Prva Liga FBiH 2025/26

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 21 sep 2025, 20:18

Zanimljivi stanovnici Smogovice. Čim zenička rupa pobjedi nekog eto ih nazad na temu. Kad je kiks, onda se cvili na drugom forumu. Nerealno. Mislim da više razmišljaju o konkurentima nego o svom timu. :yawn:

Dajdza11
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 nov 2024, 13:15
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Dajdza11 » 21 sep 2025, 21:20

chily-rz je napisao/la:
21 sep 2025, 20:09
Dajdza11 je napisao/la:
21 sep 2025, 18:35
Ne yebe ih Azmir ni sekunde :urnebes:


slika
Neda Azmir pet milja i postotak od 36 prodanih ulaznica?

Pa oni se ponasaju kao da su zaposleni u firmi, jbg nema para nema ni navijanja :urnebes:
Sad ce bojkot par kola dok Aza ne uplati koju kintu
Sta nije Sloga, voze se u plavom busu :lolno:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 1991
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BatistutA19 » 21 sep 2025, 21:55

Tzv987 je napisao/la:
21 sep 2025, 20:18
BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 19:58
Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
Nisam gledao snimku za penal. Al' danas na utakmici meni na prvu više da jeste nego da nije. Ali opet kažem zasluženo ste pobijedili.
Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 21 sep 2025, 21:57

Čudilo bi me da su priznali da je bio penal, što je bilo i očito. To je mogao svako jasno vidjeti. Tu da je Bratstvo zabilo, druga bi se priča pričala. Ovako, nezaslužena i ukrana 3 boda čelika iz Smogovice. :yawn:

brotherze
Postovi: 147
Pridružen/a: 18 nov 2009, 02:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la brotherze » 21 sep 2025, 23:24

BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 21:55
Tzv987 je napisao/la:
21 sep 2025, 20:18
BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 19:58
Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
Nisam gledao snimku za penal. Al' danas na utakmici meni na prvu više da jeste nego da nije. Ali opet kažem zasluženo ste pobijedili.
Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.

Tzv987
Postovi: 476
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Tzv987 » 22 sep 2025, 08:52

brotherze je napisao/la:
21 sep 2025, 23:24
BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 21:55
Tzv987 je napisao/la:
21 sep 2025, 20:18


Nisam gledao snimku za penal. Al' danas na utakmici meni na prvu više da jeste nego da nije. Ali opet kažem zasluženo ste pobijedili.
Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.
Pa na ovoj temi haman ne smije se imati drugačije mišljenje i viđenje pojedinih situacija i utakmica odmah ide vrijeđanje. Doduše ne od svih forumaša. Ja bio na utakmici i lijepo napisao da mi je na prvu bio penal a da ste zasluženo dobili.

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la LavoviGabela » 22 sep 2025, 11:04

BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 19:58
Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
Nema ti od nas ništa, spašavali smo živu glavu u Banovićima. Jure se uči :beba:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

bhfanatic14
Postovi: 5991
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la bhfanatic14 » 22 sep 2025, 11:15

Bravo za Celik i Robiju :thumbup:
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
BatistutA19
Postovi: 1991
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BatistutA19 » 22 sep 2025, 12:55

brotherze je napisao/la:
21 sep 2025, 23:24
BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 21:55
Tzv987 je napisao/la:
21 sep 2025, 20:18


Nisam gledao snimku za penal. Al' danas na utakmici meni na prvu više da jeste nego da nije. Ali opet kažem zasluženo ste pobijedili.
Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.
Ma razumijem ledenog ne voli Celik i to je to ali ima objektivnih ljudi jos kaze realno nerijeseno a sut u okvir gola nijedan nisu uputili 🤣🤣🤣.Do jucer se predstavljo navijac Slobode pa jedno vreme Jedinstva a prekjucer pljuje Jedinstvo i brani Tuzla City a sad je fanatik Zeljeznicara sad ipak ozbiljnije djeluje kao Manijak ,ja mislim da sam vise ja puta bio na Grbavici nego on ,🤣🤣
Jesmo jucer odigrali dobro uz gol,precku i 3 bukvakno zicera i jos par onako sansi .
Za tribine je suvisno trosit rijeci ne moze niko parirat Robijasima ni ko gosti ni ko domaci.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 22 sep 2025, 12:58

Tzv987 je napisao/la:
22 sep 2025, 08:52
brotherze je napisao/la:
21 sep 2025, 23:24
BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 21:55

Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.
Pa na ovoj temi haman ne smije se imati drugačije mišljenje i viđenje pojedinih situacija i utakmica odmah ide vrijeđanje. Doduše ne od svih forumaša. Ja bio na utakmici i lijepo napisao da mi je na prvu bio penal a da ste zasluženo dobili.
Ne osvrći se na njih. Likovi su bolesni. :yawn:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 1991
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BatistutA19 » 22 sep 2025, 13:01

Tzv987 je napisao/la:
22 sep 2025, 08:52
brotherze je napisao/la:
21 sep 2025, 23:24
BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 21:55

Ma i na snimku se vidi momak drzi ruku jednu uz drugu i plus se okreno na bok i nije mu ruka bila ispruzena i plus rame a sudija par metara i objasnjava igracima Brastva upravo to i pokazuje im kako je drzo ruke ..Vidjelo se sve ko je realan cista zasluzena pobijeda ,Brastvo nijedan sut nije uputilo u okvir gola idemo dalje,Liga je jaka ujednacena tako da ce bit kikseva svakog tima ali to i jest draz a ne samo ono kuci moramo kaze pobijedit pa gdje pise da moras ,ima propusta u ligi ali ipak i kvalitet odluci utakmicu.
Ma sve cisto, jedino debil moze tvrditi da je penal a ovdje takvih ne fali definitivno. Poderali smo kao i sve ostale ove sezone, i na terenu i na tribinama.
Pa na ovoj temi haman ne smije se imati drugačije mišljenje i viđenje pojedinih situacija i utakmica odmah ide vrijeđanje. Doduše ne od svih forumaša. Ja bio na utakmici i lijepo napisao da mi je na prvu bio penal a da ste zasluženo dobili.
Nije niko na tebi ni mislio ja mislim ,ti si reko mislis da je penal tako ti se ucinilo a nisi tvrdio ko neko bez ikakvog argumenta .Ne moze bit penal jos pogotovo okreno se a ruke striktno drzo uz tijelo na prsima.podigo ih.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]

Avatar
BatistutA19
Postovi: 1991
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BatistutA19 » 22 sep 2025, 13:07

LavoviGabela je napisao/la:
22 sep 2025, 11:04
BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 19:58
Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
Nema ti od nas ništa, spašavali smo živu glavu u Banovićima. Jure se uči :beba:
Slazem se da Gosk moze tesko bit prvi ,ma i Celik ako se to sve poklopi mozda ganjat ulazak ali na silu nece sigurno,Slobodu vidim ko prvog favorita jer oni opet zele po svaku cijenu da udju ,Stupcanica nejasna kvalitet imaju ali ja mislim da su oni zavrsili sto se tice ulaska ,Igman podbacio mada je sve to rano.
Ostali ne vjerujem da iko moze ugrozit prvo mijesto ne sto su ove ekipe bolje nego jednostavno sto ne zele i nemaju ambicije te.
Pojedini klubovi velike probleme imaju sa infrastrukturom.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]

Avatar
Convicts1988
Postovi: 3468
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Convicts1988 » 22 sep 2025, 15:11

slika

Tek se zagrijavamo :kafa:

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Skver » 22 sep 2025, 17:04

Convicts1988 je napisao/la:
22 sep 2025, 15:11
slika

Tek se zagrijavamo :kafa:
Najjaci ste.....sta ce tek biti kad se ugrijete.

Jaled7
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 nov 2023, 10:49
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Jaled7 » 22 sep 2025, 17:12

Skver je napisao/la:
22 sep 2025, 17:04
Convicts1988 je napisao/la:
22 sep 2025, 15:11
slika

Tek se zagrijavamo :kafa:
Najjaci ste.....sta ce tek biti kad se ugrijete.
Sjećam se jednog gostovanja Fukara u Zenici,mozda oko 150 vas bilo, Sloboda dobila 2-0 .Ako me sjećanje služi oba gola dao Nedim Halilović.Ali vas je bilo lijepo čuti i vidjeti tada.Nadam se da ćete popraviti kop jer meni je interesantnije kada ste i vi jači .

convict35
Postovi: 629
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la convict35 » 22 sep 2025, 17:30

Skver je napisao/la:
22 sep 2025, 17:04
Convicts1988 je napisao/la:
22 sep 2025, 15:11
slika

Tek se zagrijavamo :kafa:
Najjaci ste.....sta ce tek biti kad se ugrijete.
Ev citava BiH ceka da se vi odledite :rol: :rol: :rol:

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la LavoviGabela » 22 sep 2025, 17:33

Convicts1988 je napisao/la:
22 sep 2025, 15:11
slika

Tek se zagrijavamo :kafa:
Svaka ćas, može li jedna sa prošle domaće utakmice :bih:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Skver » 22 sep 2025, 17:55

convict35 je napisao/la:
22 sep 2025, 17:30
Skver je napisao/la:
22 sep 2025, 17:04
Convicts1988 je napisao/la:
22 sep 2025, 15:11
slika

Tek se zagrijavamo :kafa:
Najjaci ste.....sta ce tek biti kad se ugrijete.
Ev citava BiH ceka da se vi odledite :rol: :rol: :rol:
Da mi je jos samo dozivjeti da udjete u PL, da jos jednom vidim Celik u PL.....haman ce se prije ovi odlediti nego sto cu ja gledati Celik u Vicinoj - Beus ligi :(

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Skver » 22 sep 2025, 18:03

LavoviGabela je napisao/la:
22 sep 2025, 17:33
Convicts1988 je napisao/la:
22 sep 2025, 15:11
slika

Tek se zagrijavamo :kafa:
Svaka ćas, može li jedna sa prošle domaće utakmice :bih:
Na onoj ih je 400.

Avatar
SalvadorCabanas
Postovi: 50
Pridružen/a: 14 jun 2022, 23:38
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la SalvadorCabanas » 22 sep 2025, 19:26

Skver je napisao/la:
22 sep 2025, 18:03
LavoviGabela je napisao/la:
22 sep 2025, 17:33
Convicts1988 je napisao/la:
22 sep 2025, 15:11
slika

Tek se zagrijavamo :kafa:
Svaka ćas, može li jedna sa prošle domaće utakmice :bih:
Na onoj ih je 400.
Pa vas nema 400 kad sve zbrojiš zajedno ovih 5 kola.

A također kad ste nas zadnji put pobjedili?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []