FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 411
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja nisam nimalo optimistican. Atmosfera ce biti na noz, a mi tu obicno padamo pod pritiskom, nemamo neku igru, sudjenje ce biti upitno. Jedino se tjesim da u derbiju nema favorita i da je sve moguce.
Pod Zekicem u derbijima smo bili odlicni jer ih je znao pripremiti. Da nije bilo Mehmedovica i zicera od ostalih, uzeli bi ih.
Pod Zekicem u derbijima smo bili odlicni jer ih je znao pripremiti. Da nije bilo Mehmedovica i zicera od ostalih, uzeli bi ih.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: FK Sarajevo
Sa bivolom na klupi i ovakvim stanjem u klubu, svaki poraz manji od 3 razlike bio bi veliko iznenadjenje.
- BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
gledao sam ih zadnje dvije i zao mi je sto Lagumdzija nece igrati
momak je taraba, spor, voli al ne zna driblati i iz te njegove greske su primili po gol na obje tekme
Sedorf je isto medju losijim bio i volio bih da i on igra
problem je taj sto smo i mi gola qita
kakvo nam je stanje
pisu Began ce biti spreman a ovdje se pise da ne trenira
kakva je dijagnoza za Adema?
Elezi?
tipujem ako iko mogne biti prevaga na derbiju da ce to biti Mlinaric
momak je taraba, spor, voli al ne zna driblati i iz te njegove greske su primili po gol na obje tekme
Sedorf je isto medju losijim bio i volio bih da i on igra
problem je taj sto smo i mi gola qita
kakvo nam je stanje
pisu Began ce biti spreman a ovdje se pise da ne trenira
kakva je dijagnoza za Adema?
Elezi?
tipujem ako iko mogne biti prevaga na derbiju da ce to biti Mlinaric
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vala kao i svaki derbi, nebitan rezultatski sem zajebancije.
Ekipa sa najlosijom formom i najslabijom ekipom uspijevala je dobiti derbi kao i ekipa koja ima 30 suteva a izgubi.
Formacija nebitna, ako obje ekipe izadju bez nekog znaka protiv sudjenja i saveza nek se je*u i jedni i drugi
Ekipa sa najlosijom formom i najslabijom ekipom uspijevala je dobiti derbi kao i ekipa koja ima 30 suteva a izgubi.
Formacija nebitna, ako obje ekipe izadju bez nekog znaka protiv sudjenja i saveza nek se je*u i jedni i drugi
Re: FK Sarajevo
Pametno i odgovorno, bolji smo!
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nikakva forma ne igra ulogu. Koliko smo puta bili u boljoj formi i igracki pa uzmu bod ili pobjede. Sve je u glavama igraca i taj koji bude jaci ce i uzeti
Re: FK Sarajevo
Ode Jatta u Saudijsku Arabiju
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Super i za nas i za njega jer ovdje nije vise mogao tacnije nisu mu dali ovako uzet neke pare dok jos mozemo. Sretno mu.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: FK Sarajevo
Jao jesi naporan ja ne vjerujem. Sta tebe muci u zivotu, sto si toliko isfrustriran?
@Vanja daj brate stavi ga na hladjenje, pregledaj mu postove, samo vrijedja, sere po klubu, nema objave da ne psuje nesto
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Jbt led ova dva kluba se u zadnjih 15 godina ni za sta nisu dogovorili.
Re: FK Sarajevo
Boga mi ne očekujem ništa sem poraza jer u predhonda 4 gostovanja bili smo goli **** i sad da očekujem nešto protiv zelje na Grbavici mrka kapa nažalost daj Bože da griješim .
Re: FK Sarajevo
Klub ne znam, ali znam da je iznos višemilionski
Re: FK Sarajevo
Vraca nam se za prethodne derbije kada smo ih ubili a nismo pobjedili ocekujem dosadnu utakmicu i nasu pobjedu.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: FK Sarajevo
Steta, zao mi je momka, ogroman je potencijal. Nek mu je sretno i hairli
Re: FK Sarajevo
Miliona čega?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Odlično onda, podržavam ovaj transfer, Jatta se ovdje ne bi naigrao.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.




