FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 22 sep 2025, 09:35

nokee je napisao/la:
22 sep 2025, 09:10
Bošnjak je najgora sorta. Ali ima vremena da se nešto pokuša promjeniti.
Taj nekakav inat tjerati nikad sa gurbetima i sl priče neće donijeti nista dobro nama kao ni njima. To su djecija posla.
Ovo prerasta svaku netrpeljivost između gradskih rivala, ovo je sistemsko unistavanje svega što vrijedi u državi. Uništavanje svega sto nije srpsko i hrv. Ako ce i narednih 8 godina ovako biti, ja bi sad istupio iz lige, zamisli koja ce sila biti i Zrinjski i borac.
Naravno, nek sad oni preuzimaju ulogu organizacije i ostalo.

Mada nista od toga nema, preponosni i preglupi bošnjak ce nastaviti ovom samo nek ne puca.
Jedini nacin za rjesenje ove situacije je jak i ujedinjen front ljudi iz B komponente u savezu u svim strukturama i komisijama, kojima ce jedini ponavljam, jedini cilj biti zastita interesa B klubova. Zastita na nacin da se nedozvolja da B klubovi budu osteceni za jednu dlaku u odnosu na H i S klubove. Samo tako ovo moze krenuti na bolje i konacno doci na nivo gdje svi krecu ili se takmice sa iste polazne tacke. Mi, navijaci, simpatizeri, ljudi kojima je stalo do fudbala, klubovi, se moramo dogovoriti o tome i boriti se svim sredstvima da prodana B banda koja gleda svoj vlastiti interes i sad sjedi u savezu ode, a da na njihovo mjesto dodju ljudi koji ce konacno raditi ovo o cemu pricamo. Ne treba ici ni u Mostar ni u BL, ni u UEFU ni FIFU po odgovore. Treba se dogovorit odnosno ujedinit, kad i kako ocistit ispred svojih vrata a to je nama, ovakvima kakvi smo, izgleda ne samo u fudbalu, najteze pa ovi drugi koriste i bahate se koliko hoce..

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 22 sep 2025, 09:44

Herson je napisao/la:
22 sep 2025, 09:31
Zeko87 je napisao/la:
22 sep 2025, 09:01
Herson je napisao/la:
22 sep 2025, 08:40
Konsekventno, smatramo da trenutno nije pravi trenutak za organizaciju ovakvog sastanka uz prijedlog da se isti zakaže nakon završetka tekuće sezone i nakon što se zajedničkim angažmanom svih klubova definiraju i razrade prijedlozi konkretnih koraka i rješenja u pravcu jačanja integriteta takmičenja. Vjerujemo da trenutni fokus svih klubova treba biti usmjeren na uspješno okončanje tekuće takmičarske sezone - naveli su iz FK Željezničar.
Besmisleno je vrtiti ovaj njihov odgovor, jer oni nas nisu pozvali ni na šta, niti traže našu podršku. Znaju i oni da od Uefe nema ništa ali barem dižu glas što je dobro.
Nije ovo ni upućeno njima nego ovima iznad koji prizivaju sastanke i dogovore. A što se njih tiče, stvari su kristalno jasne. Godinama odbijaju pozive za raspravu i diskusiju o suđenju, ugasili su 4R incijativu zbog pozajmice od tog istog saveza, prilikom izbora za kantonalni savez stali su na Čolpinu stranu, pa utakmica protiv Veleža za izlazak u Evropu itd... Utakmicu sa Slogom neću ni pominjati, to je priča za sebe. Tu priču kako oni dižu glas možete negdje drugo prodavati.
+1, nas su poklopili rezultati malo i sudjenje da smo uvezali Radnik i Slogu sa 6 bodova bilo bi lakrdija od treceg kola. Uostalom ovaj organizovani kriminal jedino neko sa vecim parama moze srediti.

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 22 sep 2025, 09:50

Napapijri je napisao/la:
22 sep 2025, 09:34
Ljajic zadnja loza i vjerovatno nesto duza pauza. Beganovic se vraca za derbi.

Eto prilike da vidimo Kyeremeha i Guliashivilija u napadu, a iza njih Mlinarica. Vezni red bih zapoceo sa triom Cimirot - Krdzalic - Djordjevic, naknadno bih uveo Mamasa ili Elezija, ovisno od potrebe. Bekovi Kupresak i Beganovic. U odbrani Paskalev desno, Bralic u sredini i Jovic lijevo. Na golu je moja zelja Banic, samo ako je spreman u potpunosti.
Nece sigurno Ristovski biti na klupi za derbi, ja bi igro 3-5-2 i u odbrani nek budu Ristovski Beganovic i Jovic. Vezni red lijevo kupresak, u sredini Cimirot Djordjevic Krdzalic i desno Kyeremeh i gore Guliashvili i Mlinaric.

stokastoka23
Postovi: 94
Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stokastoka23 » 22 sep 2025, 09:55

Sve dok se u sportu priča o zaštiti bilo koje komponente ovdje hajra nema. Doviđenja i prijatno

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 22 sep 2025, 10:04

Fouzi1 je napisao/la:
22 sep 2025, 09:50
Napapijri je napisao/la:
22 sep 2025, 09:34
Ljajic zadnja loza i vjerovatno nesto duza pauza. Beganovic se vraca za derbi.

Eto prilike da vidimo Kyeremeha i Guliashivilija u napadu, a iza njih Mlinarica. Vezni red bih zapoceo sa triom Cimirot - Krdzalic - Djordjevic, naknadno bih uveo Mamasa ili Elezija, ovisno od potrebe. Bekovi Kupresak i Beganovic. U odbrani Paskalev desno, Bralic u sredini i Jovic lijevo. Na golu je moja zelja Banic, samo ako je spreman u potpunosti.
Nece sigurno Ristovski biti na klupi za derbi, ja bi igro 3-5-2 i u odbrani nek budu Ristovski Beganovic i Jovic. Vezni red lijevo kupresak, u sredini Cimirot Djordjevic Krdzalic i desno Kyeremeh i gore Guliashvili i Mlinaric.
Ovaj prvi pravi ekipu od 12 igrača, a ovaj drugi na stopere stavlja Ristovskog i Beganovića, a na beka Kyeremeha i onda ovakvi psuju trenerima i igračima i govore im kako ne znaju svoj posao.

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 22 sep 2025, 10:40

stokastoka23 je napisao/la:
22 sep 2025, 09:55
Sve dok se u sportu priča o zaštiti bilo koje komponente ovdje hajra nema. Doviđenja i prijatno
Zato je potrebno vršiti pritisak da nam sude strane sudije. Hrvati, Turci, Grci su jednonacionalni pa su isto radili u ovim situacijama.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 22 sep 2025, 10:58

Bilo bi lijepo da Hz posjete igrače na treningu i daju podršku pred derbi. S pobjedom bismo se definitivno izvadili iz ovih go.vana i samim tim bi u glavama sljedeće utakmice dočekali mnogo bolji. I igrači i navijači.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 22 sep 2025, 11:07

MSOZ101 je napisao/la:
22 sep 2025, 10:04
Fouzi1 je napisao/la:
22 sep 2025, 09:50
Napapijri je napisao/la:
22 sep 2025, 09:34
Ljajic zadnja loza i vjerovatno nesto duza pauza. Beganovic se vraca za derbi.

Eto prilike da vidimo Kyeremeha i Guliashivilija u napadu, a iza njih Mlinarica. Vezni red bih zapoceo sa triom Cimirot - Krdzalic - Djordjevic, naknadno bih uveo Mamasa ili Elezija, ovisno od potrebe. Bekovi Kupresak i Beganovic. U odbrani Paskalev desno, Bralic u sredini i Jovic lijevo. Na golu je moja zelja Banic, samo ako je spreman u potpunosti.
Nece sigurno Ristovski biti na klupi za derbi, ja bi igro 3-5-2 i u odbrani nek budu Ristovski Beganovic i Jovic. Vezni red lijevo kupresak, u sredini Cimirot Djordjevic Krdzalic i desno Kyeremeh i gore Guliashvili i Mlinaric.
Ovaj prvi pravi ekipu od 12 igrača, a ovaj drugi na stopere stavlja Ristovskog i Beganovića, a na beka Kyeremeha i onda ovakvi psuju trenerima i igračima i govore im kako ne znaju svoj posao.
:rol: :rol:
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

moreno123
Postovi: 448
Pridružen/a: 08 apr 2023, 12:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moreno123 » 22 sep 2025, 11:23

Znaci necemo moci na Grb? Sve se to moze organizovati i nas smjestiti tu... Nek nam daju 1500 karata za njihov sjever, naprave tampon zonu gdje bi mogli cak mogli staviti i jedan dio svojih navijaca na istu tribinu, spoje to sa zdenkom i njihov citav istok. Ali lakse je muriji reci da mi ne mozemo nikako iz sigurninih razloga, a ovima sa druge strane Miljacke odgovara da ovi nasi igraju bez navijaca.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 22 sep 2025, 11:30

Nikakve Krdzalice ne izvodit u sredinu
Cimirot Elezi Ljajic. I to da se uigrava to su najbolja trojica.
Igrat ce Adem valjda na derbiju nema nigdje nikakvih info da je povrijeđen.

Ispred Guli Mlinaric

Nažalost Kyeremeh na beka ali sa pomjeranjima i transformacijom nek bude vise u napadu nego u odbrani. Hahaha

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 22 sep 2025, 11:38

jurisicduska je napisao/la:
22 sep 2025, 11:30
Nikakve Krdzalice ne izvodit u sredinu.
Cimirot Elezi Ljajic. I to da se uigrava to su najbolja trojica.
:salut:

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 22 sep 2025, 11:38

jurisicduska je napisao/la:
22 sep 2025, 11:30
Nikakve Krdzalice ne izvodit u sredinu
Cimirot Elezi Ljajic. I to da se uigrava to su najbolja trojica.
Igrat ce Adem valjda na derbiju nema nigdje nikakvih info da je povrijeđen.

Ispred Guli Mlinaric

Nažalost Kyeremeh na beka ali sa pomjeranjima i transformacijom nek bude vise u napadu nego u odbrani. Hahaha
Adem kazu da je moguce da ce duze vrijeme biti van terena ali nadam se da cemo ga vidjet na derbiju, ne bih elezija odma na derbi s obzirom da se tek oporavlja i da individualno trenira. Ja bi umjesto elezija mamasa stavio.

Mislim da bi bio red da klub neki zdravstveni bilten objavi da ne nagadjamo svi bezveze..

boki86
Postovi: 5140
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 22 sep 2025, 11:53

jurisicduska je napisao/la:
22 sep 2025, 11:30
Nikakve Krdzalice ne izvodit u sredinu
Cimirot Elezi Ljajic. I to da se uigrava to su najbolja trojica.
Igrat ce Adem valjda na derbiju nema nigdje nikakvih info da je povrijeđen.

Ispred Guli Mlinaric

Nažalost Kyeremeh na beka ali sa pomjeranjima i transformacijom nek bude vise u napadu nego u odbrani. Hahaha
Adem je povrijedjen, to se odmah vidjelo, na poluvremenu je izasao zamotane noge i sepao je. Ne vjerujem da ce zaigrati, garant tek poslije reprezentativne pauze.
Elezi se tek oporavlja, ne vjerujem da ce igrati od starta. Cimi i krdzalic(djordjevic je bas propao) u sredini, mlinaric ispred njih, kyeremeh i guli u napadu
Zadnja izmjena: boki86, dana/u 22 sep 2025, 11:54, ukupno mijenjano 1 put.

Kaunas
Postovi: 13523
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 22 sep 2025, 11:53

Fouzi1 je napisao/la:
22 sep 2025, 11:38
jurisicduska je napisao/la:
22 sep 2025, 11:30
Nikakve Krdzalice ne izvodit u sredinu
Cimirot Elezi Ljajic. I to da se uigrava to su najbolja trojica.
Igrat ce Adem valjda na derbiju nema nigdje nikakvih info da je povrijeđen.

Ispred Guli Mlinaric

Nažalost Kyeremeh na beka ali sa pomjeranjima i transformacijom nek bude vise u napadu nego u odbrani. Hahaha
Adem kazu da je moguce da ce duze vrijeme biti van terena ali nadam se da cemo ga vidjet na derbiju, ne bih elezija odma na derbi s obzirom da se tek oporavlja i da individualno trenira. Ja bi umjesto elezija mamasa stavio.

Mislim da bi bio red da klub neki zdravstveni bilten objavi da ne nagadjamo svi bezveze..
Igrat ce Adem vjerovatno (ne cijelu) al ce onda bit odsutan 20ak dana.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 22 sep 2025, 11:54

Kome prijeti suspenzija kad dobije karton na derbiju?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 22 sep 2025, 12:00

Pendulum je napisao/la:
22 sep 2025, 11:54
Kome prijeti suspenzija kad dobije karton na derbiju?
Samo Kyeremehu i Jovicu koliko ja vidim

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 22 sep 2025, 12:02

Bolje onda da ne igra ako mu je načeta loža da ne bude repriza Butića.

Rade Paprica 9
Postovi: 722
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 22 sep 2025, 12:09

MaroonWhite1946 je napisao/la:
21 sep 2025, 22:33
boki86 je napisao/la:
21 sep 2025, 22:23
Neka samo nek se zale i salju dopise, punom parom naprijed
Ali svako za sebe, da ne kazem ko ih j.... Mi se godinama borimo i nista nismo postigli a oni bi nakon jedne sve mijenjali. Kljucni problem nije Vico vec B komponenta tj. mi balije i Savez u kojem imas uposlene 3 porodice, e to je kriminal.
Kak niste postigli, korona titula i kup prošle godine. Nećemo se zajebavati.

Naravno, obični navijači imaju potpuno pravo misliti da njihov klub ne stoji iza ovog cirkusa, i to je ok i potpuno normalno, međutim, dobro znamo ko vam je u strukturama, i zato nema osnovnih uslova za saradnju.

Nama je potpuno svejedno da li će se sudijske lakrdije dešavati u interesu Borca, Zrinjskog ili Sarajeva.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14087
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 22 sep 2025, 12:12

@Martineli, zbog vrijedjanja i psovanja...Ban

Avatar
Vanja8
Postovi: 14087
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 22 sep 2025, 12:16

Rade Paprica 9 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:09
MaroonWhite1946 je napisao/la:
21 sep 2025, 22:33
boki86 je napisao/la:
21 sep 2025, 22:23
Neka samo nek se zale i salju dopise, punom parom naprijed
Ali svako za sebe, da ne kazem ko ih j.... Mi se godinama borimo i nista nismo postigli a oni bi nakon jedne sve mijenjali. Kljucni problem nije Vico vec B komponenta tj. mi balije i Savez u kojem imas uposlene 3 porodice, e to je kriminal.
Kak niste postigli, korona titula i kup prošle godine. Nećemo se zajebavati.

Naravno, obični navijači imaju potpuno pravo misliti da njihov klub ne stoji iza ovog cirkusa, i to je ok i potpuno normalno, međutim, dobro znamo ko vam je u strukturama, i zato nema osnovnih uslova za saradnju.

Nama je potpuno svejedno da li će se sudijske lakrdije dešavati u interesu Borca, Zrinjskog ili Sarajeva.
@Rade...Zamolicu te da te stvari ipak pises na temi PL aktuelno...
Mislim da i sam znas, a skrecem paznju i nasim forumasima, da svako pisanje na temama koje obuhvataju neki drugi klub automatski povlaci ban...
Sve ok, nisi ti nista vrijedjao, trolao, ali to mozes iskazati na PDF-ima koji su predvidjeni za takve diskusije...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: PingoFTW i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []