Prva Liga FBiH 2025/26
Moderator/ica: GracanicaAA
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Zanimljivi stanovnici Smogovice. Čim zenička rupa pobjedi nekog eto ih nazad na temu. Kad je kiks, onda se cvili na drugom forumu. Nerealno. Mislim da više razmišljaju o konkurentima nego o svom timu. 
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Pa oni se ponasaju kao da su zaposleni u firmi, jbg nema para nema ni navijanja
Sad ce bojkot par kola dok Aza ne uplati koju kintu
Sta nije Sloga, voze se u plavom busu
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.Tzv987 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 20:18Nisam gledao snimku za penal. Al' danas na utakmici meni na prvu više da jeste nego da nije. Ali opet kažem zasluženo ste pobijedili.BatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 19:58Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Čudilo bi me da su priznali da je bio penal, što je bilo i očito. To je mogao svako jasno vidjeti. Tu da je Bratstvo zabilo, druga bi se priča pričala. Ovako, nezaslužena i ukrana 3 boda čelika iz Smogovice. 
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.BatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 21:55Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.Tzv987 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 20:18Nisam gledao snimku za penal. Al' danas na utakmici meni na prvu više da jeste nego da nije. Ali opet kažem zasluženo ste pobijedili.BatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 19:58Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Pa na ovoj temi haman ne smije se imati drugačije mišljenje i viđenje pojedinih situacija i utakmica odmah ide vrijeđanje. Doduše ne od svih forumaša. Ja bio na utakmici i lijepo napisao da mi je na prvu bio penal a da ste zasluženo dobili.brotherze je napisao/la: ↑21 sep 2025, 23:24Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.BatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 21:55Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Nema ti od nas ništa, spašavali smo živu glavu u Banovićima. Jure se učiBatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 19:58Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Bravo za Celik i Robiju 
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma razumijem ledenog ne voli Celik i to je to ali ima objektivnih ljudi jos kaze realno nerijeseno a sut u okvir gola nijedan nisu uputilibrotherze je napisao/la: ↑21 sep 2025, 23:24Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.BatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 21:55Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
Jesmo jucer odigrali dobro uz gol,precku i 3 bukvakno zicera i jos par onako sansi .
Za tribine je suvisno trosit rijeci ne moze niko parirat Robijasima ni ko gosti ni ko domaci.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ne osvrći se na njih. Likovi su bolesni.Tzv987 je napisao/la: ↑22 sep 2025, 08:52Pa na ovoj temi haman ne smije se imati drugačije mišljenje i viđenje pojedinih situacija i utakmica odmah ide vrijeđanje. Doduše ne od svih forumaša. Ja bio na utakmici i lijepo napisao da mi je na prvu bio penal a da ste zasluženo dobili.brotherze je napisao/la: ↑21 sep 2025, 23:24Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.BatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 21:55
Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Nije niko na tebi ni mislio ja mislim ,ti si reko mislis da je penal tako ti se ucinilo a nisi tvrdio ko neko bez ikakvog argumenta .Ne moze bit penal jos pogotovo okreno se a ruke striktno drzo uz tijelo na prsima.podigo ih.Tzv987 je napisao/la: ↑22 sep 2025, 08:52Pa na ovoj temi haman ne smije se imati drugačije mišljenje i viđenje pojedinih situacija i utakmica odmah ide vrijeđanje. Doduše ne od svih forumaša. Ja bio na utakmici i lijepo napisao da mi je na prvu bio penal a da ste zasluženo dobili.brotherze je napisao/la: ↑21 sep 2025, 23:24Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.BatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 21:55
Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Slazem se da Gosk moze tesko bit prvi ,ma i Celik ako se to sve poklopi mozda ganjat ulazak ali na silu nece sigurno,Slobodu vidim ko prvog favorita jer oni opet zele po svaku cijenu da udju ,Stupcanica nejasna kvalitet imaju ali ja mislim da su oni zavrsili sto se tice ulaska ,Igman podbacio mada je sve to rano.LavoviGabela je napisao/la: ↑22 sep 2025, 11:04Nema ti od nas ništa, spašavali smo živu glavu u Banovićima. Jure se učiBatistutA19 je napisao/la: ↑21 sep 2025, 19:58Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.![]()
Ostali ne vjerujem da iko moze ugrozit prvo mijesto ne sto su ove ekipe bolje nego jednostavno sto ne zele i nemaju ambicije te.
Pojedini klubovi velike probleme imaju sa infrastrukturom.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
- Convicts1988
- Postovi: 3468
- Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Tek se zagrijavamo
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Najjaci ste.....sta ce tek biti kad se ugrijete.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Sjećam se jednog gostovanja Fukara u Zenici,mozda oko 150 vas bilo, Sloboda dobila 2-0 .Ako me sjećanje služi oba gola dao Nedim Halilović.Ali vas je bilo lijepo čuti i vidjeti tada.Nadam se da ćete popraviti kop jer meni je interesantnije kada ste i vi jači .
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Svaka ćas, može li jedna sa prošle domaće utakmice
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Da mi je jos samo dozivjeti da udjete u PL, da jos jednom vidim Celik u PL.....haman ce se prije ovi odlediti nego sto cu ja gledati Celik u Vicinoj - Beus ligi
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Na onoj ih je 400.
- SalvadorCabanas
- Postovi: 50
- Pridružen/a: 14 jun 2022, 23:38
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Pa vas nema 400 kad sve zbrojiš zajedno ovih 5 kola.Skver je napisao/la: ↑22 sep 2025, 18:03Na onoj ih je 400.
A također kad ste nas zadnji put pobjedili?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.




