sanadera) treba pričati struka, a ne neko sa srednjom školom uz dužno poštovanje. Fokus ovoga svega za sada treba biti zaštita ekipe od sudijskih marifetluka u praktično svakom kolu, ako je to uopšte cilj...
Nece oni ovdje raditi ono sto su radili tamo. Ni priblizno isti im posao nece biti. Tamo odlucivali sve, kupili sav kajmak, ovdje jedan od njih savjetuje egomanijaka.

Haksss
Postovi: 227
Pridružen/a: 10 jan 2025, 18:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haksss » 19 sep 2025, 14:37

Princ ili Mamic 🤔🤔
slika

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 19 sep 2025, 14:58

jurisicduska je napisao/la:
18 sep 2025, 23:40
Ja bih volio da krenu na sastanak kod tog princa privatnim avionom Mirvic, Kotmani, Tan, Ajla, Melisa, par lezebjki, oni mafijaši iz bungalova, i da se sruši avion. I braća Mamić i njihovi savjetnici.
Ayla bi prezivjela jer ona zna oko popunjavanja vakuma...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 19 sep 2025, 15:12

Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.

E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

mirzatele
Postovi: 12009
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 19 sep 2025, 15:27

Kojeg znanja? Kojeg tata ima!

KarlMarx
Postovi: 938
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 19 sep 2025, 15:35

N3R3D je napisao/la:
19 sep 2025, 12:51
MSOZ101 je napisao/la:
19 sep 2025, 12:44
Kad stave Ljajića na krilo znam da kurcca ne znaju.
Fiorentina, Roma, Inter veći procenat utakmica je znao odigrati na poziciji krila, gdje je isporučivao dobar broj g/a.
Jeste, ali bio je 6-7-8 godina mlađi. :D

Zeko87
Postovi: 2963
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 19 sep 2025, 15:54

NazorUso je napisao/la:
19 sep 2025, 15:12
Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.

E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
U suštini ono što je bit trenerskog posla javno priznaje da nije u stanju uraditi.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

RaymondRed
Postovi: 252
Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RaymondRed » 19 sep 2025, 15:57

Zeko87 je napisao/la:
19 sep 2025, 15:54
NazorUso je napisao/la:
19 sep 2025, 15:12
Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.

E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
U suštini ono što je bit trenerskog posla javno priznaje da nije u stanju uraditi.
Moderan fudbal nije za husrefa

Zeko87
Postovi: 2963
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 19 sep 2025, 15:59

Tragično je da se svakom zaseoku šilji protiv Sarajeva, najvećeg kluba u BiH, sramno i nedopustivo da se naš svaki gol provjerava po pet min a svaka situacija u našem kaznenom svira kao penal i svaki jači start kartonira.

Tome se mora stati u kraj, ne zanima me kako. Ne tražimo da za nas tako rade nego da nas barem puste da igramo fudbal.ć, pa nek ispadnemo iz lige ako treba.
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 19 sep 2025, 16:00, ukupno mijenjano 1 put.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

RaymondRed
Postovi: 252
Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RaymondRed » 19 sep 2025, 15:59

Antikloc je napisao/la:
19 sep 2025, 13:09
Btw ,ova prica oko Mamica,kriminala i kradja me podsjeca na jedan dobar vic:
Pita sin oca ; Mozes li mi objasniti razliku izmedju teoretskog i prakticnog. Odgavara otac -Hocu,to je lako. Eno idi pitaj majku i sestru bi spavale sa onim i onim komsijom za 2000 maraka. Pita sin mamu,ona malo ko necka se,pa kaze bi,pita sestru ,ona odmah skoci,hocu,gdje je . Vrati se sin ocu i isprica mu sta su rekle. Onda otac veli vidis mi teoretski u kuci imamo 4 hiljade maraka a prakticno imamo dvije qurve :mrgreen:
Zalosno. Cast,postenje i Sarajevo se ne prodaje.
Sto se tice te price ,treba sacekati razvoj situacije,pa cemo onda pricati.
Treba se okrenuti Velezu,sportu i fudbalu. Pobjedom hvatamo prikljucak. Favoriti smo ,po kladionicama,bolji smo. Nadam se da ih je naš Husref ,malo psiholski smirio i da cemo odigrati u skladu svojih nemalih mogucnosti.
Subota ce biti lijep jesenji dan,pravi momenat za odlazak na Koševo !!
Nemoj vise o vicevima Bgt

Avatar
Pijaca
Postovi: 157
Pridružen/a: 23 avg 2025, 17:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pijaca » 19 sep 2025, 16:49

NazorUso je napisao/la:
19 sep 2025, 15:12
Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.

E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kakav bivo dan te yebo. Javno kaze da ne zna raditi svoj posao :rol:

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 19 sep 2025, 16:49

RaymondRed je napisao/la:
19 sep 2025, 15:59
Antikloc je napisao/la:
19 sep 2025, 13:09
Btw ,ova prica oko Mamica,kriminala i kradja me podsjeca na jedan dobar vic:
Pita sin oca ; Mozes li mi objasniti razliku izmedju teoretskog i prakticnog. Odgavara otac -Hocu,to je lako. Eno idi pitaj majku i sestru bi spavale sa onim i onim komsijom za 2000 maraka. Pita sin mamu,ona malo ko necka se,pa kaze bi,pita sestru ,ona odmah skoci,hocu,gdje je . Vrati se sin ocu i isprica mu sta su rekle. Onda otac veli vidis mi teoretski u kuci imamo 4 hiljade maraka a prakticno imamo dvije qurve :mrgreen:
Zalosno. Cast,postenje i Sarajevo se ne prodaje.
Sto se tice te price ,treba sacekati razvoj situacije,pa cemo onda pricati.
Treba se okrenuti Velezu,sportu i fudbalu. Pobjedom hvatamo prikljucak. Favoriti smo ,po kladionicama,bolji smo. Nadam se da ih je naš Husref ,malo psiholski smirio i da cemo odigrati u skladu svojih nemalih mogucnosti.
Subota ce biti lijep jesenji dan,pravi momenat za odlazak na Koševo !!
Nemoj vise o vicevima Bgt
Klocina misli da je duhovita
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 19 sep 2025, 16:54

Zeko87 je napisao/la:
19 sep 2025, 15:54
NazorUso je napisao/la:
19 sep 2025, 15:12
Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.

E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
U suštini ono što je bit trenerskog posla javno priznaje da nije u stanju uraditi.
Tacno tako.
Ali bitno je imati qrcevit stav, yebo bodove, yebo igru. Pare su bitne !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

vedinjo98
Postovi: 2341
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 19 sep 2025, 17:08

NazorUso je napisao/la:
19 sep 2025, 16:54
Zeko87 je napisao/la:
19 sep 2025, 15:54
NazorUso je napisao/la:
19 sep 2025, 15:12
Kako sam ja došao nemamo nikakvih problema, igrači rade više nego dobro, postavlja se pitanje kako to prenijeti na teren, da radimo 60% sa treninga bilo bi sve bolje.

E vidi ti njemu izjave ? Kako je on dosao nema problema ali ne moze zalaganje s treninga prenijeti na utakmicu ?!
Koga on yebe vise... Idi ubleho, pregazilo te vrijeme !!!
U suštini ono što je bit trenerskog posla javno priznaje da nije u stanju uraditi.
Tacno tako.
Ali bitno je imati qrcevit stav, yebo bodove, yebo igru. Pare su bitne !!!
Bas tako. Ono sto mu je prije prolazilo sada svako ziv vidi i zna se postaviti na odgovarajuci nacin.

Situacija je toliko losa da su svi igraci deprimirani, ubijeni u pojam, te zbog toga u ovoliko utakmica nisi imao ni da jedan igrac uradi nesto na individualni kvalitet. Pogubljeni smo i normalno je da svi vide ovu ekipu ko plijen.
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 19 sep 2025, 17:17

Jadni umorni deprimirani i dekocentrisani manekeni, treba vidjeti da ih gladimo po mudimma, spremit im supicu, poslat 10ak dana na Maldive o trosku klubu ne bi li se oporavili

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Serha i 37 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []